Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Já jsem taky pro Pavlák!! No vidíte, jak je to hned domluvené :-)
Jéé, jsem si teď uvědomila, že v ten den budu mít do svatby přesně 6 měsíců :-D Tak jo, a vyhovuje vám i ten čas? Já stejně myslím, že to někomu nebude vyhovovat. Ale začátkem ledna (ten první týden) tam zajdu a zamluvila bych místa. Hmm? Tak kdo další...
Profilova fotka
No co já si vzpomínám, tak vím že Pražandy jsme akorát my tři. Ale jistá si nejsem. Já mám v lednu zkouškové, takže můžu takřka kdykoliv 8-) Holky ja musím jít, je mi tu vyčítáno, že se vám věnuju víc než svému nastávajícímu, za chvilku jedeme ke kamarádům na chatu, ale bereme notebook s netem, tak vám budu určitě potajmu psát ;-) Já už mám dávno sbaleno, ale někdo tady pořád něco hledá a prý za to můžu já. Tak se zatím mějte, já musííííííímm on mě tu tahá za nohu pomooooooc
Kajsa, tak si to krásně užijte a přeju príma vstup do nového roku. Ještě je tu Julie123 Pražačka.
Profilova fotka
Já jsem taky pro Pavlák, hodina v poho. Končím ve 4, tak se projdu procházkou. Ale nevím přesně, kde ta pizzerie je. Někde na Tyláku?
Terjar, abych pravdu řekla, tak netuším. Vím jen když tam půjdu :-N Nachází se někde u rohu kolmé ulice na tramvaj, ale víc nevím. Já končím taky ve 4 a tak nějak stíhám v pohodě, možná že bych tam mohla být už tak na půl 5 ale nechci se honit :-)
Profilova fotka
To je ta, jak je mezi Mekáčem a Vodafonem? je tam takový průchod a vždycky tam mají venku postaveného "číšníka". No jasně, v klídku. Já se taky nepoženu. Na konci prac. doby chodím ještě na poštu a známe ty fronty. A toho 17. 1.?
Datum sedí, ale ta pizzerka je myslím jinde. Opravdu si nevzpomínám, ale dívala jsem se na Mapy a je to někde poblíž Pizza Roma, tam někde. A je to na straně co je KFC, ne Mac.
Profilova fotka
Až pojedu ve středu do práce, tak se tam podívám.
Tak já se jdu už balit. Takže pokud tu bude někdo v pondělí, tak jsem na příjmu. Opět až do 4 - taky mi to mohli zkrátit ]-(
Profilova fotka
To ti teda mohli zkrátit. Nám dal šéf přes celé svátky volno, takže si užíváme doba. V pondělí možná půjdem s Járou bruslit, pokud mu bude lépe. Ale určitě se tady zastavím. Jede to celý den, pač Jára hraje nějakou hru na netu. První, co ráno dělá je, že zapíná PC.
