Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
simi: na konci srpna? To bych asi taky nechtěla. :-D
Profilova fotka
Zdravím všechny :-) brnando: Tak to je mazec s tou prací... :-( Tak držim palečky, aby se ti ta práce ve zverimexu líbila a hlavně vydržela co nejdýl :-) Užíte si dovču a pak písni jak jste se měli :-) Simi: To si děláš srandu, že za dudlíka chtějí 400Kč =-) =-) =-) To je masakr... K tomu fakt neni co dodat. :-( Evi: Už za šest???
maicky: dneska za 5 ;-) Včera jsme byli na monitoru a utz a zatím je vše v klidu.
Profilova fotka
evi: Ty brďo to je fofr :-)
maicky: to je fofr, to máš pravdu. :-D Uvidíme, kdy to přijde. ;-)
Profilova fotka
Evi: Tak jak se cítíš?
zatím dobře. Nic mě nějak extra nebolí. Jsem zatím v pohodě ;-)
Profilova fotka
evi: Tak to se máš :-) Až to příde, tak to prostě příde :-) ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak se hlásím po dovolené. Byla krásná ale krátká. Příště 14 dní v kuse. Tohle šíleně letí. ještě máme týden na konci srpna. A vezmeme si určo prodloužený víkend a pak ještě něco na práci. Brnanda, s prací taky držím pěsti. Já teď začala přes prázdniny uklízet u jedněch lidí. Byla jsem tam poprvé, barák jak blázen, ale jsem za to ráda. každá kačka dobrá. Sim, tak to je super, že je malá v pořádku. Určitě dopadne dobře i to vyšetření očí. Včera jsem byla v bytě, síla. Všechno nám tam zbourali. Vypadá to hrozně. Už aby to bylo krásný. Zítra přijde zedník a budou stavět koupelnu a záchod.
maicky: přesně tak, žádný urychlování. Hezky ať vyleze,až se mu bude chtít. Jinak první termín je za dva dny ;-)
terjar.. no tak to je super!!! Já nevím holky, mě tyto prázdniny připadají nějaký jetý ...prostě jako by se všechno sra*o :-S
brnandy: jakpak to?
Článek se načítá
Profilova fotka
brnanda, tak s tou prací jsme na tom obdobně. Jára mi včera volal, že prý jejich firma končí v ČR výrobu, bude tu jen sklad a výroba ve velké moderní hale na Slovensku. A že vedoucí neví, jak to bude s penězi. Dost lidí odchází, Jára teda zůstává. On stejně ani předtím nevyráběl, kompletoval a nakládal, vykládal... Ale zas si říkám, že když tolik lidí odešlo, že by mohli něco přidat. Vedoucí údajně říkal, že až se to stabilizuje, tak by mohli přidat. No uvidíme, přes prázdniny to necháme, protože ještě máme zaplacenou dovolenou a firma normálně funguje do září. Přitom mi manža říkal, že teď se zas vyrábí ostošest. Nechápu to. Ale na tom Slovensku jedou prý jen na 50 % a hala je stála 100 mil, tak asi aby jí pořádně využili. Takže s těmi prázdninami - myslím si to samé. Akorát včera jsme si říkala, celou dobu vše OK a jak si vezmeme hypo, tak se to takto s..e. Jenže zas máme problém se strýčkem elektrikářem, teď je na dovče, příští týden na Moravě a pak opět na dovče. To tedy nevím, kdy ho do bytu dostanu, ale pak to bude stát na něm. Zedník to po něm musí zaspravit a udělat obklady a dlažbu. Ev, stále 2 v 1? Žádné náznaky na porod?
teri: jojo stále 2v1 ;-)
Ty jo Teri, já koukám, že už jste vlastně oslavili roční výročí viď...tak přeju další spokojené roky spolu ;-)
Profilova fotka
Ev, no jo oslavili. V neděli. Ale nijak jsme to neslavili. vraceli jsme se z chalupy, museli jsme doma uklidit, na nákup, samej frmol. Tak jsme aspoň byli v pondělí na večeři a dali si skleničku vína a já pak usla :-D .
teri: my to taky moc slavit nebudeme, kdo ví, jestli nebudu třeba v porodnici a kdyby ne, tak bude frmol kolem malýho.... :-D
Profilova fotka
Ale fakt to neskutečně utíká. Připadá mi to jako včera, řešily jsme tu šaty, prstýnky, svědkyně... :-D A dnes, my máme "starosti" s bytem a vy zas s miminkem. ale jsou to příjemné starosti ;-) Já už se tak strašně těším. Rádi bychom mimčo dali rodičům pod stromeček, oznámení. Ale uvidíme, jak to dopadne s tou prací. Ono nějak bude. Už se tím nenervuju, stejnak to neovlivním. Jsme šťastní, že budeme mít svoje (napl s bankou :-D ).
