Menu Forum

Červenec 2008

(Zamčená)
18. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
 brnanda: ale je neboj, za poslední týden to vyskočilo. Hodím někdy fotku až bude čas. emoticon
6. kvě 2009 v 08:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 brnanda, je to pálka, ale i tak jsme sehnali snad nejlevnější 3+1 v Praze. ono se to snad pak bude snižovat, pak ti přece ty splátky vypočítávají z toho, co dlužíš, když ti končí fixace. jo a taky žádáme o úrokovou dotaci, která je na 10 let. už jsme to vyplnili a měli bychom dostávat něco kolem tisícovky. jako, že za nás bude stát to 1 % úroků hradit . i to je dobrý. ale to pojištění proti neschopnosti splácet je jen na Járu, protože na mě by to byla další tisícovka a já mám životní pojištění, kdyby něco. jen si ho musím navýšit, protože když zemřu tak dostane o 700 tis. méně než když se ze mě stane dement. je to na hlavu. tak se půjdu do pojišťovny zeptat a nechám to z mamky přepsat na Járu.
Majitelka říkala, že nájem se vším platí 3600 Kč. ale co, asi bychom jinak nebydleli nikdy. určo se hypo zlevňovat nebudou.
s tím úklidem do toho určo půjdu. babi si vydělá slušné prachy, vlastně celý důchod uspoří. a když mi může tchyně pohlídat, tak je to taky super. navíc za chvíli půjde do důchodu.
příští týden jdem podepsat smlouvu budoucí a můžeme žádat o hypo. odhadce zařizuje hypo makléřka. všechny papíry už jsou vyplněný, teď je to podepisování smluv. a už chodíme po krámech, máme vybraný obklady do kuchyně a koupelny. koupili jsme záchod a televizi a příští týden kupuju všechny spotřebiče.

Ev, to hoď, taky se ráda podívám
6. kvě 2009 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 terjar emoticon emoticon úpně cítíš vsobě radost vi´d,že konečně je to ten pravý byteček a je jen váš a můžeš si tam dělat co budete jen chtít emoticon taky sme si toto prožili chichichi

emoticon emoticon hlavně hodně štěstí a nakupujte pořádně emoticon
6. kvě 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 brnanda, no úplně emoticon . hroznou radost. i když je to šílenej závazek, ale je to naše. teda ještě ne úplně, ale snad to půjde hladce a v červnu bychom mohli mít klíče.
nakupuju hlavně já emoticon . Jára to nechvává celé na mně. ale bude toho ještě hodně. hlavně to jádro, to bude humus. včera mi Jará říkal, že se mu do toho moc nechce, ale stejně to bude dělat zedník.
a pokud všechno půjde hezky, tak bychom se od září mohli začít snažit o mimčo.
6. kvě 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 ještě poradím jednu věc..než budete dělat to jádro-nechte si zkontrolovat elektriku!!!
my toneudělali a po 4letech mmntálně to řešíme, že nám vyhořívá jedna zásuvka za druhou!!!sme ztoho totálně mimo,protože tady sou starý dráty a údajně říkají,že to je práce na týden celého bytu,ale je to na vystěhování všeho a ještě ktomu nově elektriku dělají ,že ju budují do podlahy,ne do zdi jako jak se to dělávalo po staru.No jenže jeden pokoj výjde na 10tis. bylo nám řečeno.
takže určitě toto si udělejte,ikdyž řekne manžel,že to není potřeba- my toho litujeme a to máme byt starý asi 23let!a je to v paneláku!

mmntálně u nás tady v přízemí dělají jádro kvůli tomu,že jim vyhořela celá elektrika a skrz jádro s enemohli kté elektrice dostat a tak ,sže rovnou duělají zděné... tady totiž prasklo topení a voda valila u 5 patra dolů do všech bytů a jim v přízemí ta voda teklai zásuvkama.
6. kvě 2009 v 18:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 Evi a co u doktora,uz jsi mela kontrolu??

Tery,tak si uzij zarizovani,my budem malovat za dva tydny detsky pokoj,taky si to uziju,protoze jako tehu budu jen cumet a buzerovat emoticon emoticon

Doma uz mam na malou plno oblecku,mam asi dva velke cerne pytle a to jen do trech mesicu,tak budu muset tridit. HOdne jich je z nextu a walt disney,krasne ruzove se zajckama,saticky..........no bozi emoticon Uz se tesim na princenzinku nasi a hlavne jak budu vse prat a davat do skrine a postylku chystat a tak.