Profilova fotka
ahooj, clovek tady chvilku neni a hned 2stranky poctenicka(jen tak dal).... Kajsa-uzij si to na horach (a jestli budes lyzovat, tak opatrne ;-) ) Simi-myslim,ze Kajsa to napsala dobre-jednou to preboli a zivot pujde dal (jen si asi nesmis prohlizet ty vecicky, nebo aspon ne ted...kdyz je to jeste tak cerstve....) Drzim pesti, at na to co nejrychleji zapomenes(jestli to teda jde) a nemusis brecet u skrine....bez radsi do svoji skrine a zkousej si ty veci, co sis koupila :-D (treba ti to zvedne naladu :-D ) a hlavne-urcite ti zvedne naladu vase Verca (moooc hezka holcicka-asi po mamince ne?) :-) Holky, az se nekde sejdete, dobre pokecejte, proberte dopodrobna vsechno svatebni i nesvatebni a hlavne nam pak napiste, jak bylo (pro nas zvedave z daleka....) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj děvčátka...omlouvam se že jsem neodepisovala ale nejk sem nestihala...a než si pročtu co ste si pisali tak to take chvilu uabere:-),jinak koukam žře jste na vanoce byli opravdu hodne a ježula vam toho hodne naježil:_)
Profilova fotka
medvide, chvili to trva nez se clovek prokouse, co ;-) a to jsme musely zacit znova (tema cervenec 2008) meli jsme tu uz asi pres 30 stranek a jednou nejak blbl server, a tak se nam nase tema ztratilo =-) (nikdo nevi kam) ,takze jsme ho zalozily znovu (teda terjar :-) ho zalozila znovu) jakou svatbu teda planujete-malou, velkou, tradicni, nebo jakou- az budes mit chvilku, urcite napis vsechny podrobnosti, at si muzeme pocist... jdu na kute-dobrou noc
Profilova fotka
Raduz:Ahoj nooo zatim nějak se všim začiname...plánujem asi tak podle meho malou svatbu cca 30 lidi...jinak ji chceme mit naSychrově jestli víš kde to je...:-),zatim jsem jen dostala prstýnek a po novem roce chceme jit zamluvit termín na zameček tak uvidim zda bude čas a hlavně volny termin kery mi uvažujem..Jinak rodiče jsou už s našim rozhodnutim seznámeni a docela moji rodiče koukali a nejak to přešli mlčky atd.takže to trochu zamrzelo ale zato přítelovi rodiče jsou užasní tak si to vychutnávám s nimi...a co ty?na kdy planuješ a co už maš zařízeno?
Ja hlasuji proti srazu!!!Je to diskriminujici!!ZADNY SRAZ,ZADNY SRAZ,ZADNY SRAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( Tak obmrknete za nas ty trhy a pak chcem nejake napady ;-) Medvide,ty jsi nejake nocni zvire,co delas tak v noci vzhuru? =-) S tim oznamenim nebud smutna,mi na to mamka rekla a co je jinak noveho??Takze taky zklamani,ale co,ja si to uziju i tak ;-) Marluci,ne ze prejdes na cerven!Stejne to mas skoro uz v cervenci a neboj,ja mam taky z toho strach.Hlavne jak pujdu k tomu oltari a bude na me padesat lidi zirat 8-( Ja jsem sice rada na ocich,ale asi z toho budu pekne nervozni. JInak u me ted pripravy stoji zas,porad cekam az mi ma sestra brzda zamluvi ten termin.No a vlastne ja nemam uz co zarizovat,jen saty. Jinak veci uz mam zbalene a chystam se to odnest na charitu i s hrackama.Uz tu fakt nebylo misto.Jinak depky uz nemam,bylo to asi nejkae povanocni,pak me to chytne 10dubna,kdy jsme meli termin,ale to mozna budu v cr,takze nebude cas na to myslet. Vcera jsem mluvila s moji babickou pres skype,tak chudak brecela,ze jsme tak daleko a ze jsme vsichno v prd.,protoze mamca vlastne taky zije v Irsku.TAk je z toho nestastna,ze nas nevidi a ze za chvili umre a tak.No taky uz s dedou pekne za tu dobu co tam nejsem zestarli,uz jde videt,ze jsou prababi a pradeda/ JO a vcera u dok.hruza,byla tam nejake demen.muslimka,co me ani neprohlidla,na co taky ze,nepozdravila nic.Asi jsem se ji uz nelibila kdyz jsem otevrela dvere a mela jsem uz kou sukni a kozacky
