Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Ahoj ráda bych se taky přidala do diskuze jestli mužu :-) , my planujem svatbu taky v červenci, všichni mi to rozmlouvali ale snad to zvladnem a nebudou žadny pařáky. Budem to mít ve Viničním altánu. Šaty už mám taky vybraný ale místo na hostinu ještě sháníme.
Profilova fotka
Holky kolik budete mít na svatbě lidí? My asi 50 a mám problém sehnat v Praze místo kde by to šlo. Všude na mě koukaj jak na blba že chci ke svatebni tabuli asi 50 lidí a řikají že tam se zve jen nejbližší rodina ale právě u nás i ta nejbližší rodina je 50 hrůza :-)
mono ahoj ja budu mit taky tak nejak lidi,ale jsem z Ovy a restauraci uz mam x-) :-) Jsem vcera byla konecne v tom nasem fitku,porpve a bomba!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) Byla jsem na bazene,pak ve vyhrivanem masaznim a pak jsem chodila do parni sauny a to jsem delala asi necele dve hodky do kola jak pako,ale to byla takova parada.Jsem uplne odragovana a dnes jdu zas a budu se saunovat a masirovat jak vztekla :-)
Profilova fotka
Ahojky momo, tak my jdeme tyden po tobe taky v Altanu;-). Na hostinu mame asi 30 lidi.... ale myslim ze by spis meli byt radi ze jim nechate vydelat ne?? Tak drzim palce at neco sezenete...
Profilova fotka
ahoj holky, tak my uz jsme se taky konecne dokopali do te posilovny (zitra se asi nepohnu-dali jsme si do tela :-D - dala jsem si za cil pribrat 2-4kg, tak jsem zvedava,jestli se mi to podari :-) ale instruktor rikal ze jo...Paja pro zmenu chce zhubnout-hlavne ten pupek jak uz jsem psala :-D ) Nejlepsi ale na tom je ten pocit, ze clovek konecne zvedl zadek od pocitace a zacal neco delat...ale trvalo nam asi pul roku, nez jsme tam dosli (porad jsme se o tom bavili ze musime at neco delame pro zdravi a tak.... :-) ) zdravim momo...kdo co rika na ne nedej, proste kdyz tam ty chces mit 50lidi, tak to je dane a nikdo by se nad tim nemel pozastavovat (taky ti drzim palce at sezenes neco pekneho)
TAk ja dnes do fitka nedosla,protoze u nas je pro zmenu nemocny Radek.TEd uz jsme to aspon meli vsichni 8-( ALe mas pravdu RAduz,my se k tomu dokopavali rok a jsem uplne rada,ze jsme si koupili permosku,je to supr relax,hlavne pro me od male a dostanu se ven. JInak ja ted hledam nejakou skupinu nebo hudbu na svatbu,tak jsem zvedava,jak dopadnu.Napsala mi jedna ostravska,ale nevim jak hraji,poslali mi sice ukazky pres mp3 a zpivaji dobre,tak uvidim,jak se rozhodnu nakonec. Holky pujde nekdo k vizazistovi a nebo se vsechny licite sami?Ja jsem si tu ted nasla,ze u nas v ove jsou salony,co nabizi nejaky svatebni balik ci jak se to jemnuje a je v tom cesani,liceni a gelovky a prijdou k tobe az domu a v cene jsou na uces a liceni i zkousky.Tusim ze jedna a stoji to 1500kc.Ale ja gelovky nehcci,protoze bych si je musela stejne druhy den sundat a liceni bych chtela jen rasy,linky a lesk.
