Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Tery,no tak medicinu jsem urco nestudovala.ALe s opary mam moc zkusenosti,jak jsem psala,tak jsem na to moc trpela a pak vim hodne o stravovani,bo se o to zajimam uz snad od 17 a taky jsme delala instruktorku aerobiku,tak jsem se o tele neco ucila.Ale spis jsem halvne hypochondr :-D Jinak ja kdysi taky pouzivala zubni pastu na opary az jednou mi po ni otekla cela pusa silene,tak pak uz jsem si to nikdy nedala.Vubec ti charmed nezavidim. My jdem ve stredu s malou na kolotoce a ve ctvrtek na skakaci hrad nekde na play group,jsou tu ted pry prazdniny a zitra zas plavat.uz jsem fakt ryba z toho bazenu.ALe jak je to jarni pocasi,tak je to uplne supr,hned je ten den jiny a taky je co delat.Ne jak kdzy mrzne a prsi,toj e s malou na cvokarnu :-p HOlky co planujete na valentyna?Ja musim delat romantickou veceri a sex 8-( Nemam rada planovani.ALe dostanu nejake sexy pradlo,tak se tesim. :-) x-) SE svatbou u nas nic noveho............RAduz uz mas po zkousce satu???? Tery,tak at vam to s tim bytem vyjde,ja ted nevim,jestli jsme uz to psala,bo jsem tu uz dnes byla dvakrat a vzdycky v prostredku si me mala odvolala.............hlavne at je krasne i okoli ;-)
Profilova fotka
ahoj jana155, taky te vitam mezi nami :-) klidne se rozepis o sve svatbe, vsechny podrobnosti-jsme tu baby zvedave :-D Tery-ja si to vsechno taky uz docela planuju (presne jako ty chci mit vsude plovouci podlahu-nebo teda to lino...podle penez,chceme mit maly domek dole otevrenou kuchyn s obyvakem, velke prosklene dvere ven na terasu a nahore jen podkrovi-3pokoje-loznici a dva detske a jeste koupelnu kde chci nejaky super sprchovy kout a velikou vanu. jo a dole bude jeste jeden pokojik (jako kancelar, nebo pokoj pro hosty).... a koupelna s prackou a WC. a nahore teda budou koberce. no a puvodne jsem chtela i krb, ale tady ted krb mame, takze diky teto zkusenosti krb bude venku na terase (takovy ten rohovy) a doma nee-bo to dela neskutecny bordel a ten uzavreny nechci, bo ten uz se mi nelibi.... no a taky mam predstavy celkem podrobne jakou kuchyn, jaky nabytek,....atd...proste vse-i spotrebice :-D takze nejsi blazen sama :-) i zahradku uz mam naplanovanou 8-) chceme si vzit hypo na 2mil. (asi-jeste to musime poradne propocitat) a nabytek a tak budeme taky resit postupne...hlavne at ma clovek strechu nad hlavou-nemusi tam byt vse hned...o to vetsi radost budeme mit z kazdeho noveho kousku nabytku a kazdeho noveho spotrebice :-D drzim ti moooooc pesti at ti to vyjde!!!! at muzes co nejdriv svoje plany realizovat (ja si jeste pockam-stavet zacneme az v r2009 :-| ale to uz snad utece) Simi-ty tvoje rady jsou k nezaplaceni (ja sice na opary netrpim,ale mamka ma casto, tak ji muzu poradit a delat chytrou :-D ) saty jsem jeste nezkousela....hned jak je budu zkouset, budete to vedet! a bude fotka! a Valentyna neslavime....ale Ty si to urcite uzij !!!!! :-)
