Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
tak to já mám vzrůšo ve škole každej den :-D ale je pravda, že ne takový...i když někdy :-|
No holky, teda co si jako myslíte? Ale mohli by mi dát nějakou prémii :-D (abych měla na rohlík) :-D Kajsa, já bych smíchala lesní směs a jahody. Michal bude dělat medovník, ale chci tasm mít ještě jeden nebo max. dva ovocné dorty. A jeden bude jahodový, 100%.
Profilova fotka
čauky děvčátka, takovéto vzrůšo tu teda nemáme, i když loni jsme tu měli vlastně vraždu. ale jinak nic. a jednou mi spadla na hlavu konzole a měla jsem otřes mozku. takže je to jasný, dělám na tom já. teda na začátku. všechny podklady. je toho na 3 A4. se z toho p...u. a do příštího týdne. navíc šéf bude pořád ve Varech a nevím teda, kdo to bude podepisovat. jeho podpis neumím. a už je to snad jistý, odjíždějí na 2 týdny na dovču, aspoň tak mi to řekni, do Varů, tak snad se tu nebudeou neočekávaně zjevovat. a dostala jsem spr´dana, že nemám domácí úkol. zápis ze zápisu z porady. prý jestli jsme s jedním kolegou nezaložili odbory, protože prý všechno bojkotujeme. on firemní intranet s úkoly a já tyto debilní úkoly, jako naučit se jeden program, abych ho mohla naučti šéfa a on se s tím nemusel babrat atd. včera jsem začala vyrábět květináče, tak je pak vložím, pokud mi je admin nesmaže. včera jsem se dozvěděla, že nám mamka koupí k svatbě LCD televizi, babi mi říkala, že už pilně spoří, od švagrové dostaneme asi myčku nebo ci si řeknem. to se to hezky rozjíždí :-D . možná bude změna v tom bytu. tenhle chlap mě vytáčí. nabízí tam ještě jeden byt, ten samý za 1,7 mil, protože se musí udělat. ale to by mi nevadilo, aspoň bych to měla podle svého. nikdo ho nechce, protože je totál před rekonstrukcí, je tam asi půl roku.
Terjar, a nevyšel by vám ten byt rozdělaný lépe? Že byste si to právě mohli předělat podle sebe. Ale zase takový nespolehlivý chlap...jak to vydržíš? Já nejsem moc trpělivá, na rozdíl od Michala, takže já bych to dávno vzdala.
Profilova fotka
toto nabízí jiná realitky, asi šest. tamto jsem už nepsala. hypo by byla kolem 9 tis. museli bychom holt pomaličku budovat. něco naspoříno mám + mi končí stavebko a příští rok si můpžu vybrat peníze z pojišťovny z úroku, slušnou sumu.
terjar: tak to zvládnete v pohodě. Jděte do toho. Jak říká charmed: lepší si to udělat podle sebe :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsem byla na zkousce satu :-) zatim ale foto davat nebudu, bo byly jenom nastehovane (spodni vrstva) a zbytek jsme pres to jen tak prispendlily pro predstavu (takze mi to jeste vsude hodne odstavalo, padalo a tak...musi mi to jeste hodne zabrat :-) ) takze fotka by spis zkazila dojem....takze nechejte se prekvapit, pristi tyden jdu zase, tak uz to snad bude hodne vyfoceni a ukazani :-) jinak ale barva super, latka taky (akorat kdyz stojim, tak se hrbim-musim si na to davat pozor :-D )
Profilova fotka
raduz, tak to jsem moc zvědavá, pak hned vlož fotku. v pátek jdeme konečně na ty prstýnky, juchů. už se nemůžu dočkat. včera jsem udělala květináč s opilýma čmelákama. :-D vypadá to úžasně. ještě jsem dělala s břečťanem, ale ten je takovej normální. dneska budu dělat draka. a pak si musím zajít koupit další květináče. holky, tak dělám na té veřejné zakázce a je to neuvěřitelný vopruz. naštěstí budu dělat jen na tomto začátku - shánění podkladů. ale i to tedy stačí, chtějí toho neuvěřitelně moc. už, aby to bylo pryč. musí se to odevzdat do příštího pátku.
