Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Terjar, tak čmeláčci jsou úžasní!!! A kam ty květináče dáváš? Jako dárky a tak? Nebo máš doma plnou skříň květináčů a kytky přesazuješ podle období přírody do květináčů s podobným motivem? :-) Já maluju zase pro změnu na hrnky a keramiku. Po dokončení obrázku nebo čehokoliv se to dá vypálit do trouby a pak se prý nemá smýt. Ale je pravda, že Michalův 4 roky starý hrneček by potřeboval renovaci :-) Ale rodičům i ostatním to drží perfektně. My tu máme koukám koutek mladých vdavekchtivých umělkyň :-D
Profilova fotka
nechám si je už do bytu. mamka teď bude přesazovat kytky, tak mi taky zasází. ona si dělá komplet všechny květináče do celého bytu, má asi 40 kytek :-D . ještě děláme prkýnka, podtácky, takotý ten dřevěný otočný talíř z Ikey, stojánky na nože atd. ale je fakt, že to teď hodně dáváme jako dárky a všem se to moc líbí. nafotím i ty ostatní, co jsme dělali už loni. tak dneska máme květinkový ples, tak jsem na to zvědavá. moc se mi am nechce, ale Jára má zítra narozky a oni mu chystají nějaký překvápko. ale ráno jsem vstávala v 5 a představa, že se při nejlepší do postele dostanu kolem 3 ráno není příjemná. a na oběd už máme být zase doma, tohle je takovej ten vesnickej ples za Prahou. to budou kruhy pod očima. dneska to ale utíká, mám horu práce, už jsem to ale nějak zvládla. ještě mě čeká pošta s asi milionem obálek ]-(
Jo, mně to taky utíká. Stříhám si tu pořád recepty a teď si tu byl jeden chlapík ohřát oběd v mikrovlnce :-DDD V neděli jdeme ke tchýni na oběd, Tomášové mají svátek v březnu a tak to pořádáme už teď. JO, VČERA SE MOJE MAMKA VIDĚLA POPRVÉ S TCHÝNÍ. Měli sraz v 10.00 u ní a já je našla v 5.00 u nás v plném hovoru. Po dvou hodinách si potykaly a loučili se až v šest. takže plných 8 hodin (to je celá pracovní doba čili jeden den)!!!si povídali. No, aspoň že si rozumí. To je dobře! :-D Si nedokážu představit 8 hodin si povídat s někým, koho vidím podruhé v životě. Ale chápu je, vždyť jsou to budoucí báby našich dětí.
Profilova fotka
tak moje mamka se s tou járovou viděla asi jen hodinu, s tátou vůbec. takže to nás teprve čeká. nechci, aby se seznámili až na svatbě. jenže můj otec, to mu je to jedno. a Járovo rodiče jsou takový tichý, to mamka si bude spíš rozumět s mamkou mé budoucí švagrové. jsou na stejné vlně. tak já asi vyrazím na tu poštu. fuj.
Tak my nase rodice seznamili,kdyz mala slavila v listopadu rok a museli spolu stravit hned vikend :-D Od Radka mamka je divna,ale jeho tatik je fajny.Jak se loucii,tak se hned domluvili,ze se na svatbe poradne ozerou spolu :-p A segry od rAdka znam a oni trochu znaji moje od videni,takze u nas bude na svatbe toco a plno opilcu :-D Tak to ma byt ;-) Ted zrovna pres ebay kupuji male buginu,tak jsem zvedava,snad ji vydrazim.Ale zu se mi zas tak moc nelibi :-| Ale hlavne je lehka,tak se mi s ni bude dobre cestovat,jeste prodat ten nas kocar s autosedackou a dalsi veci,co uz nepouzivame ahlavne nektere jsme ani nepouzili. me je zima jak prase.Odpoledne jde do mesta si koupit nejakou vyzivu na pribrani vahy,tak jsem zvedava,no ale bude to asi pekna palka za to.No ale hlavne at pred svatbou priberu asponn tri kila ;-) Jo jiank moje mamka,tatka,radkuv tatk a muj deda maji stejny smysl pro humor,takovy ten cerny,tak to bude fakt dobreee.Jak mela sestrenka svatbu,tak deda pri predkrmu prohazoval vety typu,no to zerou kralici,toj sem si moh zajit na louku.........(meli zeleninovy predkrm) a pak a maso nebude??Jsme byli vsichni pod stolem.Nastesti cela rodina ma takovy humor,tak se nikdo neurazil.Deda jinak bezne vleze do obchodu a pronese........Kur....,to je drahe,to se jim na to muzu vysr....a za takovy kus hadru,at jdou do pr.... To pak jsme cerveni vsichni a deda nafasuju zmrzku a ceka na lavicce v parku :-D TAky u vas dela nekdo ostudy v rodine??U nas vsichni :-S
Tátům je to taky fuk. Ale taky jsem nechtěla aby se sešli až na svatbě. Tchán se s našima už párkrát viděl, protože nám dělal v pokoji elektriku. Ani jsem netušila, že by si ony dvě mohly tak moc rozumět. Ale je to dobré znamení.
