Menu Forum

Červenec 2008

(Zamčená)
18. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 terjar .. pošlu ti pak ,jakmile budu mít zpět náš pc perfektní stránky, které jsem si našla,když sem se rozhodovala,jeslti jít ještě ktomu všemu dělat na ŽL, a zjistila sem,že s emi to vyplatí už ztoho důvodu,že se vlezu na 16tis. hrubého,kdy si můžeš sama rozhodovat,jeslti budeš 2 nebo více roků doma s mimčem.
Tak kvůli tomu jsem si udělala +ke všem pracím žl, aby se mi to všechno sčítalo uf.
Jinak jak to je nebo není.. jelikož tvůj muž má dobrý plat, pochybuju otom, že budeš na tom dobře .. prostě budeš mít 7200 pokud budeš doma jen na ty dva roky to pak máš ohodně vyšší k poměru tvému platu,ale co potom s dítkem?kam sním,pokud nemáš babičku v důchodu a ještě ktomu ochotnou,že bude hlídat že.
Což mi nemáme,ale já budu dělat na ten žl ty úklidy domácností dál.. takže ikdybych měla jen těch 7200,tak počítám stím,že po 6ti nedělí půjdu zase makat do té domácnosti.

jinak maicky gratuluji emoticon
simicak..ses musela docela dobře bavit ,když si viděla,jak manžel takto mluvil a přemítal jen otom ,co bude dělat se třema babama v baráku emoticon emoticon emoticon
13. kvě 2009 v 17:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 Brno,segra to ma taky,ze ma materskou na tri roky, a ted po dvou jde do prace,to znamena,ze materska ji pokryje cele soukrome jesle,ktere funguji i vnoci kdyz potrebujes a cely plat ji zbyde. Pri materske si totiz muzes privydelat kolikch chces,jen nesmi dite do statni skolky,kde ti ho stejne nevemou,takze to je dobre. No ale samo nejde do stejne prace,ale do jine a k tomu jste sehnala dobre misto,protoze zacala hledat driv,takze posilala jen same dobre pozice,takze bude mit pres 20 cisteho nasuptni a za hlidani vlasten nic,to ji zaplati materska. No ale to bo mela stesti.

No smala jsem se,i kdyz trochu to bylo lito,ale me rict,ze mam dva klkuky,tak asi brecim,ja vzdycky c htela holcicku sejne jak manza syna,takze jsem to i chapala a bylo mi ho lito. No ale asi pul hodky fakt nemluvila a do vecera byl v soku,az po osme vecer,zacal hledat holcici jmeno,moh vybrat co chtel,ted uz se tesi,ale nema rad ty,co cekaji klkuka emoticon
13. kvě 2009 v 17:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 brnanda: já bych chtěla na 3 roky na mateřskou a mít hned další dítě, aby to navazovalo. takže tich 7200 budu mít určo rodičovskou, ale ta mateřská, co je vlastně chvíli před porodem a pak asi půl roku po je vyšší. aspoň jsem to takto četla na netu a byla tam právě nějaká tabulka podle příjmů a měla bych mít ten půl rok skoro stejně. já bych pracovala na černo, nikde bych to nepřiznávala. babi takhle uklízí asi 6 let. tchyně je super, bude mi hlídat. pracuje 3 hod. ráno a 3 hod. odpo, takže klidně na 2 dny v týdnu na 4 hod. můžu jít uklízet.
holky, dost se nám to komplikuje. už mám nechutenství. ani včera jsme nepodepsali, snad dnes. právník prodávající tam zas něco změnil, ale úplně nesmyslně, takže v realitce to zas změnili zpět. on po nás chtěl zřízení nějakého jistotního účtu, kam banka pošle peníze. ale to samo stojí prachy, asi 4 tis a ty bychom dle smlouvy měli platit my, ale v realitce říkali, že ne, že je to napůl. jenže ta prodávající by takto dostala prachy až když by nás zapsali do katastru a to trvá 2 měsíce. jenže ona je chce hned, tak asi ani neví, co to znamená. je to tedy ochrana, kdyby nám z katastru vrátili kupní smlouvu, že s námi musí spolupracovat, protože by neměla peníze, jenže ono je v kupní smlouvě napsáno, že pokud se to stane, tak je prodávající povinna s námi uzavřít novou smlouvu nebo jí doplnit a kdyby ne, tak je to trestný čin nezákonné obohacování. v realitce říkali, že se toto nestane, ale musíme na to samo ve smlouvě myslet. vím, že dělají smlouvy dnes a denně. takže se to protahuje, ale my máme lhůtu do 18.6., do té doby musí být uzavřená kupní smlouva. jenže toto je protahování z její strany, my bychom to podepsali už v pondělí. tak kdyby bylo nějaké penále, tak by to snad platila ona.
jsem se trochu rozepsala, ale včera mi z toho bylo úplně šoufl. všechno šlo hladce a teď toto. v realitce říkali, že ten právník vůbec neví, co píše, že je to kravina.