Raduz,ja si to urco neuziji,protoze mi ten svaetk prijde taky stupidni,ale radek si ho urco uzije :-D ]-( No s tou alpou uz mi to nekdo taky kdysi poradil,mi totiz ty masti nefunguji a stejne nezabre nidky nic,kdyz ma vylest ,tak proste vyleze a kdyz uz vyleze,tak netroskari am am vzdycky aspon 3,takze hubu jak boxer po zapase.ja to mam fakt hrozne,skoda ze nemam zadnou fotku,to by jste zdechli smichy. JInak ja mam taky naplanovane,jak by mela vpadat muj dum,ale uz vim,ze tak nidky vpadat nebudu bo hypo nedostanema kdzy,tak tady ty domy jsou jak kralikarny :-| Ale ted mi posilala sestrenka fotky z domu jeji svagrove-jeji manza je architekt a navrhoval ten dum sam-a to je fakt bozi.maji ho obrovsky,dole je otevrena kuchyn s obyvakem a maji v celem dome obrovkse okna,tak maji fakt plno svetla.Z venku se mi ten dum nelibi,protoze to je takovy nejaky ctverec,ani ne ctverec,divny tvar,ale vevnitr bych to brala hned.Jde videt,ze vi co delal ;-) Jinak ta alpa se dava na ty puchyrky,aby se opar nerozdelaval dal a puchyter vypali-neboli to,a jsou pak rychle stroupky a muze se to hojit.Ale ma to nevyhody,protoze strupy se nekdy blbe hoji bo se loupou a praskaji,tak to muze trvat dlouho.ALe lepsi,nez jich mit hodne.TAky se ty puchyrky nekdy propichuji jehlou,vytece z nich ten hnis ci co toje a pak se to pali tou allpou,nebo i slivkoku ;-) ,ale zas jak se puchyrek propichne,tak hrozi,ze se ten opar rozsiri 8-( Ja kdysi chodila kazdy den pichat kvuli toho b12jako decko,doktorka nevedela co uz se mnou,ja to mam fakt jak hrozne.Mam to po moji babicce,ona na to taky trpela :-| RAdsi bych po ni zdedila velke prsa :-p
simicak: mohla bys mi poslat do IP adresu z které stahujete Lost? Díky ;-) terjar: jéééé to je supr, držim pěstičky at´to vyjde, uvidíš, že ted´to už určitě bude v pohodě.. Dej pak vědět, jak to tam vypadalo a tak. Jsem natěšená.... ;-) Jinak dneska ve škole úděs. Vůbec jsem nemluvila a odpoledne mě začaly bolet klouby a mám šílenej kašel. Ach jo, celý prázdniny jsem zdravá a když mám jít do školy tak jsem nachcípaná. Má tohle logiku? Nechápu ;-(
Profilova fotka
já plánuju na Vlanetýna zubaře, takže budu asi zmučená. Valentýna taky moc neslavíme, ani nebudu Járovi nic kupovat a on mně takly ne. Maximálně čokoládu. On by chtěl škodovku, ale tu ne. už se sem se škodovkama nevejdeme. zaberou většinu místa v novém bytě. prý to není pravda, má jich chudáček jen 9. :-D určo napíšu. máma už tady brečela, že tu nechce být sama s tátou. ať neodcházíme. taky budu řvát až půjdeme pryč. ale budeme tady pečený vařený. hlavně kvůli PC. :-D a pak o víkendech na obědy... a budu s ní pořád chodit cvičit, to tu budu spát. pokud mi to Jára dovolí, on jinak prý bude spát taky doma. takže nevím, proč si chceme pořídit byt, když furt budeme u rodičů. no jo, ale ten klid. evi, to věřím, že po týdnu to byl záhul a ještě, když jsi nachcípaná. u nás mají parchanti prázdniny od příštího týdne. to bude aspoň volné MHD. máma chce jít na byt s námi, a taky babi, ségra..... Vezmem ale jen mamku, aby se nás chudák nelekl a neutek. Raduz, taky si budeme brát 2 mil. ale vy za to postavíte dům, to my holt ne. kdyby byl pozemek, tak si nechám postavit domek na klíč. ale máme chalupu, která jednou bude naše, tak si neumím představit živit dva domy. no jo děvčátka moje, já se vrátila z aerobiku a jsem zmučená. teď jsem dojedla vitaminovou bombu a půjdu do hajan. zítra mám v práci ještě klídek, šéfové se vrací až ve středu, tak snad tu někdo bude. mám takový klídek, že přečtu celou knihu :-)
