Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Kajsa, diky moc za tip-tak neco takoveho si taky predstavuju a nebo jeste klidne i cele otevrene... kazdopadne do Nextu urcite zajdu :-) (ale asi jeste chvilku pockam, at je vetsi vyber tech otevrenych)
Profilova fotka
Moc dekuji vsem za pochvalu prstynku, my jsme z nich taky nadseni, zatim jsme je jeste nezkouseli ani neobjednavali, ten pan nam sdelil, ze fakt staci 3 tejdny pred svatbou, tak jsme se dohodli, ze v pulce dubna uz je vyzkousime zaplatime at je mame doma, vcera jsme vyrabeli karticky na stul at vi kdo kde ma sedet, makali jsme na nich od 12 vecer do 4 do rana, kdo mate taky karticky jak je mate velike, my ten oranzovy papir ( podklad ohnuty) 7x5 a bílej na cem je text má vlnkou rozmer 5x3 cm, myslíte, že je to malé? udělali jsme více návrhu, muj chtěl porád v obchode velke karticky, tak na jeho prani jsme udelali 10,5x7,5, ale kdyz to videl, tak nastesti od toho upustil bo je to moooc looo (velke). jo a jeste se zeptam kdo mate karticky, my tam mame i osloveni, bratranek/ sestrenka, male dítka jsou princezny,ale nevime jak oslovit od me segry pritele (nasi sourozenci jsou svedci) o od ondroveho brachy holku, nedali jsme tam zadne osloveni ale je to divne, a taky od sestrenek manzely, tady nam osloveni taky udelalo problem, mate nekdo v tomto zkusenosti'? poradte prosim :-) dneska jdem s Ondrou na hodinovou masaz pro dva jeste k vyroci, tak jsem zvedava jake to bude, ja jsem da se rict kancelarska krysa ( operatorka) takze me ty zada pekne bolej a muj je studnet stavar takze taky vecne sedi bud ve skole nebo doma u pc, tak treba budem odpo znovuzrozeni. holky me se dneska zdalo, ze jsem byla těhu, bylo to taaaak krááásný, jen to byl sen :-( :-(
Kajsa uz je mam zamluvene,jeste nevim ale jestli budou mit volno,protoze tam kaplenikovi do tho neco vlezlo z prace,tak se to dovim ted v tydnu. My vcera meli rande,oba jsme se nazdobili a pak si me radek vyzved v loznici s pugetem(vubec nevim,kde ho vzal
Ja jsem to nestihla dopsat.......... pak jsme meli veceri-kotlletu s hranolky na zelenine a k tomu martiny x-) ,varil radek.Pak jsme tanicili,vypalil na cd moje oblibene pisnicky a pak uz si to domyslite ;-)
Profilova fotka
teda Simi, to je romantika x-) tak to ma byt :-) ja jsem zase predevcirem poslala Pavlinu na nakup a dovezl nakup cely (vse co bylo na seznamu :-D ) a k tomu kyticku tulipanu x-) no proste mame vsechny skvele chlapy (a proto si je bereme,ze :-) ) Ertepla-ja budu na jmenovky psat primo jmena a mamkam napisu (maminka zenicha a maminka nevesty a babickam tak jak jim rikame-tedy babicka Olomoucka a Zlinska :-) )
Profilova fotka
rodiče a babičky máme stejně,ale nevíme co s manželi od sestřenic. tak to my měli včera výročí a já ani na to výročí nedostala kytičku, milaček mi řekl s úsměvem, že je student a že to by bylo ted vyročí v neděli narozeniny a za 4 dny ještě valentýn, že bych nevěděla kam s tím, tak pro jistotu nedostanu žádnou :-( :-( :-( :-( takže to vá závidím
Profilova fotka
ertepla, my jsme taky ke všem psali oslovení. k ségřinýmu příteli jsem napsala skorošvagr. :-D to je vlastně jediný člověk, který nepatří přímo do rodiny. ale žádné manžele nebo manželky od sestřenic nebo bratrnců tam nemáme, takže jsem to řešit nemusela. ale asi bych napsala jen jména. já si myslím, že to pak bude stejně všem jedno. já tu probírala s Járou to, že když jsem lepila ty děkovný kartičky na košíčky, tak sem tam nějaká byla o pár milimetrů vychýlená, jestli si toho někdo všimne. nebo jména na obálkách, že nejsou úplně uprostřed. ze začátku jsem si to vyměřovala pravítkem a dělala si linku a pak jí mazala. No Jára mi řekl, že jsem pako a abych to takhle nedělala, že to bude všem úplně fuk. jenže já jsem prostě taková, chci mít všechno tiptop. na Valentýna jdu k zubaři, tak nevím, zda vůbec bude nějaká véča, pokud nebudu moct kousat. ani nevím, co mi chce dělat. no a pak jdu na trhání osmiček ;-( . kytičku mi posílá Jára messengrem do práce. :-D
