Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Teri: My sme se stěhovali, když jsem byla v pátým měsíci a taky jsem dělala všechno. Ve třetím měsíci jsem sama malovala a tak. A vlastně měsíc před porodem jsem znova myla všechny okna a gruntovala celej byt, když tu dělali ty plastový okna a jak je malej hezkej :-) Hlavně to s tim hlídáním moc nepřeháněj, ono všeho moc škodí. ;-)
Profilova fotka
No jasně. To přehání spíš manža. Ale mně to prostě nedá. Tak jsem občas musela přenést něco těžkého. Ale myslím si, že máme bojovníka, protože jsem s Járou odtahala celou tu linku - 52 krabic, aniž bych věděla, že jsem těhu, a postel atd. Jen jsem, holky, nějaká unavená. Včera jsem zas usla před devátou.
Tery jak pise maicky,tehu neni nemoc a plno maminek prijde ze jsou tehu az ve 4meisici a delaji vse. ;-) Takze pokud ne chces tahat v rukach auto,tak to je v poradku :-D :-D Ale zas na druhou stranu,jen si to uzij,ze nic nemusis delat :-p :-)
Profilova fotka
Díky, holky, za uklidnění. Já si taky myslím, že se nemůže nic stát. Teda povívám vám, člověk vůbec netuší, kolik má krámů. Já odvezla už 2 narvaný tašky z Ikey jen s mýma botama. Dnes jsem balila ponožky, šály, čepice a mám toho taky narvanou tašku z Ikey a že je ta taška obr. Já si myslela, že to nastrkám do jedné tašky, ale to jsem se asi hodně mýlila. Jinak v neděli už tam budeme spinkat a od pondělka naplno bydlíme. Zítra přijde instalatér zapojit plyn a myčku, včera elektrikář dodělal komplet el., a pak už jen ty šílené dodělávky.
Gratuluju maminkám! :-) V listopadu budeme dělat podlahu v kuchyni a do Vánoc bude i v obýváku. Hurá. Už se těším. Vzhledem k tomu, že moje firma asi skončí v konkurzu, tak si víc nyní nemůžeme dovolit. Manžel asi taky přijde o práci, takže mimčo musí počkat až na jaro, nejspíš. Chceme ho oba, ale kvůli bytu nemáme skoro žádné finance a když budeme oba bez práce, tak je to docela o držku. Kdybyste věděli o nějaké práci v Praze, tak mi dejte pls vědět :-( Bydleli jsme v Karlíně v podnájmu s rodiči, tak se bratr přesunul do mého většího pokoje a naši mají aspoň pracovnu. Taky si pořídili nového pejska, tak jim není aspoň smutno.
Profilova fotka
charmed, tak to mě mrzí. S tou prací to je děs běs. A máte to připojištění k hypo na ztrátu zaměstnání? My jsme si dali jen na manžu a to na nemoc, smrt a invaliditu. Já mám jen úrazové připojištění. S podlahou mi ani nemluv, je sice krásná, ale těch nervů. Nejdřív s položením a pak ti elektrikáři a díry. No naštěstí to není vidět. Nějaké jsou pod linkou, pod sedačkou, stolkem. My už teď taky škudlíme, ale v bytě už skoro vše, krom koberce pod konf. stolek a parapetů (na které jsem ale dostala k svátku) máme nové. a ještě chybí jedna přechodová lišta a doplatit elektriku, ale tu budu splácet postupně. No a teď věci na miminko. Ale tím, že jsme obří rodina a na mimíska se lidi těší, tak toho určo spoustu dostaneme a spoustu jsme toho už dostali po bratránkách - takové ty dražší věci. A zbytek na aukru - ještě že existuje :-D Jinak už bydlíme. První noc nic moc. Krabice a tašky se ještě válí po podlaze a zbývá přidělat nějaké police a hlavně vytřít. Ale jsme šťastní, že jsme konečně svými pány.
No tedy to jsou mi novosti. Teri moc gratuluju,to je krásná novinka... ;-)
Profilova fotka
Evčo, moc díky. Už se nemůžu dočkat čtvrtka, až mi to pan doktor potvrdí. Holky, mohly jste jíst v těhu všechno? Třeba takové ty plísňové sýry. Někde jsem snad četla, že by to těhotné neměly.
