Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, vsechny vas zdravim-i nove nevesty... terjar a ertepla-moc pekne saticky jste si obe vybraly...budete moc krasne jinak porad nic noveho u nas -ted nejak neplanuju bo neni co (vse budu delat az doma od kvetna) a navic porad me zlobi nejak to moje pitome zdravi, tak ani nemam naladu... :-( mejte se fajne,az mi bude lip, urcite vam napisu zase nejake romany :-D at mate co cist
Ahoj Evule, tak my prstýnky ještě nemáme. Já bych chtěla kombinaci bílé-žluté zlato, ale Michal chce jen bílé zlato nebo titan. tak se asi popereme :-D Holky, já už se tak těším na ten veletrh, že jsem myslela, že je už tento týden. No to je poděs. Copak že mne ta svatba začala tak brát? =-)
Profilova fotka
charmed to je dobře že tě to tak bere. Ja se ze začátku taky furt těšila ale ze mě to nejak opadá. :-| Příprav se začali ujímat naše maminky takže nalada nic moc - představy se trochu liší :-) - no snad se to zlepší.
Momo, mne to ze začátku vůbec nebralo. Prostě "no jo, co to řešíte" a teď všude slídím :-) A těším se. Holky, já se zamilovala do nádherných prstýnků. Sice nevím kolik stojí, ale levný teda nebudou. Jsou od Kottner, takže to bude balík. Mrk do alba...
Profilova fotka
už se ti tam jdu, charmed, juknout. my máme vybraný prstýnky od Vojtěcha Bema. líbily se mi původně od Rýdla, ale pak jsme se přeorientovali na ten titan a je to jasné. tak naše mamky se nám do svatby vůbec nemíchají. vždycky jim jen ukážeme, co máme nového a tím to hasne. taky si to platíme celé sami. jen je pak zaúkoluju na pečení cukroví.
Michal říkal, že si vybereme prstýnky a pak si je necháme udělat tam, co nechal udělat zásnubní. Je pravda, že jsou pečliví, dostala jsem i certifikát, no prostě paráda. Tchýně souhlasila, že mi upeče takové rolky, teda oni se nepečou, jsou to takové ty zastudena. A to je zatím jediné co po ní chci. Našim taky vždycky jen řeknu co máme nového, svatební noviny mi schválili :-D a oni se do ničeho nepletou. horší je ta tchýně. No jo, ne nadaramo se říká že tchýně a uzený - nejlepší jsou studený :-D
Profilova fotka
holky, mojí kosmetičce se dneska v 9.30 narodila holčička Anetka (45 cm a 2,78 kg). vdávala se předloni taky na Chodovské tvrzi. čekali chlapečka už loni, ale v 8. měsíci se jim uškrtil na pupeční šňůře. je to moc silná a odvážná holka. tak už se strašně moc těším až Anetku uvidím. nejlepší zpráva dne. já si na tchyni ani tchána stěžovat nemůžu. tchán je bezvadnej a tchyně taková tichá, všechno odsouhlasí, s nikým se nepře ... prostě pohoda. mám strach ze svého otce, v čem půjde na svatbu. mamka mu snad půjčí oblek, ale on určitě nebude chtít jít do nějaké půjčovny a kravata už vůbec nepřipadá v úvahu. jak jsme teď slavili to 50. výročí prarodičů, tak šel v černých manšetrákách a bílé košili. kravatu odmítl. doufám, že se umoudří a aspoň na tu chvíli to pro mě udělá. jinak nevím, co bych dělala. snad bych poprosila i tchána, aby mě dovedl k oltáři. přece nemůže jít takhle oblečený. on by nejraději ležel jen na gauči nebo si hrál s těmi svými po....nými mašinkami. ostatní budou v kvádrech a on. Jára říkal, že jestli se pořádně neoblíkne, tak nikam nejde. jemu by to ani nevadilo. on už mi teď narovinu řekl, že nám žádné peníze jako svatební dar nedá a když jsem se zmínila o miminu, tak taky, že nám nic s mamkou nedají. on to takhle pokaždé říká, jako že oni dva. ale mamka nám samozřejmě něco dá za oba. naštěstí má jeho kartu do bankomatu :-D to je u nás takový celoživotní boj s otcem. nechápu, jak si mamka mohla vzít takovýho d..... nemyslete si ale o mně nich hnusnýho, museli byste ho znát. Jára už na něj má stejný názor a jsme spolu 1,5 roku. oni mají ten názor všichni, už i jeho rodiče to vidí, jaký je. tak jsem se trošku rozepsala. snad mě omluvíte. já když začnu na tohle téma, tak se rozlítím a nevím, kdy přestat.