Profilova fotka
Simi ja budu mit vizazistku a kadernici v jednom, vyjde me to tak asi tak okolo 1500,- (bez tech nehtu)... Pro me tohle bylo vcelku jasne, nalicit se, natoz ucesat se proste sama slavnostne nedokazu a navic uz se vidim v onen den D s mou rozklepanou rukou... To by si asi vsichni mysleli, ze je to nejake abstrakno :-p
Profilova fotka
Ahoj ja budu mit jen kadernici, ja se radsi licim sama. Ale ta cena 1500 je myslim super zalezi na tom jak moc chces být nalíčená snad se to da dohodnou jen decentne ale jestli to pak neni zbytecny. Já bych měla strach že mě moc zmalujou :-D
Profilova fotka
ahoj děvčátka, tak mám šaty. Juchů, jsou to ty v albu, ale večer vložím fotečky a i fotky z plesu. vyzkoušela jsem si jich asi 5, ale ty moje prostě byly nej. na obrázku to není ono, ve skutečnosti to vypadá úplně jinak. Jen si je budu muset víc utáhnout na prsou. jo a bylo to ranní zkoušení, vstávala jsem v 7, takže omluvte vlasy, ksicht...Ples se vydařil, kupovala jsem lístky do tomboly a vyhráli jsme kýbl chipsů, metr, zdarma fotky, 3 plechovky barvy, diář, smetáček a lopatku a hlavní cenu prasečí hlavu. brečela jsem, jak želva, když koukám, že ten lístek je náš. a Jára mě donutil si ji vzít do náručí a pak se tam s ní všichni fotili, no vložím fotky. nevím, proč jsme nemohli vyhrát třeba mikrovlnku nebo tu televizi. zrovny my prasečí hlavu. dovezli jsme jí včera tchyni a ta ji uvaří. já jsem úplně mrtvá, saunu jsem o víkendu musela oželit, tak se těším na sobotu na masážičku a pořádně se vysaunuju. fakt jsme lítali. ráno do brandýsa na šaty, pak ke kadeřnici na stříhání, barvení a česání na ples. Jsem ostříhaná a mám melír. taky vložím fotky, ale asi to nebude poznat přes ten účes. já to mám s kadeřnicí a líčením snadný. obě kamarádky. teď mě učesala asi za 100 Kč a nalíčení počítám kolem 300 Kč. tak už nám schází jen ty prstýnky. Kapelu máme, co hrají na květinkovým plesu. Jsem z Modřan a asvědková se s nimi zná. Hranou fakt výborně a berou si tisícovku za hodinu. chtěla bych, aby hráli od 18 do půlnoci, tak uvidím. Koukám, že i ve Viničním altánu je narváno. Jsem asi jediná z beremese, kdo má svatbu na Chodovské tvrzi. :-) Dneska máme od 11 poradu, tak se sem dostanu bůhví kdy. A s tím bytem, normálně šéf si mě v pátek zavolal a že mi prý zvýší plat, o tisícovku. V duchu jsem se smála, ale co, lepší než drátem do oka. na ulici péťo nenajdu. Jára dnes vlítne na vedoucího, jestli mu přidá. Tak jsem zvědavá. Bychom do toho šli. Už se vidím, jak okopávám brambory... :-D
Momo23, vítej mezi námi. Jinak s tím líčením, můj soused fotograf je i vizážista, takže se s ním chci domluvit, jestli by mne i nenalíčil, když už mne bude fotit. Anebo ještě moje kamarádka kadeřnice taky hezky líčí, takže mám na výběr. Jenže ani jeden neví, jestli budou v ČR, protože čekají na zakazázku :-| Takže netuším, jak tp dopadne a jestli si nakonec nebudu hledat fotografa, kadeřnici a vizážistu na poslední chvíli. Sice moje stálá kosmetička by měla čas, ale přeci jen mně kamarádka zná lépe, takže mi držte palce ať dostanou zakázky až po svatbě.
HOlky ja si prepocitavam svuj rozpocet a jsem pres 60 000 8-( ,jak jsem se tam dostala? :-. Me se ted nabidla nejaka skupina a nevim,jak se rozhodnout,protoze je neznam ze.Sice my poslali mp3 a zpivali dobre na ni a hraji i na plesech a tak,delaji i souteze-ktere mi stejne ne chcem a cena od 5 do pulnoci 5 500,takze docela dobre.Jsou to dva chlapi a jedna zenska,hraji na klavesy,kytary a jeste neco.Co myslite,mam si je objednat?Asi nebudou blbi kdyz hraji na plesech i svatbach.Me znervoznuje to,ze je nemam na doporuceni jak vsichni. NO ja se prave licim jen jemne,opalena budu a vyrazna jsem docela dost,tak mi staci ty rasy a rad.stejne nema rad,kdyz jsem namalovana,tak chci fakt jen jemne liceni a lesk na rty.No asi to udelam tak,ze zkusim prekecat segru at me ucese ona,udelame doma ne jakou zkousku a kdyz se mit o nebude libit,tak pak budu vybirat kadernici jinou.SEgra je kadernice,ale moc ji neverim.Stejne nechci nic tezkeho na hlave a aspon usterim tam. Dari se vam drzet rozpoctu? Tery,ty saty jsou moc pekne,ja si myuslim,ze sis dobre vybrala ;-) uz se tesim na dalsi fota
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Můžu se taky přidat? ;-) Taky se vdávám v červenci (5.7.2008), sice asi jiný okres než vy (Blansko, obřad na zámku v Lysicích, hostina v Boskovicích), ale chtěla bych se zeptat, co vše už máte zařízený? úplně mě totiž děsí, že ještě nemám kosmetičku, kadeřnici, šaty - i když na tom už se pracuje, dnes vyrážím do brna do salonu, nemáme prstýnky, výzdobu, no fakt ješt skoro nic! Ale máme kameramana a foťáka, tak aspoň něco ;-)
Článek se načítá
janeee,vitej Tak Tery uz ma vsechno krome prstynku ;-) JInak ja taky nemam kadrenici,saty-na to az v dubnu a ted vaham na hudbou.Na saty jdu az v dubnu.