Tery,plsinove syry se nesmi,jen teda kdyz ho uvaris nebo usmazis a znicis tam ty bakterie,taky nesmis jatru,morske ryby,ty mas exem tak ani orisky a nic z nich-to snizuje sanci,ze male to zdedi...........a vic nepamatuji. Ja vam to psala loni,ze bude krize a ze se budou hoooodne propoustet a krachovat,ze jo :-D :-D Je to hnus s tou praci,u nas manza zatim v klidku,tak jsem rada. To me mrzi charmed,ale snad neco najdete,porad je praha lepsi nez jina mesta ;-)
Profilova fotka
dík Simi, játra nejím, ale ty sýry miluju a ryby taky. A kor teď, mám na ně takové chutě. Včera jsme byli nakupovat a já tam pořád chodila kolem toho regálu :-D . A jak nejím paštiku, tak jsem si jí dala dnes k snídani. Tu snad můžu, ne? Včera jsem si ukuchtila květákovou polívku a obalovaný květák. Holky, to vám byla bašta. Ta polívka se mi povedla :-) . Nějak mi začínají chutě. My s prací oba zatím taky v poho. Ťuk ťuk. I když můj šéf má řeči o konci firmy celých 7 let, co tu jsem. Holt dřív byl zvyklý na obrat jednou tolik. Přitom si nemůže stěžovat. Minulý týden si koupil skoro za mega nového superba. a včera přijal nového kolegu. Ale oni mají pořád málo. My jsme spokojení. Nemusíme mít miliony. Praha si myslím, že je celkem v poho. Snad něco najdete, moc držím pěstičky.
Tery pastiku muzes,ale ne jatrovou,nic z jatry a ryby muzes ne morske a normal ryby jen max. 3 x tydne a pokud mas exem,tak snad jen jednou v tydnu.Najdes to na netu.
Profilova fotka
Aha, tak to se podívám. na ekzém trpím, zrovna se mi teď udělal pod kolenem. Myslela jsem, že se udrbu. Tak to nevím, jaká ta paštika byla. Klasická Májka. Já miluju pangasia, ale ten je zrovna mořskej. No, u rodičů je ještě pstruh, tak toho bych mohla. Já mám ryby tak 1x za měsíc, protože u nás o to stojím jen já a mamka :-| .
Článek se načítá
no ty morske se nesmi kvuli vysokemu obsahu rtuti,mohlo by to poskodit mimi a jatra a vyrobky z ni se nesmi kvuli vysokemu obsahu vitaminu A,to muzes poskodit mozek miminka. Oristky se nesmi,protoze muzou zvysit sanci na astma,exem a alergie. Muzse sardinky,ty zas maji dobry ucinek na vyvoje mozku a pak na inteligenci dtete. ja je jedla v tehu porad a veru je chytra jak opice :-D A to fakt ;-) A taky se ti v tehu muze po porodu az exem uplne ztrati,ale nemusi. To vim od kamaradky,ma silny exem,tak v to doufala,zlepsil se ji hodne po porodu,ale uz ho ma zas zpatky a pry se nekomu uplne vytrati temi hormony. Jen papej,jsi na zacatku,tak od 7 tydnve vetsinou ma kazdy uz nechutenstvi,tak si to uzij :-)
Profilova fotka
Dostali jsme olejovky, tak možná udělám o víkendu pomazánku. Aspoň něco. Vnitřnosti nejím vůbec. To mám husí kůži. Já mám teď po ránu jen takové občasné nevolnosti. Že mi chvíli je na zvracení, ale pak už je to dobré. Dnes při čištění zubů a včera ještě před snídaní. Ale jak jsem se najedla, tak dobrý. Já nechutenství nechci. ]-( Už teď jsem rekonstrukcí zhubla asi 5 kg a všechno je mi velké. Včera jsem si dělala poslední test a těhu čárka je už stejně silná jako ta testovací.
Tak pak pisni co u doktora ;-) Budu drzet palecky
Profilova fotka
určitě písnu, jdu tam ve čtvrtek ve čtyři, takže v pátek vám napíšu info. :-)
teri, taky na tebe budu moc myslet. to víš chutě jsem taky měla a je fakt, že jsem si ty sýry občas dala, nic se nemá přehánět, když se tím vyloženě nepřecpáváš. ale je pravda, že jsem je měla tak 3x za těhu.
