Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Terjar, dej sem už taky nějaké foto! Pořád lezu do alba a kde nic tu nic :-(
Dobre ranko, no ja jsem taky uz zvedava na ty kvetinace. Ja si vcera barvila hlavu,dala jsem to n akonec na hnedo a je to dobre.Plesata nejsem,cerne vlasy taky nemam a chytlo to supr a zakrylo mi to dobre odrust te svetle barvy,co jsem mela predtim. Ja jdu dopoledne do fitka a pak s malou do parku s kocarkem.Vcera se nam na miminko vylil cely dzus :-| Jo a vcera jsem uz pracovala s tou holcinou co dela oznamko na navrhu,tak uz mame zaklad,jen barvy porad nesedi.Tak jsem zvedava co z toho nakonec vyleze
Profilova fotka
Simicak, to by bylo super, kdybyste spaly u nas! Akorat k nam se taky prestupuje... Ono se jaksi prestupuje kamkoliv... x-)
Simicak, já jsem četla "..já si včera HOLILA hlavu..." :-D Tak na to koukám, a nějak blbě vidím :-D My se o vás holky postaráme. Uděláme uvítací výbor :-D V nejhorším je na Dejvické hotel Diplomat :-p Pro případ nouze :-)
Profilova fotka
tak já se pokusím dneska. zítra jedeme na ples, takže musím všechno dnes zabalit, pač jedu rovnou z práce za Járou na Čerňák. a taky jsem chtěla ještě vyžehlit. ale vyfotím to dneska. jen ten s drakem ještě není nalakovanej, ale to vám určo nebude vadit, že? ;-) mě dávala kadeřnice asi před měsícem melír a už mi to hodně odrůstá. rostou mi vlasy nějak moc rychle :-( . tak na Dejvické se taky moc neorientuju. autem bych tam nedojela. když tam jedu, tak taxikem a ten mě vyhodí před. naštěstí tam jezdím kvůli firemním věcem, tak si toho taxíka můžu dovolit, jinak bych se asi nedoplatila. asi v pondělí tam zrovna budu mít cestu. já už chci ty prstýnky, nemůžu se dočka. zítra už to bude týden. to by mohl zavolat, že to stihl dřív
A já už chci ty šaty. Jsem snad jediná nevěsta, co nemá šaty! :-( Tak půjdu v trenkách a tílku :-D
charmed,nebrec,nejsi jedina :-D ;-) Tery,rpoto jsem uz nechtela melir,bo to porad odrusta ]-( Nevim,kde je dejvicka,tak s malou pujdem do Ostavy pesky 8-) Ted jsem prisla ze cviceni a vuberc jsem skoro necvicila,asi nikdy nebudu rambo.ALe venku je krasne,tak cekam az se mala vzbudi a pujdem se ven trochu potlouct.Vcera si nabila koleno,tak ji dneska vemu na houpacky.Zboznuji jaro,to je nejkrasnejsi rocni obdobi.
Simicak, tak Dejvická je právě konečná 119 když jedeš z letiště :-p Já melír mám už od střední a musím říct, že tak decentní, že když odrůstá, tak to vypadá přirozeně a sluší mi to.