Terjar, v pohodě. Ono když se vždycky někam člověk vypíše a ví, že to nikde nikdo nemůže kecnout, tak to děsně pomůže. Já bych s tchánem k oltáři nešla, je malý, teda menší než já na odpatkách, což můj taťka není :-)
charmed: my také prstýnky nemáme, doufám, že pořídíme nějaké podle našich představ. Terkaj: tak to je mazec. Třeba se umoudří, počkej. :-)
terkaj: jsme z jižních Čech :-N
Terjar, musíš ho ubít argumenty, že jsi jeho milovaná dcera a že když se neobleče slavnostně (= jak chceš ty) tak tě nepovede. Já bych mu to nadhodila, jestli se zamyslí nebo se na to vyprdne. Evi, my toho ještě nemáme....To Terjar nemůžeme dohnat. tak už je za vodou :-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak mám chvilinku vám napsat. u nás je toho nového dost, jak jste si už všimli tak jsem byla na šatičkach, už jak jsem si oblékla ty první, přesně má představa tak jsem se tam málem rozbrečela, cítila jsem se v nich jak princezna a strašne mi všecky sedly, nechtěla jsem žádné sundat. uplně jsem byla dojatá, a uplně mě mrzelo, že celé zkoušení trvalo jen hodinu, ono sehnat na mou postavu šaty... na mě tam měli jen 4 a to jsem byla v největším salonu v brně tedy v belle. nakonec po všech konzultacích jsem si vybrala ty 3tí, jsou mírnounce béžove, ale nejde to zas až moc poznat, je to prá hedvíábí, taky ta cena 12900,- na 7 dní mě fakt dostala, ale deset jsem za ně dát chtěla tak snad se ten bzytek ztratí, ikdyž možná, že u nás ve městě odkud ty šaty jsou mi nabídnou jinou cenu. v sobotu na své narozky 10.2 se tam jdem s mamcou mrknout a vyzkouším si je pro ni, at mi rekne jestli jo nebo ne, mamca je totiz uprimna. původne jsem chtela jit i s tchyni,ale tu posledni dobou nemam moc rada, pohadala jsem se se svou budoucí švagrovou, (její vinou ona mě pomlouvala a o všech mi lhala a všem o mě) tak jsem ji řekla co si myslím od plic, ale tím, že já jsem v brně a ona doma se nemám jak bránit, takže tchýně to pořád vyčítá mě, ikdyž já byla ta která dala ruku na usmířenou, stejně jsem pořád ta špatná ted se dokonce na mě naštvala za to, že jsem vyhodila do koše posledních pár kousku cukrového (jejího) a bonzovalal to na mě mojemu, když to byl původně jeho nápad. měla jsem ji ráda, ale začíná mi lezt na nervy, takže jí tam nechci :-( potom jsme museli zkrouhnout lidi co jsou na svatbu bo ta naše hospudka není zas až tak velká, takže z 85 nás jde 70 a to už se nám tam v pohodě vejde. hospudku si vyzdobovat nebudu, jen si řeknu jak si to představuju a předám n blbinky a přijdu a k hotovému, jelikož to budem mít až v sobotu kolem 13:00 , nikdo prý k vůli mě nezavře hospodu den předem jen , abych si to nachystala, už jsem se s tím smířila. cukroví má zařídit tchýně, ale zatím nic tak řeknu ondrovi at jí zavolá a když tak si to zařím sama jo a v sobotu jdem na prstýnky, tak jsem zvědava, až přijdem tak začnem vyrábět jmenovky na stůl, kartičky na penízky už máme, jo a to ještě chceme jít v so na masáž pro dva, co jsem pro nás objednala bo v so máme 7let výročí spolu :-N ou tak to jsem se rozepsala, no a to je asi tak vše, můj už je skoro zdráv, to je taky dobrá zpráva, a jo ještě jedna dneska mě v práci povýšili, tak jsme to oslavili juicem ( ondra nesmí pít na ty prášky) tak máme oba 2 velké radosti, ikdyž me to hned přešlo, když mi ondra ze srandy řekl, že když mám ted tak hezkou výplatu tak nesmím na mateřskou :-| že by to byla škoda, tak jsem mu řekla, že pujde on, a on te doby to mám zase dovoleno :-D omlouvam se za tak dlouhej vzkaz, ale jinak to nestihám :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