Ahoj tety ,-) tak mám přes 2 cm, a srdíčko jsem ukázal jak mamince, tak tatínkovi i té hodné paní doktorce ,že mi bije osto šest Maminka je od zítřka s emnou doma a bude jen a jen odpočívat ,ale ještě musí k paní doktorce praktické,neboť maminku trápí zánět žil a hrozně ju to bolí,tak uvidíme, co jí paní doktorka předepíše,neboť jelikož už sem v domečku já, tak maminka skoro nic nesmí ,aby mi neublížila. taky si maminka s tatínkem myslí,že jsem hroizně velikej , že by mi začal růst ocásek,když jsem tak dlouhej ??? terjar ty bláho gratulujííí takže my sme měli ve stejný měsíc svatbu a budeme aj v červnu rodit příští rok :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
brnanda: díky. To nám to hezky vyšlo. A kdy máš přesný termín? Budeme ho mít asi skoro stejný, pač já jsem těhu nějak od půlky září, aspoň si to myslím, protože to jsem měla ovu. A v kolikátém týdnu tedy jsi? To už jste celkem velcí a i srdíčko - to je super. Já bych taky moc chtěla zítra slyšet srdíčko, abych měla takovou tu jistotu. K doktorvi pak půjdu bůhví kdy, když je na tom kongresu. :-| A už jste něco kupovali na mimčo? My už něco máme, ale to jsme dostali už dřív a teď mi Jára koupil k svátku troje bodýčka a ponožtičky a já čepičku - neodolala jsem. :-D Evi, díky. Já mám chutě šílený a taky mi začíná dost věcí smrdět. Brnanda: a co ranní nevolnosti?
brnanda: tak taky gratuluju. to je tak super, že tu máme dvě těhulky, holky nebudete náhodou rodit v červenci? Asi spíš v červnu co?Já jsem totiž loni otěhotněla v říjnu :-) a měli jsme hezký dáreček k ročnímu výročí.
Profilova fotka
Evčo, asi v červnu. poslední MS jsem měla 11.9. Já se na zítřek tak těším. Snad bude všechno v pořádku. My si dáme takový předčasný dáreček k 2. výročí. letos jsme si nadělili byt a příští rok mimčo :-D . To jsem zvědavá, co si nadělíme na nějaké kulaté výročí. Asi vyhrajeme ve Sportce :-D :-D :-D Holky, a co Vánoce? Já už nějaké dárky mám, ale kupovala jsem ve skutečně jen jeden. Zjistila jsem, že se mi nevejdou hluboké pekáče do trouby, tak je dám tchyni k Vánocům, ona má takové příšerné opalené. Pak, jak nemáme moc polic a ani stěnu v obýváku, daruji spousty věcí vlastní výroby. Protože to fakt nemám kam dát. Obrázky si pověsím, ale mám horu jiných věcí. Pak jsem si kdysi nakoupila 4 okrasné podložky pod hrnce a využiji jen 2, tak je dám švarové. Zjistila jsem, že jsem dostala 3 minutky, tak dvě taky daruji atd. Pro Járu mi dnes přijde batoh, který jsem "koupila" za body ve spořce. takže zatím super. Jen Járovi chci koupit nový telefon, asi za 2 tis. Snad dá šéf na Vánoce odměny. Bohužel penízky sypeme jinam, ale aspoň něco pod tím stromekm bude.