Raduz,tak to je supr,hlavne je,ze se ti libi ta latka a tak.Pak uz to jen sesit a budes kocka. Ja jsem uz domluvena s tou holcinou,co mi nabidla zalohu o dva tisice min.Takze uz vim,ze na satech usetrim 2000kc,takze si muzu vybrat i za osmicku x-) No ale nemile prekvapeni je,ze nas zamek,kde bude obrad podrazil,obrad mela stat 2 300 a bude stat 3 000-to jsou prasata :-S tery a na co jsou kvetinacky?????????? JO a vcera jsem si volalla do toho salony,maji tam moc krasne saty a muzu si vybrat na tu zalohu jake chci a pani rikala,ze se nemusim bat,ze na me nic v dubnu nezbyde,ze nevesty na leto jeste porad chodi a ze tam maji pres 200satu a velikosti i 34,takze supr.
Profilova fotka
Nemohla jsem se sem dostat...zatím mám jen místo na obřad a hostinu a kameramana..nic moc,já vím..k obědu bude klasika-svíčková a knedlíčková polévka:)ale večer bude mejdan pro kamarády a tam bude snad pašík:)
Profilova fotka
Simi ja se tak tesim az te konecne uvidime v nejakych satech!! A kde je ten tvuj salon, nekde v Ostrave? Jinak ter je umelkyne nejvetsi, ona vyrabi kvetinace, prkynka, ramecky, no proste vsechno. A fakt krasne, ukazovala nam fotky onehdy v hospode, jak jsme ji pak tahly domu. Raduz, a co vlastne v UK delas? A co planujes az se vratite? My ty prstynky mame uz od prosince, ale Vlada si neodpusti kazdemu sdelovat, ze to ON je vybral... Jsou fakt krasne... Tak aspon ze uz ted nebude do niceho kecat, kdyz ma svoje prstynky ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja mam dnes nejakou divnou naladu-porad premyslim o tech satech (jestli je zvladne usit pekne a tak :-( proste me to popadlo a nevim, jeslti nedelam chybu si je nechat sit :-( Pavel sice rikal, ze kdyby se mi nahodou nelibily, tak to nejak udelame a kdyztak si proste pujcim....je na me moc hodny....ale ty prachy :-N jenom kvuli moji nerozhodnosti a neschopnosti se spravne rozhodnout :-( :-( :-( ) Vim, ze je to uplne strasne malicherne (ze moje starosti mit...a tak...) ale chci byt pekna nevesta a citit se na svatbe dobre. snad me druha zkouska vyleci....(prece jen jsem ted nemela moznost to ohodnotit, bo je fakt usito maallo...) my jsme tu zacali jako Au-pair (to jsme byli 2roky) a pak jsme zustali u te stejne rodiny (bo nam nabidli normalni praci za dobry plat- takze ja jsem housekeeper a Pavel dela na farme-maji totiz vlastni farmu) a az se vratime, tak bud chci neco, na co jsem vystudovala (specialni pedagogika-takze bych pracovala se sluchove nebo psychicky postizenyma detickama), nebo neco s anglictinou -cokoliv-proste co bude k mani ... Simi, uz se taky tesim na duben az sem das fotecky tvych satu.... ;-)
Článek se načítá
No ja jsem taky zvedava s cim nakonec skoncim :-D Radu neboj,saty vzdycky vypadaji hrozne,jak to je jen nastehovane a tak,to musis pockat.Ale kdyz sije a sije pekne,takurco budou krasne.A kdyz ne podle tveho,tak je prodas a pujcis si jine. Kajsa,jo u nas v ove,je to doclea dobry salon,maji tam la sposu,st.patrika a moc krasne saty,uz mi ho doporucovali i kamosky. Tery,ty jsi borka,ja neumim nakreslit ani domecek :-D
Profilova fotka
to já taky kreslit moc neumím, ale tohle mi celkem jde a moc baví. hned se z ošklivých a starých věcí stanou krásný věci. na co jde ubrouskovka udělat, tam ji mám :-D . ani to není těžké, taky bys to zvládla, Simi. u nás v pokoji to teď vypadá, jak v nějaké dílně. všude samé květináče, barvy, ubrousky a lepidla. vypadáme s Járou bezvadně, on sedí na židli a hraje na PC (pořád se u toho rozčiluje a já ho ještě dráždím, takže se mnou pak nemluví) a já sedím vedle něho na takovým bobku z ratanu a lepím a maluju... jak manželé po 50 letech. a naše druhá póza je, že ležíme vedle sebe v posteli, Jára mastí PS2 a já si čtu. :-D tak ještě hodinu a padla. celý den dělám na té veřejné zakázce. ale už se snad blížíme ke konci. jen donutit šéfa a šéfovou, aby mi vypracovali přehled své praxe - roku + co dělali. a pak doběhnout k notáři a nechat nějaké věci ověřit. ale to nejhorší nakonec, všechno to svázat podle toho, jak to chtějí. to mi snad přijde nejhorší. doslova umělecké dílo, svázat provázkem, správně orazítkovat, přelepit...