evi,ja nevim odkud to stahujem,zeptam se radka,ale je to v angline,ale kdyz ji ucis,tak asi neni problem,ze?Jinak ja tomu rozumim,proc jsi zdrava pres prazdinyny a nemocna kdyz jdes do skoly,ja to tak taky delala :-D ;-) Ja jdu chrapat,vstavam v pet a jdem zas plavat,tak at nejdem s malou ke dnu
Profilova fotka
holky, mam dilema (opet) porad nevim, jaky typ kytky si mam vybrat (myslim vazbu)-jestli tu dlouhou uplne obycejnou, nebo spis nejakou buclatejsi a kratsi(kde bude vice kal). Libi se mi obe a fakt neviiiiiiiiiimmmmm- nekde jsem cetla ze by to melo byt podle postavy a satu....tak jsem chuda a saty nebudou moc siroke...tak nevim, jestli dlouhou nebo kratsi-poradite mi???please :-) ja fakt nevim.... :-D
Profilova fotka
raduz, já taky budu mít kaly. budu mít převislou, protože jsem malá (165 cm), tak aby mě prodloužily. ale určitě ti poradí květinářka, když ukážeš typ šatů atd.
Profilova fotka
Raduz ty květinářky to mají fakt zmáklý, tak se neboj. Já kaly nemám ráda, takže budou růže no a vzhledem k mojím šatům jak jinak než v červené. Holky o víkendu jsme se byli podívat s Vláďou na nějaké obleky (už jsme rozhodnutí, koupíme ho) a normálně jak jsem si vždycky myslela že mu nejvíc sluší tmavý, tak si zkusil nějaký šedivo-stříbrný (samo že ne lesklý :-D ) a já na něj zůstala čumět s otevřenou pusou... Je mu to slušelo!! :-D Bohužel neměli jeho velikost, ale aspoň víme po čem jít. Ter, tak my už jsme od našich dva a půl roku a ledničku chodíme vykrádat pořád;-). A jak jsme se stěhovali, tak jsme si aji pobrali pár hrnků a tak podobně;-). Ale musím ti říct, že když se tam teďka stavím, tak už se těším sem zpátky na svůj klid;-). A já se budu dnes válet! Příští týden začíná škola a ve čtvrtek jedeme do té Vídně, tak si dneska udělám válecí den.... Heč :-p
Simicak, já jsem včera večer doma nemohla ani pořádně jíst. Mám takový pocit, že mám někde v puse zánět. Vůbec mne celá půlka huby bolela jako čert, dásně, lícní kost, zuby...prostě všechno. Na Valentýna neplánujeme nic moc. Doufám, že dostanu kytičku a večer bude sexík, ale nic plánovaného. My to nějak moc neslavíme, je to zprofanovaný svýtek z USA, sice hezký, ale jak z něj obchody dělají jen byznys, tak se mi čím dál tím méně líbí. Takže koupím Michalovi karafiát a večeř si dáme číslo. A basta :-D Simicak, o svoje prsa se s tebou podělím ;-) No, alpu bych si na rty nedala. Mně se jednou udělal fakt hrozný puchýř na patě, velký bolavý a já si tam neviděla, tak mi ho mamka propíchla a nalila mi do toho 90% líh. Mně vyhrkly slzy jako pomeranče a jen jsem se zakousla do polštáře. Takže s alpou do rány na mně nikdo nechodí. (pošli mi do IP prosím taky tu adresu na stahování - určo tam není jen Lost) Jinak mám taky skoro přesnou představu jaký domeček bych chtěla a jak by měl vypadat zvenčí i zevnitř. Ale za A by se na náš pozemek nevešel (garáž pro dvě auta a velká terasa - a nehneme se) a za B nám tolik peněz nikdo nedá. tak máme vymyšlený domek rozumné velikosti, podle našich (ustoupených) představ a jen doufáme, že se to s tím pozemkem nějak vyvrbí a územní plán se změní. Já urřo budu mít převislou kytku s velkým základem nahoře. Sice bude těžká, ale jsem holt velká postava, tak musím mít velkou kytku. Myslím, že se tomu typu říká kapka nebo slza. Ale já si budu kytku vybírat až budu mít šaty. A ty mají přijít do konce týdne. Snad to splní.
