Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
ahoj erteple,jej koncene nekdo pise bo ;-) Klidne se pridej a hned pisni co uz mas zarizene a kde to bude a kolik vas tam bude :-) RAduz,ja uz jsem z toho blba,bud mala slalpe po klaviru,k tomu ji hraje mobila do toho rve po me,ze s ni nechci tancit.Taky jsem ji uz dala spat a bez koupani a ted se lecim tichem x-) Jo a jdu se konecne naobjedvat.Jinak to byla nejaka z Iraku,takze taky cizinka a k tomu prd rozumnela.Byla to krava od pohledu. Medvide,zrid si album at muzu skousknout. Jo a raduz,jsem se divala na vasi fotky a ty teda vubec nevypadas na 28.Odhadla byc hti tak 22.TEda podle fotky. TEd jdu kouknout na album erteple a najist se.
Profilova fotka
simi-diky (ale je to cerstva fotka-z letosniho leta :-D ) to jsem asi taky zdedila po mamce (ona vypadala asi do svych 40 jak moje segra :-D ) erteple zdravim- to je super,ze jsi z Moravy (a jeste k tomu budes mit svatbu ve ValMezu) no proste parada... tak urcite pis co a jak....at vime podrobnosti (jsme tu strasne zvedave :-D )
Tak to ti raduz zavidim,ja jsem sice taky krasna a mlada,ale uz se mi delaji vrasky :-p Ja zas mam po mamce,ze budu do 40 hubena i kdybych mela osm deti.A krasna budu po tatkovi,ten pry je fesak i ve svych 50 :-) Ja se nudim a boli me zub
TEd jsem si vsimla RAduz,ze se vdavam den po tobe.Ty se budes lecit z kocoviny a nebo bolave nohy a ja budu litat s natackama na hlave
erteple,ted jsem cucela na tve album a supr.Hned si nas seznaila i s rodinou,tak to ma byt.Az se konecne naucim zmenti tu koncovku fotek a zmensti je,tak vas taky zavalim ;-) A kdy a kde te pritel pozadal o ruku?Bylo to romanticke?A jak to vzali rodice,byli slzicky a nebo nic a uz to cekali?
JO tak uz vim,uz jsem si to precetla :-D Ja jen cucela na fotky.Boze ja se nudim a v tv je hlupy titanic.A mam hlad,malo jsem uvarila 8-( Holky a opijete se nebo pripijete se na svatbe a nebo budete jen koukat jak piji ostatni a vy po decentnu?Ja se opit nechci,ale asi se zborim jak prase.Budem mit hlidani a pro me to je bude jednia sance.Pak se zas pres rok nikde nedostanu.Takze zenich ma smulu.Ael rict mu to nesmim.No jsem zvedava jak to dopadne.Ale kdyz se opiju,tak az jak budou vsichni mimo,at me nevidi opilou :-p Jej,ja se nudim a mam hlad.Je tu nekdo?Pojdte si povidat RAduz,kde jste na sivestra?Doma?Ja tez.
Profilova fotka
:-D simi, tak to moje mamka byla taky az do 40 hubena (a brala mi moje veci -coz mi hrozne vadilo ]-( ) ted uz ma pristi rok 50 a za poslednich 5let pribrala tak, ze ji rok od roku nepoznavam... (ale vrasky uz mam taky-hlavne na cele a mezi ocima) to na Tebe budu myslet az budu skuhrat s bolavou hlavou, nebo na zachode telefonovat :-p (nee, doufam ,ze to neprezenu a opiju se jen tak do nalady... mam plan-nemichat!!!! a hlavne pit pomaluuuuuuu-nebo se odrovnam v 10vecer a budu mit z cele oslavy velky prd)
TAk a budu si tu psat sama se sebou asi.Tak ja vam neco aspon pisnu na pobaveni. Od segry dcerka,moje neter,ktera ma 9mesicu,se u tety pos..la,ale tak ze od toho bylo vse i prosteradla a pry tak smrdela,ze se vsem natahovalo a par se jich i poblilo.Ja ji segra prebalila,takporad smrad,tak vsichni chodili a hledali co tam tak smrdi.Nakonec na to prisli.Terezka si ukradla hovno a pevne ho schovavala v pesticce,Kdyz ji ho chteli vzit,tak hystericky zachvat,je brutalni nervak a tak pevne ho drzela,ze ji protekalo mezi prsty.Fuuuuuuuuuuuuuuuj,to ja jen at vite,do ceho lezete.Ale ma to po segre,tak jako mala hovinkama malovala na tapety a doted kresli a krasne.Chtela jit i na umeleckou. TAk trochu ze zivota. Jdu si neco najit dobreho k snedku
Profilova fotka
