Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
no právě. snad nám to všem nějak vyjde.
určitě jo, zvládnete to. Věřím tomu :-)
Profilova fotka
koukám, že bydlíte kousek od naší chaloupky. máme to do Písku asi 20 km a na Zvíkov ještě blíž. máme po svatbě týden dovču, ale vy máte svatbu až 14 dní po nás. to už zase budeme v práci. škoda, jinak bychom se zašli podívat.
a kde přesně máte chaloupku? To je škoda, ráda bych tě poznala, jako i všechny holky tady. :-)
Profilova fotka
vesnička se jmenuje Mužetice. Jestli znáš Sedlici u Blatné, tak od ní je to asi 3 km. když jedeme na chalupu, tak sjíždíme na Mirotice, na opačnou stranu je sjezd na Zvíkov. je škoda, že jsme každá odjinud, protože ten sraz s charmed a kajsou byl super, že děvčátka
Sedlice je od nás kousek. My jsme z Blatné. :-) No mám smůlu, jsem holt z daleka...
Profilova fotka
fakt z Blatné, to je náhoda. když jsem přes léto na chalupě, tak jezdíme každý týden na nákupy do Blatný. a občas zajedeme do Paštik se vykoupat. koho tady člověk nepotká. tak bychom se mohli klidně ale sejít. do Blatný jezdíme moc rádi, hlavně na náměstí na teplou sekanou a do pekárny pro čerstvé houstičky a Blatenský chlebík. :-D
Tak to je bomba :-D Sekaná funguje furt. Dělají jí dokonce v housce. Pekárny taky pořád fungují...To je fakt náhoda jako blázen, jsem ráda, že na to přišla řeč..... x-)
Profilova fotka
tak až pojedeme na chaloupku, tak se můžeme domluvit. do Blatné jedeme pokaždé. musíme. tam u nás žádné obchody nejsou. i když jsme v Mužeticích jen na víkend, tak sobotní rána patří Blatné. sekaná je bezkonkurenční, a to jinak maso moc nejít. tam si jí ale ujít nenechám. když nám pořád nějak víc chutnají ty houstičky z pekárny u parkoviště. stojíme pak všichni u auta a dlabeme ve stoje, občas někomu upadne na zem. :-D hele a nebyli jste se ptát na svatbu na Blatenským zámku, tam by taky mohli oddávat. je to tam moc pěkný, hlavně zahrada s bílými daňky (nebo to jsou jeleni?). musíme se tam taky vypravit. byli jsme tam, když jsme se ségrou byly ještě relativně malé. to je ostuda.
Profilova fotka
jo málem bych při tom vzrušení zapomněla. už jsem udělala čokoládka a vrhámmse na košíčky, ale až po žehlení ]-(
No na zámku oddávají, nic proti zámku tady v Blatné, ale prostě jsem byla jednou na Zvíkově, asi před dvěma roky a prostě jsem se do toho místa zamilovala. Navíc tady ti blatenští čumilové to je děs a navíc učitelka. Už slyším ty komentáře, ale samozřejmě kvůli tomu to není. Kdyby mě to tady zaujalo jako ten Zvíkov, tak bych tohle překousla. Asi už mám zámek okoukaný. Sekaná je fakt vyhlášená. Ted´ je tu největší hit sekaná v housce s hořčicí a zeleninou. Z pekárny mám zase nejraději koblížky s červenou marmeládou :-D V parku máme daňky. Jsou krásní a ochočení. V parku je ideální procházka s kočárkem, ale i tak bez něho. Občas tam jezdíme kamarádce vozit. Tak to budu ráda, když dáš vědět a můžeme dojít do cukrárny hned vedle masny a můžeš si dát i tu sekanou.... :-D :-D :-D
Profilova fotka
tam taky občas chodíme, na zmrzku. a kafe. tak už jsem si udělala i ty košíčky. Jára pořád nevolá a já čekám a čekám. to jsem zvědavá, kdy pro něj teda pojedu. mezitím jsem stihla udělat čokolády, najíst se, vyžehlit, vyprat, osprchovat se a ještě i ty koše. musím pro něj na druhý konec Prahy, to je cesta na 45 minut. nejraději bych si vlezla do postele, nějak se mi klíží očka. Zvíkov je krásnej, taky jsme tam byli. ale to už je pár let. koukám, že tu jsme dneska jen my dvě.
