Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
tery,jak to taky nesnasim ;-) Ale jsi stastna,ze ti usne,radek by neus. 8-( Pjai ja mam od male taky podvahu,mam 170cm a 52-53kg :-|
Profilova fotka
zdravim tery, naprosto ze chapu, a hlavne se mi libi, kdyz jsou ti nasi ( muj chlap) na mol a ještě má chut na sex, clovek si rekne proc ne a chlap bud usne a nebo to nema cenu bo ten treti stávkuje :-D :-D to jsme zacli s tematem co? ondrova sestrence jsem vzdy zavidela prsa ma tak 4, a rikala jsem si ,ze se ji bude dobre kojit, ale prd, vubec nemohla postiv bradavku a mala se nechtela prisat, po 14 dnech to vzdala, bo kdyz si nasadila takovy ten cumel tak to mala uz vubec nechtela...
terjar: to má ještě takové myšlenky? To já po 15 bych asi ani nevěděla co sex je....No má výdrž.. :-D
Profilova fotka
holky, já nestíhám. ne tak rychle.
simi - to je fakt, hlavně že jsou zdraví. Mě při druhém taky dělali hamiltonův chmat (otvírali rukou), fakt nic moc :-| Děláme jen malou svatbu pro rodinu - 20 lidí i s dětma. Jak jsou caparti tak už to všechno nejde tak jednoduše :-) Jinak já mám 153 cm a 46 kg :-)
Tak ja na zacatku,ja nic nechci a mezi kontrakcemi jsem se cpala bramburky.SEstra se jen vzdycky usmala a ze prijde za chvilku a zepta se zn ova :-D a do porodnice jsme jeli taxikem,to uz nam na kkurzech poradili at nerikame ze jedem rodit,ze pak taxik kolikrat neprijdede aby jim baba neporodila v aute-chlapi no- ak dyz videl taxikar jak jsem oprena o zed v kontrakci,tak to bral pekne rychle pres krizovaky a objizdel kudy se dalo.Druhy den,jak pro nas jel taxi do porodnice a my jeli domu,tak hned taxikar vedel o koho jde.ASi mu kolega vykladal trauma zazitek :-)
Profilova fotka
paji tak ty jsi me taky rozesmala posledi vetou, chapu ze to neni k smichu, ale ja si to predstavila :-D , promin
simi ty jsi jela druhý den domu? to tě pustili? Já mám za to že musíš zůstat min. 72 hod. - moje splubydlící na pokoji totiž taky zdrhala a měla stím docela problém že ji nechtěli pustit - ona si totiž ani nechtěla nechat v porodnici očkovat dítě proti TBC.
ertepla - no mě už je to teď taky k smíchu :-D
Profilova fotka
holky ja už musím, muj je docela naštvaný, že se mu v pa nevenuju, zitra jdem na ty prsteny tak si zase poctu co tady pribylo a napisu sve pocity, mejte se mooooc krasne, preji nadherne sny vam i ditkám a doufam, ze zase se sejdem v hojnem poctu a pokecame o zajímavém téma . papaa :-) :-) :-)
No dnesk a tolik tech miminek umre na koneci tehu,tak jak psala tery,ze to je fakt hruza.Ja jsem rada,ze je mala zdrava,ze sla prirozene a ze jsem to taky prezila :-) A uz mas vybrane saty?Jaky typ? U nas hlavne vsichni ceklai,co budem mit,my nevedli pohlavi a muj deda ma dve dcery,6vnucek,tak cekali kluka a uz ma 2pravnucky-segra taky zradila.Tak se porad ceka,kdo prelomi zakleti :-D
Profilova fotka
tak já s porodem žádné zkušenosti nemám. tak ničím nepřispěju. a zatím mimi neplánujem, možná zkraje příštího roku, ale chvilku si chceme ještě užívat. pajika, my máme oběd + raut v Starochodovské 28, je to tam nádherný. máme zimní zahradu a venkovní zahrádku. v albu mám fotky, nebo jukni na jejich net 28.cz
Článek se načítá
Tery a kdy se dozvite s ti bytem?Jestli vam daji hypo... Jen si uzivejte,jeste jsi mlada apak uz na sebe nebudete mit cas ;-) Materstvi si uzijes i za dva roky
Me zacina americka supr star,tak jdu cu met,je to fakt bozi,ti amici jsou tak tupiiiiiiiiiiiiiiiii :-D Se u toho vzdycky chlamu jak pako
