Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-v... terjar jukni se třeba budeš ta třetí ,co zvracet nebude :-D :-D
Profilova fotka
No, tak zatím nezvracím. Jen je mi před snídaní divně, ale po snídani už v poho. Když já zrovna měla na ty vejce chuť. Ale dostala jsem nějakou příručku a tam psali i vejce, ale ne že bych se s nima živila každý den. Dala jsem si jedno natvrdo. Tak jsem to oznámili celé rodince a všichni byli nadšení. Neteřinka s dědečkem už se hádali, kdo bude vozit kočárek :-D . a Jára našel prstýnek. Takže super víkend. Jdu se hned juknout. Mně doktor teda neřekl přesný den porodu, ale v té příručce píšou, jak si ho vypočítat. Od poslední MS odečíst 3 měsíce a přičít 7 dní. To by byla prča, kdybychom měly i stejný termín porodu :-D . musíme být těhu hodně podobně.
Profilova fotka
:-D :-D :-D Brnanda, víš co mi dle toho kalendáře vyšlo za datum. To bys neuhodla - 19.6.2010. :-D
no tak ktím pádem nejsi v 55,ale stejně jako já ,-) kdy jsi měla naposledy - začátek menstruace?já 3.9 :-D
počkej tam na těch stránkách jen napíšeš datum poslední MS začátek ne konec amáš to ,-) žádný odečítání přičítání a pod :-D
teda v 5tt ne v 55 :-D
ježíš sem tam zašla na ty stránky a ono to snad počítá pokaždé jinak :-D :-D :-D víš co,ono je t o vlastně jedno,protože každopádně stejně budeme rodit v červnu :-D
Profilova fotka
Tak já měla MS 11.9. A ty už víš termín porodu od dr? Mně ho zatím neřekl.
nene ještě neřekla..no vidíš a já se asi spletla.. napsala sem 19.6,ale asi to má bejt 11.6 :-D :-D jsem to blbka co :-D už magořím a to sem týden doma :-D
Profilova fotka
A co děláš doma? Já bych se asi ukousala nudou. A máš aspoň nějaké vycházky? Já mám rodinku hezky v okruhu, tak je pak budeme s mimčem navštěvovat, každý den někoho. Než půjdu makat. Tchyně mi snad bude hlídat, že bych mohla 2x týdně chodit uklízet. Ale to je až za dlouho.
no popravdš sem ráda,že nemusím v půl patý vstávat,protože je mi furt blbě! musím po 2hod. jíst, protože mám pocit prázdnéh žalůdku a bolí mě pak ten žalůdek,ale v zápětí začnu slintat a nejde mi se vytvracet..takže takto slintám třeba celé dopoledne do tří do čtyř do odpoledne! A vycházky mám od 14-18hod. a úplně mi to stačí !jasně třebas o víkendu musím čekat do dvou, než jedeme k mamce,bydlí mimo Brno- v Černé Hoře +-23km od nás, cesta 30min. autem.ale večer si myslím,že po té 18nikdo nedojde ,-) a jsem doma teprve týden a už sem na sebe naštvaná,neboť doma nic neudělám - připadá mi furt tady strašný bordel,ikdyž je uklizený,ale prostě že mi to nedovolí už uklízet jako dřív, tak prostě... Taky mám už břicho,až nás to s mužem hrozně zaráží!!!ale paní dokt. nám řekla,že mám už 2x tolik větší dělohu,než sem měla a tak sme jeden večer zkoumali...víš když si lehneš na bok ,bříško se ti sesune na postel též na ten bok, a kor,když máš tukové břicho jako já že :-D no a te´d se to břicho skoro ani nehne!!! připadá ti to,jako bys tam měla silikonovej míč :-D :-D ono to drží a ani se to nehne :-D :-D :-D tak aspoň takto se člověk utěšuje, že nepřibírá,ale jen se zvětšuje bříško :-D :-D takže už te´d nedopnu o 15 čísel kalhoty!dokonce mám už obj. za 690kč těhu kalhoty!!!to jsou nejlevnější,co sem kde našla-nové samozřejmně ,-)
Profilova fotka
brnanda, takže bohužel nejsem ta třetí. Dnes ráno jsem blila, jak Amina. A cesta busem taky nic moc. Asi do půlky v poho, ale pak už jsem se modlila, aby byl v zastávce a rozhodovala jsem se, zda jít péšo nebo tram. Vyhrála tram, protože jsem se bála, že bych nedošla. Už jsem se neodvážila si něco dát. Tak teď tu usrkávám Caro a čaj. Snad to bude dobré. Vždycky se mi po jídle udělalo dobře. Jo s tou pravidelností, mám to taky. Jinak je mi strašně těžko a takové ty pocity, že si chci krknout a nejde mi to. Takže jsem si dnes nabalila pořádný ranec jídla. Včera jsme byli u švagrové a u tchánovců, tak se o mě starali. Neteř pouštěla miminku nějakou hudbu, prý jestli už to slyší :-D
Článek se načítá
:-D :-D :-D :-D :-D jéje tak to je mi líto ,ale asi si zgistneme jak tak koukám ... mě dává i dneska didinek co proto uf.
