Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Je, holky děkujeme, teď už je to zase trošku jiné, už jsou položené koberce a včera jsme přivezli PVC do obýváku a kuchyně, takže o víkendu je o práci postaráno. Barevné je to hodně, ale nejsou to výrazné barvy, tak to krásně ladí. Z koupelny mám obrovskou radost, už aby byly ty obložky a dveře. Já to zas nafotím po víkendu. Holky, včera jsme měli schůzi v baráku. Tak z Járy udělali člena předsednictva, protože je to chlap a jsou tam 2 ženské. V plánu je nový výtah, elektrika v domě (takže opět bordel) a zateplení. Jenže na to nejsou prachy, takže zvýšili fond oprav, což jsem ale ráda, jinak by nám to spadlo na hlavu. A taky máme 2 neplatiče, takže se schválil právník, aby je vyhodil a pak se ty byty prodají a budou z toho hned potřebné 4 mil. Snad to dopadne dobře, protože už se o to prý snaží několik let. No takže máme další starosti s tím členstvím, já nechtěla, ale prostě celý barák se spikl. Jsou to vesměs staří lidé, ale patří to mladejm, jenže ti tam nebydlí. Maicky, že ty se trefíš přesně na den, co? Holky, já mám teď ovu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jára je jak utrženej z řetězu :-D . Já bych teď počkala kvůli té naší pitomé vládě, ale ono bude pořád něco. Maicky, tak dnes na tebe budu strašně moc myslet, snad nebudeš moc škytat? :-D Jo, četla jsem na koníkovi, že máš angínu, je to aspoň trochu lepší?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Stále 2v1 :-D Já jsem to říkala hned, že zase budu přenášet. Teri: Jo jo mam angínu, už je to o něco lepší, beru druhej den penicilin, tak začal zabírat, tak snad do porodu budu tak nějak ok. A držim palečky, když je ovu ;-) A jak píšeš... Já bych nečekala. Kdyby si měla čekat pokaždý když ty blbci nahoře něco vymyslí, tak nebudeš těhu nikdy... ]-(
Profilova fotka
Maicky, tak to je dobře. Takhle to není procházka růžovým sadem a ještě s horečkama. No právě, takhle bychom se mimča nikdy nedočkali. Pořád bude něco.
Tery,to by jsi mimco nemela nikdy ;-) To bude porad nejaka krize,zdrazovani,snizovani davek,pak bez prace,pak se zas auto treba zakzi............. Maicky,tak si zacpi pusu a at ti mala foukne do nosa :-D :-D A at jsi brzo zdrava bobku. To na dskuzi poruba,kde chodim,tak jsme tehu vsechny,teda krom dvou,co jsme uz odrodily :-D Tak to je sranda
Profilova fotka
Teď je všude těhotných. Taky už se těším až budu. Jen se modlím, aby mi nebylo nějak extra špatně a mohla jsem normálně chodit do práce co to půjde. a pak nějaký ten přivýdělek. Jak asi válčí Evča, už tu nějak čásek nebyla.