Ja to radsi poslala at se mi to zazs nesmaze.No a tvarila se fakt hrozne,radek hned to na ta je pekne neprijemna,tak jsem tam stala,ani nenabidla zidli.Pak jako co tam chci s hemeroidama a samozrejme prohlidku nepotrebuji,protoze ona to pozna podle oci.TAk i pres to,ze jsme rekli,ze s tim mam problem pres rok a ze jsme uz zkouseli nekol masti a cipku,tak mi dala mast a ze kdyz to nezabere,tak me mozna prohlidne.No a jak jsme odchazeli,tak zas nepozdravila. 8-( Kdyz jsme rekli ze mam mala uz nekolik dni prujem,tak rekla ze ji nic n eda,ani zadnou dietku nebo neco na to,ale at hodne pije.KRAVA JO jinak mala je moc krasna po mamince,protoze ja jsem moc krasna a az se naucim ty fotky,zmenti tu koncovku,tak vam ukazu jak mooooc jsem krasna :-D Medvide a z ceho budete mit prstynky? Marluci,pak napis jak jsi dopadla u toho doktora
Profilova fotka
simicak: ja na vas nezanevru :) v cervnu 2008 se mi moc nelibi :) je jich tam hrozne moc:) jinak teda, jsme termin jeste museli zmenit, protoze jako na potvoru nebylo volno tady v kulturnim centru, kde mela byt hostina (cely rok se tam pomalu nic nedej a zrovna 28.cervna je tam nejaka zabava ci co..). Takze snad uz konecne datum je 21.6.2008. Po tomhle urceni datumu, uz jsem malinko klidnejsi...a uz se dokonce i tesim :) ale to neustaly rychly buseni srdce zrejme bude jinyho puvodu nez nervu ze svatby...a to padani tech vlasu-ani nemluvim...mam podezreni na nejakej gynekologickej problem horsi nez mykoza.. uz mam druhy cipky a cejtim, ze vubec nezabiraj..no, po novym roce musim pry na vyter a pak se uvidi....teda holky, ve 22 letech tolik litat po doktorech.... :-| nic moc.. Jo, nevím jestli jsem to psala, budem to mít na zámku Manětín, jestli vám to něco říká. Je to u Plzně. já jsem taky proti srazu :-D :-D :-D
Marluci a nemas treba jen spatnou hladinu hormonu.Kvuli tomu taky padaji vlasy a tak.urco to nebude nic vazneho. Jinak ja jsem zemepisny debil,takze bych taktak nasla Plzen na mape :-N Ale holky hodte si do albicek fotky mist,kde mate obrad. Marluci,tak ty budes vdana jako prvni,ty se mas.Ja jako posledni,my az posledni sobotu v cervenci.Tak ja budu stresovat a vy si uz uzivat libanky.A fotky hodim az tak v srpnu nez se z cr vratime.A v koli khodin to mate?Dopoledne a nebo odpoledne?My o pul druhe,takze si budu moc pospat a nestresovat.Ale zas budu kratsi dobu nevesta 8-(
Jo a normalne jsem jedla chleba,psikla a on mi vlez do nosu a pekne to simralo,musela jsem ho vysmrkat :-D Tak at vite co se deje s mym telem.RAd.ma ted dva dny cely den,tak jsme sami doma,tak asi zcvoknu,vcera jsme koupili baterky,tak nam zas doma vse hraje a uz me ted boli hlava.Ale uz je devet,tak pujdu ven,bo budu jinak magor.Mala je extremne hlucna uz tri dny.
Profilova fotka
simicak, doktorka mě řekla, že mám počkat, jestli se to nezlepší a pak kdyžtak uděláme nějaký větší testy..do tý doby budu plešatá :-p sice budu vdaná jako první z vás, ale na svatební cestu zřejmě vyrazíme až v září. Máme to v 15:00... naprosto ideální, nemusíme řešit jak s obědem a kamarádama..vychází nám to skoro na 60 hostů :-o :-D hodim pak nějaké fotky do alba z toho Manětína..
Profilova fotka
sakra, nějak mi to nejde, musím ty fotky pak změnit na jpg, teď nejni čas, jedem k mojí mamce s martinovýma rodičema na námluvy :))))))))
Profilova fotka
Nazdárek, my na svatebku jedeme až poslední týden v srpnu s asi 15 lidmi + mrňata. Já teď začínám přemýšlet o tom, že jsme měli ten oběd zrušit a udělat jen večerní oslavičku. Je to hrůza, ale zas jednou za život. Vybrat nějakou restauračku je asi nejtěžší. Mi přijde, že si na tom chtějí všichni nahrabat. To není možný takový ceny. Ale už máme asi vítěze. Cena 450 na osobu za oběd, ale se vším všudy. Večer podle toho, co budeme chtít na raut. Už se ale moooc těším.