terjar: my chceme taky tak nějak začít se snažením. Tak pak budeme zase krafat o těhotenství....už se na těhotenství moc těším, i když se budu hrozně bát, aby bylo vše v pořádku...a hlavně aby bylo miminko zdravé. Pohlaví nechci dopředu znát. Bude to překvápko. V tomhle mám jasno. :-)
my jsme taky byli zakletí - 7 vnuček až my máme prvního kluka :-) Šaty mám vybrané jen na netu ale nedělám si iluze že budou mít mojí velikost a třeba mi pak ani nebudou slušet. Líbí se mi tyhle: http://www.nevesta.cz/userfiles/image... koncem února to pojedu omrknout. terjar - díky za tip, na tohle už jsem taky narazila :-)
Profilova fotka
ahooj holky,tak zase pisete romany :-) to je dobre,jen nez se tim clovek prokouse, tak to by bylo i na dve kafka :-D ja se porodu taky desne bojim (a vlastne i celeho tehotenstvi...) ale jak pisete, urcite to pak stoji za to :-) dneska mne prekvapila moje sefova-rekla mi,ze mi jako svatebni dar da penize na saty,boty a cely komplet (coz me hrozne potesilo a zase mi to vehnalo nove nadseni do zil :-D ) takze ruzne brouzdam a hledam boty (coz neni jednoduche, bo nechci ty spicate a skoro vsechny svatebni spicate jsou...ale nekdy v breznu vyrazim do ulic a snad neco objevim) taky jsem se rozhodla, ze budou na podpatku (i kdyz jsem nikdy zadne na podpatku predtim nemela) , protoze jsem si pujcila jedny od kamosky a Pavel prohlasil, ze s podpatkama vypadam sexy :-D takze budu trenovat az do svatby a to by bylo,abych se nenaucila pekne chodit :-) Na prvni zkousku satu bych mela jit asi za 10dni (tak jsem hrozne zvedava a trochu se i bojim,ale doufam,ze to bude v pohode) jak jste se bavily o zubarich...ja se jich taky desne bojim,ale chodim 1x za pul roku na kontrolu (bohuzel mam zuby nahouby,takze mi vzdy vrta a vzdy mi odstranuje zubni kamen-a Simi souhlasim s tebou, strasne to boliiii...je to neprijemnejsi nez vrtani :-p ) jo a ja mam taky jeste mlecne zuby :-N Pavlovi zrovna roste druha osmicka, takze chudak nemuze pomalu ani otevrit pusu :-| ja nemam jeste ani jednu (nejradsi bych aby mi ani nevyrostly, stejne jsou to zuby nanic) my budeme pristi rok stavet (pozemek uz mame :-) ) a budeme si taky na to brat hypoteku (dneska to ani jinak nejde...proste kdyz chce clovek bydlet na svem,tak pokud nema bohate rodice nebo strycka v Americe :-D musi jit do hypoteky) Ale ja vzdycky rikam-proste to nejak musi jit...Hlavne ani jeden z nas nechce do bytu ani za nic, takze musime vydrzet ten stres se stavbou a pak to splaceni hypoteky :-) pomalu bych mela tisknout to oznameni...ale jeste si rikam,ze je cas, budu ho rozesilat az v kvetnu. No a pro ty, co jsou tu nove-krome matriky a mista obradu a mista grilovacky taky jeste nemam nic. ;-) Jo a museli jsme zmenit misto na grilovacku (premysleli jsme,ze by se nam mohlo stat, ze kdyby jsme to meli u nas na tom hristi, tak by se nam tam asi pripletlo hrozne moc mistnich opilcu a nezvanych hostu...a to by nas mohlo pekne rozladit...takze pokud vse vyjde, tak to bude na chate nedaleko mista kde bydlime-uprostred lesa -obcas jsme tam mivali akce,takze i trocha nostalgie :-D a bude tam hlavne soukromi) tak drzte palce at to vyjde (kamoska se mi na to ma ptat...) tak se mejte krasne, doufam,ze tu o vikendu nekdo bude....papa
holky, jdu asi chrnět. Bolí mě oči. Tak se tu mějte hezky a zítra zase přijdu a popovídáme... ;-)
holky musím frčet budí se mi dítě, tak zítra