Profilova fotka
Teri: Jsem naštěstí bez teplot, ale nemohla jsem mluvit a měla jsem šílenou rýmu. Teď už je to o něco lepší, ale dokonalý to neni. Člověk je jak mátoha.. Simi: jasně, vyzkoušíme :-D ;-)
ahoj holky maicky: tak se brzy vymaroď. ;-) ať jsi k porodu fit ;-)
Profilova fotka
ahoj Holky, tak hlásím podlahy hotovy. Ale jsem na dně, navíc mě skolila nějaká viróza. Byla to teda hrůza. Všude 2 vrstvy PVC a ještě nějaký šílený podklad, který jsem museli rvát špachtlema, klouby mám úplně sedřené. Taky jsme se chytli, já brečela, křičeli jsme na sebe... Ale to jsou naštěstí jen chvilkové stavy. Večer to vždy vynahradilo mazlení a sexík. Ael povím vám, mám toho už plné zuby. Co asi Maicky??? Zas hodím fotky
terjar.. vydrž prťka vydrž!!!!! my s etaky dohadovali ,-) anejvíce,když mi chtěl mužíček udělat radost a přidělal garnýž,aníž by si všiml,že je malá že :-D byla o 20čísel krátkánež bylo široké okno :-D :-D tak já se psychicky připravuju ...dneska v půl druhý máme pohovor v reprofitu -spešl klinika na dělání miminek -připadám si spíše jako bych si to miminko šla koupit :-S
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jsem stále 2v1, zatim se Tomášekovi nechce :-N Brnando: Držim palečky :-) A neboj, všechno dobře dopadne :-) Hlavně, aby jste se mimíska dočkali ;-)
Ahoj .. Ták teda musím všechno napsat dokud si to pamatuju ....v reprofitu jsou velice příjemní!!každej vás tam zdraví, jsou milý od pohledu i sestřičky na recepci všude!Nádherný prostředí vevnitř všechno vážně úplně super! No a je to takto: IUI:2000kč s lékama už kdybychom šly do injekcí-což se dozvíme z výsledků (opět se musí udělat všechno možný že samozřejmně ,-) ) tak by byla cena 1500kč-neboť tam to hradí hodně pojišťovna. mezi minimální stimulací a IVF je jen rozdíl asi vtomto- min. stimulace má injekce-léky jiné,než u IVF-tady jsou drahé léky a pod. Min. stimulace bez léků stojí +-13tis. IVF +-50tis. 2DC jdu na krev a 12Dc jdu na oba dva ultrazvuky,kdy mi doktr.řekne co a jak a maximálně už říjen půjdeme na IUI. Další věc-kvůli mím nemocem budu od chvíle zahájení zjištění po IUI ,že su těhu doma ,píchat si inejkce až do 6tinedělí a budu odevzdána přímo do nemocnice (nevím do jaké--ptali sme se,ale doktr.řekla, že to ještě se uvidí) na rizikové oddělení. Kdyby došlo na IVF,či ještě stou min. stimulací, budu doma od odběru vajíček na neschopence a opět předaná na rizikové oddělení. Při otázce,jeslti nebudu 9měs. v nemocnici mi řekla paní doktr.že ne, ale budu docházet třeba jednou-dvakrát za dva týdny, je i možné ,že to bude po 2-3 dnech na kontroly,tak abych se prej na to připravila. Řekla sem jí,že to mi je jedno,že klidně každý den,ale kdybych měla ležet v nemocnici,že to zrovna utínám a nejdu do toho,protože na to já nemám .... Mile sme se pak rozloučili a teď se jen bude čekat..... máme ztoho docela dobrý pocit, ale mě hrozně zničilo to,že najednou mám ze dne na den pak zůstat doma a nic nedělat a to já neumím a já musím makat ,protože najednou mít a nemít +-15tis. měs. co vydělám je nemyslitelný!!!! Tak sme si doma říkalii,že zkusíme třeba do konce roku IUI ,a pak od ledna -únory se našetří těch 13tis. popř. víc a půjdeme dál... jenže to ještě budu muset našetřit nějaké peníze ,než pak dostanu tu neschopenku že. Jo aj eště jsem si vzpoměla, pani doktr.říkala, že se zaved evždy jen jedno vajíčko a manžel že dvě,že by sme rádi dvojčata a já se culila a říkám "to aby sme to vzali při jednom problému jenom víte " a ona se na nás podívala a řekla,že si to na triko nevezme,že budu mít co dělat,abych udržela jedno. tak nám pěkně tipla úsměv na rtech uf. No jo no,asi to bude běh na dlouhou trať ,-)
Profilova fotka
brnanda, taky strašně moc držím pěsti, abyste se mimíska dočkali. Můj Jára už se chová, jako bychom byli těhu, pořád mluví o mně v množném čísle a nic mi nedovolí nosit a doma mi kontroluje léky na chřipku, zda je mohou těhotné. A ventiluje to mezi lidi, takže už to vědí všichni. Si nějak moc věří, chlapec. Já bych teda raději až budeme ve svém, což se rapidně blíží, ale nechci mít ranní nevolnosti a být ještě u rodičů. Přeci jenom bych chtěla, aby se to dozvěděli nějak hezčí. Ale kdo ví, jak to dopadne. Zatím se jako těhu necítím. Maicky, cože? Ještě stále nic? Tomáškovi se u tebe asi náramně líbí :-) .