charmed,lepsi nez kdyby na svatbe spolu nepromluvili slovo a pomlouvali se ;-) Ale zase ted kdyz se spiknou proti vam,tak budou hned dve naraz :-D
No právě. To budu mít ze dvou stran stereo ]-( Už včera ohledně bydlení. Myslela jsem, že to je kolovrátek... Ale co, myslí to s námi dobře, ale někdy to fakt přehání. Všichni.
Charmde a kdy se vy vlasnte budete stehovat?Vy taky bydlite u vasich,ne? No ten kolovratek si dovedu uplne predstavit :-D
Bydlíme u našich a ti chtějí den po svatbě vědět, jak to s náma bude. Vyjádřili se, že už je na čase abychom vypadli. Já s nimi souhlasím, ale když se podíváš na ceny nemovitostí, tak je to síla. Oni to chápou, ale už nechápou, že chceme počkat jak dopadne zasedání rady zastupitelstva ohledně obce, ve které mají prarodiče tu chatu, kterou bychom chtěli. A tak hledám po netu náhradní variantu, kdybychom fakt museli vypadnout. Dokonce jak se včera bavila máma s tchýní, tak to vypadá, jako by nám chtěli sbalit všechny věci a dát je za dveře hend po svatbě.
NO ja bych taky popohanela malou,kdyby bydlela s pritelem u me,at jdou do sveho.to music chapat,hlavne po svatbe,oni taky urco cekaji i vnoucata,ne?? No s temi byty je to fakt mazec,tak drahe,to je hrozneeeee,pak at se nedivim,ze mladi nechcou detia klesa porodnost
Nečekají, já chci chvíli klid na manžela. Jednou přijdou, ale následující dva tři roky dítě nechci. Když přijde, tak ok, ale že bych kvůli tomu musela šílet... Já je chápu, moc, ale za podnájem prachy vyhazovat nechci a nic se nám ještě ani nelíbilo natolik, že bychom šli za makléřem znovu. A to nejsme ani moc vybíraví.
Článek se načítá
Tak buginu jsem na ebay vyhrala,stoji nas jen tri libry a jeji cena je normal 50liber,je az z nemecka a docela pekna.Hlavne vazi 3.5kg,ten kocar co mame ted vazi 10kg,tak to bude rozdil.Tak ted jeste prodat ten nas,snad ho prodame za 40lber. VLozim fotku noveho fara Verunky ;-)
charmed, já tě chápu. Taky jsem něco podobného zažila a fakt mi v tu dobu přišlo, že čím víc sháníme, tak tím více nemůžeme nic sehnat. Sháněli jsme přes půl roku. To jak jsi psala, že den po svatbě musíte vypadnout je docela hustý. Naši říkali, že tu u nich můžeme být jak dlouho chceme, že nás nevyhodí. Byla to taková jistota a myslím si, že by to rodiče pro své děti udělat měli, zvlášť když ví, že opravdu sháníte a že na to nekašlete. Ten termín se mi zdá takový divný, jako by se po svatbě úplně všechno změnilo....to můj názor neříkám, že je správný,ale jsem asi zvyklá na něco jinýho ;-)
Profilova fotka
ahoj holky- Charmed, je to docela drsne, ale holt nekteri rodice jsou proste takovi...myslim, ze nase mamky maji neco spolecneho -ted se sice na nas mooooc tesi (ale myslim,ze kdyby jsme neodjeli a bydleli celou dobu tam, tak bych mela podobne narazky na stole kazdy den. Ted tam budeme jen nezbytne nutnou dobu. Ale fakt moje mamca je unikum-kdyz jsme chodili do skoly, museli jsme ji davat penize na vodu a elektriku (a jidlo ,obleceni a vse ostatni jsme si kupovali