Brno a co u vas noveho?Jak se jinak mas?A jak je v manzelstvi vubec? Za chvilui budem holky slavait prvni vyroci emoticon
Krom evci,ta bude tlacit na sale emoticon
6. kvě 2009 v 19:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 brnanda, to určitě budeme dělat, komplet elektriku (udělá strejda) a komplet novou vodu v plastu až ke stoupačkám. ty jsou prý po rekonstrukci, ale nejsou plastové. takže asi poteče rezavá voda občas. neumím si představit, že bychom za pár let museli bourat kvůli elektrice nebo vodě.

sim, emoticon a kdes nakupovala? já se dívala na aukro a taky tam prodávají celé pytle hezkých věcí za pár korun, tak pak budu objednávat tam.

tady u nás mají tak nádhernou deku do kočárku, takovou tu hodně jemnou látku, nebo spíš huňatou. mám z toho župan a je to moc příjemný na pokožku. je oranžová a na ní včelka Mája. ani není drahá, asi 265 Kč, ale kupovat to nebudu. dostali jsme k svatbě od kamarádky krásnou deku z patchworku, kterou nám udělala a máme na ní naše jména a datum svatby. nebudu zbytečně utrácet. a stejně dostaneme určo spoustu věcí.

utíká to neskutečně. už jen 2 měsíce. my si nadělíme k prvnímu výročí byteček a Ev miminko emoticon
7. kvě 2009 v 08:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: na kontrolu jdu za týden ve čtvrtek, uvidíme, co se změnilo.
Jinak máš pravdu, já na naše výročí budu bojovat u porodu. emoticon

teri: jojo to bude dáreček. emoticon
7. kvě 2009 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tery,ja nekupuji u kamsoky,co ma 6tydenni holcicku,tak mi nosi pytle jejiho obleceni doma zaadarmo,takze ja vybavu nekupuji emoticon

Evi,ja jdu zas zitra,dnes mi zas rekli,ze mam jit znova zitra,kazdy mi tu rika neco jineho,tak snad udelaji aspon ten ultrazvuk a bude to v poradku. Jestli zas budu v nemocnici tvrdnou cely den,jen abych jim rekla o vytoku a spineni,tak me jebne.

Tak drzim palce,ta znama co se taky zacala otvriat,tak doktor zjistil,ze to ma z kojeni,ona jeste koji svou skoro dvou letou dceru,krava,takze muselal prestat kojit a hned se zavrela. Ja nevim,proc nekdo koji dvou lete dite.
7. kvě 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: mně se to taky nelíbí, když se kojí takhle velký děti. Přijde mi to divný.
No to je můj názor.

jinak přeju, ať ti to dobře dopadne. Mně dneska volala sestřička od doktora, že příští
týden tu doktor nebude, tak jdu na kontrolu až pak v úterý.
7. kvě 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 To je jak na schval,kdyz musis k doktoru,tak maji dovcu nebo neco.U nas pokazde kdyz se neco stane nebo prijde nemoc,tak je nedele nebo sobota,klasika.

NO tak to mame stejny nazor,me to prijde divny,kdyz jsem treba v obhcode,uz se mi to tady stalo,a zenska kojila skoro tri leteho syna,fakt nechutny pohled,protoze uz to je velke dite prisate k prsu. Si myslim,ze staci mliko a jogurt a zelenina,ze v tom mat.mliku uzu prece neni tolik zivin pro tak velke deti. No nevim,muj nazor. emoticon
7. kvě 2009 v 16:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: no jo, co se dá dělat. Ale půjdu jen o čtyři dny dýl, což mi tolik nevadí. A s tím kojením máš pravdu.
7. kvě 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 simi.. no u nás nového nic.. od svatby se nic nezměnilo emoticon bohužel knám mimi ne a ne dojít,jak sem psala, už Betule není,je Jessi -zlobidlo bude mít 1.6 rok emoticon no a jen s enám daří krásně splácet dluhy - za nábytek a pod. +- to dělalo asi z avybavení bytu něco kolem třista tis. a už máme polovinu zaplacenou.Dáváme všechny peníze co ušetříme a plonkovní a pod. na splátky,nebo´t chceme mít jen hypotéku,až budeme mít rodinu..prozatím se to daří předčasně splácet ,tak sme na sebe hrdí emoticon
V práci mi hrozí pořád vyhazov,nevíme,co bude až nás převezme ta úkl. firma.
přibrala sem 17kg,neboť mi zebrali všechny léky a zjistili další nemoc-syndrom PCO ,super.
No a to je ais tak všechno emoticon emoticon