Brno,tak gratuluji k prvnimu vysetreni x-) ;-) My uz mame na vanoce pro verunk uplne vsechny darky a utratili jsme na ni nekolik tisic-manza se zblaznil,ale zas ma krasne darky. Ted jsem s ni byla koupit kostym carodejky na hallowen a dopo k narozkam,ma za dva tydny,tak dostane velky dum pro panenky s nabytkem a se vsim,autodrahu a jeste drobnosti. Holky,me se zcvok chlap,husti do me,ze chce treti dite a to ted hned. Jak nakupoval ty princezny,panenky apod.tak se rozhod,ze ted udela urco kluka,ze to riskne znova a neda pokoj. Ja druhe nechci,protoze jsem pred dvemi lety potratila a ted rodila v sestem mesici a vubec,viki je jeste malicka a mu se to neda vysvetlit a porad prudi 8-(
terjar..kolem 19.6 2010 a jsme v 7tt přesně 6+5 jinak ,ty jsi teda asi ve stejným ,když říkáš,že ov jsi měla vpůlce čevna ,-) my víme přesně,že sme otěhotněli 18-19.9 :-D neboť 17.9 jsme byla na ultz.že sem měla véco akorát přichystaný na ov :-D my vánoce letos neřešíme..neboť jsem odedneška na neschopence a žádné penízky do + nemám enašetřený a říkají,že trvá ,než neschopenka vždycky dorazí +-až 3 měsíce,tak budeme rádi,když přežijeme!! Jinak máme pro ženské koupený balíček kosmetik yuž od září a pro chlapy sme te´d koupil i taky balíček kosmetiky a pro děti už mám od září nakoupený jako pro synovce a neteř a pro pejsky nakoupím až v prosinci ,-) budeme rádi,když si uděláme krásný vánoce stím,že budeme mít stromeček a že hlavně budou na něho penízky! a te´d vám něco skopčím,protože na to psát to znovu už nemám... Ahoj tety.. nejsem kluk, já sem ještě ploutvička maličký didinek,to si jen maminka s tatímkem dělají legraci,že sem ohodně větší,než má být víš.. normálně mimouška mají +-1,3-1,5cm a já mám přes 2 cm proto si maminka dělá legraci,že mi naroste ocásek ,-) ...Ale dneska mi není vůbec do smíchu ... ráno musela maminka ke své obvodní lékařce, ta konstatovala,že musím mít další antibiotika-údajně tyto ant. mi neškodí,ale víš jak to chodí ,jedno % pořád máš ale...pak semnou odtam letěla na gyndu, ta mamince vystavila druhá paní doktorka neschopenku a poslala s urgentním vyšetřením k hematologovi,že to nejde takto nechat. Tak maminka šla do práce dát neschopenku , a pak jela zase na viniční za hematologem... ten ju teda vzal a uznal,že to podělal, že mi to před těma 3týdnama mohl už nasadit a byl by klid.. dostala injekce-jsou to vážně injekce žádné pero jak mají diabetici a pod!!!! takže se mi maminka tak vystresovala zase,ale tak,že sem myslel,že ji hrábne! od 6:30 lítání dojeli jsme domů v 11h. unavení ,hladoví ..že si dala polívku a šla spát ! Nikde ty injekce sme nemohli sehnat, nakonec sme volali na starou osadu do vojenské nem.a tam je měli a úplně s min. doplatkem pakatelem - v jedné lékárně chtěli i 500korun doplatek!!!a jedna lékárnice mi říkala,že je to lepší brát u sv.anny a nebo dole vtý vojenský,že oni to berou ve velikánským množství a udělají to tak,že to pojiš´tovna zaplatí...na 5krabiček po 2injekcích sme dopláceli 31 kč ,-) takže pakatel ,-) to už 80kč stála ta desinfekce Šly sme tady do třetího patra za paní Tománkovou nebo jak se jmenuje, že je teda ta zdrav.sestra,aby to ukázala tatínkovi,. víš maminka to píchat ee ,ta brečela,jen když to viděla ... jenže nebyla doma, tak že taťka že to zkusí sám.. píchá se to do břicha,ale u těhul je dovoleno všude, takže sme šly do pr.ruky ,protože na noze sme nemohli pořádně chytit tu kůžu -je tam málo tuku :- D no chvíli se rozmýšlel, potřel to tou des. a maminka se koukala jinam , ani necítila,že to píchnul!!ale ta látka,co do ní tekla, to byl mazec!! křičela ,aby to pomalu tam spouštěl, to bolelo jak něco!!!pak to štípalo jak kráva -teda říkala maminka tatínkovi ,-) a asi po 10min. to odeznělo.Ae ten vpich nebolel. Nejhorší na tom všem je, že to bude maminka mít až do šestinedělí a nejhorší ještě na tom je to,že já sem to věděla,že ty injekce příjdou,ale realita je úplně jiná.....!!!! Bolí mě úplně z nervů břicho , tak si musí jít lehnout... Jo a ještě doktr.jako normální ta ráno ta praktická mamce dokonce ráno řekla, že proč mám ten anopyrin ,že to vede akorát k potratu-tak zase byla taková nervově v řiti a vysadila ho! že prej nechápe,když mám srážlivost dobrou,proč mi ho dává,no tak já nevím!ale zhodli se s ta´tkou,že si vážně každej doktor protiřečí a už tě to pak nebaví víš,protože nevíš, co teda je pro mě a maminku dobrý!!! Takže min. do soboty budu s maminkou ležet a ani se nehnu.....