Janee, vítej mezi námi. Tak mně zbývají šaty a oblek pro ženicha, prstýnky a potřebuju sehnat 3 auta. Jinak je ale všechno domluvené, ale třeba kadeřnice, vizážista a fotograf nejsou jistí. Teda holky, dneska jsem se dívala Michalovi na penzijní připojištění a řeknu vám, že procentuální rozdíly jsou celkem velké. Je to od 3 do 3,74%, a když vezmu v úvahu, že to můžeš mít až do 60 let, tak ti pak nepatrná polovina procenta naskáče v docela slušnou částku.
Profilova fotka
ahoj janeee. ještě nemám domluvený autíčka, musíme někdy zajet za tetou a domluvit to, ale to nebude problém. oni ty ameriky půjčují normálně na svatbu, tak kdyby už je měl někdo zamluvený, tak mají asi stovku dalších. rozpočet. snad se vejdeme do tich 50 000, ale možná přesáhneme. nevím, jak s tou hudbou. na restauračku počítáme 30 000 se vším všudy. šatičky mě budou stát 4 200 Kč, prstýnky 2 900 Kč (ale máme na výkup zlato), hudba tisícovku na hodinu a mám je rezervovaný na 6 hodin (do půlnoci, pak asi pustíme hudbu reprodukovanou, paní nás upozorńovala, že od 22 je budeme muset trochu ztišit, protože je to v zástavbě), kytičky bych si chtěla nechat darovat jako dar a na fotografa počítám 3 000. kamarádka ho měla taky a udělal jim 50 fotek vyvolaných a zbytek na CD, řek si za to 3 000. jen mě štve, že se všechno platí v den svatby. nechce se mi u sebe mít skoro 50 000. ať jsem si zkoušela jakékoliv, tak prostě tyhle byly nej. láska na první pohled.
Já si domlouvám platby většinou den po - v restauraci to ještě není na 100%, ale jsou ochotní. Rozpočet máme taky 50.000 a zatím jsme v něm v pohodě. Jenže to je taky díky tomu, že máme místo na sobotní raut a nemusíme si nic pronajímat. A pak restauraci platí moji rodiče, takže jsme to zkrouhli o další penízky. Tím pádem jsme si dali rozpočet okolo 35.000 a pořád to máme i s rezervou na prsteny a šaty. Ale uvidíme, je to ještě daleko.