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak dneska jdu na poslední kontrolu ke svý doktorce, uvidim co mi poví, buď zejtra nebo v neděli pudu na vyvolání. Když se večer dostanu na net, tak sem ještě písnu, co mi řekli :-) Brnando: Je to určitě běh na dlouhou trať, ale ten konec bude jistě stát za to ;-) Držim palečky, aby vše vyšlo a byli jste za chvíli 3 něbo 4 ;-)
maicky.. si doma udělejte intimní večer ,-) a budeš rodit hnedka ,-) říká se,že spermie působí jako kyselina na plod.vodu a vten den,nebo druhý den porodíš ,-) to není kec,ale je to pravda ;-)
Profilova fotka
Tak holky, mám už kuchyň. Jen musíme koupit pracovní desku a instalatér musí vše zapojit. Ale to bylo. Kluci to zvládli za víkend, ale při rozbalování stolu jsme zjistili, že nám dali jen 3 nohy a navíc už to bylo zřejmě reklamované, lak na všem byl jakoby obroušený. Tak jsme to jeli vrátit, ale dodání nového 5 týdnů, tak nám vrátili prašule. V pátek jsem si pobrečela. Elektrikáři mi zničili podlahu v obýváku a kuchyni. Udělali mi do ní spoustu děr, asi od hřebíků atd. Dělal to strýc. Naskládala jsem tam kartony, ale myslela jsem, že si je budou přesouvat podle toho, kde budou pracovat, ale to jsem se mýlila. Neměla jsem jich tolik, aby to zakrylo všechno. V pátek tam vezeme kuchyň a já koukám a všude díry. Navíc ty kartony asi byly úplně nanic, protože když jsem je pak odklízela, tak po nimi ležely kusy železa. Taky nám zničili tapetu za tv. Namontovali tam špatně zásuvku a pak jí dali vedle, takže tam mám díry od šroubů, ale naštěstí to není vidět. Takže jsem byla s nervama v kýblu. ta podlaha nás stála 10 tis. Dnes jsem volala do podlahářství a poradili tmel. Jára v truhlárně používal nějaký vosk či co, tak se na to podíváme. Samo je to nejvíc uprostřed místnosti, pod sedačkou je to nádherně rovné a bez děr. Ale snad o víkendu se to jakž takž dodělá a můžeme se příští víkend stěhovat. Ostatní dodělávky můžeme provádět za provozu - jako namontování parapetů a lišt. Snad dnes koupíme sedačku, mají jí mít ode dneška. Ale s tím stolem tedy nevím. všechno mají tak drahé a tenhle byl super, ty židle. Jinak gratuluji mocinky moc maicky, četla jsem to na koníkovi. Přeju Tomáškovi hodně zdraví a štěstí do života a vám spokojené a hodné miminko. A těším se na fotečky.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Včera nás pustili z porodnice :-) Vložila jsem na koníka pár foteček, tak se můžete podívat. ;-)
Ahoj holky, tak koukám,že maicky to má za sebou tedááá... gratuluji !! Jinak návštěva reprofitu s euž nekoná - my sme těhotníííííííííííí :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Maicky, už jsem nakoukla, je úžasný. Brnanda, jeeee, tak to strašně moc gratuluju.