Ahojky holky, jak jste se vyspaly? Mě budí pravidelně pes, že chce na procházku. Takže jsem si ani nemohla poležet. To je práce s tím naším psem.... :-)
Profilova fotka
Ahoj berušky, já dneska vztávala v 8, ale až 45 jsem vylezla z pelechu, vůbec se mi nechtělo :-( , klidně bych se válela víc, ale museli jsme do města na prstýnky, tak už je máme vybraný, jsou nádherný, fotešku hned hodím do alba, budou nás stát 2900,- i s rytím, jsou nerez 2 barevné a já budu mít 3 kameny, výroba trvá 3 týdny, ale my si je chcem objednat v půlce dubna at máme jistotu,že se stihnou. By jste nevěřili, že v brně tak velké město má tolik velkých papíráků a ani v jednom se nám nepodařilo najít vyřezávátka ve tvaru čtyřlístku nebo srdíčka, na kartičky na stůl. takže je jdu objednat z netu. 8-) 8-)
Profilova fotka
Cusik holky, tak me taky dnes cekalo prekvapko ( ne jako minuly tyden, kdy presne jak terjar Michal dorazil Vladin z hospody ve dve rano, strasne smrdel, svlikl si vsechno az na ponozky! a natahl se pres celou postel, takze jsem spala na pohovce). No ale dneska jsem prisla z nemciny, kterou mam kazdou sobotu do 13,15 a tady normalne na stole uvareny obed a vedle nej krasny dopis s obrazkama. A to upozornuju ze Vlada je schopny uvarit tak maximalne rybi prsty na oleji:-))). No strasne me to potesilo... Jinak s tema detma, mely jste to taky tak ze jste si to vubec nedovedly predstavit? Ono se to asi cloveka nepta a proste to priroda zaridi, ale ja si na dite zatim prijdu jako strasny sobec... Jinak pajika, my mame svatbu ve Vinicnim altanu a hostinu a oslavu v hotelu Elizza v Zabehlicich, na Praze 10 (ale spis je to zlom P10 - 4) Ja se toho uterka a posledni zk ani nedoziju, je mi uplne jedno co tam bude, ale hlavne at uz je to za mnou a mam chvili pokoj prosiiiiiiiiiiiiiiiiim :-p
Profilova fotka
Kajsa, ja jsem to tak mela az do mych 27let-proste jsem porad rikala, ze jsem sama jeste trdlo, tak prece nemuzu vychovavat mimco...ale jak ubehl rok (ted uz dva),tak uz si to i predstavit dovedu a vlastne uz ho i chci...Ted jen pockat az se vratime domu, pak svatba no a pak uvidime jestli budeme cekat nez postavime, nebo na to vletime driv...(co jsme tady, tak vlastne porad na neco cekame a jenom planujeme co bude...tak verim tomu, ze az budeme doma, budeme jednat daleko vic impulsivneji...takze je docela mozne,ze driv nez bude barak, bude mimco...ale to musime promyslet-prece jenom je to velky krok ;-) ) ertepla-krasny prstynky ;-)
RAduz,taky u vas tak vcera chumelilo?tAdy uplne hode,chvilku bylo i bilo a mrzlo v noci az hnus.Uz to ale roztalo :-| Jinak ja uz ukecala taky toho svoje na prstynky.Pojedeme do centra Birminghamu,je tam takova oblast=nekolik ulic vedle sebe=kde je pres sto zlatitnictvi x-) x-) x-) x-) x-) Takze to bude celodenni vylet.RAdek bude s malou a ja budu v tranzu.Jeste nevime kdy,uvidime,kdy bude mit radek volno. Erteple moc krsne prstynky ;-)
Profilova fotka