Profilova fotka
No už jsem tu zbouchla 4 bramboráky a hrníček vývaru a je mi skvěle. Tak snad to tak zůstane. Já už chci mít ty první měsíce za sebou. Snad se to bude zlepšovat. To vám musím holky napsat. V úterý jsem se dozvěděla "novinku". Kamarádka ze školy chodila s klukem 9 let. 2 roky jsou manželé a ty 2 roky nemohli otěhotnět. Ona byla loni na nějaké operaci a museli jí vzít levý vaječník a vejcovod. Tak letos v lednu šla na umělé a otěhotněla hned napoprvé a čekala dvojčata. S manželem mají byt u nás na sídlišti na hypo. Vše vypadalo krásně, ale on jí v 5. měsíci řekl, že vlastně děti nechce a že si našel někoho jiného a chce rozvod. Tak chudák kámoška skončila v nemocnici, protože jí hrozil předčasný porod. Do konce těhu to bylo jakž takž, ale rodila v 34 tt, protože jí začaly selhávat játra a ledviny. S miminkama byla měsíc v nemocnici, ale už jsou doma a má krásnýho chlapečka a holčičku. Manžel se odstěhoval do podnájmu a jí zatím zůstal byt, ale prý půjde byldet k rodičům. A před koncem těhu jí řekl, že by se chtěl vrátit. No samo už ho nevzala a řeší rozvod a asi ten byt. No síla. On byl takovej zvláštní už tehdy. Hodně jsme se kamarádili, taková naše parta. Strašně na ní žárlil a jednou už jí opustil a pak se vrátil a pak se vzali. No šílený.
teri: tak to je blbý,že je ti špatně co? Ale ono to přejde, všechno jednou skončí. I když mě se to říká, mně bylo blbě jen od žaludku a nezvracela jsem. Tak ať to brzy přejde. Ta tvá kamarádka tedy dopadla, to jí lituju. Určitě bych se k němu taky nevrátila, nedalo by se na něj už spolehnout. Jinak takový návrh, nebylo by lepší se přesunout na koníka? Udělaly bychom si tam svojí diskuzi....
Profilova fotka
No to bychom mohly. Je fakt, že už tu řešíme hlavně děti :-) A jak by se to téma mělo jmenovat? nějaké návrhy? No musím jíst holt pravidelně. Teď si jdu dát právě oběd. Tak si budu doma dělat svačiny do práce, se nedá svítit. Ale přijde mi, že pořád jím. Já dnes zvracela poprvé, tak doufám, že naposledy. Já když to slyšela, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit.
na koníka chodím do diskuze červen 2010,sle je nás tam tolik,že mě to nebaví-tak udělejte někde červenec 2008 :-D :-D ať vás pak najdu :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak já dnes poprvé přispěla do diskuze ranní nevolnost - radí tam nějaká lízátka, někomu pomohly, někomu ne. Tak si je zkusím koupit. A taky radí kolu, já myslela, že se v těhu nesmí. Nabízela mi jí i švagrová. Co myslíte. Když je mi špatně, tak jí "piju" po lžičkách a hodně studenou, to pomáhá. a to je jedno, ve kterém tom okruzu diskuzi založíme, aby nás pak admini nesmazali.