Tak ja dostavam kytky porad a i ruzne male pozornosti.Vyroci mame ve velkem.My vlastne mame vyroci porad,RAdek je desny romantik a snazi se urdrzet vztah porad pe kny.Takze furt neco chysta ;-) Erteple,jak ja byla u sestrenky na svatbe,tak jsme meli na jmenovkach napsane normalne nase jmena.Takze u me bylo napsane Simca a u seger GAbca,Tomas(jeji maznzel) a dal.Ja to taky tak budu delat.Vedle me budou rodice,tam bude naspane maminka nevesty,.....pak babi,deda apka jmena seger a jmena setrenic.Stjne si kazdy domysli kde sedi,na strane nevesty a taky ze nejbliz sedi nejblizsi rodina,takze sestrenky budou u konce stolu nebo tak nejak. Ja dnse dostala menzes a desne me boli bachor a taky svaly zpatecniho cviceni,ale tak,ze nemuzu zvednout pravou ruku a rano mi neco prasklo v noze a nemuzu se o ni zaprit.Pak ze sportem ke zdravi 8-( RAduz,tak to se mi jste nestalo aby radek dones vse z obchodu :-D ON vetsinou donese vsechno jine nez ma na seznamu.Ale velke nakupy objednavame spolu pres net a nechavame si to dovezt.Nemame auto totiz a za dovoz dame tri libry,coz je pakatel,kdyz utratime 80liber treba.No a hlavne ten seznam pisem tak dva tri dny. Tery neboj,toho si nikdo nevsimne :-) Jo a jeste vim,ze sestrenka mela na jmenovkach zezadu ruzne vtipy.Ale jmenovky tusim delala restaurace.Bylo to dobre,protoze nez se rozneslo jidlo,tak jsme si aspon cetli a menili si ty vtipy a nektere byly dobre
Profilova fotka
holky, nevíte, jak si vložím takové to odpočítávání do svatby. nastavila jsem si to, ale nevím, jak to sem vložit. jo včera jsme byly na té thajské masáži. bylo to super. jen ke konci už jsem chtěla, aby byl konec. to po mně začala chodit. ale prokřupala jsem kvalitně. vůbec nic mě teď nebolí. a večer jsme šly do sauny, takže odpoledne pro zdraví. a jen s holkama.
Profilova fotka
no mne se to prave taky normalne nestava (a musim se priznat ze i ja se seznamem v ruce kolikrat nekoupim vsechno) , proto jsem byla prekvapena, ze tentokrat dovezl vsechno :-D (jsem ho podcenila) my Valentyna neslavime... radsi si davame pusu pod tresni na 1.Maje :-)
terjar: ahojky, když už to máš nastavený,tak by se ti nakonci měly objevit různé kódy, tak by jsi měla zkopírovat ten html (Asi tedy) a tady si dáš upravit údaje a vložíš to tam. Zkus to, když tak to popíšu lépe
raduz,my slavime i kveten.My slavime naprosto vsechno i vyroci mame dve :-D to mi leze desne na nervy vse slavit a valentyn taky nemam moc rada.Ja radsi slavim mimo svatky. Jo a mas to supr,ze ti sefka zaplati saty boty a tak.Dobra sefka,nechce mi taky prispet :-p ja si to chci taky nastavit,kde jste to nasli?
Článek se načítá
Profilova fotka
už to mám, i s odstavci. díky evi, já tušila, že to bude snadný, ale jsem antitalent. simi, klikni si na to u někoho v albu a pak si tam zadáš 3 kroky, jakých chceš kytičky, ptáčky a nakonec datum svatby. pak si zkopíruješ tu HTML adresu a půjdeš na svoje album - změny údajů v albu (nebo tak nějak). no a tam si to nakopíruješ. pak dáš jen uložit a je to tam. Jára Valentýna chce slavit, ale asi půjdeme jen na véču, dárky si dávat nebudeme.-
Diky tery uz jdu na to. Ted jsem si cetla noviny sv. jedne nevesty,ma je cele skopcene v albicku a je to hrozneeeeeeeee.Ja to predlozit,tak se mi asi vsichni vysmejou.Ale asi zalezi,jke kdo ma pratele a tak.No mi to prijde desne trapne. Ma tam udaje o svatbach,vyfocene fretky,pak jak si doma urict jake bude pocasi a takove kraviny.ja vzdycky myslela,ze to ma byt neco vtipneho,co lidi zabavi.jako ze nejake vitpne fota,vtipy,treba neco i lehce sprojstejsiho,pak fotky z detsvtiv a tak.NO asi jsem to blbe pochopila.HOlky jak je delate vy?My je nedelame
Mi to tam nejde vlozit.Mi se tam skopcilo jen to html adresa :-| Jdu na to znova
Mam to tam x-) Ja jsem ale sikovna holka ;-)
Tery,ted jsem koukala do tveho alba a ty uz mas vse a fakt toho dost ;-) A co mas ty v tech novinach?taky statistiky a tak?? A co ted budes delat tech 5mesicu a neco??Ale mas to krasne provedene a promyslene.Ja dnes fotila malou na ozznamko,tak uvidime,jestli z toho neco vyberem.ALe jedna fotak se mi libi.