raduz: ja bych ti taky nerekla 28, prvni jsem si myslela, ze to liceni jak mas ukazano, ze jsi ty. to je fakt nadhera vsem moc děkuji za přijetí, konečně někde kde se dá pokecat, co se tyče svatby: datum je 19.července ve Valašském Meziříčí na úřadě na náměstí, čas je 11:30, hostů máme k dnešnímu dni zatím 85 a to je jen nejbližší rodina. Můj otec i otec ženicha jsou z 5ti dětí + manželky a jejich děti většina bratranců a sestřenic je do 30let, jedna sestrřenka už má svou rodinu, z Ondrovi strany je to skoro stejny, proto tolik lidi, počet hostů ještě není konečný bo do toho ještě nezasáhli rodiče se známostma na matrice jsem byla už v řijnu jen se zeptat a oni mi hned dali papír k vyplnění, ten je ještě doma, v lednu tam musíme zavolat na potvrzení nebo vyvrácení, hospodu zařídil můj otec, jeho šéf si postavil novou hospu na začátku naší vesnice, jsou s tatkou kamaradi tak to už bylo zařízeny někdy přes prázdniny rodiče to oficiálně neví, neoficiálně jo, Ondřej ještě u nás nebyl o mě požádat, je to složitější na vysvětlování, kytici mám vybranou budou kaly jednoduché dlouhé rovné, dort 3 patrovej, cukroví už pomalu vybíráme, odskušujem cukrářky, na šaty jdu mrknout za 14 dní s kamoškama do Brna a tak za měsíc s mamčou a tchýni do VM, prstýnky víme že chcem bud bílé zlato nebo ocel, hodně se nám ted líbí ocel, a to i finančně přece jen něco si chceme zaplatit sami a zatím pracuji jen já, můj má jen brigády při škole. je v 5táku na VŠ stavební kosmetičku mám už také zařízenou kamarádku ze ZŠ, ještě se s ní musím dohodnout na první zkoušce, kadeřnici jednu neoficiálně mám přes tatku a když tak tam kde je kosmetička jsou i kadeřnice tak bych to měla při jednom. snad jsem na nic nezapoměla. pokud by vás cokoliv zajímalo klidne se ptejte rada odpovim.. :-) :-)
Raduz tak ja mam vrasky okolo oci a uprostred cela,ale to bo se hodne ksichtim.Radek rika,ze budu vrascita brzo bo furt hazim ksichty a mala po me.Coz me vytaci 8-( ja taky nebudu patrit mezi nevesty co budou u matonky,je to prece oslava a prni manzelsky sex muze byt i nasledujici den nebo noc.ja se chci bavit,ale taky to nechci prehnat,takze budu pit pivo.U tvrdeho mam rychlou smrt a vino nemusim.A taky neni nad ceske pivo.Poradne se ale zborim na rozlucce,zaridim si hlidani i na druhy den,jako nekoho kdo se bude male venovat at mi hlava nepraskne.Ale to fakt hodlam byt jak za mlada bez detna. :-D RAduz a co pijes ty a ten tvuj?My oba pivo.JInak mamka taky po 40 jak to prasatko,ale mamca ma roztrousenou sklerozu,tak ona pribira i hodne temi leky,bere moc hormonu,dokonce tak,ze se musi holit na puse jak chlap.TEd kdyby to cetla,tak se se mnou nebavi.Chudak,ale mamca je fajn a srandistka.Bavili jste se nekdy s rodici o sexu?jako co delali a tak?A jeslti byli verni cele manzelstvi?Nasi verni nebyli
Profilova fotka
jo a ještě jsem zhapomněla na hudbu tak už je taky oficiálně zařízená, tu zařídila tchýna Eva na hodové zabavě takže někdy na konci řijna. jsou fakt suproví, žádný valčík nebo polka :-p
ertepla,tak to je mazec.Ty se uz muzes vdavat v lednu ;-) TAky bych chtela tak velkou svatbu,to bude prava vesnicka,ze?My mame hostu 50,ale nezvem celou rodinu,jinak by to bylo pres sto.Tatka je ze tri deti,kazdy z nich ma 4 deti a vsichni uz taky svoje deti a z nasi strany stejne.Takze jen ty,se kterymi se stykame.A jakou budete mit hudbu?Akoli vam je?A kdy budou deti?Me uz boli zada
Článek se načítá
jo tak uz vim i hudbu :-D
Profilova fotka
tak na téma sex jsem se s rodiči nikdy nebavila, když jsem přišla za mamčou v 16ti že bych chtěla ant. koukala na mě jak tele na nové vrata, naštěstí se mě zastala starší (o 3 roky) sestra a pomohla mi mamču " přemluvit" a to bylo tak vše, pak už mi je pomáhala platit. musím přiznat, že můj chlap toho věděl daleko lvíc než já, dokonce i teď se ho musím ptát kdy přijede teta |-| , ja si to nepamatuju... :-(
ertepla a uz bydlite ve svem a nebo budete stavet jak holky az po svatbe?