TAk jeste nesednout na jiny autobus :-D Ja mam docela tmave vlasy,takze kdyz mi odrustaji,tak to jde videt a me to rozciluje.TEd jsem jak spanelka se s vou novou barvou x-) No hned se za mnou venku chlapi otaceli ;-)
Tak za mnou se otáčejí pořád, ale to bude asi tím, že jak je teď hezky, tak mám dobrou náladu a furt se smeju, tak se asi moc tlemím, když po mně koukají :-D :-D :-D
Ahojky, tak se nám obloha nějak zatáhla. Ráno pohoda, sluníčko a krásně. A teď zase fičák a zima. Ach jo :-D
Evi,tady taky,jsme uplne z prochazky zmrzli.A to bylo dopoledne uplne teplo :-| Kdy se budete presne stehovat?Uz mas sbaelny batuzek?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) Tady je krásně, akorát sme se vrátili z procházky :-) Byli sme utrácet. :-)
A co jste koupili?My utraceli vcera ;-) Byla vyprodej,tak mam zas nove veci x-)
Profilova fotka
simicak: Já jsem nakupovala pro malou. Koupili jsme nějaký bodíčka, pak jsem jí koupila takový manžestrový růžový sako :-) A na suprový bílý kaťata, ale ty bude mít až na léto, jsou plátěný a mají na sobě vyšítoho růžovýho motýla a v pase jsou na zavazování :-) To bude táta koukat :-D Kolik sme tam nechali :-D
Proc,byl to dobry kup a nebo bude tatka delat prescasy? :-D
Profilova fotka
ahoj holky, Charmed, neboj, ja taky jeste nemam saty (ale uz se na nich pracuje)-zitra jdu zase na zkousku vecer, tak snad uz to bude stat za to vyfotit...uvidime Jinak ja prave hledam jake jsou ceny posteli (u nas)-protoze jak jsme odjeli do Anglie,tak mamka tu moji (mela jsem velike letiste-dubove ) nekomu dala (ona totiz nebyla uplne tak moje,ale mamky a spavali jsme na ni s Pavlem)-no proste nechapu proc,ale jednou jsme prijeli na dovolenou a postel nikde (a to jsem zrovna chvili predtim rikala Pavlovi...mamka urcite stehovala -bo ona stehuje tak 1-2x do mesice- hlavne aby nam tam nechala nasi postel, jinak si muze vsechen nabytek vzit...no a dopadlo to presne naopak, vse zustalo, jen postel chybela...) no a tak jsme tam meli nejaky sileny rozkladaci gauc, na ktery se Pavel nevejde :-p A tak prvni kup (jeste spolu s autem) bude postel (a chceme uz koupit kvalitni, velkou, s rostama a zdravotni matraci , protoze pak si ji prestehujeme do noveho domu (az teda postavime 8-) ) Takze kdyby jste nekdo mel nejaky tip, sem s nim ;-) Ja jdu za 14dni ke kadernici (strihat i barvit) tak se tesim...(uz to mam zase mooooc dlouhe-pod usi :-D ) Chodim pravidelne kazdych 6-8tydnu,ale barvit nemuzu tak casto ,bo je to tu neuveritelne drahe (a vlastne to ani neni potreba tak casto) Ale musim rict, ze mam skvelou kadernici-to zase bude dilo najit doma nejakou dobrou. Ne ze by u nas nebyly dobre kadernice,ale tam kde bydlime jsou vetsinou ty vesnicke, ktere jsou zvykle delat starym babkam trvalou, takze se mi parkrat stalo, ze jsem sla domu a strkala okamzite hlavu pod kohoutek, bo jsem mela vlasy vyfoukane do vysin :-D :-D budu hledat ve meste a tam snad najdu fajnou :-) Simi, co delas v tom fitku ze necvicis?? Okukujes chlapy?? :-D Ja jak mame ten program, tak jsem vzdycky uplne unavena (a kazdych 14dni nam prida nove cviky...ted nam pridal bricho-to mne nebaviiiiiii) ale jinak je to super-jo a vzdycky kdyz jedeme z fitka, tak ridim zpatky (ja mam totiz ridicak od 18,ale nemeli jsme auto, tak jsem ridila jen obcas, takze jsem hrozne nezkuseny ridic...tak trenuju,abych mohla doma konecne uz normalne vyjet do ulic,aniz bych neco vymamlasila :-D ) Strasne me bavi ridit, jen si nejsem moc jista sama sebou na ceste...holt, to chce vice zkusenosti.... a jinak Evi, tobe moc gratuluji k bydleni, Tery, ty urcite neco sezenes, jen nepolevuj v hledani.... ;-)