nene Tery! kofein bys neměla! jinak hodně radí zázvor- i ty lízátka jsou zázvorová ,-) vždyť ono je docela jedno,kde si povídáme ne, tady je aspoň klid :-D
Profilova fotka
No tak jsem si je koupila, ale dnes ráno mi vůbec nic nebylo. Snědla jsem asi 4 piíškoty, než jsem vylezla z postele. Tak jestli to bylo tím. Je, a já si včera od Járy lokla. Ale jen malinko, abych si mohla krknout. To ani nezpozorovalo mimčo. Já mu chudákovi dávám, k véče jsem měla 2 bramboráčky s rajčaty. Teď tu dlabu pribináka s rohlíkem. Ale nemůžu si pomoct, snažím se jíst zdravě, ale taky hřeším. :-)
Profilova fotka
Cusik baby, koukejte zustat tady!!Ja sem cas od casu zavitam a jsem rada, ze vim co je noveho. VSEM UZ EXISTUJICIM I NASTAVAJICIM MAMINKAM MOC GRATULUJU!! A piste si tady, az se me to bude tykat, tak si to zpetne nactu, aspon nebudu muset prijimat rady od cizich, ale od vas :-p Jinak u nas vubec nic noveho, ani byt, ani mimco, ani prace, resp. skola. No ale snad pristi rok bude skola hotova, kez by. Tak se mi holky opatrujte, myslim na vas, i kdyz nepisu. Pa x-)
ahojky kajsa ;-) že jo já sem taky ráda,když si vklidečku dočtu tady 5 lidiček a ne xx stránek,co napíší třeba vtý diskuzi červen2010 :-D to s etam nedá :-D terjar.. koukala ses už na kočárky? chicht jako víš jen tak :-D nebo mluvili ste doma už o jménech, popř. co by ste chtěli a tak? taky ti zle nemusí bejt každý den ,-) já blila jednou, od tý doby furt slintám a rozdejchávám to :-D :-D
Kajsaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ahoj ;-) No jen si setri zmeny,tady za rok budem vsechny odrozene s nemovitostma,tak aspon u tebe bude vzruso :-D :-p ;-) Mi dnes VEru sezrala kovovou kouli,tak jsme byli v nemocnci,tak ji detektorem na kov prohlidli a ma ji v bruchu :-D pry to neni nebezpecne,hlavne ze je v bruchu,ze ji nezustala na ceste,tak snad se do tri dnu vykadi,tak drzte palce. Tery,ja u veru blila tak 16x za den a 2x za noc a u viki 5x za den ;-) A neboj,skonci to,ja blila do ctvreho mesice a bliti znamena,ze je vse ok. V jednom tehu jsem enblila a mimi bylo mrtve,tak aspon vis,ze je vse v poradku. Me to tady tak vsude rikali a fakt to tak bylo.( i kdyz samo nekdo neblije) A budete mit holky,protoze kdo blije a je mu spatne,tak ma holky 8-) A jsit se ma vsechno,jen pridat do stravy ovoce azeleninu,ale nekdo to neji a taky ma micma ok.tak si s tim hlavu nedejte. Na paleni zahy je dobre po douskach mliko,jen po douskach a na zvraceni po ranu studeny z lednice caj z citronem,neuralizuje to trochu a neni to tak hrozne.
simicak .. tedááá šikovná to cérenka :-D já vím, směju se,ale asi vtu chvíli ,když si letěla do nemocnice to k smíchu nebylo co? no ,když je v bříšku,je to na 100%,že ju vykaká!!!jen hold budeš muset každé kakání hodnš probírat ,-) myslím si,že zítra by jsi to měla už najít ,-) s když slintám,tak budu mít jako kluka jo? :-D :-D a stím mlíkem je to fakt.. a já jim ráno,když manžel odchází do práce,namaže mi k posteli rohlík :-D ten sním a ještě půl hodiny ležím-někdy ještě usnu chicht a je mi docela fajn...
Profilova fotka
ahooooooj Kajso. Super, že jsi nakoukla. Přesně jak píše Sim. Teda, hlavně, že je v pořádku. Ale muselo to tedy být. Tak si to ještě užijte :-D No já zatím zvracela jen jednou a od té doby se ráno, než vylezu z postele, najím 4 piškotů a tak tu půl hoďku ležím. A je to OK. Ne že by mi bylo dobře jako dřív, ale jsem schopná fungovat. Jen fakt musím jíst po 2 hoďkách. Včera odpo jsem zas ležela a bylo mi děsně a pak jsem si vzpomněla, že jsema si 4 hoďky nic nejedla. V sobotu jsem byla s kámoškou - taky těhule - celé odpo v sekáčích a musely jsme si udělat pauzu. U rodičů jsem si "navařila" sváču, tak jsem si pošmákly v autě :-D . Já si taky myslím, že to bude holka a vlastně všichni kolem, to by byla sranda, kdyby nás mimčo vypeklo a byl to kluk :-) Kočárek už máme, hluboký. Kupovala nám ho loni mamča, protože na něj narazila někde na chalupě, za 500 Kč po půlročním chlapečkovi. Je to ta klasika, ale moc pěkný. pak koupíme nějaké ty lepší golfky, líbí se nám Chicco multiway nebo multiplay, já ti nevím. Jedno z toho. A jména - pro holčičku Adélka nebo Sofie a pro kluka Tadeáš nebo Tobiáš, Jen se trochu bojím ty š na konci. Nevím, jestli to nebude blbé k příjmení Hanuš. Zeleninu a ovoce teď jím skoro na kila, a snažím se i vápník.