Simi, u nas vubec nechumelilo (bylo sice trochu namrzle ale zadny snih) ted tam ale prsi :-| ja vyrazim nekdy v breznu na boty a chci si zkusit nejake zavoje at vim jaky mi ma usit holky,budete mit druzicky? Mne se prave hrozne libi, jak maji hlavne tady v anglii ty bridesmates a ty maji vsechny stejne saty...je to mooc pekne (tak chci poprosit moji svedkyni, segru a jeste jednu kamosku,aby si zkusily sladit barvy satu-strih ne, to bych asi chtela moc) ...i kdyz zase kdyz to bude mala svatba tak nevim, jestli to neni zbytecne :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkuji za pochvalu, musím přiznat, že je vybral ondra, vlezli jsme do města a on mě vedl kam půjdem, šlo jsme jen do jednoho obchodu, není to zlatnictví bo tam maj jen nerez bo titan, stravili jsme tam 20minut a máme vybráno, a fakt nejsou ani moc drahy 2900,- se dá v poho utáhnout, dneska jsme nakoupili drobosti na zasedací pořádek na kartičky, tak je budem ještě dneska vyrábět u vínka. Už se pomalu rozjíždíme, :-) jo a v sobotu jdu s mamčou k nám do VM znovu na šaty, jdu ji ukázat ty které jsem si vybrala na živo a pokud se jí nebudou líbit šaty nebo ceny tak mi sama nabídla, že se půjdem mrknout i jinam, že to semnou oběhá, což je super, takovej vztah jsem s mamčou dlouho neměla, jsem ted fakt štastná, jo a jen mimochodem půjčovné pro ty moje šaty je dle Brna 12900,- :-( na 7 dní, ale třeba mi ve VM nabídnou jinou cenu, valmez je malé město, tam by jen tak na to nikdo neměl, tak jsem zvědavá. přeji všem hezký sobotní večer x-) x-)
Profilova fotka
já družičky mít budu, teda spíš asi jen jednoho prcka, je to malá od ondrovi sestřenky, co jsme se tu včera bavili, že ji máme hrozně rádi, v červnu bude mít 2 roky, takže bude tak akorát. :-) půjde jen přede mnou, nic házet nebude ani držet, to by asi ještě nedala, ona je střeštidlo, ale někdy se i stydí. :-)
Profilova fotka
Raduz, ja budu mit taky bridesmaids, sestrenku a kamosku, ktera je takova skoro svedkyne. Saty zatim hledame stejne (nicmene anglicka tradice ze ja jim je koupim rozhodne ne:-)))), ale aby je samo mohly nosit i potom. Tady v Cechach to nikdo nezna, druzicky a druzicaci jsou male decka, roztomili. Ale ja je budu mit vylozene jako takove ty duvernice a podporu nevesty ;-) Jinak ja planuju v na konci brezna vylet do UK, pac mam este z lonske prace libry a vzhledem ke kurzu to radsi utratim tam. Takze uz mam vyhlidnute boticky u Nextu, zkusim je kdyz tak najit a dat do alba, treba by se ti taky libily. Simi, koukala jsem do diskuze, uz te holky na tu kapelu presvedcily? My kapelu urco mit nebudeme, ale rozmyslime jestli mit DJe nebo to sverit kamaradum. Se mi libila jedna firma, co ti zaridi aparaturu vcetne mikroportu a balonkovou vyzdobu, ale Vlada jenom zvedl oci v sloup ze mi je radsi sam nafoukne... To jsem teda zvedava 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak včera byl Jára spravovat auto, ten výfuk spravili a když se vraceli dom, tak přestal fungovát edál spojky. takže se tam vrátili a dneska ho jel koupit. psal, že ho sehnal a jedou ho namontovat. pořád něco. ertepla, krásný prstýnky. já si objednávala výsekovku čtyřlístku u nás v jednom papírnictví, paní byla tak moc hodná, že mi ho objedanala já nemusela platit poštovné. a je to nějaké kvalitnější. mě právě varovala, že prodávají takové šmejdy, co vydrží jen chvíli. dneska je venku tak krásně, ale pěkná zima. vůbec nevím, co budeme odpo dělat. chtěla bych si jet koupit nějaké květináče, abych si je mohla začít dělat ubrouskovku do bytu. zítra budu psát dor realitky a domluvíme si schůzku. tak jsem zvědavá. no právě, ještě chvilku si budeme užívat, pak vysadím prášky, aby se tělo zregenerovala a pak na to vlítnem. :-D
ertepla: jéééé moc hezké prstýnky, my už máme taky vybráno, ale podle obrázku a s úpravami. Musíme je ještě dojít vyzkoušet, jakou velikost. Tak se těším.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?