sami), a hadky o penezich byly skoro porad (bo ona porad chtela na neco penize a my jako studenti ,co se jeste sami zivi a sati, jsme je nemeli z ceho davat)...a tak jsme se sebrali a odjeli (a mamce je po nas moc smutno :-) ) no proste sranda....a Pavlova mamka byla taky dobra-kdyz u nas zacal Pavel trochu pravidelneji prespavat ,tak mu doma zrusili jeho pokojik (udelala se z toho spajzka na kompoty a z druhe pulky si udelala mamka vetsi loznici) melo to ale vyhodu aspon mohl zacit bydlet se mnou :-D A taky jsme vlastne diky tomu odjeli sem, coz byla nejlepsi vec jakou jsme mohli udelat (umime paradne anglicky, neco jsme nasetrili - a tu zkusenost uz nam nikdo nevezme...a taky jsme si zjistili, jake to je bydlet spolu jen sami dva-a musim rict,ze je to uplne paraaaaaaaadaaaaaaaaaa)Jo a taky jsme patricne hrdi na to, ze jsme si na vsechno vydelali vlastnima rukama (bo nam nikdy nikdo nic nedal-maximalne pujcil) o to vic si vseho budeme vazit a nikdy nam nikdo nemuze ani nic vycist (prave i proto si platime svatbu sami...protoze jak znam mamku, jednou by mi to vycetla) ale urcite me ma rada-jen to proste tak neproziva to rodicovstvi (a vlastne proc by mela, kdyz uz jsem skoro tricetileta koza :-D ) ale berme to tak, ze vsechno zle je pro neco dobre- my jsme odjeli sem a vy treba ted zacnete o to intenzivneji hledat a neco konecne najdete ;-)
raduz: máš pravdu, je to k něčemu dobré. Je to sice nejdřív rána, ale jak píšeš, naučíš se žít a to co si pořídíš, tě moc těší, protože víš, že sis na to vydělala sama a že jsi to dokázala.. Takže s tebou souhlasím. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja jsem pridala do alba ty slibene fotky- je to teprve 2. zkouska, takze tam mam jeste hodne spendliku a treba horni okraj korzetu neni vubec udelany, tak to berte s rezervou...ale musim rict, ze se v nich citim super a myslim, ze bych hodne tezko shanela saty (jsem nahore fakt hrozne drobna a porad mi to musi zuzovat vic a vic at tam nemam ty bubliny -jsou trochu videt na te fotce zepredu)...no a je to jenom spodni vrstva-jeste pres to bude jedna prusvitna (hrozne hezka) latka, ktera bude na korzetu hodne naskladana a dole bude taky nakrcena (proste tak nejak jak je ta fotka satu, co mam v albu-nechala jsem tam jen ty jedny podle kterych se ty moje delaji) fakt jsem zatim mooooc spokojena a tesim se, az budou hotove....ale musim rict, ze pohybovat se v satech s vleckou je fakt sranda :-D :-D ale kdyz budu trenovat, tak to zmaknu 8-) vcera jsem chodila po schodech a po baraku :-D takze juknete-doufam,ze se vam zatim budou libit tak jak mne ;-)
raduz: jé ty jsou moc hezké, líbí se mi a sluší ti. Jsi štíhlounká jako laň :-D Tak se těším, až budou hotové. Moc moc ti sluší opravdu.
Profilova fotka
evi moc diky za chvalu-jsem rada ze se libi :-) :-)
raduz: nemáš zač. Budeš hezká nevěstinka. Budeš mít závoj? Já budu mít taky šaty s vlečkou, tak se taky bojim abych si nerozbila čumák. Dá se připnout, tak uvidíme, jak to budu zvládat.