Profilova fotka
Brnanda: ovu jsem měla cca v půlce září :-D , ne června. Mám jí tak 7 dní po MS. Tak to budeme rodit skoro stejně. Já jdu dneska poprvé k doktorovi, tak na mě mysli, ať to mám taky OK. Já už chci moc vidět srdíčko. Rádi bychom to o víkendu pověděli rodině, protože ty jejich pohledy, proč si nedám skleničku vína nebo kafe, mě už vážně štvou a Jára mě v tom nechává pěkně vymáchat. Takže už si to stejně všichni myslí. No to je síla, a na co si musíš ty injekce píchat. Tak se hlavně šetři. A hlavně se snaž být v klidu, i když ono se to snadno řekne. Já to taky neumím a jsem nervák. Zítra budu první noc asi doma sama, já posera. Se zamknu na všechny západy, utěsním okna a žaluzie. Bydlíme v přízemí, o to budu mít větší strach. jsem přemýšlela, že snad zavolám švagrové a uděláme si holčičí večer. Mamina mě sice láká k nim, ale mně už se tedy moc nechce, když mám konečně svoje a můžu si dělat, co chci :-D
terjar tak co????jak dopadla ko?? no jo mám heparin a dneska mi ho píchnul manžel úplně krásně !sama sem si ho zkoušela píchnotu snad2!ale nešlo to nedokázala sem si to prostě bodnout do té kůže asi potřebuju víc času na to... jinak já když sem sama doma jo :-D mě stačí to,že te´d manžel ráno odchází a já sem tu sama jo :-D tak zamču dveře,klíč otočím na bok, aby nikdo nevyš´táral klíč zněho :-D dám dva řetízky co máme :-D a pak se zavřu a zamču ještě vložnici :-D máš mě vidět,když jdu pak na záchod třeba vnoci nebo mi to stačí ještě ráno,když si uvědomím,že su tady sama :-D :-D :-D
Profilova fotka
brnanda: tak jsem těhu 6 týdnů. Přesně mi to neřekl. Do poradny jdu za 5 týdnů. Na utz byla vidět nějaká dutina a v té žloutkový nevím co, prý je tam, kde má být. Mám se šetřit, žádné těžké věci, jíst hodně zeleniny a ovoce, z jídla mi vůbec nic nezakázal. Můžu i ryby a sýry, ale sním se tím samo přejídat, aby mi nebylo špatně. Sestřička - kamarádka byla tak vykulená, když mě tam viděla, začala mě objímat v té čekárně, kde bylo asi dalších 10 ženských a kdybyste viděli tu její radost. Je to mamčina nejlepší kamarádka. Pak jsem si musela koupit vitaminy pro první trimestr Calibrum babyplan, tak nějak. Je tam jód, ten je prý důležitý kvůli štítnici a samo listovka a další. Ale mám to jíst jen první 3 měsíce, pak už nic, prý jsou pak velký děti. Srdíčko jsme ještě neslyšeli. Jen se mě vyptával na zdravotní potíže atd v rodině, tak jsem mu řekla o synovci a tom srdci, tak mě budou hlídat a půjdu na nějaké genetické vyšetření. Ale to až v tom 11. týdnu, vše mi pak vysvětlí. Toť asi vše z první kontroly. Prohlížel mě, jak na křesle, prohmatával, tak i utz, pak jsem volala sestřičce, protože jsem doma krvácela, ale prý je to po té kontrole, ale vyjukalo mě to. Ty jo, heparin. To když slyším, tak se mi vybaví ten vrah. To vás obdivuju, že ti to manža dokáže píchnout. Tak nakonec jede Jára až v sobotu dopo :-D , tak jsem si oddychla. Já jsem to samé.