Tak ja mam dve starsi sestry,takze mi bylo asi 12,kdyz prislo doma tema na kondomy a ochranu,ale to jsem zdechala smichy,tak me mamca vyhodila.Jinak nas poucila o vsem a na gyndu sla poprve se mnou pro prasky a to mi bylo asi tak 16.A kdyz jsem v 15zacala kourit,tak jsem kourila doma,pry lepsi nez kourit po chodbach a mamka by musela posloucat sousedky.ja jsem ji to i sama rekla.Za to kamoska kourila do 23 na chodbe s klamerkou a to uz mela dve deti :-|
Profilova fotka
jsem se zasmála, ja sedím u poče od toho co jsem vztala a to bylo o pul 12. stihla jsem si tak nachystat véču, mám rymu takže ani nemám hlad, mě je 22 v únoru 23, přítel má už 23 a v srpnu 24, mimčo by jsme chtěli už oba a to dlouho, poprvé mě o mimčo požádal v 18ti,ale to jsem řekla ne a šupaj na vysokou, teď je v 5táku a chtěli jsme v lednu zadělat, ale to by znamenalo (pokud by se zadařilo), že bych porodila až v řijnu a já bych neměla být těhotná přes léto, takže to vypadá na svatební noc nebo ráno |-|
Profilova fotka
tak my oba pijeme pivo - takze snad to bude v pohode (tvrde nemuzeme ani jeden citit) ale trochu se bojim, ze si se mnou budou chtit vsichni pripijet-tak pro ten pripad si asi koupim nejake ty jelciny (protoze kdyby to mela byt slivka, tak jsem po 1stamprdli uplne mrtva :-p :-p ) no proste si to pekne planuju,ale nevim nevim, jak to dopadne.....(posledni dobou totiz kdyz jsme byli doma a pila jsem pivo, tak jsem mela vzdy na druhy den prujem jak bic....ale jak uz jsem tu kdysi davno psala, prinejhorsim to Imodium jisti :-D a na druhy den uz to bude jedno-teda pokud nebudem dohanet tu svatebni noc :-) ) erteple-tak tomu rika velka svatba =-) - jsem zvedava, kolik budete mit lidi v konecne fazi (az teda zasahnou i ti rodice) ale stejne je to parada-uz se nam to sice pomalu ale jiste blizi... ;-)
Ja mam 25unora 25.TAk to jsem obe ryby ;-) Proc nemzues byt tehu pres leto?TEda jestli se muzu zeptat.Treba se vam tak hned nezadari.Kamoska se snazila rok a segra se snazi taky uz rok a porad nic.A co by jste chteli?TEda jasne ze zdrave mimi,ale kazdy neco chce.Ja chtela vzdycky holku a mame holcicku. :-) ,jo hold kdo umi ten umi,RAdek chtel kluka :-D
Nejbliz to ma marluci,ta uz fakt za par,cervne je hned,my jeste cely cervenec ]-( Ale to pobezi ted rychle. Ja se taky toho bojim,ze si budou chtit vsichni pripijet,ale spis s radkem a ten bude v osm mrtvy,jelikoz nejsme zvykli uz pit.Jinak raduz,jelciny a pivo?To ti bude fakt blbe a nebo ta srajda bude zarucena.Ja zas kdyz se pripuju,tak si porad tukam,takze se opiju vlastne sama :-p RAduz a kolikz e vy to mate lidi na vecer?A uz vis typ satu,kdzy zacinate v lednu?