Článek se načítá
terjar:tak vidíš,to znáš všechny známé podnika v Blatné. Je jich tu tedy víc, samozřejmě... :-) ty jsi tedy akční. Já čekám v pondělí balíček s korunkou,dalšíma drobnostma na svatbu. Chci se pokusit udělat vývazky, ale pochybuju, že to zvládnu i když jsem docela manuálně zručná :-D A jaký košíčky jsi dělala? Na výslužku? Zvíkov je fakt hezkej, je to moje krevní skupina, vždycky se mi víc líbily hrady než zámky. Jsme tu fakt jen my dvě. Ostatní asi paří a dávají si do nosu.
Profilova fotka
Blatná je krásná, všichni jí máme moc rádi. hlavně ty sekáče :-D na výslužky. lepila jsem tam děkovné kartičky z jedné strany a na druhou jsem si vysekala spousty čtyřlístků a taky budu lepit. já mám závoj, ve kterým už je ta korunka všitá. mám ho v albu, po mamině. ale je celkem pěkný. kadeřnice mě zkoušela česat i s ním a vypadalo to úžasně. přesně, jak jsem si to představovala a měla to hotové za 5 minut a prý mio to dělala jen tak hogo fogo a já to nemohla sundat. to jsem zvědavá, jak to bude vypadat až mi to bude dělat na ostro. my už nemáme ořádně co zařizovat. jen ty prstýnky a na ně jdeme 22.2. víme které, tak to bude rychlovka. vývazky jsem si taky chtěla udělat, ale moje "švagrová" je květinářka a o kytky a vývazky se prý nemám vůbec starat, ani o výzdobu aut. to prý zařídí a zaúkoluje ona. tak jsem ráda. zítra všechno nafotím a vložím. je lepší, když je denní světlo. nějak se mi to líbí víc. my máme oddych zítra, jdeme odpo na thajské masáže a večer do sauny, takže celé odpoledne babská jízda. do sauny přijdou i holky, co jsme dlouho neviděly a samozřejmě padne nějaká ta lahvinka. to odcházíme a pletou se nám nohy. :-D
Tak to máš před sebou pěknou vyhlídku. My si asi budeme užívat doma, sice nás lákají na koncert, ale nějak se mi nechce, radši někde sednu a povídám a přes ten kravál to moc dobře nejde. A kdo ví, co je to za kapelu...Radši chodím na ty co znám. Máš dobrý, že ti ty vývazky někdo udělá. Já je snad zvládnu. Musím si věřit :-D Ten závoj je úžasný. Líbí se mi. Jaký budeš chtít mít účes? Já chci polorozpuštěné vlasy. Drdol nechci a hodně vyčesaný mít nemůžu, přítel je menší než já. To samý botky. To bude problém. S tím zařízováním jste hrozně rychlý. Já to všechno dělám nějak lážo plážo. Nikam nepospíchám. Je fakt, že budu mít malinkou svatbu, tak toho nebudu dělat moc, takže mám času dost. Koukala jsem že budete mít prstýnky z e-piercing. Taky je odtud chceme. Chceme titanové a úplně jednoduché, bez kamínku. Myslíš, že nám vyjdou vstříc. Mají v obchodě jen to co mají na netu nebo i něco navíc? Byla jsi tam?Zkusím tam napsat, jestli by mi v tom neporadili. 8-)
Profilova fotka
tak teď mi psal a musím za chvíli vyrážet. ]-( budu mít taky polorozpuštěný, dělala mi takové šneky vzadu a "ofinu" mi dala nějak stranou a zbytek vlasů vyžehlila. bylo to úžasný. nebudeme mít z e-piercing. jen se mi moc líbí. posílala jsem to našemu zlatníkovi, co je celkem v Praze vyhlášený a napsal mi, že cena za oba bude 2900 Kč. úžasné. a přesně takhle, jak to chceme. chci bez kamínku. já myslím, že vyjdou. holky si toho kluka tady chválí. ale nevím, jestli má i nějaké, ale určitě udělá podle návrhu. a snad i posílá takové ty kroužky poštou. zatím pa. já pádím.
