Menu Forum

Červenec 2008

(Zamčená)
18. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
raduz
Registrovala se 8. října 2007 na beremese.cz. Přidala 315 příspěvků a 2 alba. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Na Helfštýně, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
raduz
Registrovala se 8. října 2007 na beremese.cz. Přidala 315 příspěvků a 2 alba. Region Kroměříž.
 teda Simi-to se mame na co tesit (ja uplne strasne rada spiiiiiiim) nedovedu si predstavit, ze budu mit nedostatek spanku emoticon no uvidime...
Simi, doufam,ze se brzo uzdravis-ja uz jsem konecne zdrava jako ryba (zezacatku to bylo super, ze jsem mohla lezet pekne v postylce ,ale po 2dnech uz to byla nuda a hlavne ta bolest byla fakt desna...)

charmed, super prekvapeni (taky by se mi takove libilo emoticon ) ale asi nas neceka...bo ani jedna mamka neni pri penezich (a tatky nemame) ale nevadi....i za malo penez se da udelat hodne muziky emoticon
21. led 2008 ve 22:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
 ertepla, budu na Tebe (na Vas) zitra myslet!!!!!
21. led 2008 ve 22:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mataharyy (28 r.)
1
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 714 příspěvků. Má 14 přátel. Praha.
  • Svatba byla 18. července 2008
    Na Libeňském zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mataharyy (28 r.)
1
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 714 příspěvků. Má 14 přátel. Praha.
  • Svatba byla 18. července 2008
    Na Libeňském zámku, Region Praha
 No teda, to je podpora...
Ale abych řekla pravdu, já mám toto s vlastní matkou... Celou rodinu, jsem upozorňovala na to že jestli bude někdo dělat zlou krev, tak bude "vyhozen", pač rodinné vztahy mezi tátou a mámou (za každým si stojí jeho rodina) jsou dost napjatý. No a pak táta volal máti, či má počítat s tím že něco přidá, nebo se má zařídit jinak a její přítel mu řekl, že jsem jim přišla vyhrožovat že je ze svatby vyhodím, tak že se k tomu postavili čelem... Nic mi nedají (ani nic nechci, bych to pak poslouchala do důchodu...) a jediné co máma celou dobu dělá, je to že vše zkritizuje, šaty jsou špatné pač jsou princeznovské, na co bílé sponky a skřipce, proč mám velké drůžičky, prstýnky jsou taky špatné, to že pak chceme na svatební cestu je taky blbost, no abych to neprodlužovala, vše dělám špatně a jsem její nejblbjejší dítě... Myslíte že alespoň řekla že gratuluje, čí že nám to přeje, ani náhodou. Takže včera jsem bulela jak želva a přítel byl tak vytočenej, že řek že je nemám zvát, pač z toho budu mít akorát zkaženej den a to on nechce... Ale co dělat? emoticon
22. led 2008 v 01:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 TAk ja uz zdrava,ale mala to pro zmenu chytla emoticon Tak jsem k ni v noci litala.
RAduz no to se nevyspis,ja jsme zvykla spat 12hod.,jaj sem sileny spac,ale uz jsem si zvykla,ze jsem jedina ve meste v pet vzhuru emoticon ,hlavne kdyz to neni ve ctyri emoticon

Mataaryy,kdyz ti mamka na svatbe chybet nebude,tak ji nezvi.Ale jelikoz jsi to doma oplaakala,tak by ti to urco v den svatby bylo taky moc lito.U nas taky nebyli gratulace,ale spis,ze to jsou vyhozene penize apod.,vemte se sami nekde bez rodiny ........Ale nikdo mi to nekazi a do niceho nekeca,takze to je jine.Zkus to treba s mamkou nediskutovat co mas vybrane,treba to pomuze a na svatbe uz kritizovat nebude.

Erteple,tak pak hned pisni,jak to dopadlo.