Profilova fotka
holky, tak jsem vložila fotečky šatů a pár fotek z plesu. Jára má na sobě oblek, co bude mít i na svatbě, ale bohužel má sundané sako, tak není moc vidět. :-p Smajlíka vkládá Jára. se tady dělíme. Teď jde hezky navlíkat mašličky.Jo a nemohla jsem napsat, které jsou ty moje, protože sem chodí drahoušek
Profilova fotka
Ty jo Ter, ta hlava je fakt drsna, ja bych se asi po... Hehe a to je dobry, jak takhle tema satama mates Jaru a nereklas mu, ze budes mit ty oranzovy :-D A na tom plese jsi fakt kocka k pohledani, ostatne jako vzdy ;-)
Profilova fotka
Ahoj Berušky, já už mám taky šaty:-) , všechny 4 co jsem si zkoušela mám v albu. čekala jsem, že to bude náročné a že to bude dlouho trvat, ale za hodku jsme něměli co dělat, takže už nám chybí jen prstýnky, oblect chlapa a drobnosti co se týče lidí my zatím máme 85 a to je jen blízká rodina, můj otec i otec ženicha jsou z 5ti dětí, tak ono se to nasbírá kadeřnici už mám zařízenou, podařilo se mi jí sehnat v pátek, když jsme byla na zkoušce u kosmetičky, která nakonec nebyla, bo by to bylo moc brzy, tak jsem si nechala vyčistit pleť a vytrhat obočí. my už hospodu máme, je taky v albu, chodíme tam docela často na pifko, takže už to tam známe a lidi tam snad nějak narvem. tak pak pisněte, které šaty se líbily vám dikas :-) :-)
Profilova fotka
takové chvály. No jo, taky to dalo fušku. strávila jsem u té kadeřnici skoro 3 hodiny. stříhání, barvení a ten účes. ten mi dal nejvíc zabrat. pěkně to tahalo, ale líbilo se. ta hlava je tak hnusná, fujjjjjjjjjjjjjjj. a musela jsem jí "pochovat". vážila snad tunu. zezadu byly vidět ty chrupavky atd. skoro jsem se poblila, já která maso nemusí. se mi krásně pomstili. když jsem viděla, že ten lísteček je náš, tak jsem spustila.
Profilova fotka
pozor, jára sem chce vetřít až půjdu na aerobik, tak od půl osmé tu nejsem, tak kdyby náhodou chtěl vyzvídat jako že to jsem já, tak ticho. on vyzvídá, to je hrůza. skoro mi klečí na krku. ale nepromluvím
Profilova fotka
Ahojky všichni, jak tak koukám tak máte už spoustu věcí na svatbu v červenci připravených :-) I já mám termín svatby červencový 26.7.2008 na zámku v Nebílovech.Šaty máme s přítelem již zamluvené oba jsme sladěný šampaň a teď sháním ještě pro dvouletou dcerku.Jen mám hrozný problém sehnat opravdu dobrou kadeřnici a vizážistku.Nevíte o nějaké?Z Plzně.Každá nevěsta chce být krásná a ráda bych i já vypadala hezky tak prosím o rady
nikka,tak to do toho prasknes ve stejny den ;-) Ja ti neporadim,jsem z Ostravy. Tery,neboj neprasknem te a mas pe kne pleskovky
Profilova fotka
ahoj Nikka.h, já taky bohužel neporadím, jsem z Prahy. ale určitě tady od jiných holek dostaneš radu, jen musíš pátrat. Simi, díky. za pár korunek a jakou udělají parádu. když jsem je ale prala, tak to bylo dílo. úplně černo-červená voda. strašně pouští. a můžu je nosit, i když budu třeba baculka, pač jsou přes břicho úplně volné. drahouš pořád slídí
Profilova fotka
Už jsem z toho zoufalá najít pořádnou kadeřnici s vizážistkou :-( Tak to je fajn,že máme stejný termín :-) a v kolik hodin?Mi v 16hod.Je to sice ještě daleko,ale já stresuju už teď :-N
Profilova fotka
něco určo najdeš. a na netu nějaké kosmetické studio nenajdeš?
nikki az tak pozde?My o pull druhe a obed asi na 4.Tak to ja se uz budu cpat a ty pujdes k oltari :-) A co uz mas hotove?Ja taky nemam kadrenici jeste,ale ted spis stresuji s hudbou 8-( ]-( :-|
Terjar, teda takovou hlavu bych si nechala líbit. opravdu, víš jaká je z toho dobrá polévka? A ouška mňam mňam. Ertepla, to jsou nádherný šaty! Prosím tě, jak jsi udělala v albíčku to, že máš každý datum, co jsi už zařídila, v řádku? Já to chci taky takhle, ale bohužel se mi to furt sepisuje jako román za sebe, ale já to chci každou položku do zváštního řádku. Asi jsem natvrdlá :-N Tak mám finální podobu svatebních novin a Michal už je bude moci pomalu tisknout. On by nejraději oboustraně, ale já jsem pro každý list zvlášť. Asi bude doma večer bitka :-D
Charmed,tak to jsme dve natvrdle,ja se o to taky pokousela :-D
Ereple,rozhodne pro me jsou ty nejpeknejsi s temi raminky,jsou druhe a ten dlouhy zavoj.To ti dela nejlip postavua jsou moc krasne i strihem.Do nich bych sla ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?