Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
maicky zrovna vcrera jsem na tebe myselal,kde jsi zmizla :-D A ty jsi tady ;-)
Profilova fotka
simi: Já jsem všude :-D Jo a na kontrole jsme dopadli dobře :-) Mimís odpovídat podle utz 7+5tt a krásně mu tlouklo srdíčko :-) Na další kontrolu jdem 9.3 tak se už nemůžu dočkat. A jak se máte?
Nas cekaji v utery krev.testy na geneticke vady,budu tusim dva tydny cekat na vysledky,tak uz mam ted nervy. Dneska se mi zdalo,ze ma miminko sedm prstu na ruce,ale to by bylo to ne jmensi. Uz mam i pupek. A Veru jak ji odbyly dva roky,tak je jak vymenena a je na zabiti 8-( S ni ta puberta triska az je to neuveritelne,mamka se mi uplne smeje. Tak budu drzet palecky. My ted ta genetika a pak v dubnu 20tt.velky ultrazvuk,posledni,tak uvidimie jestli se nam ukaze pohlavi.Manzel to chce vedet. A mate nejake jmena vybrane??A jak se tesi mala na mimi?u nas se tesi,horsi bude pak realita :-D
Profilova fotka
simi: Mě budou dělat náběry teď v 10tt, tak se taky trochu bojim, ale zatim se snažim nijak nestrasovat a nemalovat čerta na zeď. Dáda z toho zatim rozum moc nemá. Když jí řeknem, že bude doma mít mimi, tak se culá :-) Miminka má ráda a pečuje o ně, tak snad tomu bude i v realitě :-) Jinak s tou pubertou... To je u nás podobný. Teď posledních 14 dní má nějaký výkyvy nálad... To bych jí taky vždycky nejradši přizabila :-D Začne se vztekat a neví kdy dost. Doufam, že jí to brzo přejde. Je to děs. Budu držet palce, aby ti genetika dopadla dobře a mimi mělo 5 prstů :-) A neboj tyhle sny, to je klasika. Jinak nad jménama sme se bavili, ale konkrétně sme ještě nezvolili a bříško už mam taky, ale zatim jen takovej těhu špíček :-) Takže pohoda. A co vy? Už máte jména vybraný?
Pro holku Christine Anne Kosova a pro kluka nemame. My nevedeli jmeno pro klkuka ani kdyz jsme cekali malou,ani pred loni kdyz jsem byla tehu,nam se fakt zande jmena nelibi a to vybirame i z cizich 8-( Tak ty si delas tu drivejsi genetiku,ze?To mas supr,tady to je desne drahe. Me dneska boli v krku a hlava uz tri dny. Puberta malou neprejde,ona se taky blizi k druhemu roku,ne??To je ten blby vek,kdyz si mylsi,ze vsechno musi byt podle nich,pak treti rok a to zas je obdobi vzdoru................Radek rika,ze doufa,ze se do jeji puberty rozvedem :-D Ta genetika v tom 10tt.je lepsi,protoze kdyz nekomu dopadne spatne,tak jdes na potrat normalni,ale kdyz treba me dopadne spatne nebo nam co ji maji klasicky,tak uz musis normalne rodit a porodit mrtve dite.Nevim,proc to nedelaji cisarem,je to hnusne drasticke anevim proc se nedela normalne driv,kdyz to jde. No budu mit nervy nato cekani,kdyby to rekli aspon hned nebo do druheho dne.
Profilova fotka
simi: Já du sice na genetiku v 10tt, ale ty výsledky trvají zhruba 14 dní a pokud ti tam zjistí nějaký procento na postižení, tak jdeš v 15tt na plododovou vodu a tam se na výsledky čeká prej až 3 týdny, takže taky pak porodíš mrtvé dítě :-( Je blbý, že se tak dlouho musí čekat na výsledky z tý plodovky :-( jinak Dádě budou v dubnu dva roky... Sem na ní zvědavá jak to ponesem :-D Snad to nebude tak drastický. :-D Tak pro holčičku máte jasno :-) To se máte :-) My teda jasno nemáme ani pro jednoho prcka :-D Ale dvě jména dávat nebudem to vim. Vim, že mě by štvalo všude vypisovat takhle dlouhý jméno, tak to nebudu dělat ani prckovi a navíc, by sme ani dvě nevymysleli :-D A tu hlavu ti nezávidim. U Dády mi v těhu nic nebylo, ale teď mam migrény a je mi blivno, i když to blindění se už umoudřilo, ale ta hlava se ještě ozývá :-(
Maicky,druhe jmeno nikdy a nikde nepises,ma ho jen v rodnem liste ;-) Jedno od maminky a druhe od tatinka. Mala je ted Veronica Isabelle,ja dala prvni,tatka druhe a Christine Anne,prvni vybiral ted tatinek a druhe zas ja ;-) Ono se to ani do kolenek nevleze :-D Tak to je blbe s tou plodovkou,na genetiku taky cekam dva tydny 8-( Kamosce kdysi dopadla blbe a musela na plodovku,ale ta uz ji dopadla dobre,ale musela mit nervy. No ja budu mti ted jen s tou genetikou. Me ted desne pali zaha,asi si pujdu na mliko do lednicky. S blitim nezavidim ja od 7tt. do 13 tt.blila cele dny,od rana do vecera,ted uz konecne asi pres tyden nebliju.Ale ja blila i u male tak hodne. Ja si to vzdycky asi musim odblit. A budete chtit vedet pohlavi??nebo chcete prekvapko?