ertepla, tak to moc gratuluji. taky bych brala zvýšení výplaty, i když v pátek mi šéf přidal, tisícovku hrubého :-D už to neřeším, stejně jim časem odejdu. je to tam čím dál horší. my jdeme na prstýnky 22.2., ale už je máme vybraný a vyzkoušený. ten "můj" mi seděl naprosto bezvadně, jen ho musím mít v užším, 4 mm. Jára bude mít 6 mm. měnit už nebudeme. tyhle se nám loni líbily a pořád jsme (spíš já) je měnili a stejně jsme skončili u původních. tak Jára už ví, které šaty budu mít. nechala jsem si neodhlášenej mail a psala mi kámoška. Jára si sedl k PC a co neudělal. on je hrozně zvědavej, a tam jsem jí samozřejmě posílala fotky a psala, které jsou moje. tak jsem myslela, že vyskočím z kůže. byla jsem na něj pořádně naštvaná. no ale říkám si, že pak budu hezky namalovaná, učesaná... dneska jsem si vytiskla kartičky na rautík, ty zvací. ertepla, omlouvám se, ale trošku jsem to zkopčila z té pozvánky od tvých rodičů, promiň mi to. ale moc se mi to líbilo. včera jsme koupili pro parchantíky 4 mini čokoládky, holt nemůžou mít vínečka. tak jsem dneska vyrobila etiketky a zítra je vytisknu. a máme to už komplet, mám toho plnou krabici. lidi už si o mě myslej, že jsem blázen. nikdo toho tolik nedělá. ale mě to tolik baví. už se těším až budeme vyrábět oznámka atd. té mé budoucí švagrové.
Profilova fotka
Ahoj Tery, naprosto vůbec mi to neva, jinak bych ti to neposílala, ale čekala jsem, že vložíš foto, at můžeme pochválit tvou můzu :-) , neboj já už taky pomalu začínám nakupovat a hromadit, a už bude plná krabice ;-)
Tery,me tak radek prisle na vanocni darky,psala jsem to mailem kamosce a on si to precet 8-( .Myslela jsem ze ho zabiju a musela vymyslet darky znova,a pro chlapa je to fakt pekne tezke.Hlavne pro toho mojeho. Dnes jdu k zubarikuz za chvilku se jdem chystat,mozna uz domu prijdu bezzuba a skonci mi usmev.Uz se mi ten zub zacina drolit,takze mi zbudou na hore jen prvni dva :-| Jinak me se na oznamka tady nabidla jedna hlka,tady ja si ji spis nasla a dela krasne z fotek,tak si necham udelat asi od ni.Jeste musim vybrat fota.Chci tam fota male a ze zve na svatbu ona pak chci dat fotku jak ji piskot s boruvkami,fakt dobre foto a to bude pozvani na raut.Uvidime jak se to povede Erteple,tak to taky moc gratuluju ;-)
Profilova fotka
nafotím a vložím, ale potřebuju k tomu denní světlo, jinak je to takové divné. a to už bohužel není, když přijdou domu, takže asi až o víkendu. to už tam pak vložím i ty naše noviny. simi, to bude moc pěkné. to jsem na to zvědavá, pak taky vlož. a hodně štěstí u zubaře, já tam jdu 14.2. brrr. chtěla jsem poslat nějaké ty pravidelné platby přes internetbanking, ale nechce mě to nechat. nevím, co zase dělám špatně. zrušila jsem si zasílání SMS zpráv zůstatků, ale ty autorizační si nechala, minule mi to šlo a dneska ne. tak musím doma najít nějaký bezpečnostní kód a zkusím si to nastavit znova. mě tak s...ou. a taky jsem rušila nějaký úvěrový účet, hned druhý den. nechala jsem si to projít hlavou a zrušila to okamžitě. no a dneska se mi tam objevil. přitom výpověď jsem zasílála někdy v říjnu. mají v tom pěkný bordel. tak to asi budu muset poslat znovu nebo co. takhle to asi zrušit nemůžu. ona mě tam hodinu držela a vykládala, jaká je to super věc, ale o úrocích se už nezmínila, a když jsem si doma pořádně prostudovala tu smlouvu, tak jsem to šla okamžitě zrušit. nejlepší mít doma peníze pod polštářem.