JO a ja mam normalne holky pocit,jak kdybych byla tehotna,sice jsem menstruaci mela normalne,ale boli me silene kuze a bradavky a to jsem mela jen kdyz jsem cekala malou,tak az vylezu ven,tak si koupim radsi tehu test.I kdyz pouzivame kondom a sex mame jednou za mesic.............jeden nikdy nevi.A napolsed jsem byla nemocna,taky kdyz jsem cekala malou.RAdek ma z toho hruzu an eche o tom ani slyset,ale stejne by se pak tesil .TAk jsem zvedava,ale spis nejsem a bradavky mi upadnou,boli me i kdyz mam triko na sobe emoticon
22. led 2008 v 08:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
    Region Praha
 On se M. strejda nesnáší s jeho tátou, mým bud. tchánem. Nepozdraví se a ani si nepodají ruce. No dokážete si představit, jakou budu mít hostinu a jak budeme "oslavovat", když se tam budou vraždit pohledy? Já si nehodlám kazit den jen kvůli tomu, že ho tam tchýně chce. A rozhodla jsem se napsat M. bratrovi jen jednu větu, ve smyslu "příště si laskavě odpusť urážky". Včera mi napsal další mail, kde se omlouvá, že se ve všem šťourá a že to nemyslel hnusně, ale ten mail je koncipovaný tak, že je stejně "poučný" jako ten první, jen si odpustil ty urážky mozku s korkem (nebo jak to bylo).

S Michalem jsme o tom včera mluvili a on je pořád vytočený.

Mataharyy, naprosto tě chápu. Pakliže tam chceš mamku mít, tak ji pozvi, ale jestli se s ní moc nemusíš, tak nemá cenu ji zvát. Já toho strejdu nemusím a vzhledem k výše uvedeným okolnostem ho tam prostě nechci. Já se chci ve svůj vsatební den bavit a užívat si.
22. led 2008 v 08:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 223 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2008
    Ve Viničním altánu v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 223 příspěvků a 1 album. Region Praha.
 Huraaaa!! Simi bude mit mimco a ja mam dalsi zkousku v kapse! Opatrujte se, ja jdu slavit emoticon
22. led 2008 v 09:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Simi, GRATULUJI!!!!! Hned sem s ultrazvukem, fotkama z oslavy... emoticon

Kajsa, ale pozor, oslavy bívají zrádné emoticon Mazej to zapít!
22. led 2008 v 09:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 my máme pozvaného Járovo švagra, se kterým se rodina moc nemusí. Je to takovej arogantní debil, promiňte. ale nechci, aby pak vznikaly nějaké rozbroje, tak tam prostě bude i se ségrou a dětma. on je autobusák a zaslechla jsem něco jako, že chce jít v autobusáckém obleku. no pokud v tom přijde, tak je okamžitě vyhozen. a je mi jedno, že Laďka (manželka) s dětmi se budou tvářit blbě. snad ví, v čem je slušnost se dostavit na svatbu. Aspoň na obřad a oběd, pak je mi jedno, do čeho se převlíkne.

Jéééééé Simi, to je super. Hned napiš, jak jsi dopadla.

Holky, já už mám asi týden strašně nepříjemný tik v oku, že je to i vidět. "klepe" se mi celé levé spodní víčko.

Kajsa, taky gratuluju, to je bezva. ségra doma akorát šílí, že teď musí udělat jednu zkoušku a když jí neudělá, tak snad bude opravovat celý semestr. že na to není opravný termín nebo co, moc tomu nerozumím, nikdy jsem na vysokou nechodila.

my zatím miminko neplánujeme, jen kdybychom vyhráli ve Sportce emoticon , ale i tak až po svatbě na dovče. už jsem nám jí včera zaplatila. holky, já se tak těším na jaro a pak červenec... snad už budeme bydlet ve "svém". stále hledám. včera jsem objevila 5+kk za necelý 2 mil., ale kdybyste to viděli. to byl bordel. zřejmě tam bydlel nějaký starý člověk, který měl takovou tu úchylku hromadění. v celým bytě byly jen uličku a všude bordel. Nevím teda, co bychom dělali s 5+kk.