maicky, taky gratuluji k chlapečkovi.
sim, tak to má ségra super. konečně se štěstí obrací i k ní, to je dobře. a jak je vůbec na tom? vy máte termín nějak stejně, že?
14. kvě 2009 v 08:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
 Ahojky holky, tak už máme vybraný i jméno. Budeme mít Tomáška emoticon
14. kvě 2009 ve 12:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 maicky, to je moc hezké jméno. kamarádka má taky Tomáška a pak jako Evka Davídka. nějak zase tyto jména letí. a kdy máš vůbec termín?
14. kvě 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Maicky moc pekne jmeno emoticon My taky vybrali hned v den kdy nam rekli co to bude emoticon

Tery,ja mam 19.srpna a asegra ma 25.srpna,ale ona ceka kluka,je vsechno v poradku,akorat je 24tt. a uz ma 20kg navic,silene natika vodou,chudak,bude jak slon,ale to hned pujde dolu,kdyz to ma kvuli vody.
dRzim palce s vyrizovanim,nervy to musi byt hrozne,ale zas pak jak si sednes vse svem......... emoticon
14. kvě 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
 teri: Termín mam 24.září emoticon Mě se Davídek taky líbí, ale to je manža. A jelikož máme doma ještě Danielku, tak kdybych zavolala pak Dádo, tak by mi přiběhli všichni emoticon A navíc už máme v rodině 2 Davídky, tak sme ho nedali. Pak se mi líbilo ještě jméno Marek, ale to nechtěl David, tak zbyl Tomáš emoticon

Simi: to víš, přece se s tim nebudem párat emoticon Je nejlepší se rozhodnout. Čim dýl by sme si to nechali ležet v hlavně, tim horší by pak bylo se rozhodnout
14. kvě 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 maicky,my kdyby jsme meli kluka,tak jsem v dupe,my za cele tehu s verunku nenasli zadne jmeno co by se anm libilo,oboum a ted do toho 20tt. jsme hledali zas a taky zadne nenasli,takze nas holka zachranila vlastne emoticon
A manza uz skupuje modre oblecky apod.?Muj by silelel a uz by jsme doma meli kozene bundicky a kraviny emoticon
14. kvě 2009 v 16:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 terjar.. nám tenkrát nechtěl podepsat papír prodávající,když s emuselo napsat do smlouvy, něco .. česky řečeno.. že by dlužník byl pak jako on.. pak mu to prostě vysvětlili,že se to musí kvůli katastru.. ale peníze jí dojdou hnedka-taky je dostal hnedka! ikdyž se pak vše předávalo a katastr sme řešili stejně,až ona dostala peníze... takže tímto bych se netrápila!
14. kvě 2009 ve 20:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 holky, tak máme podepsáno. Jupí. a ještě jedna dobrá zpráva nás v realitce zastihla, odhad prý dopadl výborně. na něm prý banka hodně lpí a kdyby byl nižší, tak by to byl prý problém. takže taky super. tak teď se jen čeká na podepsání úvěrové smlouvy, pak se hned podepíše kupní smlouva a paní to může podat na katastr a my do 10 dnů dostaneme klíče. prodávající se ptala, jestli se to stihne do 1.6., chtěla by všechno odhlásit na nás, ale to jí v realitce nedokázali říct. prý je spořka v hypo relativně rychlá. jsou to ještě 2 týdny, tak by se to mohlo stihnou a my mohli mít klíče ještě dřív, než jsme vůbec doufali.
nakonec se ta smlouva upravila tak, jak byla původně jen s výjimkou, že na katastr to ponese prodávající a ne realitka. ale ještě se upíšeme, než vše podepíšeme.
prachy dostane do 5 dnů po odnesení návrhu na vklad nového vlastníka a zástavního práva spořce. příšít týden jdeme k advokátce, kde podepíšu advokátní úschovu a pošlu první část peněz, nebereme si celou hypo, i když ve finále je 100%, protože spořka dává menší hypo nějak od 87 % a to je dost peněz. ale i toto prý hraje v náš prospěch. tak nám spadl obrovský kámen ze srdce. manža už chtěl skoro odstupovat od smlouvy, kdyby dělala takovéto problémy i nadále.

