Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
to je divný, zkusím ti napsat ty značky do ip.
Profilova fotka
tak jsem tam napsala a děj se vůle boží. hned vám pak napíšu, co mi odpoví. pokud je to ale ještě volný, tak se asi domluvíme na nějaké schůzce, na kterou s Járou půjdeme oba. není na co čekat, ve sportce jsme včera stejně nevyhráli a doma už se s mýma věcma na svatbu a kompletně vbavenou kuchyní včetně spotřebičů nevejdeme :-D
Díky terjar. Mně ty odstavce jdou, jdu to hned udělat do svého alba... :-)
Profilova fotka
holky mám info z reality. bohužel se o ten byt uchází další dva zájemci, kteří majiteli nabídli vyšší nabídku než je uvedená na netu a vybírá s nich. mám se ozvat na konci února, kdyby to náhodou neprodal. a to jsem se tak těšila. no aspoň teď už vím, a budu psát hned, jak nějaký byt objevím. ale ono je to asi stejně jedno. je vidět, že když je víc zájemců, tak to samozřejmě prodají tomu, kdo nabídne nejvíc.
Terjar, to je mi líto. My jsme kdysi měli před podpisem smlouvy na pozemek, kde jsme pak měli stavět. Ale měla jsem takový divný pocit a tak jsem to stopla. A Michal mi to dosud omílá, že jsme mohli už být ve svém. Jenže nedokáže pochopit, že pod tím pozemkem vede nějaká trubka a když se pokazí, tak ti rozorají pozemek ani nemrknout. A stejně mi to furt nejde :-( Takže na začátek dám alt otazník, p alt tečka a nakonec alt otazník,lomítko, p alt tečka a dva řádky?
Teri to mě mrzí, tohle jsem si zažila už taky několikrát. Planý naděje a pak strašný zklamání, proto už lidem nevěřím. :-| Je dobré psát hned, ale jak říkáš, je pravda, že když tě někdo přeplatí, tak se s tím nedá nic dělat. To mě štve, myslela jsem, že vám to vyjde. Tak přeju hodně štěstíčka v novém hledání. Já ho tedy potřebuju taky jak sůl. V Blatný je to krizový. Nic pořádnýho tu není. :-(
Profilova fotka
jsem z toho zklamaná, ale nedá se nic dělat. budeme hledat dál a na konci února mu zkusím zavolat, jak to dopadlo. ale proč by to neprodali, že, když nabízí někdo víc. já mám takovou podmínku, nechci nikam na sever Prahy, chci tam někde u nás. ale prostě mám odpor k severu. nemůžu za to. no jo, to věřím, že v Blatný toho moc není. alt s otazníkem, pak p, pak znovu alt s tečkou (na začátek odstavce), pak alt s otazníkem, lomítko, p, alt s tečkou (konec odstavce).
To zklamání je fakt nejhorší, kolikrát jsem si už i poplakala, ulevilo se mi a časem jsem se s tím smířila. Prostě to musí jednou vyjít, já si to tak říkám, ale nevím, jeslti to něčemu pomůže. Je to fakt krize s tím bydlením. Opravdu to nemám lehké vid´? :-(
Profilova fotka
to teda nemáme. už jsem se těšila, že budeme do svatby byldet sami. snad se vyskytne něco jiného. zase nechci daleko od Prahy kvůli dojíždění do práce. a tohle se mi líbilo. už jsem se viděla každý den na zahradě, Jára zase v garáži. evu, a ty pracuješ v Blatný?