včera jsme udělali oznámko, jmenovky a pozvánky na večer svědkyni. Už jen vytisknout a může se začít tvořit. má to trošku náročnější než my, tak uděláme manufakturu. emoticon Já si dneska asi vytvořím pozvánku na rautík, pač šéf je pryč a nemám co dělat, teda mám, ale ono to počká. Práce mi nikam neuteče.

charmed, už na ně kašli. ono si to sedne. udělejte si to tak, jak to chcete vy a ne jak to chce tchyně.
22. led 2008 v 09:39  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Tak s tou chatou, jak jsme plánovali si ji přestavět....je tam stavební uzávěra na celé okolí. Prý požádali usedlíci o změnu územního lánu, aby se stali z rekreačních pozemků stavební, ale k tomu jsou předepsnané nějaké normy. A tak je teď uzávěra, že si nemůžeš ani přetřít barvu na chatě.... emoticon emoticon emoticon
Máma se stavila na stavebím úřadě pod který chata spadá a tam se bavila s rozumným vedoucím.
Tak teď musíme vymyslet co dál. Jestli zateplit aspoň zevnitř, i když když to nemá základy tak to moc nepomůže, a bydlet tam jen přes léto nebo co. Tak jsme zklamaný. Sice by nám prý povolili vyjímku na výstavbu koupelny, ale postavit nový barák, to ne. Ono by to sice byla stejně jako přestavba, protože jinak to prostě nejde, ale tohle jsme fakt nečekali. emoticon
22. led 2008 v 09:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Ja zadne mimco mit nebudu,ja budu test delat pro jistotu!!!!Ale byla bychrada,sice RAdka by trefil slak,chudak mi po cesste z prace jde koupit tehu test emoticon ,ale ja fakt nemam byt z ceho tehu emoticon

Kajsa tak gratuluji ke zkousce

jInak my se divame taky na dovcu,koukali jsme na Kanary,7noci,cerven,3hvezdickovy hotel,jizdy na konich,zabava pro deti,........all incl. a vyslo by to pro nas vsechny asi na necelych 20 000kc,ale asi se budem jeste divat a chcem jet v zari nebo rijnu,protoze radek rikal,ze by mel depky,kdyby si vsechnu dovcu vybral uz do srpna a ze se tak aspon bude mit na co jeste tesit.Tak uvdiime co najdem,rozhodne hledame podle cen a zatimm se dari.

Charmed,vys..r se na strejdu,stejne se s nim nestykate,tchan no nesnai,michal ho tam nechce,tak co resitl,jeho bracha at si treba na hostiu ppozve papeze a at se neplete do ceho je mu h..no.To bych mu napsala asi ja emoticon

Teryl mozna ti tika modrost emoticon ,me se kdysi stavalo,ze mi tikalo lico a slo to videt.Asi nervy
22. led 2008 v 09:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Já jsem stejného názoru jako Simi, brácha říkal, že na svou svatbu by ho pozval, tak ať se ožení a pozve si tam třeba čerta. Já bych raději pozvala čerta než strejdu.

Simi, já jsem to od Kajsi pochopila tak, jako ostatní. Ale stejně ti budeme držet pěsti, ať se vám to povede.
22. led 2008 v 09:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 tak mám hotovou pozvánku na večerní oslavu.

my jedeme na dovču poslední týden v srpnu. Loni jsme byli hned 1. července a je fakt, že jsem pak celé prázdniny trávila v práci, jen si na týden odskočila na chalupu. tak letos jsme to pošoupli. a hned po svatbě jedeme na týden na chaloupku. taková maličká předsvatební cesta. budeme chodit na houby a jezdit na kole, koupat se do kamenolomu a na prochajdy. ale to je ještě daleko a teď je tu černo a leje, jak z konve. hnus fialovej.

simi, jak máte v Anglii? Snad lépe než my tady.

charmed, co noviny, už si je vytiskla?

modrost, co to je? jsem nějaká zparchantělá. na krku tukovou bouli, pod okem tik, bolavé koleno z aerobiku, respektive z výpadů... jsem asi zralá do šrotu. emoticon
22. led 2008 v 10:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Taky se tu přehnal pořádný déšť. No děsný, ještě že sedím v budově emoticon