Profilova fotka
o zubech mi charmed ani nemluv. jdu ve čtvrtek a už teď se bojím :-S Jára byl včera zase s tím palcem a nepotěšila ho, má si raději zajít k doktorovi. takže příští týden jde s mamkou. pokud se mu to teda nezlepší, poradila mu ještě nějakou černou mast. už jsme ale zkusili fakt všechno. zase mu pomůžou až ty lázně, ale to je ještě za dlouho. nechci, aby mu to zase trhali, když se mu to udělá za chvíli znova. to není východisko. dneska budeme vyrábšt se švagrovou její oznámka. za chvíli volám tomu chlapovi na byt. volala jsem mu ráno, ale měl jednání. pak dám vědět. charmed, odkud sis ty šaty objednávala?
Profilova fotka
hmm, tak mu zkouším volat a telefon má pro změnu vypnutý. tak vám nevím.
Článek se načítá
Terjar, já si šaty neobjednávala, ale do toho obchodu přijde várka sv. šatů. Tak si je tam chci zkusit a když si nevyberu, tak si je nechám ušít.
Profilova fotka
aha. tak to jo. před asi 2 lety jsme zjistili, že bychom mohli být potomci jedné bohaté šlechtické rodiny. naše příjmení je hodně neobvyklé a máme ho jen my a náš děda. tak jsem pátrala po netu a fakt ta rodina tady v ČR žila. můj otec je úchyl do mašinek a tato rodina byla jedním ze zakladatelů železnice v Čechcáh. dokonce mají i pomník. ale záznamy končí někdy v půlce 20. st. co když jsme boháči a ani o tom nevíme. :-D
Já odmalička věděla, že moje praprababička byla levoboček jednoho významného šlechtice, ale bohužel nebyla legitimní, takže nemáme nic. Děda měl dědit nějaký les, babička odmítla hospodu, druhý děda měl mít něco ve Vídni....a všichni to odmítli! ]-( Mohli jsme mít peníze na bydlení a oni všechno odmítají ]-( Já jsem se asi tak před 5 lety vrhla na to, že udělám rodokmen mojí rodiny. Tak jsem zašla za prarodiči a skonšili jsme v polovině 19 stol. A teď nevím, po jaké větvi to mám dělat. Po otcově a zase jeho otce a jeho otce? Poradíte mi? (když už jsme to načali :-N )
Profilova fotka
pak zjistíme, že jsme vlastně všichni milionáři a nemusíme si lámat hlavu s hypo. já bych jela po tátovi atd. my máme akorát nějaKÉ políčko na chalupě. ale švagrův otec prodal spousty pozemků a dostal za ně takových 30 mil. taky se chová, jak arogantní debil. oni vlastně oba. by nám aspoň 2 mil dát svatebním darem. ;-)
Jo, to znám. Michalův strejda je zazobaný až hrůza. Ženskou nemá (teda nepočítám ty na jednu noc), protože se bojí, že by ho nějaká obrala. Děti nemá, protože stojí peníze. A to si myslí, že bude s těma prachama pohřbený? :-D No, momentálně se chystám na cestovní veletrh, co bude v Holešovicích. nějakou svatební cestičku nebo aspoň tip a získat kontakty. Takže doufám, že mne v tom Michal nenechá samotnou. Letos tam má poprvé být i Slovinsko a to je země, kterou mám šíleně ráda. teda já miluju všechny země (kromě těch albánských atd.), ale Slovinsko mne dostalo asi tak v 10 letech a od té doby jsem tam bohužel nebyla. Ale ty hory, ta příroda... Ach jo, já jsem se měla narodit někde v rodině Rotschildů nebo Trumpů...