Hmmm, tak to fakt nefunguje, asi mám dnešek celej blbej...No jo no, prostě den blbec. Já ani neměla vstávat. Ale aspoň se na mne usmál jeden hezkej kluk v tramvaji ;-) Bydlení je krize všeobecně, všechno jde nahoru, neseženeš nic, co bys chtěla...Holky, koupíme si ostrov na Seychelách a uvidíme :-D
Profilova fotka
je to by bylo. miluju teploučko. Jára už vtipkoval. jeho brácha kupuje parcelu a budou stavět, ta vedlejší je volná, že si jí prý koupíme a taky postavíme. jenže je to na severu. měli bychom možná i možnost pozemku za pár kaček, ale taky na blbým severu.
terjar: jj pracuju v Blatný v místní škole :-p Mohla bych jít jinak, jenže jsem tu zvyklá, mám tu kamarády, rodiče a mojeho pejska, takže pryč rozhodně nechci. Uvidíme. Taky bychom po svatbě chtěli být sami, ale to víš, tohle člověk neovlivní, jak jsem možná už psala, tak čím víc chci tím víc se to s... ]-( Tak se na tu parcelu zkuste dojet podívat, třeba to nebude taková hrůza..... 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak hledám hledám a našla jsem nějaký byt v Psárech, což je taky kousíček. ale je to nějaký podezřelý, ten byt už je tam od července 07. kamrádka teď bude u nás na sídlišti prodávat byt. má ho ale ošklivý, musel by se udělat komplet. ale řekla na rovinu, že ho dá tomu, kdo nabídne nejvíc. už se tam byla dívat moje známá a ti nejsou chudí, ale asi do toho nepůjdou. nevím, jak dneska může chtít někdo za byt 3 mil., když je před kompletní rekonstrukcí. do toho minimálně 500 tisíc ještě nastrkáš, a tohle není pro normálně vydělávající lidi. nemůžeme si dovolit hypo 20 litrů měsíčně. když jsem uháněla Járu, tak měl auto, práci a i byt. no ale pak jsem zjistila, že ten byt byl té jeho ex. škoda. tehdy jsem si říkala, jak je možný, že 23 kluk má byt. ale to bychom měli ten život moc snadný. blíží se mi zubař, fuj. samé optimistické věci mě teda čekají. evi, vy taky bydlíte u rodičů?
Jo bydlíme, ale fakt už to docela hoří. Brácha si dělá nahoře podrkoví, už má střechu a dělá vnitřky. Takže mi jsme tu s přítelem v jednom kamrlíku a už se modlíme, aby se něco našlo. Naše situaci tady je dost nepříjemná. Brácha holku nemá a dostal podkroví, tenkrát to ale slíbili nám a pak si to rozmysleli, takže si tu připadáme jako největší vyvrhelové. Ale to je na dlouhý povídání. Co ti mám povídat, jsem ráda, že mě tu naši nechají, ale už mě to tu deptá. Je to na palici to bydlení vid´? Taky bychom si nemohli dovolit velku hypotéku. Pracuji teprve 2 rokem,tak výplaty nic moc. Ve školství to jde podle oddělaných let...což je na tom nejhorší :-( Budu na tebe myslet,aby vám něco vyšlo :-)
Profilova fotka
já už pracuju skoro 5 let, ale teprve posledního půl roku mi šéf dal trochu slušnou výplatu. jinak jsem tu pracovala za mzdu, co mají uklízečky. taky jsem si hledala něco jiného, ale pak najednou přišel a zvýšil mi citelně plat, a teď mi zase něco málo přidal. říkal, že je to na příštího půl roku, tak snad pak přidá zase, i kdyby jen trochu. bydlení je prostě hrůza. u nás je to tak, že Jára je z 4 dětí, takže od jeho rodičů moc pomoct čekat nemůžeme a od našich taky ne. mamka taky splácí překlenovací úvěr a různé půjčky. to je teda škoda, že to má brácha. to by bylo hned po problémech, co?
To mi povídej, otočili se ke mně zády, proto je mi to tu nepříjemné. Táta slibuje, že nám pomůže, jenže já už jsem tím vším tak zhnusená, že ani nic nečekám. Byla bych zase zklamaná. Stejně řekl, že chce pomoct bráchovi, bude se dělat zateplení a fasáda a tak.... Takže já zase dostanu pěkný prd, takže si naděje nedělám, už mě hodněkrát zklamali. Tak se musíme spolehnout sami na sebe. Asi je to nejlepší. Taky bych chtěla hezčí plat. :-|
Profilova fotka
ono se hned lépe pracuje. teď, když víme, že bychom tu hypotéku nějak zvládli (samozřejmě v určité výši), tak nic není. slyšela jsem, že mají jít ceny bytů dolu, tak snad. kamrádka mi v sobotu ale říkala, že byty, co jsou u metra a různých obchodních center si mají pořád držet hodnotu. ale už jsem smířená, ž epůjdeme za Prahu a ani mi to neva. jen aby vůbec něco bylo. tohle je otrava.