Noviny jsem vytiskla zatím na zkoušku, co tomu řeknou mojirodiče a líb se jim emoticon Takže je asi už vytiskneme na furt do zásoby a bude. Oznámení taky vytiskneme příští týden a teď dělám pozvánky na raut.
22. led 2008 v 10:24  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tady pord prsi a silene fouka a ted jsem mluvila s mamcou v Irsku a tam je to stejne,takze vsude na prd.Uplny hnus emoticon

Ja jeste pozvanky nemam a odpadla mi uz ze svatby k amoska s rodinou,tak o tri lidi min,takze asi si necham pozvanky udelat bo na to nemam nervy a cas a v noci spim emoticon

Jdu uspat Veru

Tery z toho si nic nedelej,my taky vstoupili do noveho roku dobre,ja s bolenim zubu,mala s prujmovou virozou,pak si narazila hlavu,pak ja chripku a ted zas mala nachlazena emoticon
22. led 2008 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 to se asi počasí zbláznilo v celé Evropě.

Já už jen vytisknu ten rautík a máme to komplet hotové, ale udělám jich míň, asi 30. vše ostatní jsem dělala po 50 a něco mi zbyde.

o zubech mi ani nemluv. 14.2. jdu na nějakou kontrolu, něco mi minule našel a říkal, že pokud to nerozčistím, tak bude vrtání, no a pak mě objedná na trhání osmičky a pak té poslední osmičky. to zase budu půl roku chodit jen po zubaři. už, aby byly venku. loni mi trhal dvě a fakt žúžo. to pročistí moji peněženku emoticon . dále pak se musím objednat do mamo poradny, chodím pravidelně jednou ročně a pak opět po půl roce na gyndu na prohlídku.

já jsem taky spáč. když mě Jára budu o víkendu v 9 s tím, že už 10 hodin spím a jestli mi to už nestačí, tak jsem dosti nevrlá. v týdnu ani nemluvě. dokud si nedám ranní sprchu, tak s nikým nekumunikuji a jsem pěkně otravná.
22. led 2008 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tak ja jdu k zubari pristi tyden a budou mi vrtat velkoku diru,uz podruhe,mam tam vypadlou plombu a budu se domlouvat na trhani toho spicaku a sekani aspol.... emoticon ,takze ja budu zubovat tak puroku emoticon
Osmicky nezavidim,ja uz mam dve venku a dve mi jeste zbyvaji,ale nic jsme neplatila,kdyz mi je trhali.Ale to uz je pred dvemi lety
22. led 2008 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
 ahooj,

Mataharyy, hlavne nebud zelva kvuli lidske omezenosti-to nestoji za to....proste kdyz se chovaji takhle, tak nema smysl se nima zabyvat. Stejne jako Charmed...holky obema vam preju pevne nervy (bo si myslim,ze vam to budou zneprijemnovat jeste nekolikrat....tak hlavne si tim nic nenechejte zkazit-pripravy a hlavne svatbu ne!)

Kajsa-gratuluji ke zkousce-jen tak dal at to mas pekne z krku emoticon
Charmed-snad se vam to s tou chatou podari jeste nejak dobre vyresit emoticon
Tery, ja mivam takovy tik taky obcas -ale vzdycky mne to po nejake dobe prejde (nevim,z ceho to je,ale myslim si,ze mozna nedostatkem nejakych vitaminu nebo mineralu)

holky a kdy tak zacinate rozesilat oznamka?? (ja uz pomalu taky zacnu tisknout...at toho pak nemam moc najednou emoticon )

a pocasi fakt o nicem (sice dnes dopoledne svitilo slunicko-byla jsem se psem na prochazce, tak jsem si to vychutnavala, ale ted uz je zase pod mrakem a chysta se na dest emoticon )

jo a vcera jsme se konecne dokopali do toho fitka-je super (paradni velky bazen a ostatni taky dobre-vsechno mozne...tak konecne se zacneme zase hybat...uz mi to chybi!Vzdycky se dokopu k tomu, abych cvicila aspon doma, ale doma to proste neni ono emoticon )

tak ja zase musim do prace, tak papapapa vecer
22. led 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 my je začneme rozdávat asi tak ke konci května. ale s někým se třeba uvidím už dřív a pak ne, tak jim to dám dřív. taky chci potom od lidí říct, kdo přijde a kdo ne, abych mohla udělat konečnou objednávku jídla v restauračce. vytištěné už je mám.

