Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Brno tak to moc drzim palecky at to vyjde. Ale zname tady taky rekli,ze neotehotni,uz byla objednana na umele oplodneni,jen cekala na menstruaci kvuli hormonum a ta uz neprisla a za chvili porodi chlapecka ;-) Tery a jak se bydli??Mas nekde fotky bytecku? Nam uz vsichni odleteli,tak ko necne uzivame klidku zase a pohody Maicky,ty uz to mas kazdym dnes,ze?
Profilova fotka
Sim, zatím je to ještě napůl staveniště, ale už máme hotovou koupelnu a záchod a je to úúúúúúúúúúžasné. Už tam musí manža jen přivrtat doplňky a zítra budeme celý byt tapetovat a pak malovat. Už je natažená nová elektrika na světla a čeká se na podlahu a pak se bude moct natáhnout elektrika na zásuvky. V pondělí přijde truhlář na změření vestavných skříní, přijde obkladač na kuchyň a příští pátek nám budou montovat nové bezpečnostní dveře. Já zítra nafotím aspoň tu koupelnu a WC a večer vložím fotky před a po. Abyste si udělaly představu, jaký to byl hnus. Tak to se máte, já už se taky těším na klíček a pohodičku :-D . Je to náročný. A ty máš někde fotečky malé?
Ja mam vsechny fotky na facebooku. TAk mrkni tam,me to tady nikde nejde vlozit a na facebooku mam vsechny od porodu do ted. http://www.facebook.com/home.php?#/pr...
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jen načuhuju ;-) Brno a teri: Tak ať se brzo zadaří a jste brzo těhulky :-) tfuj tfuj tfuj :-D Simi: Dneska je to přesně za 20 dní, si ještě počkam :-D
Profilova fotka
ahoj holky, teda Maicky, to to uteklo. Držím pěsti. Sim, díky. Necháváme tomu volný průběh, tak uvidíme. Mám nafocený byteček, už skoro finišujeme. O víkendu jsme malovali a tapetovali, vypadá to úžasně. Dětský pokoje je hodně barevný - žluto-zeleno-oranžový. O víkendu by mohl být dětský pokoj a ložnice hotová, jen položit koberec. Pak se vrháme na PVC a můžou nastoupit elektrikáři a truhlář se skříněma, no a pak koupit a smontovat linku, sedačku a postel. Takže snad už to v září doděláme. Musím ty fotky zmenšit a pak je vložím do alba. Mějte se, papa
Tery tak to je supr,ze finisujete,uz se moc tesim na fotky a kdyz zacinate snazit o mimi teda? Maicky,tak ted uz asi za tyden co? Nervozni nebo ani ne? Nase viki uz ma neco pres 3mesice a 3 kg :-D ,bobek maly. Ted jdem vsichni do hrackarnyotervreli nam tu novou velkou,tak jdem mrknout. Veru uz bude mit cobydup tri roky a taky uz koukame na vanoce,i dkyz uz teda par darku mame.
Profilova fotka
Sim, o mimčo se snažíme už asi týden. Už aby to bylo. Penízky lítají... Je, to je teda prcíček. To tak strašně letí. Je to neskutečný. My eltos Vánoce nevím nevím. Asi se vydáme z peněz, tak to musí rodina pochopit. Už jsme fakt hodně velká rodina a stačí, že pořád někdo má svátek nebo narozky. Járova sestra si teď řekla o dárek k narozkám - chtěla přispět na dovolenou. Ale celkem mě naštvala. Mám jí ráda, tak si nemyslete nic ošklivého. Ale volala Járovi, jestli jí dáme něco k narozkám, že už za 14 dní jede na dovču, chtěla prašule. Přitom ví, že teď peníze vydáváme pořád. Kupujeme jen maličkosti, prostě na drahé dárky nemáme. Ale mrzí mě to, že mně k narozeninám nedala nic, ani loni a to ani k svátku. Stačí pitomá kytka. Přitom jsme fakt kamarádky. a to máme narozky ve stejný měsíc. No prostě mě naštvalo to, že si o to takhle řekla. a Jára jí neuměl říct ne. Jsem říkala, že k Vánocům budeme kupovat maličkosti, hlavně, že jsme všichni zdraví. Chci si ty letošní Vánoce doopravdy užít, budeme s Járou konečně sami i když toho pod stromkem asi moc nebude, ale ta atmosféra, není to o drahých dárcích. A pak být s rodinou a užít si legraci.