No a je vážně recht,že budeme mít roční výročí svatby,ty jo !to abych přemejšlela,co koupit.... máte nějaké nápady???

Odpoledne jdeme do ZOO,tak s euž moc těším .
Bereme sebou i Jessemoticon tak sem zvědavá,jak na to bude reagovat emoticon

Evi, ti povím,že takovou kamarádku bych taky ráda měla emoticon a ještě ktomu značku next miluju!
8. kvě 2009 v 08:39  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Brno neboj,taky se zadari s mimcem a ke spalecni dluhu teda grauluji. Manzovi zvysili plat a oprad jsme na nule,tak envim,jak to delame emoticon Asi setrit neumime,nastesti dluhy nemame,ale na uctu penize taky potrebujem,kdyby prisel o praci nebo tak.

Jinak u dok.dopadla dobre,rek to co ty dve pred nim,ze to je hormony,ze krev nejde z delho,ze mam nejakou erozi na cipku a ze to neni nebezpecne a taky jsem ho ukecala na ultrazvuk,tak jdu za dva tydny. Pry abych byla klidnesji. No ale uz jsemprotoze kdyz mi to same rekli tri gynekologove,tak snad vi o cem mluvi emoticon
8. kvě 2009 v 18:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 simi no stojí to všechno za dvě věci emoticon
mám kamarádku na nesch. na rizik. a má nástup na mateřskou myslím,že akorát te´d nastoupila+-2týdny no a do dnešního dne nedostala od státu nebo-li sociálky nemocenskou!takže sem říkala,to je dobrý tak to abych si pak ještě na 9měsíců našetřila peníze na živobití!!!a to ještě dostala asi 1300za ty dva týdny od zaměstnavatele a ještě jí nezapoměl říct,že 3dny byla zdarma doma! takže je doma skoro půl roku! za 1300korun! a jelikož má bejt vklidu,tak říkala mi jak mám bejt vklidu,když nedostávám peníze a všechno musí přítel táhnot a jsou zadlužení až po uši! emoticon

takže kdyby ještě můj muž přišel o práci,tak by mohl otěhotnět rovnou on a,já bych totiž zkrz nervy neměla šanci emoticon
9. kvě 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Jsem si kdysi koupila v časopisu vlasta takové silikonové malé formičky beránka,slepičku a zajíček.. tak jsem to dneska zkusila ,že sem udělala jako palačinkové těsto a lila to do těch formiček.. to nemá chybu emoticon vtu chvíli sem si říkala,že je to super pro děti,které vám nechtějí jíst,ale ani manžel nezklamal emoticon nejvíc jedl slepiček a beránků emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Brno,ja bych palacinku ted sezrala i natrhanou v psi misce emoticon Mnam emoticon

Evi,ja koukla na konika,kde mas pupek???????????????????Ty mas bruch jak kdyby jsi snedla dva knedliky,jak to delas???Ja uz zacinam kynout teda emoticon NO ale taky zeru jak to prase.

Brno,o te nemocenske jsem slysela,zname ted prisla nemocenska tusim za brezen,tak ji neplati,pry s tim maji urady problemy a nestihaji je vyplacet,psali to nekde na netu,ze jim nejak ten system nefughuje. Ale neboj,v americe a v p lno jinych zemi neni ani nemocesnka ani materska a zenske co chcou deti si musi nasestrit. Znama zije na floride a jen aby porodila v nemocnici a sla domu ji stalo 5tis.dollaru a to museli mit nasetreno,protoze pak samo zustala chvili s mimcem doma a nikdo ti nic neda.
jak jsem prisla tady,tak tu byla tusim matreska 4mesice,takze zenske zustali doma 3 mesice s mimcem(kazda sla samo na materskou driv nez porodila) a pak hup do prace a dos kolky se odstrikava mliko a babi rikala,ze ona taky sla tak brzo,ze kdysi taky enbyla materska,jen tri mesice.
Jeste ze ja muzu byt doma s malou a snazime se to tahnout. ALe taky manza nesmi onemocnet,tusim ze by asi nejakou nemocenskou nedostal,takze uz byl v praci i ze 40 horeckama chudak.