nám zrušili jeden aerobik, tak chodíme jen v pondělí a je to znát. takže asi budu muset doma sednout na rotoped a hezky šlapat. až začne být lépe, tak vyrazíme na kolo a možná si taky koupím in-line brusle. na zimních jsme nebyli ani jednou.

já taky loni nic neplatila, ale letos jsou v ČR nové zákony. za návštěvu u lékaře se platí 30 Kč atd. škoda mluvit. osmičky mám zdravé, ale schované v dásni a mému drahému zubaři se to nelíbí. on moc rád trhá. ale naštěstí je fakt klasa. vzala jsem k němu Járu, protože snad 5 let nebyl u zubaře a čekala jsem, že si pak na něm smlsnu. no a on má zuby naprosto zdravé a jeho osmičku mu chce nechat. emoticon Ale já si to vytrpím a pak už budu mít pokoj.
simi, budeme trpět spolu.
22. led 2008 ve 14:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
Registrovala se 21. června 2007 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Valašské Meziříčí, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
Registrovala se 21. června 2007 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 Ahoj bruškyl, dneska to bylo peklo, stravili jsme tam 3 hodiny, jen hodinu jsme cekali na vysledky myslela jsem, ze se tam zhroutim,ale zvladly jsme to. a jo t super. Nalez tam sice byl, ale neni to nic spatnyho. Pry ma mozna jen podrazdenou stenu streva. odebrali vzorky a vzali to rozbor, ale kdyz se ondra zeptal zda muze platnovat svatbu ta prvni mu rekla, ze se zení mladý (23 a měsíc po svatbě24) ale že je fakt, že není na co čekat a když má člověk tu pravou, jjá venku trnula ve strachu, on vylezl v čekárně, hodil ksichtík emoticon a řekl svatba bude. já na něj hleděla jak tele a pak až mi to došlo. Pak jsme zašli objednat novej monitor k pc 22cm uhlopříčka a šli jsme mrknout naprádlo na svatební noc, ale nic nás nezaujalo tak jsme to nechali až k prstýnkům na které půjdem do 14 dnů.

ted v sobotu jde můj k našim požádat naše o ruku, ti sice přijedou z Italie (byli na lyžách) ale posedet snad zvládnou. no a ještě v pátek by jsme chtěli posedět u Ondrových rodičů a pokecat kdy by jsme udělalli rande nás všech 6ti, aby jsme se mohli dohodnout na tom zbytku co chybí zařídit co kdo bude zařizovat, aby nebylo něco 2x. každý chce přidat ruku k dílu a já jsem i ráda. vím, že vy si asi všecko zařizujete sami,ale já na jednu str. jsem ráda, že mi pomůžou s kadeřnicí, cukrářkou, atd, ikdyž vyzdobit restauraci bych chtěla sama s kámoškou.

co se týče toho dlouhýho majliu tak na to jsem fakt hledela, já jsem sem tam s tchýní taky na ostří nože, ale na svatbu se těší jak malé dítě, i na to se těší... emoticon ikdyž žádnézatím není.
no ale až půjde do tuhého tak mám strach, aby jsme se nezačli hádat. jo a hezká zpráva asi příští týden jdu na zlkoušku šatů tak pak hodím do alba fotky a řekne te mi které jo a které ne ju? emoticon muj už dostal zákaz mrknout do našeho alba, aby mě neviděl.