to máte holky takhle hezky všechny za sebou. Bobule, pak Sim a Maicky. Já doufám, že už se taky brzy připojím mezi těhule. snad zvládneme reko za červen a červenec. manža nechce, abych byla těhu na reko, ví, že bych nedokázala jen koukat a ještě by se mohlo něco stát. on mi stejně nedovolí tahat nic těžkého, ale i tak budu pomáhat, co to půjde. BUDE TO PŘECE NAŠEEEEEEEEEEE!
15. kvě 2009 v 08:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
 simi: My už máme výbavičku koupenou emoticon Koupila jsem jí dřív ještě než sme věděli co to bude a kupodivu jsem se nezmílila emoticon Kupovala jsem hned od začátku všechno modrý a tak emoticon
15. kvě 2009 v 15:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
 teri: tak to gratuluju, to je super zpráva.Mám radost, že vám to taky vyšlo. emoticon
15. kvě 2009 v 15:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Maicky,tak to jsi dobra emoticon Tak ted uz jen cekat na porod emoticon

Evi a co ty,uz nakoupene neco? a kdyz mas toho doktora??Pristi tyden?
16. kvě 2009 v 09:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: jojo už mám něco nakoupeno, ještě toho tedy dost zbývá a už jen 8 týdnů do porodu.
Na kontrolu jdu v úterý.
17. kvě 2009 ve 20:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Uz jen osm??????????Ty vole to leti Evi,to je maso. Ja mam asi 13,ale vlastne asi 12 kdyz ty osm. To je hrozne jak to rychle uteklo,uz abych se pripravila. my teda pro mimi mame vsechno,ale to bo nekupujem a i jeden balik plen doma. Alel uz se tesim,jakb udem dokupovat co chybi,jako lahve,kdybych zas nemohla kojit a dudliky,toje vsechno emoticon emoticon
Evi a bojis se nebo jsi nervozni jako prvorodicka??Ja sit o radsi ani nepripoustim,bo ja se teda bojim vic nez pri prvnim
18. kvě 2009 v 09:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: mně ještě zbývá monitor dechu a jelikož chci používat látkové plenky, tak ještě doobjednat nějaké svrchní kalhotky.
Pak už mi chybí jen drobnosti.
No bojím se, to je jasný. Spíš mám strach, aby všechno dobře dopadlo.
18. kvě 2009 v 10:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
Registrovala se 21. června 2007 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Valašské Meziříčí, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
ertepla
Registrovala se 21. června 2007 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Valašské Meziříčí, Region Vsetín
 ahoj holky, všechny vás tu mooc zdravím, sem tam sem ještě za váma zalezu omrknout jak se máte, koukám, že už jsem tu dlouho nebyla, bo čas fakt letí, není to tak dávno co jsem četla příspěvěk od evika, že je těhotná a ted už má jen 2 měsíce mazec, můžete mi prosím ještě shrnout kdo jak na tom je s mimi a co ty tery už se snažíte nebo zatím pořád byt? nemám moc čas pročítat to tu nazpět, my se máme mooc dobře, ondrášek už má 3 měsíce a už je úplně jiný mimčo než byl když se narodil, a hlavně super je koukat jak se každým dnem naučí něco nového. pokud by jste chtěli mrknout na fotky máme je na koníkovi emoticon http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318192

všem maminkám držím pěsti at to v těch vedrech zvládáte emoticon
18. kvě 2009 v 16:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 ahojky,

malej je nádhernej, úplně se rozplývám. Hned bych si ho pochovala. Utíká to hrozně co? Za dva měsíce budu držet v náručí svého broučka. emoticon
18. kvě 2009 v 18:39  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 terjar no to je super!!!!

já tady přemejšlím, co koupit k prvnímu výročí svatby a vy všici rodíte emoticon
18. kvě 2009 v 19:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 erteple,maly je moc krasny emoticon emoticon
18. kvě 2009 v 19:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 ertepla.. .. občas koukám na koníkovi,když přihodíš nové foto ,-) za chvíli nebudeš mít místo a budeš si muset vytvořit novej nick na albíčka emoticon
18. kvě 2009 v 19:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 ertepla, je úžasnej. no my zatím vyřizujeme byt a jsou to nervy. včera jsem byla u hypo makléřky a řekla mi, že banka zpřísnila podmínky a 100% hypo nám dá, ale "jen" na 25 let. no co se dá dělat, musíme to vzít. je lepší, že budeme splácet o 5 let méně, aspoň jim nastrkáme míň na úrocích, ale zvýší se nám splátka asi prý o 800 Kč. no snad nám to pokryje ta úrokové dotace, o kterou žádáme. jen prý pro nás ještě bude bojovat, abychom měli sazbu 5,94 a ne 6,04. máme oba účty u spořky. jen prý, jak je tam máme dlouho, jestli aspoň 6 let. to já mám, ale manže ne. tak jsem zvědavá. no už s tím stejně nic nenadělám. tak aktivně sháním nějakou tu práci. asi to žehlení. ale řeknu vám, že pořád počítám.
o mimčo se budeme snažit, až zrekonstuujeme byt a budou všechny papíry zařízený. snad o prázdninách.