Profilova fotka
simi: Chceme to vědět :-) U Dády sme si to taky nechali říct co čekáme :-) A s těma jménama.. Já myslela, že se musí psát obě dvě. Kamarádka má taky dvě jména a říkala, že je musí vypisovat obě dvě.. Tak nevim. Ale i tak pro nás bude těžký vybrat i to jedno :-D
Ertepla - moooc gratuluji!!! Malej je nádhernej!!! Do kolébky mu přeji pevné zdraví a nervy a spoustu štěstí. Stále vyřizujeme věci okolo bydlení, ale hypotéku máme už podepsanou, peníze ze státního fondu už také došli a holky! letos si můžete zažádat ve vybraných bankách i na státní dotaci na měsíční úroky. Více na stránkách ministerstva pro místní rozvoj v sekci podpora bydlení. Momentálně nám dělá problémy tchýně, ale to je na dlouhé psaní a dneska jsem volaká unavená. Ale zítra jdeme slavit narozky (moje ;-) ) už je mi čtvrtstoletí 8-) Jsem zvědavá jak budu v pondělí áno vypadat :-D Moje svědkyně je v 5.měsíci a bude to Matěj. A má pupek jako když spolkla dva melouny :-D Ale držím všem palce aby děti byly zdravé a hodné, aby maminky nebyly na prášky :-p
Ahoj holky, ani jsem netušila,že tady někdo z roku 08´ píše x-) je hezké,že jste pořád takto v kontaktu ,-) a koukám,že snad všici jste těhulky :-D Vždycky jsem max. klikla na brno a okolí a stejně si připadám na těchto stránkách,že tady už nemám co dělat :-D Ertepla i já se přidávám ke gratulaci ,-) ikdyž maličko opožděně ,-)
Profilova fotka
charmed, takže už jste sehnali byteček? Měli jsme jeden rozjednaný, ale nakonec z něj sešlo. :-( Minulý týden jsem objevila další, i s garáží, taková řadovka, ale odrazuje mě topení na přímotopy :-| . Kousíček za Prahou, Strančice. Brnanda, super, že jsi napsala.
Tery asi budes muset slevit s naroku,jinak budete porad byldet u rodicu. A jak snazeni?uz snazite? Tak at teda neco uz konecne sezenete,fakt nezavidim,by me nikdy nenapadlokze to je tak tezke najit bydleni
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi, já ti nevím, v Praze asi jo. Pořád říkají, jak byty zlevňují, ale mně to teda nepřijde. Ani by nám na ty drahý byty nedali hypo. A když už se nám něco líbí a věci se hnuly, tak pak makléř napíše, že něco prostě nejde a je mu líto, ale musíme hledat dál. Teď o víkendu jsem byli u sestřenky, koupili byt v Praze 2+1 asi 55m2 za 2,3 mil. Byteček pidi, v koupelně nemůžeme mít ani pračku, jak je mrňavá, předsíň je asi 1 m na 1 m, tak pouze věšák na kabáty, v kuchyni nemá špajz, protože tam musí mít pračku a o komoře si můžou nechat zdát, nemají ani kam dát skříň, takže si nechají zasklít balkon a budou dávat nářadí atd. tam. Divila jsem se, že to koupili a ještě v takové divné ulici. Taky sháněli dlouho. Prášky neberu asi 14 dní, ale teď mám nějakou šílenou žaludeční virózu, pocit na zvracení a měla jsem i průjem. mamina to měla minulý týden, tak jsem to od ní asi chytila. hrůza. žaludek mě bolí, jak čert. snad se to brzy zlepší. takže snažení zatím ne. ještě chvilku počkáme. v květnu jedu na prodloužený víkend s aerobikem na Mácháč a je to dost fyzicky náročné, tak abych si to mohla pořádně užít. a taky jedeme v dubnu sjíždět vodu. ]-( jo ale zlepšili jsem si náladu, koupili jsme si nové auto. tak aspoň první věc ze seznamu úspěšně splněna.