holky já jsem tak ráda, že ten můj chlap je zdravej, že můžem plánovat svatbu i koupi bytu na podzim. on je fakt úžasnej a já už si bez něj ten život neumím představt emoticon jsem na něm asi závislá emoticon

emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. led 2008 v 18:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
 ertepla, tak to jsem moc rada za vas oba- ted to teprve bude to prave orechove.....tak si toho hlavne poradne uzivej (kazdeho zkouseni, nakupovani a tak...) emoticon
22. led 2008 v 19:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 ertepla, taky moc gratuluju. Přeju, aby vám vše vyšlo podle vašich představ a pořádně jste si to užili. já jdu na šatičky v sobotu a na prstýnky jdeme v únoru, to se už nemůžu dočkat. A se zařizováním mi pomáhá moje úžasná budoucí švagrová. ale přijde mi, že ty přípravy šly až moc hladce. vše už máme domluvené. dnes se potvrdila na 100 % kapela, zbývá jen domluvit, co chceme, aby hráli. pak upřesním několik věcí v restauračce a můžeme se brát.
22. led 2008 ve 20:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
fotoportrét
fotoportrét
raduz
 tak terjar, tomu rikam pohoda-ale ja mam taky pocit, ze toho neni uz tolik co domlouvat....(nebo hlavne ani nemuzu) jen ty saty se zacnou sit (jo a na oblek musime vyrazit) a vse ostatni budeme obehavat doma (ale to bude uz jenom nakup prstynku, jidla a malickosti, ktere mi jeste budou chybet...) no a kytka,ze...

jo a fajna fotecka (konecne uz znam i Charmed-jak tu nekdo psal-uz neni jenom fialova emoticon )
22. led 2008 ve 21:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
 Ahoj berušky, všem vám moc díky, že jste na nas mysleli. Možná jsem se už ptala, ale nevím tak bych se vás chtěla zeptat znovu. U hodně budoucích nevěst jsem našla v albu ( mám i doma stáhnuté) medvídky mee to you kde si hezky žádáme o penízky, je to moc hezký a jednoduchý vyrobit doma,ale já pořád uvažuju kdy to hostum dát. můj říkal, že s pozvánkama, ale mě to je proti srsti, ještě neřekli, že jdou a už chceme peníze... co vy na to emoticon dikas za odpověď
22. led 2008 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 ertepla, my to taky budeme dávat s pozvánkama, ale popřemýšlím komu. třeba to nebudu dávat příbuzným, které máme na venkově a vidím se s nimi jednou za rok. jim dám jen oznámení a konec. budeme to dávat lidem, které zveme na večer. taky je mi blbý to dávat někomu, koho nepozveme na raut. to jsou lidi, se kterými se vidíme hodně málo, ale chceme, aby to věděli.

oblek jsme kupovali loni, takže o starost méně. v sobotu jdeme na ples, tak pak vložím fotku mých nových šatiček, které možná použiji i jako popůlnoční. a taky budu mít nový sestřih, mám to teď hrozný.

no, když jsem se podívala na tu fotku na PC, tak tam vypadám hodně divně.
23. led 2008 v 08:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Raduz, oznámka budeme po příbuzných rozvážet tak během dubna května, protože červenec jsou prázdniny a dovolené, tak aby ti, které tam chceme mít, si nevzali dovču někde u moře. I když nevadilo by nám to, jen se chceme pojistit, že nám tam vůbec někdo přijde. A pak jim dáme měsíc na to, aby potvrdili účast, abysme věděli s kolika lidmi máme počítat.

S M. se budeme hýbat, sám se sobě nelíbí emoticon Já jdu v pátek nebo v pondělí do fitka, máme ho cca 100 metrů od baráku. Takové malé, ale je blízko a nemusím se plahočit přes celou Prahu.