teri: přesně tak, to kdybych měla přemýšlet, tak mimčo nebude nikdy. To je prostě život, děti jsme chtěli a nemá cenu mít takovej barák, kdyby jsme kvůli hypošce děti neměli. Nějak bude jinak to nejde. Vem si to, že by jsi ty peníze cpala za nájem někomu zbytečně do chřtánu, to by mě mrzelo víc, kdybych věděla, že to po x letech nebude moje
Profilova fotka
ev, naprostý souhlas. Za nájáem bych to nikdy nedala. Dneska mě vyděsila banka, ale pěkně. Málem jsem měla infarkt. Dívám se na net bankovnictví, zda mi už založili ten souhlas na SIPO - byla jsem tam včera. A co nevidím, mám tam dva souhlasy s inkasem. Jeden ten správný a druhý na částku 999 999 999,99 na nějaký neznámý číslo účtu. Žádný specifický, variabilní či konstantní symbol. Okamžitě jsem to zrušila. Včera té paní v bance to nešlo napoprvé zadat, tak se šla někam ptát a pak to udělala už správně. Nevím, zda to bylo tím nebo co to mělo znamenat. Účinnost byla od 21.7. Bych si asi hodila mašli, kdyby mi příští týden odečetli všechny peníze. A v poznámce bylo splátky hypotečních, kartových účtů... Na hypo jsme uváděli jen manžův účet a hlavně se všude píše jako VS číslo smlouvy. Ale ta částka, hned se mi začalo špatně dýchat ]-(
to je tedy mazec, to bych asi taky měla infarkt. :-|
Profilova fotka
Byl to šok. Tak včera u nás byl zedník a ode dneška od rána začínají zdít koupelnu a záchod. Domluvili jsme se přesně na rozměrech a večer jsem mu posílala rozpis obkladů, jak je chceme mít. Už aby to bylo, pořád to měníme. Teď se mi to zase nezdá, ale už to měnit nehodlám. Ono to pak určo bude krásný. Jen příští týden musím do bytu nějak dostat elektrikáře, protože ten bude jako 2. fáze, a taky instalatér, a pak zas zedník.
teri: to víš, že to bude krásný. ;-) Máš někde fotku obkladů?
Profilova fotka
Podívej se na siko.cz a zadej si obklady India. Budeme to mít přesně, jak je na té fotce se sprchovým koutem. Jen hluboký sprcháč a podlahu celou oranžovou, ta ozdobná lišta bude až nad 5. dlaždicí, protože ještě budeme mít udělanou zděnou poličku po 2 stěnách, abychom nemuseli kupovat nějakou skleněnou pod zrcadlo a vymýšlet další. Stejně nejsou kam dát. Takto se nám to moc líbilo. Instalatér přijde dělat vodu a plyn v úterý. Na záchodě budou do výšky 1,2 m a 2 řady bílé, 1 řada oranžová, 1 řada bílá a zakončený to bude tou listelou. Podlaha taky oranžová. Už se na to moc těším. teď to v bytě vypadá strašně hrozně.
Profilova fotka
Zrcadlo bude po té delší straně spolu s vaničkou od sprcháče, obložené mozaikou - siko - Sfera (je sice taková větší, ale bude to super, krásně to oživí)
to vypadá nádherně, ten obklad znám. Nedávno jsme vybírali obklady pro bráchu, tak jsem mu s tím trochu pomáhala, nevěděl si rady jakou. Nakonec má Electru. Moc se mi líbila ;-)
Profilova fotka
Tak to se podívám, jaká ta Electra je. Už v tom mám šílený zmatek. My jsme se na tomto obkladu shodli oba jednohlasně. Stáli jsme před ním a věděli, že je to on. Dnes mi poslal instalatér kalkulaci. Cena je slušná, počítala jsem o chlup míň, ale toho materiálu je fakt hodně. A ještě nám to dá bez DPH. Zítra jdeme kupovat linku. Té se hodně bojím, doufám, že bude stát do 40 tis. Rozpočet máme tip top.
Profilova fotka
Holky, Evulka psala, že už má Davídka u sebe. Narodil se 19.7. v 10 dopoledne. Gratuluju!!!!!!!!!!!
Jeeeeeeeeee,tak to je prekvapko. Evi moooooo obrovske gratulace, a maly at je moc hodnocky,zdravoucky!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Tak to je skvělá zprávička :-) I já se přidávám ke gratulaci :-) A už se moooc těšim na fotečky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?