Já chci taky přidat penízky! ;-) Terjar, teda já bych dala Járovi co proto - celý týden bude studená večeře, když je tak zvědavej :-D Tak jsem dneska vybrala Michalovi penzijní připojištění, tak jsem zvědavá, jestli na mne dá. Měla jsem rozhodnout mezi KB a ČP a ČP je lepší. Dají mu 500 kč jako jen tak při vstupu a mají také vyšší zhodnocení. Ale do KB platí M. zaměstnavatel (jsou rodinná firma) a M. si není jistý, jestli mu budou platit i do ČP. Tak jsem to nechala na něm, ale jsem zvědavá, pro co se rozhone. peníze je nejlepší mít doma anebo investovat do fondů, ale když tomu člověk jako já vůbec nerozumí, tak bych dopadla s holou prd..í hodně brzo.
Profilova fotka
charmed - ta studena vecer je snad normalni pokud si neuvari, ne? :-D Jinak souhlas, penize jsou parchanti, clovek by chtel aby mu vydelavaly, jenze riskuj ze o ne prijdes 8-)
a kde děláte holky? Já jsem úča...praštěná :-D :-D :-D
Profilova fotka
to bychom tak dopadly dvě. já tomu taky vůbec nerozumím. šéf mi chtěl taky loni udělat penzijní pojištění, že by mi ho platil. ale asi jen něco. mluvila jsem o tom s naší účetní a ta mi říkala, že je to pro mě zatím nevýhodné. že to má smysl až tak od 30. ale přesně si to nepamatuju. já si platím životní a teď mi končí stavebko. tak jsem si vybrala pračku, chladničku, televizi i mikrovlnku. Jára se dneska bude ptát šéfa, tak jssem napjatá jak špagát. nechala jsem si spočítat ty splátky a vyšlo by nás to asi na 11700. ale píšou tam, že to pak záleží na nemovitosti, rentabilitě a tak. přesně si to taky nepamatuju. to je teda představa, do konci života, skoro. to já chci taky přidat. ale nějak to moc nevychází. šéf je hrozný škrt. ale on utrácet může. ]-( dneska je naštěstí celý den na chalupě, tak tu mám lážo plážo a vybírám si spotřebiče a plánuju. jsem asi úchyl, co? jsem počítala, co všechno ještě musíme zaplatit. já musím doplatit prodloužený víkend s holkama na aerobik, pak nám zbývá doplatit dovča. ale naštěstí to jsou nízké částky. a pak svatba, to už je trošku větší částka, ale máme skoro vše naspořeno. naordinovala jsem Járovi, že bude každý měsíc dávat 2 tis. do obálky, už to praktikujeme od července, pak nám něco dodala babi s dědou. dneska se povleču s nákupem péšo, fuj. jenže jsem líná jít domu pro auto a pak se zase vracet do Centra, když vylezu z metra a jsem hned v Hyper. Simi, tak co zuby? Charmed, včera jsem mu udělala k véče 5 toustů a on prohlásil, že to byla dobrá sváča, a kdy prý dostane tu véču. :-( lepší šatit, nežli živit.