My se chystame a pristi tyden zaciname trhat tapety a delat detsky pokoj,teda malovat a nejake zmney pro vEru,jeste ze jsem tehu a ze budu jen cumet emoticon

Tery,tak jak jde papirovani??
9. kvě 2009 ve 20:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: ale to se ti jen zdá. Bříško už je pěkný. emoticon
Hoď taky fotku svýho, ať se nechlubím jen já. emoticon
10. kvě 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Evi,kdyz me to tam nejde dat,ale zk usim,kdyz to pujde,tak pisnu ze mam albicko emoticon Ja je neumim upravit ty fotky totiz.
10. kvě 2009 v 19:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 ahoj holky,

tak dnes jdeme podepsat smlouvu o smlouvě budoucí. a už se snad začne zařizovat hypo. už chceme mít klíče.

s tou mateřskou to je hrůza. to nevím, jak to budeme dělat, když manžům plat stačí na splácení hypo + půjčky a poplatky za byt. já jen doufám, že budu moct pracovat. pak ještě snad dostáváš nějaký ten úměrný plat, ne? holky, jak to je? po dobu mateřské dostáváš víc a pak až nastoupíš na rodičovskou, tak se to dělí na tu třírychlostní, ne? takhle jsem to někde četla. byla tam i nějaká tabulka a se svým příjmem bych měla mít skoro stejně i tu mateřskou a pak na ty tři roky 7500 Kč. no bude to těžký.

o víkendu jsme byli mimo Prahu a přijela jsem ještě víc unavená, vůbec jsem si neodpočinula. chjo. a teď už žádné volno v dohlednu. emoticon
11. kvě 2009 v 08:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 teri: to je fajn, že už jdete dneska podepisovat.

s tou mateřškou je to tak jak píšeš. Aspoň si to taky taky myslím.
11. kvě 2009 v 10:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Cuate holky,tak ted jsem si nasla maicky a cekaji chlapecka,tak budou mit parecek emoticon
12. kvě 2009 v 17:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 simi: tak vidíš,tak jim to pěkně vyšlo co? emoticon
12. kvě 2009 v 17:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 No Evi vyslo,uz jsem ji psala,ze manza musi byt stestim bez sebe. Zavidim,ale najednu stranu uz se tesim na nasi Vikusku a zas dve holky budou kamosky emoticon I kdyz manza by asi menil emoticon emoticon
12. kvě 2009 v 19:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
 Ahojky holky emoticon Tak koukam, že to tu už simi stihla oznámit emoticon

simi: Myslim, že i holka s klukem dokážou bejt kámoši emoticon A hlavně si nebudou brát oblečení a tak v pubertě emoticon
12. kvě 2009 v 19:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 maicky. určitě budou kámoši, to bude super. emoticon

simi: a holčičky budou parádnice emoticon
12. kvě 2009 ve 20:46  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Maicky nebudou emoticon emoticon Urco ze muzou a s tim oblecenim mas pravdu,ja jsem ze tri holek a manza ma dve segry,tak jak rekli na ultr.ze to bude dalsi holka,tak do vecera mlel,jak se budou hadat o sminky,hadry,kluky,pak holcici puberta je desna,jak budem vsechny menstruovat a pak je vdavat emoticon emoticon
12. kvě 2009 ve 20:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Verco a chtela by jste i treti??? Nebo pareckem to asi zakoncite,ze? Od kazdeho jedno,to je akorat emoticon
12. kvě 2009 ve 20:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
 simi: už třetí nechceme. Kdyby byli peníze a prostor tak se tomu nebráníme, ale takhle to nejde.
13. kvě 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 tak to jste natom stejne jak my,penize a prostor. No a ted manza asi zas prijde na cas o praci,tak uplne na prd. Jeste ze aspon tu vybavu uz nemusime kupovat krom postylky
13. kvě 2009 v 16:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.