To je, taky mě to otravuje. Přeci jenom to soukromí a pohoda. Udělat všechno tak, jak to chceme my, nikomu se nepodřizovat. To bude krásný. Už aby to bylo. :-)
Profilova fotka
v tom s tebou souhlasím. u našich je relativně dobře, ale taky si chci udělat ložnici atd. podle svého a ne se někomu přizpůsobovat.
Holky, to by byla pohoda. Nepodřizovat se nikomu a nečučet na blbý ksichty, když není něco po jejich. Já už tak moc chci vypadnout, že snad půjdu do pronájmu bytu. A to nikdy v životě. Ale bydlet do 30 u rodičů? No to neeeee!
Profilova fotka
ahoj holky-Teri hledej dal a nevzdavej to-budu Ti drzet pesti at najdes neco podle tvych predstav. My jsme vloni (nebo uz to bylo predloni) chteli koupit dum (v celkem dobrem stavu-od znamych v nasi vesnici...nemohli ho dlouho prodat, bo ta vesnice je na konci sveta-coz nam uplne vyhovuje, a tak snizili cenu na 1400000 coz je skoro zadarmo a fakt ten dum byl fajny...neco bychom tam urcite museli predelavat,ale byla by to strecha nad hlavou za par penez) no a tak jsme nad tim premysleli a premysleli a az jsme se konecne rozhodli ze to koupime, tak meli v tom tydnu najednou 4zajemce-samozrejme to prodali (bo my jsme nemeli jeste vyrizenou hypoteku...) jak naschval.... ale nakonec jsme radi ze to nevyslo-ted si postavime sami podle sebe (i kdyz to bude hoooodne moc starosti) a navic ti co ten dum koupili maji chudaci problemy se sousedama (hadaji se tam o prijezdovou cestu a tak...proste hruza) takze jsme vlastne nakonec meli stesti... jen aby ta stavba klapla (hlavne hypoteka a tak....) ted jsme tu sami ale jak se vratime domu tak to bude o nervy (bydli tam mamka, jeji manzel-alkoholik jak uz jsem psala, segra s pritelem....no a ted tam budeme chvilku my dva =-) to bude dilo...ale nema smysl jit nekam do podnajmu,kdyz ty penize za najem se budou hodit....mamce budeme platit jenom elektrinu a vodu, takze to bude skoro zadarmo) Takze evule uplne vim, jak se citis -doma tak nejak navic....no a taky si vlastne vsechno platime uplne sami (se vsim vsudy-od stavebniho sporeni az po svatbu...dokonce kdyz jsme byli ve skole, tak jsme museli mamce davat penize na elektrinu a vodu...i kdyz jsme sami vlastne zadne nemeli :-| ale nenadela clovek nic a radsi mlci a plati aby se nemusel vecne hadat (brigady v makru a podobne to jistily) tak jsem si zavzpominala a uz se vubec netesim vratit se zpatky :-) ale zase budeme litat kvuli svatbe, potom zacneme litat po uradech kvuli stavbe, tak to asi utece jak voda....a navic jsme skoro 5let nebyli doma, takze snad to bude aspon ze zacatku v poho :-)
Profilova fotka
to by byla nádhera. hlavně vypadnout od mé ségry, která je závisla na mamce. i když "bydlí" u přítele, tak je u nás pořád naprdelená a furt vede řeči, jako že je to i její pokoj ... na zabití.