Jee,tak to jsem zvedava,kdy se vam zadari. Vanoce byc neresila,my s manzou si vzdycky koupime kraviny a kupujem teda pro male a pak si vecer otevrem treba vinko,hodime sex,nazerem se a to nam staci ;-) Svagrova je krava,neni co dodat. Ja bych si o prachy nerekla nikdy nikomu,jen kdyby se me teda zeptal,co k narozkam chci
Profilova fotka
TAk to my taky :-D . Jára už se strašně těší, že konečně můžeme bez oblečku. Leze po mně pořád. Já visím na okně s válečkem v ruce a snažím se, abych nepřečárla na strop a on mě začne otravovat :-D . Já bych si o ně taky neřekla. A to mu ještě povídá, že je jí to blbý. Tak se neměla ptát. Ona je o rok starší a ještě bydlí u rodičů, takže peníze cpe do svých koníčků. Moc toho holka o životě asi neví. Příště ale budu tvrdá a řeknu jí, ať se nezlobí, ale že prostě nemáme. Tchyně měla svátek a koupili jsme jí orchidej v květníku a jakou měla radost. Já už se taky těším, až budu nakupovat na miminko. Evča občas něco šoupne na koníkovi do alba, tak nakouknu. Ty miminka jsou takový roztomiloučký.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Koukam, že se tu stále něco děje :-) Teri: Tak to se taky těšim na fotečky z bytečku :-) A moooc držim palečky, aby se co nejdřív zadařilo ;-) x-) A dětskej pokojík máte vymalovanej stejnejma barvama jako my obývák :-) A pokojíček sme teď taky Dádě dodělali, je oranžovo zelenej, fotečky mam na koníkovi, tak se klíďo mrkni :-) A buď ráda, že tě Jára otravuje :-) Je aspoň vidět, že ho dělání dětí baví :-D Simi: Od zítra je to týden a abych řekla pravdu, tak nervózní nejsem. Spíš se už těšim, až to konečně příde, protože to břicho už docela bolí a hlavně ty noci stojí za prd :-p
Profilova fotka
maicky, já na tebe myslím, kdy napíšeš že už :-) . Je to hodně barevný, ale zatím jsme se setkali s kladnými odezvy. Dnes jedeme kupovat dveře do ložnice a d. pokoje a lištovat strop. A o víkendu ty podlahy, do obýváku a kuchyně ještě musíme koupit. A taky jedeme v neděli koupit postel, mají na ní teď 15 % slevu. Jen se nám pořád nějak nedaří dohnat zedníka, aby obložil linku, přitom to má na 2 hoďky. obklady máme jako do koupelny - velký, nikolik klasiku. No a pak ještě kuchyň a zbytek elektro. Já už jsem nakoukla. Vypadá to nádherně, říkala jsem to Járovi, aby si nemyslel, že jsme to s tím d. pokojem přehnali :-D . Já ráda jsem, ale občas to přehání. Snad už mi dnes MS skončí a mužeme na to skočit :-D
Maicky,ja taky cumim kdy pisnes ze uz :-D My mame taky barevny,mame modro zluty,ale jasne barvy a krasne to pokoj prosvitilo a koberec je modry se zlutymi puntiky a nabytek je modry,stena u okna a portejsi jsou modre jak by blankytne,fakt krasne a bocni dlouhe steny mame jasne zlute,ale pastelove a jeste kolem okna jak se barva meni jsou bile pruhy-ty vznikly nahodou a vypada to bomba,kazdemu se to moc libi a uz jsem i udelal