hej uz jsem doma ;-) Normalne ja nevim co mi ta zubarka delala :-. Ale mam bilou plombu,bez umrtveni a nevim ani ze mi vrtala a novy zub a to taky nevim,ze to delalala :-. Ona mi na ten mlecny co mi uhival uz,tak mi to asi nejak obrousila a okolo to cele oblepila bilou hmotou,tak to vypada jak normalni zub.Jen zblizka jde videt,ze tam je prechod,ale lepsi nez ten maly mlecny aokolo nic.Jezne ja ted nevim,co dal,vzdyt to oprece uhnije ne?Ale mamka rikala,ze mozna ne,ze kdyz to cele zadelala obdelala,tak ze tam ted nejde vzduch a uhnivat to nebude.Co myslite??NO jako ale tak delat zubar v cesku praci,tak se ho nebojim.A taky mi vycistila zubni kamen a platili jsme asi 800kc na nase.To je divne.Doma mi zubar rikal,ze mi musi ten mlecny vytrhnout,vysekat ten druhy v dasnu a pak udelat novy zub a statlo by to pres desetiku a tady mi to za pet minut a to nekecam oblepila a hotovo.No snad to nespadne,ale vypada to hoooodne tvrde a ani mi to neprekazi
Hlavne ze nejsem bez zubua nemsim nic osekavat,kdyz to bude mozne,tak si budu radsi delat tady to porad.No nevim,radek odesel,nechal me tam a zub.mi nic nerekla a jen stridala nastroje a ja se bala co mi dela a pak jsem zeslezla,rad.co ti delalal,ja ze nevim,sla jsem do zrcadla a ze plombu a zub-ten radek videl ze je tam ;-) Pak mi rekla,ze mam prijit za tri mesice na nejake dodelavky,ale neivme zas na co.Tak pak vam reknu v kvetnu,bud budde delat jeste neco s tim zubem a nebo nevim co.Ale to cisteni kamene bolelo jak prase,to mi delali poprve.Ja jak mam ted ty zuby strasne citlive,tak jak mi odsavali a fouakal mi tam ten vzduch,tak jskem myslela ze zdechnu.No hlavne ze nebolelo to vrtani a dira tam byla fakt velka.A taky dofam,ze nebudu bez zubu na svatbu.Ale radek s mamkou rikaji,ze ta zubaraka asi vi co dela,jinak by mi to pry nedelala ahned mi by rekla,ze mi to vyrve a udela novy zub,ze?????NO jsem z toho uplne hotovka x-) JO a vcera jsem byla na speeningu a malem jsem zdechla,byla to jen pulhodka ale kaslu jeste ted a pak s malou v parku a kamoskoku a po sedme jsem padla dopostele jak mrtvola.Dnes jdem s malou plavat a pocasi je tu hnus.Bylo jaro a ted tam je zima,fouka brutalne,jeste hur prsi apry ma zitra i snezit 8-( Jka budou ty oznamka,tak vlozim,vcera jsem mela te holicne poslat fotky,ale uz jsme nebyla niceho schopna,tak zitra a nebo mozna si mlaou nejak nafotim,uvidim.
Včera mi to zase nešlo sputit, takže jsem si tuhle odpověď raději zkopírovala. Já jsem recepční. A tchýně je vychovatelka, takže k učitelce nemá daleko. Závidím jí ty dovolené, ale jinak si práci "tahá" domů ]-( Tak já penzijní mám a zaměstnavatel mi platí. Zaměstnavatel ti může platit 3 neboi snad až 5% z platu a nedaní to. Ono je to motivace, protože má ti přidat cca 500 (průměr, který zaměstnavatelé platí) a má je pak zdanit a ty dostaneš skoro prd anebo ti má dát celou částku, nic nedanit a tobě se ještě ty peníze více zhodnotí? Terjar, souhlasím. Ale Michal je vzrostlej a tak to vyjde skoro nastejno. Všechno musí mít prodlouženou délku a pomalu snad i šířku :-D Holky, plánujete už svatební cestu? Kam byste chtěli jet a kam nakonec pojedete? My jsme si řekli, že pojedeme Paříž-Benátky-teplá pláž. Vezmeme si 14 dní, já asi 3 týdny (mám o týden navíc, takže jsem v pohodě. Ale na učitelky bohužel nemám, na ty jejich přes 2 měsíce) V Paříži bychom klidně mohli oba žít trvale. Milujeme tu atmosféru, památky, jazyk, jídlo...Aaaach...Byli jsme tam každý sám se školou (to jsme se ještě neznali) a pak spolu a báječn jsme si to užili. Simi, ty máš ještě mléčný zub? No to zírám :-o Necítila jsi to třeba proto, že to dělal jinou metodou než jsi zvyklá. Já se děsně bála čištění zubů (sundat kámen). Já se totiž děsně bojím jakýchkoliv doktorů, už od malička. A zubařka mi to dělala, já nevím jestli ultrazvuk nebo laser nebo co to bylo, ale nic jsem necítila ani při zákroku ani potom. Jo, a nechávala jsem si oříznout kůži co jsem měla přes vyrostlé osmičky. A doktor mne normálně uzemnil, že kdybych prý dostala ránu :-. A upálil mi tu kůži, no to vám byl smrad jako spálené pneumatiky. A ta pachuť pneušek se mi v puse držela celé odpoledne. Raději jsem doma pak nemluvila. Spining jsem kdysi chtěla zkusit, ale momentálně jsem s fyzičkou na štíru, takže netuším, jestli by to bylo něco pro mně. ale prý se u toho docela dobře hubne.?