Profilova fotka
evi-zavoj bych rozhodne chtela mit (usije mi ho k tem satum) Vyzkousime a uvidime...pokud to bude dobre vypadat, tak rozhodne zavoj bude.... :-) Ja zase spoleham, ze mi pomuzou moje druzicky (asi me budou muset obletovat a asistovat mi pri kazdem kroku :-) ) a svadlenka mi slibila, ze mi to zkusi taky nejak vymyslet, aby se dala pripnout...ale zas na druhou stranu-aspon bude sranda...jsem si treba zkousela capnout (jak to byva na tech fotkach-nevesta v trave, saty rozprostrene okolo ni a na vlecce kytka x-) ) a docela jsme se nasmaly :-D
RAdu bomba,jsou krasne site,jde to poznat.Delaji ti peknou postavu a ta vlecka je taky krasna ;-) Taky jsme tam zahledla triceps :-) ,ty budes rambo :-D ne faskt moc krasn ejosu a moc ti slusi,mas peknu postavicku do nich,budes kocka.Uz se nemzuzu dockat jak budou vypapat uplne ke konci.Jsou moc krasne a asi bych nepozanla,ze jsou nedosite
JO ja uz piju napoje na pribrani vahy,jsou pekne drahe,ale snad priberu aspon tri kg.Chutna to jak vanilkove mliko a uz mi to nechutna a to piju min,nez mam.Ma vypit litr za den na dvakrat a ja vypiju jen necely pul litr.Tak pak dam vedet az budu mit aspon 54kg ;-)
raduz: bude k tomu hezký. Určitě ti bude slušet. Sranda rozhodně bude. Pak si sdělíme zážitky s vlečkou. Já si myslím,že se někde na 100% rozplácnu. Znám se :-D
Profilova fotka
Simi, taky moc diky ;-) taky se tesim az budou hotove...(ted ale jela na 2tydny domu, takze se sit nebude :-( ale pak to asi pujde uz rychle (rikala, ze nejdyl trva udelat strih a nastrihat to a sesit to nejhlavnejsi-pak ty dodelavky uz jsou rychle-pry) jo a z domu mi pry prinese vzorky vysivky (at si muzu vybrat, jakou chci-blazen, tak ji to bavi, ze bude vysivat i na dovolene :-) ) ale chce se tomu venovat (uz si vymysli i svou vlastni znacku...ja jsem jeji dokumentace :-D prvni svatebni 8-) ) to ja je pak prodam za velke prachy az bude slavna 8-) 8-) dneska jsem ve fitku cetla, ze abych pribrala 0,5kg tydne, tak musim jist o 500kalorii denne vic nez normalne. Takze to pry znamena 3vetsi jidla denne -vetsi porce nez obvykle a k tomu 2svaciny dopoledne a 2svaciny odpoledne). Tak ja to zkusim jestli to bude mit nejaky efekt. Normalne totiz rano posnidam a pak jim az obed ve 12:30 (bo mezitim nemam zadnou prestavku), no a pak zase az po praci v 5h...a pak uz to nedozenu do vecera (nekdy jim jeste hodne pozde -schvalne,abych prave pribrala :-) ) tak to zkusim...nemyslim,ze jsem nejak moooc vychrtla-chuda jo,ale primo vychrtla uz ne (to byvalo driv kdyz jsem mivala 48kg =-) ) ale klidne 2-3kg bych brala (uz jenom proto, ze se vzdycky najde nekdo, kdo mi rekne-jee ty jsi tak vychrtla!!!! to fakt nemusim! evi: jo, to si pak musime vsechno popsat- urcite se nasmejeme :-) ja taky urco hodim "drzku" :-D bo navic mam boty na podpatku a nikdy driv jsem podpatky nenosila (ale poctive trenuju, tak do srpna to bude v pohode)
Profilova fotka
Raduz jsou supeeeeer.... vypadaji presne jak na tom obrazku a uzasne ti sedi, s tou krajkou bude uplne uzasny!! Rozhodne kamaradka zaslouzi jednicku s hvezdickou a modelka taky! ;-) Ja mam taky vlecku jak krava, mamka se mi furt smeje, co budu delat, az bude bahno:-). Tedka jak jsem v patek byla taky na zkousce na ty upravy, tak uz jsem tam taky na cosi slapala (mam pod tim tu kruhovou spodnici), no bude to sranda. A zkousela jsem si to aji se zavojem a prislo mi ze vypadam jak postreleny ledni medved :-D Jinak holky, to je fakt sranda jak vsechny chceme co nemame :-D Skoda ze si ty kila nemuzeme posilat a menit navzajem ]-(