tery ted´jsem se tedy nasmála. Živě jsem si vás s Járou představila. Fakt manželé po padesáti letech. :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky tak ja zjištuju, že se mi ser.. co muze. nedavno jsem se dovedela, ze se vdava ma byvala kamaradka a ma znama co uz se moc nebavime coz by nebylo tak spatny, ani to ze se vdavaji stejny den to je mi fuck, ale co je nejhorsi, tak my jsme z jedne vesnice dokonce z jedne ulice, kde je jen cca13 RD je to jen ulice, no a my se bali, ze tam tak tak dame my auta, jen od nas jich je 9 + jeste zenich, no a ted nam do toho prislo to, ze byvala kamoska se vdava 11:00 coz namena ze musi naject dalsi spousta aut do nasi ulice, pak ona odjede na matriku a za chvilku tam pojedu ja takze se potkame pred matrikou no a ta posledni znama se vdava pul hodky po me, takze tem s autama budem zase zavazet my. no hruuuuza. ja uz se z toho fakt zblaznim, ted dokonce mamci rikala, ze kecali s tchanem a tchyni o jidle a oni chcou jeste druhou vecu, my i ondra je proti, ze se pulka stejne vyhodi, ze staci raut, no takze je jeste bitka, bo on zase nechce ustoupit. me uz to fakt tak stve, on vubec nerespektuje, ze je to nase svatba a on jen poskytl finance, rozhodovat by jsme meli my, u nasi rodiny to tak aspon funguje, nasi nam vyjdou vstric jak jen to jde. to je poprve co chci at uz je svatebni den a aspon po obede, at to nejhorsi je za nama. dokonce nemam jeste ani saty, ty posledni jsem nakonec zrusila protoze mi nevyhovovala cena, takze se asi nakonec vdam jen v nocni kosili :-( :-( :-( :-( a tak jsem se na to tesila, ta pripravy atd.... :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak se mi nakonec nalada zlepsila-prece jen je to hloupost (hlavne kdyz si ctu, jake starosti ma ertepla, tak ty moje jsou uplne zbytecne)...a hlavne kdyby neco, mam plan B. (presne jak pises Simi) Ter-mne jsi taky pobavila...ale my to mame taky podobne- ja sedim u jednoho stolecku s notebookem a Pavel u druheho stolu se svym pocitacem :-D a obcas i dojde na to, ze v zapalu si posleme zpravu pres icq (takovi jsme pocitacovi maniaci) ale zase nam u toho nejvic utika cas, tak proto.... (cvicit chodime o vikendech, takze kazdy den po praci startujeme pc a vypiname bud az je nejaky film v TV nebo az jdeme spat)-teda aspon v zime...a zda se mi ted nejaka moooc dlouuuuhaaaa.... to pak budeme chodit i na prochazky a na pivko na zahradku a tak :-) taky se vam zda ta zima nekonecna?? Ertepla- na to ti muzu poprat jenom pevne nervy a nekoho hodne zodpovedneho, kdo vam to parkovani pekne zorganizuje... hlavne nestresovat zbytecne dopredu (coz jak vite sama delam-ze nestresuju :-D )
raduz: přesně tak to vypadá u nás. Vašík na notebooku já na našem PC a píšeme si přes ICQ. :-D :-D fakt pomatenci a hrozně se u toho nasmějeme. Posíláme si obrázky a jsme vysmátí.... :-D Ertepla: udělej to jak psala raduz, pěkně v klídku, i když je to asi těžký a zorganizovat auta :-D
tak my mame jeden pocitac,takze jeden sedi u ne j a druhy vedle na tv a buzeruje toho druheho at vypadne :-S ,takze to je horsi. Me se ta zima nezda dlouha,ja co mame malou,tak vsechno leti desne.JO a v pondeli mam svych 25 a tahnu na 30 :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Ale pujdem mrknout na prstynky x-) x-) Teri,ty jsi blazen,to bych chtela,aby me takove veci bavili.Moje segra je stejna,ale ta i krasne maluje a kdzy jsou vanoce,tak svagr sili,protoze ona vymysli silene veci a pak maji doam vsechno svitici a okna minule necim natrela a on to pak musel nozikem po vanocich seskrabavat :-D V dubnu ma jeji Terezka rok,tak jsem zvedava,jak to tam vyzdobi :-D Ona se v tom vyziva a kdyz ji das papir a barvy,tak o ni i pet hodin nevis a to ji je 30 ;-)