NO teda holky!!!!!!!!!!!! Maicky,velike gratulace,jdu se koknout a brno,tobe jeste vetsi x-) x-)
Maicky maly je moc krasnyyyyyyyyy!!!!! A co mala na neho? Nase veru chtela nechat v nedeli viki na nastever,ze ji nechce domu,at si ji pry nechaji a pak ji chtela vymenit za 7mesicni holcicku od kamosky :-D :-D Pry uz nechce sestricku a nemaji rada :-S No hold spadla z lopatky bobek. Brno a kterem jsi??
Ahoj ženy ,;-) no jo nemůž spát..převaluju se vposteli už od jedné hodiny a bolí mě břicho furt,tak sem raději šla odtam pryč,aby se Víta chudák nebudil furt. Dostala jsem včera ultimátum od doktorky,že si to v práci musím zařídit-úlevy a nebo půjdu rovnou na nesch. jenže jelikož pracuje se mnou tchýně že,tak sme museli to říct rodině ... jinak by sme to všem řekli až o vánocích . Moje mamka se to dozví až v sobotu... Bylo by nefér,abych to řekla dneska v práci ženským stím,že nesmím vysávat a tahat pytle,že si potřebuju doml. aby jednou týdně za mě vysáli a aby Dana,co je s emnou na té straně vynesla pytle,co nechám ve výtahu,abych mohla chodit vklidu do práce...no a představa toho,že by na mě tchýně koukala a to ani nejde si to představit, toto bych jim nikdy neudělala... tak sem ještě popráci musela zajed knim domů a manžel čekal tam na mě a řekli sme to ,-) Přesně víme,že sme otěh. 18.9, je to teprve na začátku!...Bože můj chodím spát v osm hodin a dneska nemůžu chrnět!! a to za hodinu vstávám ,brutus blé... Jinak domeček pro didinka mám krásný,ale maličký.. už tři týdny jsem nafouklá jak balón,že volné kalhoty, co sem měla po zhubnutí a udržení kileček dole(což prozatím ty tři kila v posilovně co sem dala za ty 4metry dolů jsou pořád dole echt) nezapnu kalhoty přes pas-tlačí mi to hrozně na břicho a tím,že s emi břicho jakoby napínalo, roztahuje se mi děloha-říkala dotkr.-proto i nemůžu spát.Já nevím co mě teda čeká dál,ale když už te´d mám to..že nemůžu zapnout kalhoty, natahuje s emi děloha- nebolí to,ale tlačí mě to a připadám si,jako bych měla namožené (jéje te´d došel Víťa,že kde sem a tak mě tu raději nechal,aby se mohl vyspat ) ,ale občas to bolí a je to hrozně nepříjemné ,záda,pálení prsou, pálení prsou ,pálení žáhy prsa mám už o číslo větší a hrozný návaly horka ..co bude dál??? A tak snad bude vše ok a v červnu se didinek narodí jdu podívat po nějakých sportovníchkalhotách na MMB a aukci ,protože vtěch riflách chodit nejde už te´d si připadám břichem jak ve 4-5metru ,mám ho celé nafouklé od prsou rovnoměrně,že tonejde ani skrýt a Ví´ta mě vždycky s otevřenou pusou sleduje ve sprše,jak se mi zvětšili prsa to je hrozný to já nemusím a jestli tady to budu tahat před sebou ,tak mě upadnou záda,která bolí už te´d v kříži...jéje jak já si libovala, když sem cvičila,že mě nebolí hlava, že nemám migrény, hučení v hlavě že mě nebolí záda a pod. a hups za tři týdny všechno je zase tu :-D podle poslední ms sjem v 5tt,ale ve zkutečnosti jsme přes ně v pátek teprve ve 3tt
Profilova fotka
A to se dá takhle brzy poznat??? Já vám holky nevím. V sobotu to mám dostat a vždy ten týden před už mám takové lehké špinění a bolesti v podbřišku a teď nic. Možná si to spíš vsugerovávám. No tak uvidíme. sim, snad se to spraví. Pak bude za sestřičku ráda. My byli včera u švagrové. Synovec měl minulý týden 15. narozeniny a měli tam kopu dětí na oslavu. neteř si s ním chtěla hrát (8) a oni jí pořád odstrkovali atd. No tak večer, když si šli čistit zuby, tak mu zlatíčko Eliška dala na zubní kartáček místo pasty tělové mléko :-D . Naštěstí si toho Lukýn všiml. Ale teda povím vám, je to s nima děs běs, puberta s ním hází a Elina je pořád uřvaná. Kvůli každý kravině. A včera řekla Járovi že je to zm.d malej, tak pak řvala, ať to máma neříká tátovi. Se divím, že jí Jára jednu nesekl.
