Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
no zatím nijak, vůbec se mi nezoval. tak mám smíšené poctiy. dneska jsem si koupila květináče a krásný konývky v Ikee. ten konferenční stolek stojí jen 600 Kč, ale byl těžký, tak jsem ho bez Járy neunesla, tak příště :-D v Obi mi uletěl lístek na parkování a nemohla jsem z auta, protože jsem stála blízko toho turniketu, ségra musela vyskočit a podat mi ho. no jo, ženský si vyjely na nákupy. :-D tak mi padáme do sauny, mňam. to se těším na teplíčko. jo jo, Simi, to jste si to určitě užili.
Raduz, opovaž se nás opustit!!! Evi, tak já Hawai pizzu i 4 sýry miluju. Michal teda havaj nemusí, ale ten ananas je na tom to nejlepší. Jen jsem si odskočila, brácha je na pařbě a Michal trůní na TÉ místnosti, takže mám jen vteřinku. Zase utíkám spát. Měli jsme oslavu a povedla se na jedničku s hvězdičkou. A všichni jsme přepapaní a Michal prarodiče odvezl domů a dárečky jsou super...No co vám mám povídat. Bacha, už vylézá, tak se tu mějte a v pondělí čau.
Profilova fotka
ahoj holky, vcera jsme meli ulitany den, tak jsem tu ani nestihla zajit-rano v praci, pak posilovna, pak jsem rychle varila a pak jsme sli na pivko (po dlouhe dobe jsem si dala taky a dobre, ale stejne se tesim na ceske...) Holky co vy pijete, ja jsem prave pivova-obcas si dam i vino,ale malokdy a jinak nic jineho krome piva nepiju. No a tak jsme byli na pivo s moji "svadlenkou" -zatim mi donesla jen kousky latek na pokochani,ale v utery jdu na zkousku!!!! Uz se moc tesim :-) (trochu ji to pry trva dyl bo musi vyztuz korzetu sit rucne :-N to ji nezavidim) Dneska tu mrzne az prasti ale je nadherne....jdeme zase do fitka a pak asi vyrazime na velkou prochazku s psiskama. (starame se o ne, kdyz sefove nejsou doma-a ti jsou ted skoro cely unor ve Svycarsku, takze pohoda) Pizzu mam nejradsi (uz nevim ty nazvy) s zampionama, kukurici a pak syrovou (akorat je nekdy moc slana) a obcas si dam taky tu s ananasem (flambovanou) :-) mnam a ted uz bych si zase dala. Simi dobry ;-) Charmed, ty jsi nam tak verna, ze jeste po oslave pred spanim nam pises zpravicku-to je od tebe moooc hezke. :-)
charmed: přesně tak, obě jsou dobré, na hawai je dobrá ta kombinace sladký-slaný... raduz: já jsem taky pivová. Piju téměř vždy pivo, občas taky vínko, ale moc ne. :-D
Holky ja uz mam asi typ,co budem mit na obed. Zaitm to vypada na klasickou hovezi s jatr.knedlikcy a nudlemi,pak kacena pecena na jablkach,dva druhy zeli a houskove kneliky a nebo misto kaceny nejake veprove pec.maso a vecer premyslim na raut uzenou sunkovou kytu,s hortici,pak temi rohy-neoc jak feferony, a zeleninovy salat,ovocne misy. co myslite,nebudou mit hlad?? RAduz,tak pak hod fotky,jsem uplne zvedava.Ja dnes koukala na saty pro malou,ale nikde nemuzu nic najit podle mych predstav,tak uvidime.Divala jsem se i na ebay,tak kdyby nekdo na neco pekneho narazil,tak s sem s fotkou ;-) Jo nam tady taky pekne mrzne az hnus. 8-( PIzzu moc nemusim,ale kkdyz je,tak ji sezseru 8-)
JO a mluvila jsem s mamcmou od me svedkyne,zarizuji mi ten sv.dort a rikala,ze ne ovocny,ze to v lete moc nevydrzi,ze to neni dobry napad.Je cukrarka,takze ovocny mit nebudu,ale budu mit cely bily s bilymi kvety a nebo jen s bilou masli na kazdem patre. Uz jsem myslela,ze priotravim moji tchyni alergickoku na jahody a zas nic :-p
simicak: ta tchýně tedy musí být ježibaba :-D :-D :-D
nene,ona je moc hodna a uplne me zere,ale tchyne jsou vzdycky neberzpecne a je je treba si drzet od tela :-D ne ona je fakt hodna,ale takova hodne moc jednoducha,ma jen zakladku a zije jen pro sveho muze-coz je dobre,ale ne tak moc.Ona si bez nej neni schopna zajit ani vyzvednout doklady,do obchodu a tak.No proste trosku magor a hlavne je citovy vyderac-tim ale trpi spis radek-no netrpi,mu je to fuk,on uz ji zna :-D Jo a raduz,ja taky piju jen pivo.TEda jak jsem uz opila,tak uz vsechno,ale normalne jen pivo.Slivku,rum,vodku vubec a zbytrek tvrdeho jen hodne redene,to mi chutna a ted piju doma karamelovy baileys,uz mi dochazi,ale ten je fakt bozi x-) RAdek rikal,ze uz to nekoupi bo zacnu chlastat :-D