simi: paní má termín vystěhování do konce března. Tak má ještě měsíc. Na tom jsme se společně dohodli. Potom tam chceme jezdit o víkendech, zatím si to jen připravit a pozměnit, co se nám nebude líbit. Taky budeme zařizovat kuchyň, takže až tohle bude hotové, tak tam půjdeme. Chtěli bychom od září. A v prosinci začít makat na mimču :-D
Profilova fotka
holky, pozor. vkládám květináče... dneska jsem měla hrozný den. celý den jsem dělala na té veřejné zakázce a asi v jednu jsem si všimla, že nám v zadávací dokumentaci chybí jedna stránky s termínem odevzdání. byl tam termín 29.2., tak jsem si říkala, že to je ten odevzdávací, ale to je den, kdy to budou otvírat. tak jsme měli s tím kolegou nahnáno. šéf dneska každýmu jen nadával. takže tam zavolal a paní mu řekla, že se to skutečně předává zítra. ale ta stránka nám tam chybí, už jsem poučená napříště. navíc nám šéf řekl, že to teď bude pořád. to mám radost. už jsem měla vředy a celý den jsem kvůli tomu nejedla. a jako na potvoru jsem jela za notářem a on dneska neověřoval, tak jsem se vracela a hledala nějakého dalšího, no pak jsem musela na městský úřad. prostě bezvadný pohodový den.
Profilova fotka
simicak: No málo to zrovna nestálo, ale stálo to za to koupit :-) Bude spíš koukat, jakou doma budeme mít fešandu :-D On se radši už na ceny neptá :-D
Profilova fotka
Tery, tak ty jsou uzasneeeee!!! Mne se nejvic libi ten se vcelkama (nebo jsou to vosy??) fakt super, jsi moooc sikovnaaaa. :-) :-) :-) Chvalim (a jsem prvniiii :-D )
teri: nádhera, taky vyrábím květináčky. Hrozně mě to taky baví :-D
Tery,ty jsi blazen,to je dobreeeee,kde jsi je koupila :-D ;-) Fakt bomba,nechces nam poslat sk othoutkem akuratky??Verunce by se to moooc libilo.Ja tak do kvetinace maximalne umi vsadit kytku.Jak to delas????Je to tezke??U nas radek vcera umyval z okna vanocni vyzdobu :-D Strasne nadaval,nastrikala jsem na okna snuhlaky,santu,.......a uz mamka rvala,at to sundam,bo uz pred domem mame vsichni rozkvetle zahradky a radek nakonec rezignovala musel drhnout,slo to hodne spatne ten nastrik dolu,tak pry uz to pristi rok nesmim delat,ale ja mam doma jeste dva spreje x-) RAdu,kdyz jdu na hodinu,kde je cvicitelka,tak cvicim,bo musim,kdyz jdu jen do posilovny,tak chodim cvhliku na pase-nebeham,pak na stepru slapu a tak vsechno asi po peti deseti minutach a hlavne ja jsem mela desny hlad.Zitra ale jdu na hodinu,tak cvicit budu ;-) No a taky bo jsme hubena nemam motivaci ze,tak hlavne at prdel zpevnim a chodm tam,bo pak radek rve,ze jsem zhnila 8-) Evi,tak to si jeste pockate,ja myslela,ze pujdete hned jak bude volny,vsak kuchyne mate dve,ne??To ja bych necekala a hned 1.dubna tam byla nastehovana ;-) Maicky,u nas kupuje i tatka veci,takt o je dobre,vetsinou on vybira ty drahe,minule koupil male zupan s papuci mickey mause za 15liber tusim.Ja kdyz chci boty za 15,tak brble a vcera ji chtel i drahe plavky koupit,ale neproslo to. Terko,zitra bude lip a pak je vikend ;-) a mas doma prece kvetinace,tak musis byt porad stastna,staci se na ne jen podivat :-)
Profilova fotka
je, děkuji. teď jsem dodělala vtipné žáby, až je dodělám, tak taky vložím. tamto jsou opilí čmeláci. máme toho doma spousty, mamka má taky horu květníků a různá zrcadla, tchyni jsem dělala podtácky, ty si chci taky udělat. těžké to není, jen piplačka. musíš si vystříhnout ubrousek, sundat z něj ty 2 vrstvy. květník natřít bílým balakrylem, pak na to přilepit ten ubrouspek spešl lepidlem, natřít květník nějakou barvou (to je asi nejhorší), musíš se trefit kolem toho obrázku. tohle nejmíň dvakrát, pak to ještě dravkrát přelakovat. zevnitř to natírám jen bíle a dvakrát lakuju kvůli vodě. holky, ale ty žáby, ty jsou. ten kohout byl celkem snadný, ten šel rychle, kuřátka se špatně lepily, byl to jen dvouvrstvý ubrousek, jsou lepší ty tří. tak já budu vkládat postupně další, pokud mi to admin nesmaže.