Tery my meli virozu minuly tyden. Mala to cytla tak blbe,ze tak blila,ze skonicila v nemocnici dehydrovana,pak aj to chytla dva dny po ni a ted to ma manzel a tim koncime ;-) Ja si to ale odblila a proprujmovalal nejmin ze vsech nastesti Tak to je fakt blbe s tema bytama a proc nejdete za Prahu??nebo nekde uplne na kraj Prahy? aLe verim,ze v Praze se to asi shani hur,ceny tam jsou vysoke a taky je to jen prece hlavni mesto. My teda kdyby jsme meli prachy,tak mame dum hned tady koupeny nebo byt,je tu toho dost,ale to asi tim,ze uz se pres rok nedavaji hypoteky,tak to nemaji komu prodavat
Profilova fotka
Za Prahu bychom i klidně šli, ale zase musíme myslet na to dojíždění, nemůžeme do každé lokality. a navíc musíme koupit byt v OV, na družstevní bychom nedostali hypo a co si budeme říkat, mnohem víc bytů je družstevních. tak snad se na nás taky brzy usměje štěstí. já mám teď obavy, jak bude reagovat tělo, když jsem ho 8 let ládovala HA a teď nic. snad budu mít MS "normálně" a dostaví se. nechce se mi opět obíhat doktory, teď když už mám konečně pokoj po tom šíleném trhání zubu a střevních virózách. ono je to hrůza, já se taky do pití nutila, protože se mi potom chtělo zvracet. ale dítěti to nevysvětlíš. ale hlavně, že už jí máš zdravou.
Mala i pila,ale ona dostala treba 4lzicky caje nebo neceho a hned to vyblila. Neboj,antikoncepce ti telo nepoplete nejak ;-) Hm,tak to mas pravdu ze byty sjou vetsinou druzstevni,to je pak etzke hledat,tak at uz taky konecne neco mate a stavet nemuzete?To by bylo asi hoooooodne drahe,ze? Jsem zvedava co sehanla charmed nakonec
Holky to vam musim napsat,ted jsem zjistila,ze jedna z cervencovych nevest se rozvadi. Chudak,jeji manzel se zacal chovat jako naproste hovad....po svatbe a co dela je neuveritelne. :-(
Profilova fotka
To je síla. Je mi jí líto, ale pokud je to tak hrozné, tak rychle pryč.
simicak.... ale ona je sice červenec,pokud myslíme stejnou ,ale rok 2007 ,-) Já jsme taky za jedno, nemá smysl vněčem vytrvávat a doufat,ponižovat se a pod.. zbalit kufry a jít ,neužírat se, neříkat si,že to je moje chyba a tradá začít život znova ;-)
brno je rok nas,ona mela svatbu tam kde ja asi hodku prede mnou,jsme se tam potkali. Denisska,je to stejna co myslime?
Profilova fotka
Na tu si vzpomínám, taky plánovala dlouho.
Svatba se konala 26. července 2007 Hradci Krásný den, a po vytrvalém, celotýdenním dešti, nám počasí vyšlo úplně na jedničku!!:-) Obřad i hostina byli venku. Poděkování pa... toto má v pase denisska... já se teda nebudu hádat x-) ale na tu diskuzi jsem chodila před svatbou, a občas tam najuknu a jen čtu ty příběhy, jsou smutný a docela brutální občas... A vůbec holky jaké jsou u vás změny? povídejte...