Ja bych prave chtela na ten sv.obed to zeli a maso,bo se bude pit prevane pivo,pak asi slivka a vodka-tusim a baby nektere vino urco,ale to k tomu taky jde.Tak snad se mi tam pak nekdo nepo..... S tou svickovou se prave bojim a moc ji nemusim a zeli bych si dala s kacenou,mnam.Radek to pry sic emoc rad ne ma,,ale on stejne rikal,ze nebude nervama jist :-D
já myslím,že to bude dobrý oběd. Já tedy nemusím ani svíčkovou ani kačenu. Já radši kuřecí směs s hranolkama... :-) Ale každý má jiné chutě, takže my budeme mít na oběd svíčkovou a tu směs. Je to tak půl napůl. Chlapi chtějí svíčkovou a ženský to co já.... :-D
tak u nas chce radek kure,ale to tu v uk jime kazdy den,tak ani nahodou.ja chci neco,co si sama neudalam a kacenu a knedliky mame jednou za rok-kacenu uz jsme ne meli teda tak aspon tri roky
tak si to dejte. My kuře tak často nemáme, tak ho mám docela ráda, já tedy vepře a hovězí nejím. Jen ryby a kuřecí. :-D
Článek se načítá
No ja tady jim jenom kureci a ryby :-| Mam to maso taky nejradsi,ale kacenu,krocana,kralika a tak si taky rada dam-jen prilezitostne.RAdek ji jen kureci a veprove nebo hovezi tak jednou za dva mesice a ryby vubec.
ryby jsou fakt dobrý, mám je ráda. Táta s bráchou jsou rybáři, tak máme od malička zásobu a jsem na ně zvyklá. :-D
Profilova fotka
tak uz jsem zase tady- tak ja kacenu moc nemusim,ale Pavel ji ma hrozne rad. Mamka mi minuly tyden volala a rikala,ze mame v mrazaku schovanou prave kacenu a husu a ze nam ji udela se zelim a knedlou az prijedeme (MNAM)... zeli uplne miluju, akorat me z neho pak trochu boli zaludek tak ho musim jist opatrne ]-( simi a jake si ty saty pro malou predstavujes? my jsme driv jedli skoro porad jenom kureci maso (na ruzne zpusoby-cina, sote, pecene kure, rizky, atd atd...a ostatni masa skoro vubec, ale ted uz delam vsechno-i veprove i hovezi (hovezi ale jenom gulas, nebo bolonskou ze sekane) a Baileys taky miluju!!! (jen skoda, ze je to tak drahe :-( )
raduz: zelí je dobrý, ale jsem ho už nějaká přejedená. U nás se dělá hodně často a taky zelňačka. Už mi to docela leze krkem. Takže si radši dám špenát, ten se u nás moc nedělá, ale mám ho ráda. Stejně je to zvláštní, když jsem byla malá, spoustu věcí mi nechutnalo a nějak se mi asi změnily chutě, protože mi to teď chutná. Třeba ten špenát nebo červená řepa, teď se po ní můžu utlouct.... :-D
Jsem tu zase. Čím dál závilejší :-D Já ujíždím na Baileys. Když piju alkohol, tak pak chodím x hodin na toaletu a to se mi moc nechce. Ale Baileys si aspoň vychutnám. A Michal mi ho půlku vypije. S ledemje nejlepší. Pustit si film a připíjet...Teda ale nejsme opilci 8-) Já miluju všechno maso. U nás se jíd všechno, i ryby, ale to chlapi nebaví vybírat kosti, tak si je dopřáváme s mámou. Jinak děláme třeba filety. A maso bychom mohli snídat obědvat i večeřet. Tak já zase běžím. Máme službu v úklidu baráku, tak to jdu pošolichat. Cikrky stejně udělají zase za 15 minut bordel ]-(
Profilova fotka
jsem na tom stejne-treba jsem vubec nejedla cocku (vzdycky kdyz jsme ji meli, zalezla jsem pod stul a sedela a brecela tam, dokud mamka rekla, ze to nemusim :-D ) a ted ji mam rada. Nebo varenou mrkev -tu jsem v kureci polivce polykala (abych necitila tu chut kdyz ji rozkousnu) stejne tak hrasek- a ted je mam hodne rada. No a spenat je taky super-uz se tesim,az si doma dam. Tady nemaji takovy ten mrazeny jak u nas (pomlety), jenom cele listy (coz kdyz udelam,tak si pripadam jak kralik kdyz to jim)....zkousela jsem to pomixovat ale nemam dobry mixer-tak az doma.