Profilova fotka
s chlapem bydlime spolu ted to bude 3ti léto, jsme na podnájmu v brne, stále na tom stejném stěhovali jsme se tu v srpnu, v květnu jsem odmaturovala, udělala jsem si prazky a v srpnu hura do brna a do prace, tý jo to už jsou to skoro 3roky co makam mazec,, a stale me to bavi :-( jezisi. pristi rok chceme kupovat nejakou novostavbu, ja bych s i chtela na jare vzit hypcu, ale muj se o tom jeste moc bavit nechce, tvrdi, ze ma strach, abych na to vse nebyla sama... atd. a az tak za 10-15 let by jsme si chteli postavit vlastni, uz jen proto ze muj je stavar, je to jeho sen postavit si vlastni :-)
Profilova fotka
ja budu mit 20.ledna uz 29 :-( :-( :-( (to je hruza jak to letiiiii) a o sexu se s mamkou zasadne nebavim 8-) ona ma obcas takove blbe pripominky (kdyz jsme bydleli doma) jako, ze nam vrze postel a podobne...ale ja to moc nemusim...mluvit o tom s mamcou...a nejhorsi je,kdyz mi ona zacne vykladat neco o sobe (a sexu) =-) =-) a vim, ze kdyz jsem byla mala, tak tatka byl mamce neverny (s jeji dobrou kamaradkou...) trochu se mi vybavuji ty hadky a tak....(ale to uz je davno) No a kdyz tatka umrel, tak mamka potom chodila 7let s zenatym chlapem (byl fajn,ale proste byl zenaty) a tak si nasla noveho-absolutniho burana a vola a toho si bohuzel pred 4lety vzala :-S a ted u nas bydli a my se tam mame pristi rok vratit (ale jen nez dostavime-nastesti...i tak to bude maso)
Od sestrenky svagr je taky stavar a postavili si dum presne podle sebe.Do toho bych taky sla,sam si to projektoval,maji vse jak si predstavovali.To je dobre.A co delas za praci,ze te to tak bavi? Raduz a kdy budes hledat praci vubec v cr?Jeste drvi nez se vratite a enbo az doma?
Profilova fotka
jasne, ze se muzes zeptat, uz od 16ti jsem brala cilest, a ve 3táku na středni jsem z toho chytla trombozu :-( , pry se to dá zjistit jaterními testy,ale mě nikdy nic takového Dr nedělala, žádný testy, no takže nejenom, že jsem byla měsíc nemocnici s nohou obvázanou a do vduchu a břicho plně injeksi,ale nevyhoda trombotiček je, že v těhotenství je 10x horší než antikoncepce. takže ji možu chytnout znovu, no a podle Doktora bych neměla být těhotná přes léto bo by mi z toho mohlo být často zle a hodně ta noha natékat. :-( už tak je o 3cm větši než ta druhá :-( taky se vším začnu v lednu. na konci ledna si pomalu začnu zkoušet kupovat a tak.. už se nám to krátí. vžyt už ted můžem říct, že je to za 7 měsícu.. :-D
To je raduz fakt takovy buran jak porad pises?Tak muj tatik byl neverny porad,segra si pamatuje jak nachazela v aute nausnice a tak,pak si nasil mladou buranku,fakt krava,vzal si ji a zbouchnul,mamka si vzala taky naprosteho debila,sice nebyl buran,ale nejedl treba topinky a tak,protoze pry ma modrou krev,magor abyl dulezity jak kdyby byl hrabe a pri tom byl prd.Pak se mamka rozvedla a tatu taky vyhodila ta hlupana a jsou tusim ze 4 roky zase spolu.Byli od sebe pres deset let.Jak se rozvedli,tak mi bylo asi osm a jak se dali do kupy,tak mi bylo asi 20.takze prvni vanoce byl pekny trapas,jelikoz otec o nas celou dobu nejevil zajema tak,a pak s nama sedel u stolu a bylo mu taky trapne.TEd uz to je ale v poho.Jinak ja co vim,tak muj otec neni na sex,mamka rika,ze to dela jen obcas a to vzycky zbouchne babu :-D ,to rika,kdzy zuri :-D Ale jako podrobnosti taky vedet nemusim. :-x Nastesti s nima bydlest nemusim,jinak bych se asi zblaznila a nesla bych do toho ani kdyby mi prislibila vilu s vyhrivanym bazenem