profi,ze mame cas pokoje na spani,pak knihovnu se stoleckem a pak kde jsou hracky,tak to mame i do tech zon rozdele supr podle svetla. No a chtal ajsem tam nebyt obrazy ankonec lezi za skrini a male tam nalepuji ruzne obrazky,tak si tam dela vystavu svoji. Mame takove ty zvykacky ci co to je a jen se to nalepi na stenu,drzi to a kdyz to odlepis,tak to nedela zadny flek ani diry,tak to je supr. Tery,my jak delali Viki,tak jsme to delali v tydnu 27!!!!! Ja jsem uz nemohla ani chodit a to jsme to delali tak,ze jak mala usla,tak manza hodil 4x rychovlovku-chodil i do prace,no mazec. On sel po sexu a ja po spermiich :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi: Koukam, že puntíky v pokojíčkách jsou in :-D My je tam máme taky :-D A my když sme dělali Tomáška, tak sme to teda taky dělali víckrát za den, ale že by to vycházelo 27x za tejden to ne :-D Manža jezdil ještě na tejdnovky, takže sme to měli o to složitější, ale kupodivu se to povedlo hned na poprvý :-N Teri: Tak to se už musíš moc těšit na postel :-) To pak můžete pracovat na miminku od rána do večera :-D ;-) ;-) A můžu Vás ujistit, že se zatim žádnej porod nechystá.. Malej sebou pořád mrská a nic mi neni, tak si myslim, že to buď příde na termín a nebo dokonce po...
Profilova fotka
Teda Sim, to jste borci. To bych se pak asi plazila :-D . Maicky, no Jára se zas těší, že můžeme sexovat různě po bytě, ne jako doteď jen v posteli :-D . Ještě, že nemáme přímý sousedy, jen se stropem a ten máme odizolovaný, takže nás - krom tedy chodby - snad nikdo neuslyší, a tedy ulice, bydlíme v přízemí :-| . No co, u nás v práci se pravidleně kolem druhé hodiny rozohní chlap a řve jooooooo, jooooooooo, jooooooooooooooooooooooo. To se tady všici chlemstáme :-D Já ještě Járu cpu nějakýma vitamínama - Dynamisan - lékárnice mi to poradila na podporu spermií - je v tom arginin na podporu potence, tak to asi funguje :-) Já už musím zmenšit ty fotky, ale musíte pak omluvit ten bordel. Podlahy ještě nejsou hotový a všude jsou krámy. Mně se taky líbí, jak se teď dělají obrázky na zdi, Kačer Donald atd. Vypadá to moc pěkně. Ty máš taky něco, že, Maicky? to si pak taky pohraju. Jenže nevím, zda se to do toho pokoje vůbec vejde. Už teď jsem udělala z ubrouskovky 2 velké obrázky a pak mám 2 veká puzzlata od Anne Geddes, jen je musíme zarámovat. A do ložnice máme dvě svatební fotky, ozdobila jsem si rámeček na zeleno a Jára vymyslel, že je ještě kolem orámujeme vínově, aby to vyniklo na té zelené stěna - vínovou máme tu vlisovanou tapetu - nemůžu se na ní vynadívat. Já si vůbec neumím představit být těhu, tedy ke konci. To už se pak s tím bříškem nedá moc pohybovat. Co třeba zavazování tkaniček nebo oblíkání fuseklí? Kámoška psala, že za pár týdnů čeká dvojčátka - chlapečka a holčičku. teď se u nás ze střední roztrhl pytel, rodí se a je nás i dost snažilek.