Profilova fotka
tak moje segra je nastesti v pohode, ale prave ten mamcin manzel (dodnes nepochopim proc si ho brala =-) ) to je hruza a des....jsou ve spodnim patre a maji takove italske manzelstvi.... ale i kdyz by vsichni byli v pohode, soukromi je soukromi... 8-)
Teri,treba najdete jeste neco lepsiho a za supr cenu ;-) JInak ja osobne bych s rodici ani prarodici nebydlela a radsi bych platila podnajem a min treba jedla.Ale zas ja jsem z bytu,tkaze u nas to je jine,vim,ze vetsinou ti co jsou z baraku,tak to tak je,ze tam deti zustavaji a pak pristavuji.Ja bych si vedle rodiny ani nepristavila a od holek ze skoly vim,e to dela neplechu.Pak se vsechny odstehovali a byli spokojene.Ja miluji svoje soukromi,kdyz mi do niceho nikdo nekeca,ale bydlim sama uz od 19let,tak asi proto.Radek se po mature taky hned odstehoval do podnajmu na jeden pokoj ;-) No snad holky za rok budem kazda uz ve svem a splacet ty dozivotni hypoteky :-p
Profilova fotka
to je krásná představa, ale už mi to snad ani neva jen, abychom bydleli. za rok si tu budeme místo hypoték radit ohledně těhu. :-D ale hned je člověku lépe, když si o tom s někým "popovídá". a hlavně vy posloucháte, to doma už o tom nechtějí ani slyšet.
Já bydlím s Michalem s našima v bytě, máme ho obrovský, takže není problém se tam ztratit. Ale když někdo něco potřebuje tak mně vždycky najde ]-( Do podnájmu jsme s Michalem řekli, že nejdeme, protože nebudeme platit někomu do kapsy. To raději bance na koupi, ale ne někomu vydělávat. Dostali jsme nabídku na byt na Kladně, ale sever je hnusný. Rodiče a oboje prarodiče mají chaty středozápadním směrem od Prahy, takže to je moje srdcovka. A sever je hnusnej (jestli tam odtud někdo jste, tak sorry). Smaej čmoud, žádný les, všude fabriky. tak si to pamatuju já a ani M. se nelíbí. Všem nám přeju konečně něco svého a aby nám do toho nikdo nekrafal.
Profilova fotka
tak ja zase padim do prace, tak se tu mejte hezky a snad nam to bydleni vyjde jak pise Simca (vsem) ;-) (i kdyz za rok my budeme asi teprve zacinat stavet =-) uvidime...
Profilova fotka
vidím, Charmed, že máš stejný názor na sever jako já. taky vidím jen Spolanu, Kaučuk atd. na severu (Odolena Voda, Čelákovice) seženeš byt za 1,5 mil 3+1, a že jich je požehnaně. jak to teď prohlížím, tak úplně čumím. no jo, všichni se stěhujou z toho smradu. se nedivím. dobrovolně tam nejdu. a taky všichni bydlí na jihu a nechci se pak trmácet k rodičům dvě hodiny.
Ja to zas nedopsala :-D MOzna pujdou ceny domu v cr dolu,tady v UK ted jdou silene dolu.Kamoska se chcou stehovat do vetsiho domu,ale nemuzou,protoze tak klesly ceny,ze nemuzou prodat svuj dum.Oni do nej uz investovali(na opravy a tak),ale ceny sli tak dolu,ze by dostali jeste min,nez coho koupili. My budem zas zadat v dubnu o hypo a doufakt,ze dostanem a taky uz pujdem do sveho.Bylo by supr,kdyby nam dali tak 95 000liber a my si koupili malinky domecek a nebo byt se zahradkou x-) x-) x-) x-) Taky jset takovi fantasmagori??/Jako kdyby jste vyhrali prachy a kdyz budete mit velky dum a tak.Ja jsem porad nekde ve snech :-p RAduz,kde ze to budete bydelt,ze je to tak na konci sveta??A uz mate pozemek a nebo budete teprv doma hledat
Profilova fotka
simi, mám ty samé představy. nejseš v tom sama. taky se vidím na zahradě s kafíčkem, kolem pobíhají děti a pes... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?