Profilova fotka
Jen se přidávám, jsem taky červencová nevěsta:)všem vám držím palce,mě ty přípravy začínají děsit-a to jsem měla pocit,že vše mám v hlavě naprosto srovnané a léty vysněné:)
Radu,ted jsme zrovna s ka moskou resili spenat,Ja tady kupuji normalni zmrazeny rozsekany jak doma ;-) ,taky cumela,tak ji musim koupit a sezenu ho snad vsude.TEn listovy je hnus 8-( Jinak saty pro malou predstavu mam,ale nemuzu ji nikde najit.Chci takovou sirokou sukynku,malprudi musim
uz je pryc-kdyz sedim na gauci,tak si mne nevsimne,kdyz si sednu k pocitqci,tak chce taky a tluce mi do toho.Minule nam prevratila obrazovku vzhuru nohama a radek to daval cely den nazpatek. Ja ty saty pro ni terpv musim najit obrazek a pak si ho hodim do alba.Ale urco sirokou sukynku,princeznovskou,bile a letni,takze kratky rukav na bo bez rukavu,vzadu masle jInak ja patrim mezi tu mensinu coj i od mala cokoliv,krome drstek,to je fakt nchutne,jinak vsechno ;-) linduska,tak co uz mas hotove a co budete jist?Jdu na tvoje album a ty se proadne rozepis. Jo a uz nam klesl pocet hostu,uz par odpadlo,tak nas je ted bez deti 40,meo to byt 48 predtim,ale nekoho jsme vyskrtli,pak se holka rozesla s kamosem,chudak po trech letech,chce si jeste uzivat no a tady z uk nemuzou prijet,bo jim prijedou rodice z ameriky,takze dalsi minus dva dospeli.Tak jsme zvedava kdo jeste odpadne.Zaitm odpadaji ti co mi neva,tak to je dobre.Aspon muzu mit drazsi saty :-D :-p
Profilova fotka
simi-tak to mi musis nafotit obal a napsat, kde to kupujes-bo ja jsem to tu zatim nikde neobjevila :-( ja jsem prave na chvilku zabloudila na stranky na strechu a uz se uplne tesim, az zacne kolotoc se stavenim. Bude to sice fura starosti,ale bude to pak stat za to...jen aby vsechno vyslo, jak si to predstavujeme (nebo aspon zhruba-je mi jasne, ze budeme muset udelat spoustu kompromisu kvuli penezum a tak...) Ale hezky vsechno poporade-nejdriv svatba a pak az bydleni :-) linduskal-vitam te mezi nami (i kdyz ja jsem vlastne srpnova nevesta-ale puvodni termin byl cervenec, tak jsem tu s holkama zustala ;-) ) mne zatim vubec nic nedesi...nastesti-ale uvidime jak dlouho budu klidna :-) (spis jsem porad hrozne nerozhodna a jeste nic nedelam,abych to zbytecne neudelala, a pak se mi to prestalo libit....a musela to delat dvakrat :-N ) hlavne aby se mi to nestalo s satama (to by bylo docela nemile :-| ) tak nam napis neco vic o tvoji svatbe, at jsme v obraze ;-) ja jdu mrknout na tve album
Radu,my kupujem v sainsubury a pak i v tech mrazenych obchodech,stoji balik asi libru nebo tak nejak.Je to zeleny pytlik,tak jak kdyz kupujes mrazenou zeleninu a na nem je nakresleny spenat,maji ho akorat v mrazencyh koleckach,misto jak u nas ctverec jeden,ale princip stejny a je vyborny.Kamosak dnesk ataky cumela jak na vola.Tak cum po zelenem v mrazacich,je to jak mrazena brokolice,pdobny obal. Tak jak cumim na ty saty pro malou,tak v cr teda nic moc,kouim je tady,tady maji v lete krasny vyber.Jeste mrknu v dubnu v salonech,ale asi tam takynebude nic moc.Mala mela krasne u sestrenky na svatba,to mela osm mesicu a mela ruzove svolnaky a kaminky vysitou kyticku dole a k tomu ruzove bolerko,taky odtud. Jo a radu nechd nikde na strechu at te to od nas nerozptyluje :-p
Tak pro malou neco jak jsou dole ty predposledni,jak jsou tam tri caparti,tak snad neco sezenu.Sehnat sezenu,ale asi ne v bile,no uvidime.Ona se stejne skype asi driv,nez si nas tatka vyzvedne :-p