JO a RAdek rikal,ze kdyz mam ty narozky,tak mi je nebude kazit sexem,ale budem se bavit cely den o svatbe :-D
Profilova fotka
To my hrajeme slovni fotbal a lode po netu... Ale dokud nemel Vlada sluzebni, tak jsme taky meli jen jeden, a to bylo same "Tak uz?!?!?":-))) Takze ted zavladl klid... Simi - :-D To je aspon chlap! Raduz, ty nesil, to bude uplne v poho, zvlast v dnesni dobe, sezenes a prodas cokoliv do tydne. A stejne myslim ze i ty puvodni budou krasne, vzdyt ti je potom muze upravit presne podle tvych predstav. Ertepla - tak to je presne to co bych ja neprezila, fakt te obdivuju. Reseni podle me: odjet daaaaleko (nebo tajne) a tam se vzit jen sami dva se svoji laskou.. Ale chapu ze to neni pro kazdeho, ja jsem taky nakonec rezignovala. Tak drzim palce, at se to aspon trochu vyresi co nejdriv
Kajsa,proto si ho beru :-D ;-) Vi,co mam rada :-D :-p ERteple,kdyz to je zas tekze rict,at da jen prachy,zaplatito a neplete se do toho.Ja kdybych nekde mela investovat desitky tisic,tak bych taky chtela,at to vpada trochu podle mne a aby to nebyla ostuda pro moji rodinu. Teta takyplatila sestrence svatbu avsechno bylo podle ni,tak to vetsinou byva,proto je lepsi si to platit sam a nikdo pak do toho nemuze kecat-jsou to nase prachy,tak se nestarej. Ale zas na tu druhou stranu to je pekne hnusne,jednou vam chce vystrojit svatbu,tak at je podle vas,je to vase svatba prece. Az se bude vdavat Verunka,tak prvni ji budu muset schvalit zeincha,ktery musi mit nejake bydleni a dobrou praci,aby uzivil jejich rodinu a svatbu budu zarizovat s ni a bude vse pod dohledem.Pak jak bude tehu,tak budu hlidat co ji a taky budu u porodu,ale mozna mi ve 20utece a vda a porodi tajne :-D RAdek rika,at uz ji je 18 a jde z domu :-p ;-) Ja budu ta nejhorsi tchyne a budu ta nejvetsi semetrika-to vim a jsem na to hrda :-) Jo a samozrejme mala nebude pit,kourit a chodit na diskoteky,to uz mame doma vyresene taky
Ertele,tak proc se nevemete tajne a nevykalsete se na to,stejne to bude tchanova svatba,budes jen ve stresu a pak si nic neuzijes.Odjedte nekde na peknou dovcu,tam se vemte na plazi,rovnou splodte mimi a mas to.Budes v klidu,bude to krasne,romanticke,bez stresu ;-) Nebo jak jsem uz psala,proste ho neposlouchej,at si to udela po svem,ty si jen vyber saty,bud za princeznu a bav se ;-) -tak bych to udelala ja.
Profilova fotka
Jen ber, ti nasi jsou k nezaplaceni... :-| Ja akorat vim ze budu psycho matka a Vlada se mnou bude mit dost prace... 8-)
Kazda matka je psycho,jen to vidi jen ti,co s ni doma ziji ;-) Jo a jinak ja vcera znicila nase el,topeni v loznici,dala jsem na nej rucnik a to se nesmi a asi se tam neco prepalilo,bo pak tam byla pekna mlha a ted netopi a my mrznem,tak se mi nechce ani jit tam spat.Ale nahlasit to nemuzem,protze by jsme stejne museli koupit nove my,je to totiz moje chyba a na nove nemame :-| TAk s nad uz bude jaro
Profilova fotka
my máme doma taky jen jedno PC, takže bývá boj. ale teď, jak mám tvořivou, tak je tam jen Jára a občas ho vyhodí ségra. ale dneska tam musím. slíbila jsem poslat nějaké fotky, od pondělka, takže na to musím vlítnout. zítra mám dovču a už toho máme tolik naplánováno. já ráno uklidit, Jára mezitím zajede s autí na technickou, pak asi zajedeme na obrovský nákup, vyhodíme ho doma a pojedeme na prstýnky, je tam od 10-12, tak to nestíháme. pak je od 13., to už je lepší. holky, já mám tak nádherné květináče - ožralý čmeláci, létající drak, kohouti, ještě asi udělám krávy. budu si dělat jen tyhle hodně vtipné květníky. žádný kytky atd. nechci. pak všechno nafotím a pošlu