Profilova fotka
Ahoj Holky, jednou se tu nic nedeje a pak mi trva 20 minut, aby se mi podarilo zapojit do hovoru. My jdem zitra na snubni prsteny do brna, tak jsem zvedava jestli se nam neco podari sehnat. a to mame zitra 7 let vyroci. x-) my ted bydlime v najmu bo muj jeste moc nevydelava, zatim je student,ale uz jen 3 mesice a konci, taky uz koukam po bytech a hyposkach, ale je to hrozne tezky, ondrovi rodice meli ve frenu byt 3+1 krasny velky, a podarilo se jim ho prodat i s garazi za cca meloun a 200 papiru k tomu, tady by za to nekoupili ani 2+ kk, coz je fakt hnus, zatim co mame vybrany tak stoji kolem 1,7 - 1,9 melounu, budem si brat pujcku na stavebka, ty mame oba a pry jsou tam lepsi uroky, ale to jeste musime promyslet, ted mi byl doporucen financni poradce, jsem si rikala, ze si jeho kontakt necham az na podzim jak to budem potrebovat, on mi uz ted volal a chtel schuzku, jsem clovek co tezko rika ne, tak jsem souhlasila ikdyz jsem nechtela, a kdyz jsme si o tom doma povidali, tak jsem zjistila, ze je to stejne zbytecny bo ted jsou jiny moznosti a na podzim budou taky jiny, tak jsem schuzku zrusila, by jste nevedeli jak byl nastvanej :-( , asi cekal ze vytahne $, ale bophuzel souhlasím s charmed, muj chlap je stavar a jeho sen je si postavi domecek, takze by jsme si taky nejakej praly, jsem zvykla z domu, zijem na vesnici kde je klid, vsichni se znaj, mame velkou zahradu, bazenek a terasku, clovek prisel vecir sedl na terasu s kafickem nebo vinkem a mohl tam sedet dlouho.. takto muzem sedet jen v byte, ikdyz jsme v prizemi, tak mi ta zahrada hrooozne mooc chybi, proto chceme aspon byt s terasou ne balkonem, i kdyby mela mit 2x2m lepsi nez nic co se týká mimča,tak s ondrou jsme sice mladi, ale už 5 let chcem mimčo, on je fakt hrozně rodinný kluk, když jdem k jeho sestřence tak si s tou malou tak užasně hraje, ona má 1,5 roku a je naprosto úžasná, i já jsem s ní vždy na měko, na novej rok jsme to zkusili bo jsme oba mimi chtělli, už o něm kecame přes rok, jenže jsme pak nedomysleli, že ondra měl to vyšetření a kdyby dopadlo blbě tak se o nas s prďolou nemá kdo postarat, a to nemáme ani kde bydlet, tak jsem za necelé 2 dny letela k Dr. pro prašky, ani nevíte jak jsem to obrečela, i ondra byl zklamany, no a ted v hospe do nás hustila jeho mamka s tatkou že by jsme si mohli udelat mimi, že oni už by cchtěli vozit, a že se všecko zvládne, že nám pomůžou v základu i finančně, tak mě trošku zabolelo, že jsme to mrně nenechali... takže ted jsme řekli ne a o svatební noci ( nebo ránu) na to najedeme a začneme zkoušet, nikdo neřekl, že se zadaří na poprvé co se týká s svatební cesty, tak mi původně chteli ject do chorvatska sami dva do hotelu s polopenzi, ale nevíme jak vyjdem finančne , bo jsem se včera rozhodla, že se nechám očkovat proti rakovině děložního čípku...stojí to kolem 10 litru, ale zivot za to stojí.. mojeho jsem preqapila, ale pry mile a podporil me, x-) takže uvidime jestli stihnem jeste našetrit a zajet aspon nekam na vikend
terjar: jed´ opatrně at´se ti nic nestane :-. ertepla: tomu tedy říkám příspěvek. Početla jsem si. S těma cenama bytů je to opravdu na palici. Je to hrozně těžký pro mladý v dnešní době. Musíme se s tím ale nějak porvat. Miminko je taky můj sen. Ale před chvilkou jsem si našla porod na internetu na videu a docela se mi u toho obrátil žaludek, tak nevím, jestli tohle zvládnu. Je to fakt mazec. Ale to bych asi děti neměla nikdy. Asi je to horší vidět, než to prožívat...Ještě ted´ je mi blivno. To očkování je určitě dobrá věc. Jdi do toho. :-)
můžu se zeptat? koukala jsem k tobě do alba. Jak se dělají ty odrážky? Vůbec tomu nerozumím.... :-D
Profilova fotka
děkuji, je to velké rozhodnutí, ale když čtu kolik holek to ročně dostan... :-( tyto stranky jsou celé ve formátu html, takže pokud mate ve škole výpočetku, stačí požádat učitele o zkratky nebo na netu pohledat, je to něco jako atd.