já se taky chodím koukat na koníka, jak vám ten brouček roste emoticon
19. kvě 2009 v 08:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
 Ahojky holky emoticon

ertepla: Malej je krásnej emoticon A tobě to jako mamině moooc sluší emoticon

simi: Prostě to vyšlo emoticon

evi: Tak to je už za pár emoticon Už se těšim na fotečky emoticon
19. kvě 2009 v 08:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Ahoj holky

tak my predelavame detsky pokoj,tak uz tri dny skrabem stupidni nejaou tyrkyzove modrou a jeste skrabat budem asi do vanoc,taptety uz jsou strhane. NO hruza. Taky nam vcera prisla nova sedacka,ale neprosla dverma,tak si vzlai 15% a my museli vybrat jinou,tak uz teda projde,ale neni rohova,ja chtela rohovou a taky je drazsi nez ta predtim. co s tim ale udelme,nic.

Maicky,takt o mate supr. A vy jste se taky ted stehovali ne??Uz jste zarizeni a vsechno mate hotove?

Evi,ja uz to mam za 13 tydnu,prave premyslim,ze nebudu kupovat postylku,ale pujcim si mozna kolibku,tak zabare min mista a muzu s ni chodit po byte,takoy ten malicky kosit. TEd totiz musime koupit jeste skrin,tak uvidime.
19. kvě 2009 v 09:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 teri: takže na kolik vám vyjde nakonec měsíční splátka a vším všudy?

simi: vidíš to, taky to máš za pár. Já mám jednu postýlku koupenou od známe za 200 a jedna bude půjčená. Potřebujeme dvě. Jedna bude v ložnici v patře a druhá v obýváku dole.

maicky: jojo, za chvilku to tu bude.
19. kvě 2009 v 11:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tak my mame prenosnou,ale my ji zas nepotrebujeme emoticon

Tery,vy fakt mate ty splatky ale nejak moc vysoke na muj vkus. To uz ted budete splacet pres 13tis.mesicne,ne??
19. kvě 2009 v 11:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 vyjde nás to přes 13 tis. 989 Kč je pojištění neschopnosti, 200 Kč vedení účtu + asi 12 tis. samotná splátka. ono se to o něco sníží tou úrokovou dotací. ale jinak bychom to prostě nedostali. 100% hypo už dává jen spořka a snad ještě jedna, ale tam musíš mít účet. přitom si půjčujeme 1,9 mil, tak jak to pak dělají lidi, co si půjčují na ty 3milionový byty, které nejsou v paneláku vyjímkou. nechápu to. no Járův plat padne na hypo + tu jeho půjčku (duben 2011) a něco málo zbude, ale na to už nechci sahat. žít budeme z mého platu. ale pořád nám zbývá asi 5 tis., které bych chtěla měsíčně ušetřit. no už jsem rozhodila sítě na domácí práci. o víkendu se zeptám babi a dnes se mi bude ptát ségra. na netu něco je, ale to jsou určo samí podvodníci. je to šílený, ale jinak bychom nebydleli. já už to chci mít za sebou, to vyřizování je děs běs. už se ti, Ev nedivím, že jsi měla strach. ty banky jsou stejně lichváři. možná by s tím ČNB měla něco dělat.
19. kvě 2009 ve 12:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 teri: takže 13 tis. splátka a na byt budete taky ještě něco dávat? Myslím voda, plyn atd.

No je to mazec v dnešní době, ale jinak to prostě nejde. Bydlet chceme a jinou možnost jsme neměli.
19. kvě 2009 ve 12:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 no to počítáme tak 4 tis. celkem bych chtěla vědět, kolik bude ta úroková dotace. doufám, že aspoň tisícovka. už, aby Járovi skončila ta půjčka, ale to si ještě 2 roky počkáme emoticon
No právě, jinak to nejde. I kdybychom čekali, tak asi není na co. Ony i ty byty za Prahou se pohybují kolem 2 mil. a čekat se nám už vážně nechtělo, hledali jsme rok a půl a tohle byla super nabídka.
teď to budeme zvládat v poho, ale pak s tím mimčem. Proto už si něco hledám teď. i tak by bylo příjemné si nějakou tu kačku přivydělat. Teď nám v práci ani jednomu nepřidají. Ale pořád si říkám, že lidi jsou na tom hůř. Zas na druhou stranu to budeme mít spalíno dřív.
A kolik platíte vy? máte to na 30 let?
19. kvě 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tery takze ucty vam budou delat 17tis.kc mesicne bez jidla,auta a tak???? Tak toje maso. Ja bych nespala,ale jiank to nejde.
Nastesti v Ostrave nejsou tak byty drahe,takze kamosky co kupovali byty,tak maji hypo tak 3000kc mesicne plus ucty. Vy mate snad nejvyssi co jsem kdy slysela.Fakt hrozne.
Tak at se vam tam hlavne libi a jste tam stastni a treba vyhrajes ve sportce emoticon
19. kvě 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.