vám to. ertepla, hlavně se drž a nepodléhej. já bych si stála za svým. i když je to asi těžký. ono je v něčem dobré, že si svatbu platíme sami, určitě se nám to všechno vrátí v darech, protože co tak koukám, tak budou štědré. to jsem ani nečekala. to nám říkala babi s dědou, abychom se vzali tajně a pak jim to jen oznámili, jenže já chci, aby mě všichni viděli krásnou. aspoň jednou za život. nestává se, že by mě česala a malovala profesionálka. celý den se budou lidi točit kolem mě. budfe to nejúžasnější den v životě, prozatím. pak to asi bude narození mimi, ale to zatím neplánujeme. tady je zima letos opět mírná, se mi zdá. na víkend hlásí 15 °C. sněžilo jen párkrát a hodně málo a mrazy také žádné skoro nebyly. ale už se taky moc těším na jaro a hlavně na sluníčko. člověku se hned zvedne nálada. a hlavně se blíží svatba. musím se podívat, kolik nám ještě zbývá :-D
My máme naštěstí počítač jeden, kde je furt brácha a Michal má notebook. Já ho mám přeci v práci, ne? ]-( Takže se doma na něj moc nedostanu. Jinak mi se přeme o to, který film bude víc řvát. Já se dívám na televizi a Michal si na patře pustí film a to je pak jen Ztiš to. Ty si to ztiš..... Terjar, honem, fofrem, já chci vidět draky a ožralý čmeláky! Ertepla, hoď všechno za hlavu a udělejte si to jak chcete vy. Tchán už svatbu měl, tak nemá nárok do toho kecat. jen si přečti někde o 15 stránek vzdau co já a moje tchýně. Pořád něco. A od té doby jsem s nimi nemluvila, protože nebyl důvod. Platíme si taky všechno sami (naši ale řekli, že cálujou restauraci) a tak si to uděláme dle svého. Tak ti totiž nemůže nikdo poučovat a nakazovat. Jinak ti přeju pevné nervy. My taky měli jednu dobu myšlenky, že se sebereme a za ty prachy se pojedem vzít na Bora Bora. Nějak z toho sešlo. Rodiče by to pochopili, ale babičky by nám to měli za zlé. Sice by to přežili, ale já bych si to až tak moc neužila. Chci aby se celý den točil okolo mně (a Michala, ale ten je přece krásný pořád :-D ) Musím se pochlubit, jak skvělého muže mám. Byl se mi v úterý zeptat na šaty, jestli už přišly. Doma nic neřekl a já se to dozvěděla tak, že jsem potkala paní prodavačku, když jsem šla domů a ona kouřila před obchodem a ona mi to vyžvanila. Tak jsem mu vlepila pusu a udělala bábovku :-)
Profilova fotka
tak honem to zase nejde. štve mě to dlouhé čekání než to zaschne. já se budu snažit. šéf mě opě prudí. neudělala jsem zápis z porady ze zápisu z porady. to jste chytré, že? já jsem na tom ale stejně. takovýhle kraviny. ale už jsem to nějak sesmolila, ještě přepsat. a snad to projde a nevrátí mi to. jako ostatně všechno. charmed, to je zlatíčko.
Terjar, a to takhle nesrozumitelně mluví šéf pořád? To aby ti napsal vlastní slovník :-D Je zlatíčko, dokonce jsem v neděli nemohla jít spát před 11, protože do mne hustil všechny připomínky ohledně svatby. Co se musí udělat a tak. Takže noviny dostaly korekturu, svatební pozvánky na raut taktéž. A já od pondělí do středy nedělala nic jiného. Ale zase on to vytiskne a sváže. Pak že musíme teda dodělat konečný počet hostů na raut, už abychom rozesílali pozvánky, pak chce ještě do neděle mít jasno v tom, komu teda pozvánky odvezeme a komu je jen pošleme. Ach jo....
ahoj holky, tak to je docela mazec s těmi příbuznými, jak do všeho kecají. My máme naštěstí skvělý rodiče oba dva. Nechávají to na nás a když potřebuju poradit, tak se jich zeptám a řeknou mi svůj názor, ale nenutí mi nic. Za tohle jsem fakt ráda. Není nic horšího než příbuzní, kteří si myslí, že bude všechno podle nich :-S Terjar: To jde blbec ten tvůj šéf, dala bych mu ťafku :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?