dobrý, optám se. A kdy se budete o mimčo snažit vy? My bychom chtěli v zimě 2008. Uvidíme, jak to vyjde. :-)
evule,ver mi,ze je to horsi prozivat nez to videt :-D Ale jelikoz jste jeste bez detne,tak vam to popisovat nebudu at ty deti nekdy mate.Ale znam holkyco porodili a ni nevi jak ;-) Ja tak rvala,ze jsem druhy den nemela hlas a bolesti jsem rozkousala asi 2cm umelohmotnou trubku,co se dava na dychani a radek mel ruku do krve rozskrabanou a myslela jsem ze zdechnu,pak jsem nemohla curat,protoze jsme mela spodek poskrabany(nastesti jsme se neroztrhla),takze moc peken stipe,tak jsem mela az slzy v ocich.Ael zas me pochvalili,ze jsem mela prirozeny porod,nechtela jsem vubec nic :-) Jestli chces vic zazitku,klidne pisnu i to,o cem se nemluvi ;-)
jo, určitě mi napiš. Klidně do IP. Mě to zajímá. Vím, že to není procházka růžovým sadem, kdo ví, jak to budu prožívat já. Ale o mimču uvažuju, i když to bude bolet, což je asi logický. Ty videa fakt nic moc. Opravdu napiš, zajímá mě to moc. :-)
Erteple,ted ctu.jak jste vedeli,ze jsi tehotna,kdyz prasek proti poceti se bere do 24hod.???? JInak tady to je zas s byty a domy tak,ze jdou desne dolu a nevyplati se prodavat,ale kupovat.NO ale my nemame za co a hypoteku nam asi nedaji,zkusime v dubnu a uvidime.Ale ty ceny ted sli tak dolu,ze by to bylo supr,usetrili by jsme nekolik desitek tisic.Uz nas taky nebavi bydlet na podnajmu,protoze to co davame za podnajem,by jsme davali na hyp.na nas vlastni dum nebo byt.A vsadim se,ze nez ja pujdu do prace,tak ceny pujdou nahoru 8-( A k tem porodum,moje mamka rodila 3x a rika,ze to nic neni,kamoska u prvniho,ze uz nikdy..........takze treba jen dvakrat zatlacite a mimca budou venku ahlavne,pak mate miminko a vsechnu tu radost ,starost a stoji to za to.Ale asi kdybych rodila podruhe,tak uz ne prirozene anechlaa bych se cela uspat a vzbudit az po vsem :-D Ja mela desne rychly porod a strasne bolestivy,protoze jsem se otvirala moooc rychle,takze misto 1cm za hodku jsem se otevrela asi 5cm za dve hodky,tak jsem myslela,ze umru,nemohla jsem se ani pohnout,museli se mnou dychat a tlacila jsem hlavu neuveritelnych 57minut a to jsem myslela,ze budu mit zadek s usima.ALe zas jsem videla,jak mala leze,jak ji cuci ze spod vlasata hlavicka(trochu psycho) a pak jak po kontrakci zas zalezla :-| NO a kdyz vyklouzla ven,tak jsem se ptala co to je a sestra at se podivam,ja cumela jak pako a byla jsem tak zmatena,ze jsem to nemohla poznat,tak mi to musel prozradit radek :-D NO a pak uz jsme byli v tranzu a jen cumeli na malou a cumime na ni az do ted x-)
tak ja ti to jdu pisnout do ip ;-)
díky. Jsem zvědavá, co? :-)
ahoj, to je teda téma, já čekala že se tu bude probírat svatba :-) já už mám za sebou taky 2 porody, ten druhý před 4 měs., takže ještě v živé paměti. Procházka růžovým sadem to neni ale stojí to za to. ;-)
Profilova fotka
simi taky mi to klidne posli do ip, ja jsem po tromboze takze na bolest jsem zvykla, ondrova sestrenka prvni tlacila do hlavy ne do panve takze ji popraskaly zilky v oku, prvny dny vypala hrozne ale casem se to zpravilo, a taky se roztrhla, ale rikala, jak videla malou tak bolest odesla, pro chlapa je tu sup sup, ale my to musime nosit, natekaj nam nohy, kynem jak testo az si skoro na palce nevidime... tak tu chvilku u porodu, ze je mackame za ruku musi prece vydrzet ne ;-)
Profilova fotka
ahoj paji, my uz mame svatby skoro cele probrane a taky skoro vse zarizene, toto tema se taky svatby castecne tyka :-)
pajika78 s tím tématem jsem začla já, shlédla jsem video na netu a jsem z toho paf... Je to děsnej pohled. :-p Tak asi změníme téma co? I když mě to hrozně zajímá.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?