Profilova fotka
já nevím, ale teď je prostě king. on má nějakou pidi autoopravničku. Jára, když k němu jede, aby si nechal zvednout auto na hever, tak chce 50 Kč za elektriku. když jsme si půjčili vozejk, abychom odvezli koberec, tak mu Jára musel koupit flašku nějakýho chlastu. jaký otec takový syn. a nechce to jen po nás, ale i po Járovým bráchovi, má u něj uskladněnou motorku. prostě za všechno chce 50 Kč. na něm jsem byla v minulých letech. vybrali jsme si tam zájezd. ale ty lidi na zabití. svatební cestu už máme z půlku zaplacenou. tak se těšíme. ale je to ještě dlouho, ach jo. on se mi pořád neozval. určitě, když si zapnul mobil, tak tam má ztracené volání. přitom mi sám ráno říkal, abych zavolala v poledne. může aspoň poslat maila. to je teda jednání. trošku mě to odrazuje.
Já tam byla před 2 lety a bylo to dobrý. Já chci prostě jen nějaký tip. My jsme chtěli Bora Bora, ale z Prahy nic nelétá. Tak to bychom museli jedině přes Asii. A na 14 dní. To by byla pálka :-D Ale týden by taky stačil. No nic. Ale Dívali jsme se na Mauritius a Polynésii a není to tak hrozné. Když by nám tchýně dala těch cca 30.000 (počítám tak 15.000 na osobu). Řekla, že nám zaplatí svatební cestu. Tak bychom si přidali a měli to v pohodě. :-D Ne, chtěli bychom do tepla k moři tak na 14 dní. A kdyby se to povedlo, tak předtím do Paříže a Benátek (oboje na pár dní). Terjar, nezoufej. Třeba má celý den jednání. Ale jestli říkal v poledne, tak je to teda divné jednání. Ale uvidíš.
Profilova fotka
teda taková exotická místa. hned bych jela taky. a pokud vám tchyně přispěje, tak bych neváhala. nojo, my jedeme po svatbě týden na chalupu, budeme chodit na houby, výlety ... ale taky dobrý.
To je taky výborný. my jsme holt zmlsaní :-D Přeci jen je výhoda pracovat u aerolinek :-D Ne, na chatě je to taky skvělý, už se těším až tam začneme zase jezdit až bude hezky. V létě jsem byla týden na chatě jen já a mé dvě fenky. A paráda. Nikde žádný chlap pro kterého vařit, nádobí jsem myla hned po jídle pod studnou...
Profilova fotka
Charmed a v jaké cenové relace se tak pohybují ty pobyty u moře? My určo nechceme takové ty profláklé věci, to až budeme mít děti, tak za to budeme rádi. Tak teď bychom chtěli nějakou exotiku nebo něco kde aspoň nejsou lidi. Zatím plánujeme to Portugalsko, ale jen jsem se chtěla zeptat, kolik ty cesty jak tu popisuješ asi tak stojí. Dík moc
Ahoj holky, :-) tak mám dneska takovej chrchel, jsem se ve škole při hodině div ne pob..... Fakt úděs, chytne mě kašlací záchvat a nic neudělám... :-( Navíc pořád chraptim, už si přijdu jak magor, děti mi říkají, že jsem určitě po flámu...já jim dám flám... :-( My asi na svatební cestu pojedem někam na Šumavu. V cizině jsme byli minulý rok a navíc se bude stejně řešit bydlení,takže to necháme u té Šumavy. Ale jezdíme tam rádi na výlety, je to tam nádherný. Já ted´budu jen u doktorů. Ve čtvrtek očař pro čočky, potom zubař 22.2. a potom gynekolog. 5.3. Jsem z toho vážně nadšená. ]-(
terjar: tak co ten byt? Už se ten prd´ola ozval? :-D
Profilova fotka