terjar:nemáš zač, hlavně že vám to holky funguje. Jste holky šikovný..... :-)
No ted se mi to k te svatbe povlece,protoze uvidim kazdy den jak se mi to pomalu odecita :-p
Profilova fotka
Ahoj Tery, četla jsem si kartičky pozvánky do restauračky, jsi mooooc šikovná x-)
Profilova fotka
no my tam máme samé vtipy, výročí k 12.7. fotky tam nemáme, dělala jsem to ve wordu a tiskal na obyčejné laserovce, takže by to nebylo nic moc. takový vtipný novomanželský zákony, něco o tchynich, mužsko-ženský a žensko-mužný slovníky. nevydržela jsem to a už jsem to pár lidem ukázala a moc se to líbilo. tak snad to bude mít úspěch. no jo, už se můžu těšít na ty prstýnky a ještě pojedeme k tetě na autíčka. no ono to ještě začne, až budeme ty oznámka rozdávat. musíme to všechno objet a pak obvolat, kdo večer přijde a kdo ne a podle toho zavolat do restauračky a objednat jídlo. já právě koukala, že už je to "jen" za pět měsíců a něco. celkem se to blíží. pokud nám vyjde nějaký ten byt, tak asi budu mít myšlenky jinde. pak budu ráda, že máme na svatbu všechno zařízené.
ty jsi takový rychlík. Já jsem zatím v klidu. Nemám tedy ráda dělat věci na poslední chvíli, ale zase se nepřetrhnu...Prostě něco mezi. Ale je dobře, že to máš pod kontrolou určitě lepší než to honit na poslední chvíli a být z toho na nervy....jo být jako ty... :-)
Profilova fotka
holky, dneska budu psát do té realitky na byt. jsem na to zvědavá.
Holky, tohle mi nemůžete dělat, číst po ránu tolik stránek, já bych tak chtěla odpovídat na všechno, ale takhle to nejde. Přes víkend jsem se na PC nedostala, bratr tam s Michalem pařili od rána do noci. Ale zase jsem měla klid a mohla si dělat co jsem chtěla ;-) Ale nestihla jsem fotky novin dát sem do alba :-( Ertepla, tak já se proti rakovině děl. Čípku nechala očkovat, už mi zbývá poslední várka. Jedna dávka stojí 3.500 a jsou celkem tři. Já jsem se rozhodovala měsíc, ale zdraví mi za to stojí. Moje babička právě dokončila chemoterapii, protože tuhle hnusnou nemoc měla a teď se klepeme, aby už měla pokoj. Před rokem a něco jí našli rakovinu děl. Čípku, tak byla na operaci, kde jí celou dělohu vyjmuli a pak chodila na radioterapii. Rak. Děl. Čípku sice dostali, ale metastázovala do buněk v klíční kosti a v břiše, takže posledního půl roku chodila na chemoterapii a teď doufáme, že ty testy, které jí budou dělat za cca měsíc vyjdou v pořádku a bude mít konečně klid. Drží se, ale je to hrozný, když vidíš, jak ti milovaná osoba trpí. Tak jsem si po rozhovoru s mým gynekologem řekla, že mně těch 10.000 nezabije, protože mi to dá větší šanci nemít raka. Tak já dvojčata mít nejspíš budu, ale já je NECHCI!!! Michal je z dvojčat, máminy ségry jsou dvojčata…děs pomyslet, ještě že žena má 2 prsa, tak v nejhorším :-D Holky, a dneska se už klystýr nedělá? Já bych zrovna tohle teda nechtěla zažít. Jakou porodnici jste si vybrali a proč? Že byla nejblíž? Že jste dali na známou? Že jste si ji vyhlédli na netu a pak osobně? Kamarádka rodila U Apolináře a to prostředí se mi líbí, jen si myslím, že je to jen pro rizikové těhu – její kluk šel hned po porodu na operaci se srdcem (inteligentní tatík se zapomněl zmínit, že to má v rodině a je to dědičné!) Raduz, to máš dobrou šéfovou, ten můj mi nic nedá pač pochybuju, že si pamatuje, že se budu vdávat. Jsem tady trochu odstřihlá od svého vedení, což je na druhou stranu dobře :-D
P.S. - jak se tedy dělají ty odstavce? Já jsem to nějak nepochopila :-N
Profilova fotka
charmed, to se taky dělá v tich změnách. vkládáš tam na začátek a na nakonec odstavce . zkus to. mně to takhle včera ukazoval kamarád a fungovalo to. kamarádka taky rodila U Apolináře a taky se mi to tam moc líbilo. vůbec to nevypadá jako nemocnice.
Terjar, a co vkládám na začátek a na konec odstavce? Jsem dneska úplně mimo, díkybohu že nikdo nechodí. :-N
Profilova fotka
to je divný, ono to zmizelo. já tam ty značky napsala. na začátek podrž alt a zmáčkni otazník, pak napiš p a stiskni znova alt a tečku. na konec vložíš to samé, jen před písmeno p vložíš ještě lomítko. kdyby ti to nešlo, tak to popíšu líp.
Tak at´ to v té realitce dopadne. Budu na tebe moc myslet, hned až budeš něco vědět, tak napiš :-)
Terjar, tak mi to nejde :-( Tak dej pak vědět, jak dopadne ta realitka.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?