Erteple,tak mi dok.delal jaterni testy co pul roku,protoze se to musi spravne.Ale tady v UK,mi napsal antinu bez vysetreni na pul roku.Jenze uz zadnou neberu,protoze jsem z toho pako z tech hormonu.To rek rade 8-( V lete je blbe byt tehu,ja byla v 7mesici kdyz byly zrovna horka,to byly ty tropy pred dvemi lety,porad jsem lezela doma nahata v pruvanu na zemi a chodila se sprchovat pod fakt ledovou vodu,mocila jsem si vlasy a byla jak jezinka.Myslela jsem ze zdechnu.protoze v tehu je vam jeste 10x vetsi horko nez normalne. A kdyz budes tehu a chytne te tromboza,davaji se nejake leky?SEgra ted ma trombozu ve streve am usi brat nejake leky
Profilova fotka
já ji měla plnou nohu až po břicho, píchali mi 3x deně velké dávky léku na ředení ted si nevzpomenu jak se jmenuje a do toho ještě leky na bolest takže jse měla břišní špek jak velký cedník plný podřin, po 10 injekci snad za den a pul uz me ani neboleli a od te doby se na to muzu i divat, musela jsemj 1x tydne chodit na quika, kde mi bnrali krev, poslali ji do laborky a podle toho mi pak davali kolik prasku mam na den a tak jsem to mela 1,5 roku, jak se chovat, kdyz je to ve streve to nevim, me Dr. po 3tydnech řekl, jestli mi krev nesleze níž tak že noha mě bude muset opustit :-( no hnus když si vemu že mi bylo 19, taky proto jsem tam za měsíc nechala 10kg, bohuzel uz jsou zase zpet a 2x. :-(
Ty jo tak to je mazec.A to vse kvuli debilnimu gyndari co te netestoval.A ted beres jeste antinu?Ja uz bych to nebrala.A rict mi nekdo v 19,ze mi vemou nohu,tak tam asi padnu. Kasli na vahu,hlavne ze jsi zdrava,chlapa mas,co te ma rad i kily na vic,tak to neres. SEgra zere nejake leky,ona ma totiz problemy s hemeroidy,s polipy a trombozou ve streve,ma dozivotni dietu a nesmi nci akdzy ji to chytne,tak ted krvacela s konecnku skoro mesic a enmuze si ani sednout. Zmena tematu.Jake chces saty,mas predstavu?A budes chtit zavoj?
Profilova fotka
ja beru taky Cilest (uz od 17 a nastesti v poho-radsi to zaklepu) - ale jaterni testy mi doktorka dela kazdeho pul roku. Tady ty vysetreni vubec neresi (takze se vzdycky radsi necham vysetrit, kdyz jsme doma) simi- jeste vetsi buran, nez se da napsat- ale to by bylo na dlouho (mozna staci, kdyz napisu,ze je i alkoholik...to mluvi za vse...a hrozny nervak a porad heka, kdyz neco dela ]-( ) a jako kazdy ctyricatnik, ma nechutne sexisticke narazky (coz uplne nesnasim)
RAduz a proc je snim tvoje mamca?Z lasky a nebo aby jen nezustala sama.Od kamosky mamka ma taky noveho pritele,taky ji tatka umrel,teda myslim,a ten ma na ni proad narazky,cumi na ni a ona je z toho uplne na nervy.TEn pritel je od mamci jeste o dost mladsi. Chlast je svine,mamka byla alkoholicka nekoli let,proto ji i zkrachovalo druhe manzelsti,takze chapu.RAdek dodnes kdyz si chce dat doma pivo,tak se me pta,jestli mi to nevadi,protoze mam na to alergii.Nastesti rad.nepije . Budete mit na tom baraku aspon dost mista,ze se budet moc mijet?A nebo jen maly pokojik a zbytek spolecne a to jes te pokoje vedle sebe

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?