Profilova fotka
mně to taky včera nefungovalo. svatebku už máme naplánovanou a zčásti zaplacenou, jedeme do lázní. a hned po svatbě na týden na chalupu. holky, v pondělí budu psát na ten byt. jímá mě hrůza, jestli to finančně zvládnem, ale na zázrak čekat nemůžeme. jen nevím, co budeme dělat až budeme chtít děti. teď to nějak půjde, ale pak. Jára si bude muset najít dobře placenou práci. jinak se dětí asi nedočkáme. včera jsem začala lepit na košíčky děkovné kartičky, dneska to dodělám. a taky si konečně vytisknu etikety na čokolády. už, aby byly čtyři. dneska se to povleče. šéf včera přišel až ve čtvrt na čtyři, tak byl pohodička den. za to dnes tu bude asi pořád.
Ahoj holky, taky mi to včera nefungovalo, byla jsem z toho na nervy, mám už na těhle stránkách závislost :-D f charmed: je fakt že to má své výhody a nevýhody. Super na tom jsou ty prázdniny, ale ty nervy ve škole bych nikomu nepřála. A navíc, jak jsi psala furt tahat práci domů, opravovat, vymýšlet. V dnešní době je hrozně těžké děti něčím zaujmout. terkaj: tak to máte super svatební cestu, my ještě nevíme. Nejradějí bychom do Chorvatska, to je naše země. Ale asi to nevyjde, jelikož musíme taky řešit bydlení a to je mazec největší, takže nevím nevím. Spíš tady u nás, někde na Šumavě....ale máme to tu rádi, tak to nevnímám jako něco horšího.... :-)
terkaj: chci se zeptat, kde jsi kupovala ty svatební čokolády? Taky bych si etikety udělala sama, ale nevím, kde nakoupit čokoládu. Díky :-)
Terjar, souhlasím s tebou. Dnešek bude úděsný. Včera jsme čekali až se vrátí mamka s tátou z večeře abychom jí mohli popřát - měla ve středu narozky, ale nikdo nebyl doma. A oni dorazili až po půlnoci. tak tu teď sedím jako mrtvola, oči se mi klíží a brzo usnu. Ježiši, v rádiu hrajou písničku od DJ Boba, co jsem slyšela naposledy tak na základce :-) To je let, bože jak my stárnem... V sobotu jdeme s kamarádkou-svědkyní na tah, takže se stejně nevyspím, protože Michal mne zase vzbudí před 9. bych ho zabila jak je o víkendu akční. Ale aby uklidil, to ne, to je hrozně ospalej :-D Já jsem celý tenhle týden žila v představě, že veletrh v Diplomatu je tuhle sobotu.... Potřebuju nějakou inteligenční vzpruhu.
Profilova fotka
evu, kupovala jsem je v celním skladě (Balestra), 4 Kč za jednu. pokud jseš z Prahy, ale jinak se dají koupit takové ty malé normálně v obchodě. A jak budete řešit bydlení vy, už něco máte vyhlídlého? naše mamka dostala včer apředčasný narozeninový dárek. narozky má až v srpnu, ale rozbil se jí robot, tak jsme jí koupili nový.
Profilova fotka
Cau holky, Normalne mi Vlada rekl ze jste me zablokovaly, pac uz sem tolik nechodim :-D Tedka jsem totiz s nervama dost v pytli, pac mam v utery posledni zk, ale absolutne se na to nemuzu soustredit, jen na to porad ziram a nic. Je to asi 100 stranek, ale same obecne veci a ty mi do hlavy moc nelezou. Chjooo :-S A presunout uz to nejde... Tak tu tak furt jen bloumam jak lvice v kleci a premlouvam mozek, at se este na chvilku zapne. Jinak ja se strasne bojim zubaru, jsem ochotna chodit tak maximalne na kontroly a zatim mi to vychazi ;-) Svatebku mame zatim je v Cechach hnedka po svatbe a potom v zari chceme (az nebudou turisti) do Portugalska. No nic, tak ja jdu, ale uz se tu z toho fakt zcvoknu. Papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Profilova fotka
neboj, Kajsa, ty to zvládneš, taková chytrá holka. budeme držet pěsty.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?