Marluci,tak vy budete bez obeda jen raut??Nebo vecere? Tejrar a u vas neni nikde restaurace,kde mzues mit treba tvrde sve nebo nealko ci neco takoveho?u nas jsou.Ja mam treba asi tvrde a nealko za nakupku a pivo po dohode.Jeste uvidim,jak tam segra zavola.
Profilova fotka
Simi, bohužel není. Ale zkusím se v té restauračce domluvit, že by nám nakoupili balené vody a nalívali do džbánků a dávali na stůl. Než každému dávat ty pidi lahvičky. A vínko taky asi do džbánků. A s pivem se zkusíme domluvit na jiném. Když jsme "hostům" říkali, co tam točí, tak kroutili hlavou, že to jim nechutná. Ale mně je to fuk, to je na Járovi, jak se domluví. Na druhou stranu bychom zase moc neutratili :-D Zítra jdeme hlídat naše dva raubíře, to bude večer. Snad bude Járovi lépe.
Profilova fotka
Simicak..nahodou sem byla v práci tak sem sedela u kompu a prokousava sem se :-)
Profilova fotka
ahoj, tak medvide-my mame svatbu 25.7.2008 na hrade Helfstyn (je to na Morave). Bydlime kousek od Valasskeho Mezirici, a Helfstyn je nejblizsi hrad v okoli (asi 30min autem)-chceme to mit venku,tak proto (asi nadvori hradu-teda ona je to spis zricenina nez hrad-mam v albu fotky). Misto hostiny mame jen grilovacku na fotbalovem hristi u nas na vesnici -takze nam odpada zarizovani restaurace a starosti s tim 8-) , no a mame zamluveny termin na matrice...to je zatim vse. Saty mi nakonec sije znama....(zaciname po Novem roce :-) ) a vse ostatni budu zarizovat, az se vratime domu (nebo pres segru, mamku a kamosku), bo ted zijeme uz 4.rokem v UK (stejne jako Simicak)...a domu se vracime v cervnu. tak to je ve strucnosti asi vse o mne :-D
Profilova fotka
Raduz:tak to ses ale pořád o mnoho dal jak mi...ja si dnes koupila jednobarevny ubrousky atd...ale jinak pořádne sháneni bude po novem roce...jinak bydlime v jizerských horách přímo ALbrechtice..je tu ted docela zima a to ja moc nemusim :-) ale jinak je tu nádhern take i nemam moc možnosti kde co shánet :-(
Profilova fotka
všechny moc zdravím, mohu se přidat do diskuze =-) , konečně jsem našla někoho kdo se taky vdává v červenci, nás to řeká 19. všude jsem viděla měsíce do dubna a pak od září..já vím kde je Helfštýn bo jsem přímo z Valašského Meziříčí =o) tak snad vám nebude vadit, že jsem se přidala :-(
Profilova fotka
jeee ,tak to ja bych zase rada poradnou zimu-my uz jsme nevideli a nezazili snih 4zimy,takze nam hodne chybi. Tady je ted celkem hnusne (prsi a je teplo neteplo...) :-( Marluci,at te ani nenapadne nas opustit! (pekne s nama zustan a my -az budeme v nejvetsim stresu tesne pred svatbou,se pak budeme kochat fotkama a vypravenim z tve svatby :-) ) JInak doufam, ze se Ti to padani vlasu a ostatni zdr. problemy samy spravi, proste at to neni nic vazneho. Simi, doktory si asi clovek nevybere (at uz u nas v CR nebo tady v UK) ale je fakt, ze Pavel tu byl jednou na pohotovosti (vezl tam jednoho Slovaka, co tu dela na farme) a kdyz zjistili, ze je to Slovak, tak byli hooodne neprijemni (proste nekteri anglicani docela davaji najevo, ze nas cizince tady nechteji...ale na jednu stranu se jim ani nedivim-na kazdem kroku maji Polaky, Cechy nebo Slovaky....to je podobne jak u nas s Ukrajincema apod...) jo a opatrne, az budes zase jist chleba :-D a porid si spunty do usi, at nam z toho hluku nezblaznis :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?