Kajsa,to by bylo dobre,kdyby to slo poslat sms.Jako ze ty bys nam treba poslala kazde kilo a tak :-D No ja uz vic jist nemuzu.Dnes jsem mela 3x polivku s jatrovymi knedlicky,3palacinky se slehackou,1x ryzi s jatrou,jogurt,babanan,2x chleba a pul litra toho mlika-je to jak koktail,fkat huste hodne.....no a vic se do me uz fakt nevleze :-( Radu,mi neprijdes na fotkach hubena,akorat stihla,ale obleceni klame.Ja mam ted 170cm a 52kg,tak mam fakt podvahu.Potrebuji aspon 54kg,nejlilp 55kg. Kajsa a proc jak medved??Prihod taky fotky ze zkousky,jak se meni na tobe ty saty. No nic,tak ja jdu zas jist a treba priberu aspon pul kila.Zitra jdu do posilovny,tak uz se tesim.Dnes jsme hlidala malou holku cely den,tak me uplne boli hlava a jak odchazela,tak mela takovy zachvat,ze jsem ji musela kamosce snest v rukach do auta,bez bot a bundy a rvala jakkdby ji kradla.Nechtela jit domu,chudak a taky byla nevyspala. Ja radu mam ted ty proteinove napoje na tloustnuti a jako doplnek stravy ke cviceni ar ustu svalu,mela bych potom pribrat a ma to hooooooooooodne vitamenu.Treba mi porostou kozy z toho :-D ..no a nebo taky koule :-S
raduz: no bude to prdel, to každopádně a když bude to bahýnko, tak o to větší :-D Já naštěstí mít podpatky nebudu, přítel je menší, tak nebudu ten rozdíl ještě zvětšovat. Takže o tohle se nebojím, ale ta vlečka bude oříšek... :-D
Profilova fotka
Simi, tak to me pobavilo....koule-to snad nee :-N Ja mam 156cm takze jsem celkem prcek :-) a s podpadkama si pripadam vysoka jako blazen :-) (a jak uz jsem psala kdysi, Pavlovi to prijde sexy :-) tak to je musim mit tim tuplem :-) ) Kajsa to fakt vymyslela-to by byla parada kdyby to tak slo :-) Hod nam sem fotky satu, at se znovu pokochame-a toho postreleneho medveda bych taky rada videla :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak ples byl katastrofa. co šlo, tak se v ten den pokazilo. měla jsem mizernou náladu a bylo mi blbě. svědkyně (a květinářka) se mnou nemluví, tak se obávám, že si budu muset najít novou svědkyni a i květinářku. neměla jsem náladu na to se bavit a včera jsme byli u Járových rodičů, měl narozeniny, a ona zůstala v pokoji ani si nepřišla sníst dort a skro mě ani nepozdravila. je to takový sled událostí, už asi 14 dnů. nemohli jsme s nimi jít na hokej, pak jsem zůstala sedět v autě, když si Jára šel pro něco domů a minulý týden mi psala a já jí odepsala, že nevím, zda přijedeme, že na mě něco leze a ona mi odepsala, že mě k ničemu nenutí. ale jedna věc mě mrzí snad nejvíc, že Járovi ani pořádně nepopřáli a kromě mě, mé ségry a mamky mu nikdo nic k narozkám nedal. jeho mamka mu koupila nějaké tričko. a to jsem všechny prosila, aby mu dali peníze, protože si objednal nové pneu. tak si myslím, že si na mě vylívají zlost přes něj. takže jsem v noci řvala, nějak to na mě všechny ty neúspěchy dopadly. Až jsem vzbudila Járu a ten mě utěšoval a říkal, ať si z toho nic nedělám, jenže to dost dobře nejde. a to jsme se v sobotu ještě strašně pohádali, ale už je to dobré. dva dny jsem skoro nespala a ani nejedla, tak jsem byla podrážděná asi i z toho. tak jsem jí teď psala a omluvila se a uvidím. když holt nic, tak řeknu ségře, jestli mi to odsvědčí a věci, co mi měla Naďa zařídit, si holt udělám sama. ale byla bych samozřejmě ráda, kdybychom se usmířily. :-( včera jsem dodělala květináč s žábama a udělala si zrcadlo s krávama. dneska si jedu pro dřevěnou šperkovnici a udělám si na ní asi slony :-D . Jára mi vyřeže prkýnka, 6 ks asi 15 x 15 cm jako podtácky (takové trošku obríř) a 21 ks mini prkýnka. no jo, dostal od ségry přímočarou pilu, tak se bude chlapec činit. dneska mám objížděcí den. v 11 mi má přijet taxík a jedeme do dejvic a na spořilov, pak se nechám vyhodit v Tescu a půjdu na nějaké nákupy a zakončím to poštou, dneska to Simi posílám. bavila jsem se ještě s bud. švagrovou a ta mi říkala, že EMS je bezpečná, že je hodně kontrolují. pak už jen obchodní balík, protože je pojištěnej na 30 tis., ale to ta EMS bude stačit. zabalila jsem to tak, že to nikdo nepozná, ségra by to měla dostat zítra během dopoledne, tak ať je doma a neodnesou jí to na poštu. pak hned písni.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?