simi: kuchyně máme sice dvě, ale linka je dole a my to budeme obývat nahoře, a tam neni nic, takže kuchyň chci. A klidně to těch pár měsíců vydržím :-D teri: tak to se těším až sem vložíš ty žabičky. :-D
Profilova fotka
simicak: Tak to s náma už taťka nebyl docela dlouho nakupovat. To víš, má toho hodně. Začlo hezký počasí a zedníky toho mají moc. Teď je na roztrhání :-( Si ho teď moc neužijeme :-(
Tery,tak to je mazec,to by mi jeden kvetinac trval tak rok :-D maicky,hodne hodin hodne penez.Zas pres zimu ho mate doma casto ne??
Profilova fotka
simicak: No, teď sme ho ani přes zimu neměli moc doma... Má toho teď moc, ale na jednu stranu je to dobře. Je teď moc výdajů. Svatba a veškerý úřady a tak. Když si chceme brát tu hypotéku, tak to musí mít všechno poplacený včas - finančák, zdravotní a sociální. Jo je toho teď až až, tak to musíme nějak zvládnout. Ale zvládli jsme už horší věci, tak tohle zvládnem taky :-)
Profilova fotka
Maicky, a kolik je vlastne tatkovi? Vy jste ale sikovna rodinka... Tery, jdi minimalne do internetoveho obchodu s tvojema umeleckyma dilama a mate za chvili na barak! Raduz, tohle ti musim rict (jak jsi mluvila o tom rizeni). Vcera jsme si pujcili od nasich auto, abychom mohli udelat velky nakup, a jeste ani nevyjedem ze sidliste a najednou jen slysim, jak Vlada neco rve! Ja, co je?? A on - kde jedes?!?!?!? Ja jsem normalne jela v levym pruhu a ani mi to neprislo divny!! Nastesti uz bylo pozde, tak tam ani nebyla zadna auta, to by se fakt asi jinak ridici divili :-D Ono je to tim, ze mam nejvic narizeno v UK, tam jsem jezdila porad svojim malym Peugeotkem, tady auto nemame a ridim fakt jednou za uhersky rok. Takze mam vzdycky tendenci radit levou rukou do dveri, ale tohle teda fakt byla sila :-D No a ted mam jit odvezt auto zpet k nasim a pojedu sama, tak to bude prdel jestli zas najedu spatne... Asi si dam Vladu na handsfree aby mi rikal VPRAVO VPRAVO. Jinak tedka jedu snad na posledni upravu satu, uz budou jen a jen na me, tak se moc tesim. Dokonce ta nase znama svadlena rikala ze mi je pak aji vyzehli a nachysta, tak to je super, je strasne hodna. Tak se tu zatim mejte, paaaaaaaaaaaa
Profilova fotka
kajsa: Taťka je o něco starší než já :-) Davidovi bude letos 31, takže sme o deset let, ale nevadí nám to :-) Jsme šťastní a věk pro nás nehraje roli. Stejně máme na věci podobný názory :-) A máme se rádi :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?