linduskal: ahojky, vítej ;-) Já toho taky nemám moc zařízeno, zase to nechci nějak hrotit. Nějak to dopadne. To nejdůležitější už mám, tak ted´už jen ty drobnosti a to se snad časem nějak poddá :-D
Profilova fotka
simi, tak ty jak jsou tam ti tri prcci, jsou uplne uzasne :-) doufam,ze najdes to, co chces (ale stejne bude roztomila v cemkoliv) ;-) tak ja budu patrat po spenatu hned jak pujdu na nakup, jo a na strechu uz nepujdu (zbytecne bych se zabyvala stavbou, kdyz mam jeste porad resit svatbu :-) jak uz jsem psala, vsechno pekne poporade :-)
Linduška, ahojky. V albu máš moc hezký ten poslední detail vršku. Holky! Normálně si přijdu v klidu do práce, uvařím si kafe, nasnídám se... zvoní telefon "Hoří vám popelnice". Mrknu z okna a z kontejneru na odpadky šlehají plameny. Tak volám uklízečky ať mi jdou pomoct naházet tam nějaké kýble vody. Uhasili jsme to nedoutná to. Za chvíli ale kouř a znova plameny, tak se naštvu, vezmu hasicí přístroj a ...je práškový ]-( Jsem celá od poprašku, čmoudu, ale oheň zažehnán. Pak to prolejvám c neznámým chlapem kýblema vody a v tu ránu jsou tu policajti, že je někdo zavolal. Já ne, ani jsem pořádně nestrávila snídani. A oni volají hasiče, aby to prohrábli a zhasili ještě tlakovou hadicí. Ti přijeli asi za dvě minuty, s houkačkama. A polovina baráku nalepená na skle co se děje. A hle, recepční, policajti, hasiči.... No, jsem tu dnes za hrdinu a dostala jsem oficiální pochvalu 8-) He, a viceprezident povídá "já vás viděl z okna, byla jste jako Soptík" No já výtlem smíchu a povídám, že jsem superžena a tenhle týden už mne nic nepřekvapí. tak výplesk měl zase on :-D Proto jsem tu s váma nebyla. Mně hořelo u zadku :-D
charmed,ty se mas,takove vzruso hned pri pondelku x-) A nezapalila jsi to nahodou ty bo se nudes v praci a touzis po pochvale? :-) 'Treba budes i v novinachs :-D
Profilova fotka
Jooo Simi na to kapla!!:-) Jinak ahojky, jsem zpatky! A hned takove vzruso.... Ve Vidni jsme se meli desne zmrzle, normalne jsme si pod dziny navlikli sustaky, abychom vubec mohli chodit v tom mrazu po venku.. Ale jinak fajn.. A dnes uz zase skola:-(. Nastesti se rozjizdime pomalu;-). Dneska jsem se byla mrknout na dorty a my prave ovocny mit budeme... takove velke kolo obestavene trubickama a obvazane masli. Akorat nevim jestli jahudky, maliny nebo lesni smes. Jo a ter verejny zakazky jsou desna prasarna, akorat v prosinci jsem se je ucila. Ale Vlada mi rikal, ze v praxi je to stejne vsechno podmazly (on dela ve stavebnictvi). Tak nejak nevim ]-(
Profilova fotka
teda Charmed, takove vzruso v praci, to je bomba- mne tak maximalne zdrhne pes nebo se mi vy...ere na koberec, ale hrdina nejsem kdyz to uklizim :-( ani kdyz ho najdu :-) Kajsa, ja bych dala jahody, bo je mam nejradsi, ale zas kdyz tam namichas vsechno, tak to bude taky parada :-) mnam a zase mi delate chute (si tu zacnu davat bryndak jak tu z tech vsech jidel vzdycky slintam :-) ) Cekam na kafe a porad se mi nenese, tak to budu muset jit zkontrolovat, kde se zaseklo :-D (u nas totiz vari kafe Pavel, bo ja ho vzdycky udelam nedobre-bud moc sladke nebo moc horke :-( se priznam bez muceni ,ze kafe proste neumim :-D to jsem ale hospodynka co? ale zase aspon ho nemusim delat)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?