no ms nedošla, a na ultrazvuku je gestační váček , paní doktr. říkala, že by v pátek sme už měli vidět, jeslti je tam mimi a nebo jeslti to není mimo.... začali mě horzně bolet záda a za chvíli musím zase do práce :-| bych šla spinuškat nejraději!
Tak Veru viki neublizuje,ale mylsim,ze kdybych ji pustila s kocarkem samotnou,tak by prisla bez :-D Ona ji ma rada,jen proste zarli,protoze spadla z lopaty a mzlime se s jinym ditetem a ne jen s ni,moc tomu nerozumi,ze je to setra,ze je stejna jako ona. Ale to ted mela po dlouhe dobe,ze se ji chtela zbavit. Brno,tak at ti to dobre dopadne a jestli muzu radit,tak bez na nemocenskou.Protoze tech par kacek ti zato nestoji,ver mi. ja uz je dnou potratila a ted rodila v sestem mesici. A neboj,nejhorsi jsou prvni tri mesice,pak se vse zklidni ;-)
Profilova fotka
Holky, tak já stále nic. Už je mi to vážně podezřelé. Takže si tento týden koupím test a uvidíme. Bylo by to teda velké překvapení. Nedoufala jsem, že by se nám to povedlo takto rychle. Kor, když dnes slyším od kamarádek, jak se snaží třeba i rok.
Profilova fotka
MS už nepřijde. Budeme rodiči! :-)
Profilova fotka
22.10. jdu na gyndu. Doktor pak odjíždí na měsíc na kongres, tak pak už by prý bylo celkem pozdě na první kontrolu. Jen se mě ptala, jestli si to nechám. Je to takové divné, byla to hned první otázka. Ale doufám, že už bude vidět srdíčko. Myslím si, že budu asi v 5. týdnu. Tak nevím nevím. Ale aspoň už vím, proč jsem teď taková cíťa a tolik řvu. To si se mnou Jájísek užije :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Gratuluju k nastávajícím maminkám :-) x-) x-) Ať je vše v pořádku a máte krásný zdravý prcíky :-) Simi: malá reaguje na malýho skvěle :-) Pořád ho opečovává. Pomáhá mi přebalovat, koupat a tak. Pořád ho pusinkuje a mazlí se s nim. Když brečí, tak mu hned běží dát dudlíčka. Musim zaklepat, že zatim na něj nežárlí, tak snad jí to vydrží. Snažim se nedělat rozdíly a většinou se mazlim s oběma, když to de :-)
Tery tak to byl fofr,tak to moc gratuluji,tatinek musi byt blahem bez sebe a vasi uz to taky vi? Maicky,no nase veru jak kdy,ale pomaha taky hodne,no ale nekdy zarli.Nastesti neublizuje
Profilova fotka
Děkujeme. Naši to zatím neví, až po první kontrole. Jára by to chtěl vydržet do Vánoc, ale to neklapne :-D . Uvidíme, jak dopadne první kontrola, ale včera jsem testovala znova a čárka za ten jeden den pěkně zesílila. Tatínek je blahem bez sebe :-) . Jen teď s tím stěhováním. Včera jsem v bytečku uklízela do skříní, myla okna. Si musím dávat víc pozor. Jára mě pak napomíná.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?