Profilova fotka
Teri: Tak to budeš těhulka coby dup :-) A necháváš tomu volnej průběh nebo si začla měřit bazální teplotu a tak? Z mýho okolí je snažilek a těhulek taky dost :-) Tak příští rok zase bude spousta miminek :-) A co se týče toho bříška ke konci těhu, tak je to docela nepříjemný, hlavně, když už tim pak tvrdne břuch. Ale vydržet se to dá :-) A s oblíkáním ponožek nemam problémy, ale tkaničky by byly asi horší :-D Ještě, že mam povolený tenisky tak, že do nich jen vklouznu :-D
Profilova fotka
No hned to být nemusí, chtěla bych si chviličku užívat bytečku a ne hned zas zařizovat d. pokoj. No a taky si užít toho sexu a nemuset mít strach, že někdo vpadne do pokoje. Necháváme tomu volný průběh, nic takového nedělám. Měla jsem velký strach, jak bude tělo reagovat po vysazení HA a já mám MS na den přesně, tak si myslím, že těhu tady bude cobydup. Vždycky si se vším dělám obří starosti a ono to pak jde jako po másle. Takže žádný stres. I když by to byl hezký vánoční dárek pro rodinu. Asi by to bylo nejlepší na léto, vklouznout do žabek a nemuset mít starosti s kozačkama, kabátem atd. Na to ani nejsem vybavená, bych se do ničeho nevešla. :-D
Tery,detsky pokoj nepotrebujes hnes,mimco stejne minimalne pul roku,u nas rok spi v loznici v postylce ;-) Takze rok a pul by jsi urco nic nezarizovala. Ja jsem pro prirozene snazeni,sla bych do vitaminu a mereni teplot az tak po roce snazeni,nam to slo taky hned vzdycky. A s tim sexe to byla domluva,manza souhlasil s druhym st im,ze mu dam kdy bude chtit :-D Takze mel dva mesice sex a druhe dite na cely zivot,dobre ne? :-D :-D
Profilova fotka
Sim, tak to je krásný :-D Ale určitě je teď šťastnej. No to je fakt, dokonce máme i postýlku, jen je potřeba natřít a přelakovat. A pokojíček je vymalován a bude položen koberec. Teď to bude asi taková trochu skladiště. Holky, já už se tak strašně těším do vlastního, i když budu muset vařit, nakupovat atd. Ale určo to stojí za to. I když teď by byla potřeba nějaká finanční injekce :-|
Jojo Tery......u nas chtela hlavne druhe ja,tak jsem musela nejak nalakat a taky vim,ze kdybych chtela treti,staci slibit nekonecny sex a ustoupi :-D :-D Ale treti nikdy nechci ;-) Takze u nas si kazdy prisel na sve :-p A kdy se budete konecne stehovat??STihnete to do konce zari nebo rijen spis?
Profilova fotka
Sim, to je fakt krásný. Co by chlapi pro sex neudělali. :-D No spíš asi zkraje října. Skříně nejsou hotový, začnou se vyrábět až bude podlaha a strop, tak hned volám truhláři, bude to prý trvat 14 dní. A pak musíme koupit a smontovat linku. teď to zdržujeme my tou podlahou, že jsme ještě žádnou nekoupili do obýváku a kuchyně, a pak bude nástup elektrikářů, údajne to za jeden den zvládnou, což jsem teda zvědavá. Ale v říjnu už stopro. Už chci od rodičů, neskutečně mě s..e otec.
Ahoj holky, po dlouhé době jsem tu. Na jaře jsme koupili byt a včera nám dodělali okna. Jak tu píšete, že se těšíte od rodičů, tak my měli to samé. Jen si teď říkám, že jsme měli měsíc počkat a udělat rekonstrukci hned, ale ne, my se nejdřív nastěhovali a teď pomalu rekonstruujeme. Ale co, aspoň jsme se s tím bytem "sžili" a už víme, že když nás napadlo napoprvé, že tohle bude tamhle, tak teď vidíme, že je to blbost a bude to tady :-D Ale hlavně jsme sami svými pány. Nádobí počká do rána (i když ho ale stejně umyju brzo nebo hned po jídle, páč máme straaaašně pidi kuchyň, ale na tu naši co chceme si musíme krapet našetřit), uklízet můžu kdy se mi zachce, na telku totéž, můžeme chodit nahatý aniž by nás kdo viděl... kecám :-D :-D :-D Ale nikdo nás neruší při čemkoliv a můžeme si dělat cokoli. Jin ak, jak jsem tu kdysi dávno psala o mých dvou fenkách, matce a dceři, tak jsme museli nechat tu starší utratit. Vzala jsem si sem do bytu dceru. Našim bylo smutno a vše skončilo tím, že naši jeli k babičce domů a před barákem stála paní a čekala na svou dceru se psem v ruce.Máma hne zmerčila a dali se do řeči, paní měla fenku a psa v autě a naši si odváželi fenku domů. Takže i když nám teď v bytě ta moje dcera, která si nechce moc zvyknout , vyje, tak sa námi zůstane. Ale sousedům to nevadí, v patře nad námi je paní se psem, který štěká třeba i ve 3 ráno, tak jsiou zvyklí ;-) Naši se radují ze štěněte, čerpají z něj energii a já si užívám, právě hárající, moji fenku. A dalo by se řít, že (NECHCI TO ZAKŘIKNOUT!!!) se nám teď daří moc dobře všem třem.