Ahojky ženy ,-) Tak mi dneska došly těhu kalhoty ,-) jsem znich nadšená ,-) !!!sice je to hrozitánský nezvyk ,že by mi kalhoty končili nad kačenkou nebo jak to mám říct :-D :-D :-D ,ale mám po obou stranách bocích tkaničky na stáhnutí ,což je perfektní !a stály jen 695korun!fakt ztoho internetu se všechno víc vyplatí ,-) než chodit do obchodů. terjar...vidím,že máš vážně úplně všechno už naplánované a jen to dítko vám ktomu chybí :-D :-D :-D U nás V Brně mají v růžovém panterovi te´d akce na kočárky, a ty ,co stáli 7-vejš tis. stojí 3599kč!! tak sme si říkali,že toho využijeme, že nám je to úplně jedno,jestli je to stará či nová kolekce!!!a máme vybraný dva typy ,-) zelený a nebo červený.počkej ukážu ti je ,-) http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/sh... http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/sh... http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/pr... a tady jsou sporťáčky pak krásný aj ktomu ,-) a jak se tak koukám, už ta sleva není :-D tak třebas zase bude ,-) Ale jinak se nám líbí od značky inglesina,protože ktěm se nemusíš zvohýbat a nebolej tě u toho záda! Ikdyž ty jsou drahý -což je jediná věc, co nás zaráží u tohodle. http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/sh... a nebo typově i toto se nám líbí...prostě je vysokej a nemusíš se do toho zvohýbat jak trdlo a pod. a manžel má 190cm, takže i pro něho by to bylo nej nej...ale nejvíc se nám líbí tento : http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e... my vůbec nemusíme mít nový, i po jednom dítěti jsou ty kočárky jako nové!pokud není teda matka čuně že ,-) ! A tento stojí i stou sedačkou -vloni byla akce za necelých 10tis.a jedna holčina si ho dotáhla za 4500 z rakouska bez autosedačky a tady to prodává za 4500i stou autosedačkou! takže otom uvažujeme- ikdyž kočár bude kupovat jedna z babiček, neboť se do toho všici hrnou na ty kočáry by sme už měli doma 3 :-D :-D :-D No a kluk se bude jmenovat Honzík a u holky je mi to jedno, já bych chtěla Terezku ,manžel chce Vítězslav-Víťa jako pro kluka,což neexistuje!aby se jmenoval po něm! x-)
Profilova fotka
Brnanda, tak ten zelenej vysokej, tak hodně podobnej máme, taky zelenej. Manža je taky vysoký kolem 195 cm. No jo, už skoro všechno máme :-D . Jen autosedajdu budeme kupovat, ale asi na aukru. Koupíš tam za super ceny. A pak nějaké to pidi oblečení. No jasně, já jen vyperu ten vnitřek a kočárek je jako nový. Ani s ním snad nejezdila. Dostala jsem od mužíka tašku na kočárek, takovou nynanou. Je suprová, má i termoobal na lahve, obal na dudlík, flísovou dečku, podložku na přebalování a pytel na špinavé pleny. Terezka je hezké jméno :-D A kde jsi kupovala ty kalhoty? Já je chci k Vánocům, ale teda ty ceny. A to jses trefila do čísla? to se kupuje stejné číslo jako nosím teď nebo je to jinak?
Tery dám ti na slečnu mejlovou adresu ju ,-) teda na paní,protože já ji našla na netu stím,že sem si zadala těhotenské kalhoty a pak prolízala stránku po stránce ,-) Pak sem paní napsala, ona mi odpověděla i mi volala!byla moc příjemná a strašně ochotná! Napsala mi přesné míry přes boky,pas-pas se měří u těhotných ale tak,že nad zadeček dáš metr a vepředu ho dáš pod bříško až jako na podbřišek- a já sem si sed změřila podle kalhot co jsem nosila! A úplně mi fantasticky seděj!!!! trakalova.m@seznam.cz napiš jí-jmenuje se Martina ,-) já ikdyž mám vel.46 mám ty kalhoty snad 4xl :-D :-D jo a jestli chodíš na mimibazar tak její stránky máš tady ,-) http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf... má úplně bombasticky moderní! mám je sem tam lemované červeně a jsou super ,-) uvidíš,že se domluvíš ,-) dostala jsem ktomu i body 62vel. :-D jako dáreček ,-)
Profilova fotka
díky, napíšu jí.
Vykadili jsme kulicku,hec :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?