jana155: ahoj jani tak tě tady také vítám, já su brňák, ikdyž na to nevypadám. máš moc krásné šatičky, koukám, že sis je vybírala tam, kde já a odhadla bych, že vyhrály šaty s názvem nepal,že :-p , aspon mi tak prijdou, uz jsem se zde bavila s jednou divcinou, ktera byla vysoka a stihla a tyto saty ji taky tak krasne padly jako tobe. ja pro ne taky hlasuju, ty posledni byly nej. ahoj berusky, ja se asi nevdam, ten tchanovec mi tak znicil naladu, ze ja uz o svatbe nechci ani slyset :-( :-( ondra si o ni chce i docela povidat,ale jakmile to vzpomene, nabehne mi koprivka a zobrazi se mi hadka se slovy, platis to ne tak drz hubu a krok, tak jsem si teda svou svatbu nepredstavovala, a to jsem se tesila, ze az zacnem planovat, bude to krasa, ted uz nic neplanuju, nekupuju :-( :-( , stejne by to nemelo cenu, takze ma stastna planovaci nalada vydrzela cca 3 tydny nez jsme odjeli dom. snad se nam postesti na jinych frontach :-x
ahoj holky. erteplo my planovali asi 3 mesice, dokonce mame doted zamluveny v kostele stejny datum, jako mate vy, ale tak trochu mi naladu zkazil taky tchanovech, pekne hnusne se tvaril, kdyz jsme vsem oznamovali nas zamer se vzit. takze po velkym rozhodovani svatbu ten den rusime (porad si ale nechavam cas a ten datum nejedeme odhlasit)... at vam to vyjde a budu na vas vsechny ten krasny den myslet!! a smutnit
Profilova fotka
Evi, tak zatím nic. včera se mi neozval, já mu volala dvakrát a nic. zkusím mu ještě dneska zavolat a když mi to zase nezvedne, tak mu pošlu maila, ale tím mé angažmá v této věci končí. on by se měl snažit, když mu jde o tu pitomou provizi. to mi ještě včara raděil strýc, ať mu dám po té prohlídce tak 50 tis. aby ten byt nenabízel dál. no nejsem padlá na hlavu, určitě by mi je pak vrátil. Jára včera ještě mluvil s jedním chlapem, co dělá nějakýho předsedu bytového družstva a vysmál se nám, když jsme mu řekli, že můžeme dát max. 2 mil. za to byt v praze prostě nekoupíš. tak mám takovou špatnou náladu. k tomu ještě dneska pracovní porada se šéfem, jak psát zápisy z porad, protože je neschopnej a není sto si něco zapamatovat. no a zítra ráno zubař. brrr bojím bojím. v listopadu mi něco údajně našel a udělal si v kartě puntík. něco na vrtání, asi kaz, ale já tam nic nemám ani mě nic nebolí, tak jsem zvědavá. říkal mi, ať se to snažím hodně čistit. včera jsme udělaly švargrové jmenovny, oznámky a pozvánky na večer. to byla sranda, fakt jsme se u toho dost pobavily. už, aby byl víkend a příští pátek jdeme na prstýnky. to je světlá chvilka v tomto období. nějak mám pořád špatnou náladu. já jdu na gyndu někdy v květnu a v dubnu se dojdu objednat na sono prsou. a počítám, že mě zítra objedná na trhání osmičky. budu si muset střádat do kasičky 30 Kč, abych měla drobné, oni prý nemají na rozměňování.
Profilova fotka
jo, včera jsme měli přesně 5 měsíců do svatby :-D
Profilova fotka
a aby toho nebylo málo. teď volal Jára, že do něj ráno nějaký chlap ťuknul, takže je promáčklý nárazník. naštěstí je zaměstnaný u Forda a my máme forda, takže nám za to může prodat něco se slevou, pokud nebudeme chtít opravit ten nárazník. no potřebujeme nové tlumiče, takže je to asi jasné. ale teď se všechno tak s..e.
Profilova fotka
Ahojky ter, neboj, jen co vysvitne poradne slunicko bude lip... Neni to nic vazneho, tak se kvuli tomu zbytecne netrap... To vase (ne)bydleni je sice neprijemne, ale hlavni je ze vubec spolu muzete byt!! Tak si bez vybit vztek na aerobik nebo spinning a pak se pritul k Jarovi a uvidis, ze to bude hned o neco ruzovejsi.. Myslim na tebe.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?