Ahojky, no super!!!!!takže gratuluji ke kontrole chicht Srdíčko uvidíš až na +- v polovině 7tt ,my sme ho taky viděli ,-) Jinak si mimouška ještě neviděla,ale jestli ti ukazoval na sliznici -peřinka a pak je domeček-děloha chicht tak tam musel bejt takový tmavši flíček na okraji to je mimoušek sestupuje do domečku ,-) No a já mám dneska první ranní nevolnost za sebou!!!! řeknu ti-vám ,že převážně jsem do porcelánu říkávala větu : maminko moje já už nebudu pít a co mám říkat te´d při těch nevolnostech to nevím :-D A to sem snídala v sedm hodin v posteli a pak v devět vstala, hodila si sprhcu ,namalovala se a vysušovala sem si vlasy,když sem začala slintat,tak sem si lehla chvílu na záda a už sem metla :-D jsem ztoho úplně vyřízená!!!unavenáa to musím už pomalu jít k doktorce na ultz.
Profilova fotka
Ukazoval mi dělohu, v té ten gestační váček a vevnitř to vypadalo jako pulec a to byl ten "žloutek" :-D . Byla jsem tak vyjukaná, že si přesné termíny nepamatuji. Ta dutinka byla černá a vní plavalo něco bílého. Ale úplně pidi, musel to nazvětšovat. Mám i fotku, ale tam je vidět jen ta dutinka. Neřekl mi ani přesný termín porodu, to až příště, ale dostala jsem takovou brožurku a tam psali, jak si vypočítat porod, tak mi vyšel na 18.6., což by nějak odpovídalo. Příště už srdíčko uvidíme, to už budeme v 11 tt. Tak doufám, že s námi už mimís zůstane. Dokor je teď na 5 týdnů v Jihoafrické republice, tak mám prý jet když tak do Thomayerky, kdyby cokoliv. A před tím volat sestřičce. Vzala jsem si jejich rady k srdci a k véče se napucla zeleninou a chlebem s vejcem. To byla mňamka :-D. Jen jsem vypozorovala, že mi nedělá dobře smažené, měla jsem 2x ten květák a pokaždé mi bylo strašně těžko a byla jsem nafouklá. Užíváš nějaké ty vitaminy pro těhotné? Ježišmarjá, já nechci ranní nevolnosti. Mně je občas jen nějak divně, ale naštěstí nezvracím, tak snad to nepřijde. Jak bych pak cestovala busem do práce, bych ho celý zblila. Hela a co ty lízátka proti nevolnostem?
Jeee holky to je pekne,jak to tak prozivate :-D x-) x-) ;-) Jen si to uzijte,utece to vsechno jako voda,tak si poradne prozijte kazdy to bliti a nevolnost ;-) A at mate vse v poradku!!!!!
http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-v... terjar tady ti to přesně vypočítá termín ,-) vždyť hjá mám 19.6 a to sme přesně dneska 7+1 ;-) vidíš a vajíčkům by ses měla vyhejbat :-D ty vitamínky užívám,ale te´d sem je musela vysadit kvůli těm antibiotikům,jinak dobrý všechno ,ale ktomu jím listovku zvlášť ,protože v každých vitamínehc jí je málo . Mě dneska zase píchnul manžel tak blbě, pomalu a já myslela,že ho zbiju :-D te´d s emi to směje,ale vtu chvíli sem na něj až křičela,že co dělá :-D :-D jo a ráno mi dělala společnost na záchodě jesska,jako by ste s eholky smáli jak prase a ne zvraceli do mísy,kdyby ste mohli!!!ona si myslela,že asii vtý míse něco mám,nebo hledám a kňučela vedle mě jak trdlo, že chce asi taky ,pak sem ju vmezi čase trochu zahnala, a ona mi kňučela za nohama na chodbě :-D :-D :-D te´d se tomu směju, když si to řpedstavíte jo,ale vtu chvíli sem myslela,že po ní hodím toale´ták,kdybych mohla :-D o těch lízátkách sem to slyšela, ale někdo říká,že pomáhá a někdo že ne.. nevím,mě to do dnešního dne nezajímalo :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?