Profilova fotka
Je ahoj charmed, to je doba, co ses neozvala. Tak to je super, že se máte dobře. No my to máme přesně naopak, nejdřív komplet rekonstruujeme. Byt byl neobyvatelný, ale už vypadá každý den lépe. Včera jsme dokončili ložnici, tak už se tam musí natáhnout jen elektrika. Je nádherná. To se nám bude spinkat. Koupili jsme super postýlku. No tak já teď okna umývám, to bylo jediné, co tam bylo nové. a hlavně žaluzie jsou strašně zaprášené a tak blbě se myjou. No my až skončíme s reko, tak budeme švorc. :-| . ale zas budeme mít všechno krásné nové a kam jinam ty prašule nacpat. Aspoň, že je to někde vidět. A kde teď bydlíte, bydleli jste někdy v Libni, že? Tak Maicky, co? Už???
Profilova fotka
Uuuužžžž sem zase tady :-D :-D :-D Jdu jen pozdravit a říct, že stále nic. Mam ještě ke všemu rýmu a bolí mi v krku, tak bych docela brala, kdyby tam malej aspoň do víkendu vydržel, jsem z tý nemoci nějaká zmožená a unavená, tak bych chtěla nabrat ještě síly a nechce se mi rodit s ucpaným nosem a sýpat u toho ]-(
ahoj maicky,no ja te ted videla na koniku,tak vim,ze jsi brzda :-D :-D Charmed,tak to gratuluji k bytecku a at vam to stesticko vydrzi a taky at jste brzo rodinka casem ;-) Tery,my jsme svorc a ani nic nerekonstrujujem :-D :-D
Profilova fotka
Sim, ono to asi v dnešní době není u jinejch jinak. No co, nemusíme mít nadstandard. Hlavně, že máme kde bydlet :-) Teď jsme si vybrali sedajdu a zlevnili nám jí o 43 % na 8 tis., takže super. Teda Maicky, tak se snaž nějak vykurýrovat, i když to asi moc nejde, co? U nás řádí nějaká střevní viróza, kolegyně v noci zvracela, minulý týden mamka a její kolegové v práci. Syna toho jednoho museli převézt do nemocnice, protože 4 hodiny zvracel a už se neudržel na nohou, tak byl na kapačkách. Já už měla tuto virozu letos 3x, už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Je to hnus. vždycky to domu někdo přitáhne a já to pokaždé chytím. Jo asi už máme termín stěhování. 12.10. nám přijdou montovat vestavné skříně, obložky a dveře, je to pondělí. Tak o tom předcházejícím víkendu bych doma sbalila oblečení a navezla do bytu a večer to nasoukala do skříní. To už bude i linka. Tak snad to klapne.
Profilova fotka
Holky, tak jsem se pochlapila :-D http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
tery mi to tam zadne fotky neukazuje?????????????????????
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Tak snad teď
NO uz to nabehlo,moc krasne a mate to tam teda radne barevne. ALe vybrali jste pekne a teple barvy ;-) Jsem zvedava a nabytkem a koupelna je moc krasna x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Teri: Tak jsem to taky zkoukla a máte to tam moooc krásný :-) Vážně paráda x-) x-) x-) Simi: Jaká brzda??? Dyť mam termín až zejtra, tak co :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?