Tak jo, tak jo, slibuju, že sem přes víkend dám nějakou svoji fotku emoticon

Ertepla, myslím, teda já bych kartičky se žádostí o peníze dala hostům se svatebními novinami na rautu na zahradě. Nebo to můžeš dát k pozvánce na raut, když už budeš vědět, že tam půjdou. A vidíš, až tak moc jsem o tom nepřemýšlela, díky za téma, hlava bude brzo bolet emoticon
Jinak já mám pozvánky na obřad, na hostinu i svatební noviny celé s Mee to you emoticon
23. led 2008 v 08:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 my je budeme dávat právě s těmi pozvánkami na raut, aby nám náhodou někdo něco nekoupil. pak bych taky mohla mít doma třeba 3 rychlovarné konvice atd. emoticon A s oznámením to máme jako charmed, taky duben, květen kvůli dovolených a chceme nechat delší dobu na potvrzení. v restauraci to stačí nahlásit týden předem, kolik bude celkem lidí.

od včerejška beru novou HA, tak snad neztloustnu. toho se bojím jako čert kříže. zase jsem nějakým záhadným způsobem zhubla aniž bych se snažila. ale teď máme cvíčo jen jednou týdně, tak musím doma sednou na rotoped než začne být hezky. ale to se mi teda vůbec nechce.

dneska se mi vrací šéf, to bude super den. emoticon
23. led 2008 v 08:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 na první stránce svatebních alb - Lenka Valerianová a Filip Lehovec, tak to je moje spoluzačka. to je náhoda, koho tady člověk nepotká.
23. led 2008 v 09:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 a ještě jedna věc, skleroza. Nevím, jak mám vtipně napsat pozvánku na večer. udělala jsem kartičku, kde jsem napsala, že jsou očekávání v 18.00 v ...., a vložila tam toho našeho panďuláka s panďulačkou. nemáte nějaký nápad?
23. led 2008 v 09:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
fotoportrét
fotoportrét
kajsa
 Cauky...

Simi mlci co? emoticon

No ja na te fotce ze sraziku taky vypadam... no jak kdybych mela prsa buhvi kam emoticon Ale samozrejme jsme vsechny byly v cele restauraci zdaleka nejkrasnejsi, nemluve o intelektu...

Oznamko planuju davat tak od brezna, pac spousta lidi to este nevi a dalsi porad prudi, tak at mam od nich pokoj. A na tom oznamku bude i webova adresa nasich stranek, kde bude vsechno info vcetne wedding listu, kde je napsane ze nez kraviny, tak radsi penize, a pak par veci pro zastance tradic.

Ertepla - moc moc ti to preju, ted si vsechny ty pripravy uzijes o stoprocent vic emoticon

Jinak vcera byl Vlada nekde s byvalyma spoluzakama z vejsky a furt si ho tam dobirali se svatbou, pry jestli musi a ze nechapou a tak. A pry:"U holek jsi stoupl v cene, ale u nas jsi klesl". No nedaly byste jim pesti? Na druhou stranu je jasny, ze kdo toto rika, tu pravou skutecne jeste nenasel emoticon

Jo a este neco na pobaveni: Ja, manualne na urovni.... no nechci urazit simpanze... jsem zacala vyrabet jmenovky. A abych se z toho nezhroutila, pac se mi furt strasne klepou ruce, tak jsem si hned na zacatek rekla: 1) kdyz je vsechno stejne, je to nudaemoticon, 2) aspon bude videt ze jsem je delala ja a je to od srdce emoticon

Tak svatbam zdar, ja jdu zas na uceni. Ale uz jen dva tydny a bude to, navic mi zbyvaji jen vyberaky, tak by to mohlo byt trosku lehci. Paaaaaaaa
23. led 2008 v 09:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Tak já na té fotce vypadám, jako kdybych snědla další nevěstu emoticon

Kajsa, se jmenovkama si starosti nedělej, myslím, že to nikdo nebude zkoumat, jestli jsou všechny stejné.

Teda sedím tu a smrdí to tu jako kdyby se tu pálili gumy, to bude zas v jídelně. Chudáci strávníci, večer jim bude asi zle.

Na pozvánky na raut jsem napsala že je oba dva "Vás srdečně zvou na svatební raut, který se koná tehdy a tehdy a kde". myslím, že to stačí. I pozvánky na svatbu máme bez nějakého veršíku, jako se to dělá skoro všude. Prostě se nám žádný nelíbil a i když bych nějaký mohla vymyslet, tak bych ho tolikrát opravovala, že bych z toho zešílela.
23. led 2008 v 09:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.