holky a co kajsa a digi,vzpomínáte si na ni? koukala sem jí do aba,ale... diggi snad tu svatbu měli ;-)
brno,tak ma napsany spatny rok,ale je to ona,ja vim kdy se vdavala,ona je totiz ostravsko porubska nevesta,takze se zname odtud z diskuze uz pred svatbou a mela to ve stejny den,i jsme se tam videli. Asi ma poplete datum :-) kajsa urco sroti porad na skole a digi uz nepamatuji. A kdy vy budete rozmozeni?Jsem te potkala,videla na konikovi ve snazilkach nekde
simicak.. aha,to jsme netušila,ale řeknu ti,že teda mi je jí až líto,co musí prožívat... u nás skoro žádná změna nenastala.. od září bojujeme ,aby sme se rozmnožili .. a právě já rovnou přešla tam a semka mě nenapadlo ani vlíst ,sem to ale hloupá fakt...myslela sem,že to automaticky tady zanikne ,když máš po svatbě... taky mi v září umřela Betynka, vden našeho výročí s manželem....nikdy to nechci zažít,bylo to hrozný! Už sem nechtěla nikdy psa, zhroutila sem se a když na ní myslím, tak akorát bulím.. všude bylo prázdno a já zůstávala do večera v práci,nikam nespěchala a bylo mi vše jedno ..doma mě nikdo nevítal a pod. pak jsme měli jít jeden den si zacvičit,ale kamoš od manžela to zrušil a já zapla pc a na stránkách brněnského útulku policejního jsem viděla "ji" a během 20minut měla zamluvenou jednu 4měs. fenečku,kteoru někdo vyhodil zdomu a byla venku...Manžel to nemohl rozdejchat ,jeho zajímalo jen to,kdy umře..pořád ho to zajímalo u všech pejsků,myslím,že byl ztoho v háji víc,než já,ale nedával to na sobě znát..no a měsíc a den od smrti betynky, došla Jessinka.Mamka jí vybrala jméno, respektivně,toto s enám nejvíc líbilo. No a Jess si i získala pánečka ;-) takže jsme byli zase tři...a prozatím pořád jsme. Pořád bydlíme ve svým stejně, po svatbě se vlastně nic jinak nezměnilo ,-) Taky letos bojuju s prací,jako ostatní firmy,takže nervy jsou docela brutální vtomto ... Jo vidíte, vzpomínáte si,jaké sme měli šílené problémy se švagrovou???nechci to zakřiknout,ale ty její výkyvy a tóča po rodině a pod.byli skoro až do vánoc! Pak sme už úplně začali ignorovat jak ju,tak ju začali ignorovat i její údajné kamarádky a lidi odnich z vesnice a povím vám,že opravdu boží mlýny melou pomalu,ale jistě! Ta si to odevšech tak slízla a slízává dodneška, že to občas až pěkné není,ale dobře jí tak!aspoň vidí,jaká byla zlá a pod. jenže to ju jedině začalo obracet k lepšímu,ale pořád svou náladu občas má a my,my jsme pořád krok od ní,aby jsme se už nikdy kvůli ní nehádali. jediné pozitivní na tom je to,že synovec už ví,kdo je teta se strýcem a pamatuje si nás...
Tak to me mrzi se psem,ja psa taky nikdy nechtela,my meli osm let a taky umrel na rakovinu a umiral pred ocima,tak to bylo hrozne. TEd mame krecka :-D tak at vam snazeni vyjde a muzses pak s nama drbat o tehu :-) Na svagrovou vzpominam,tak to je supr,ono to je prvda,ze bozi mlyny melou spravedlive a na kazdeho jednou dojde,i kdyz u nekterych to dyl trva. S praci ani nemluv,tady to je taky des a hruza,ted jsme na tom tak,ze nemama ani na jidlo,tak tak to tahnem,takze fakt hnus. No snad bude lip i kdyz podle predpovedi to ma byt dlouha tahla krize. ALe jestli pamatujete,ja vam to uz v cevnu psala,ze v cr prijdou tisice lidi o praci a bude jeste hur,ale nikdo mi neveril,protoze nasi politici lhali az do posledni chvili a jeste porad lzou. My vcera byli venku a ja si prpekla licka,tak jsem se vyhrivala na slunicku a ja prisla domu,tak jsem mela rudou hlavu :-D
simicak.. si moc dobře to pamatuju!!!však já sem každýmu říkala,že jedna holka z beremka říkala.. atd atd atd a už je to tady :-D jako práce je dost,jenže každej je zvyklej na to,že všechno dostal pod ruku a do ruk udělaný nachystaný a nemusel s enikdo o nic starat a pod. Musím uznat,že se nám hůř žije a představa momentálně,že bych měla zůstat doma a nevydělávat je šílená....a kor mít miminko.. ikdyž teda na něho čekáme a pořád doufáme,ale i tak.. Já to prostě nevydržela -bez psa bejt.... my sme museli nechat Betynku uspat a řeknu ti,že toho doktora bych chtěla,aby ho přejelo azto, minimálně auto! ne li lepší by byl autobus, a on zažilto,co mi sním..vypisoval si do pc papíry,místo aby jí pomohl!!!
Našli jsme byt a teď jen už čekáme na katastr až nám pošle kupní smlouvu, kde budeme uvedení jako vlastníci bytu. Teda ale řeknu vám, toho lítání a hlídání si aby tě někdo neobral víc než má. Těch peněz co stojí tudle kopie, támhle ověření podpisů, tady poplatek....Síla. Nikdy už nechci kupovat byt. Ale ještě koupíme chatu od prarodičů, je tam sice stavební uzávěra, ale cena je přijatelná a děti budou moci jezdit aspoň o víkendech mimo město. A až budu na mateřský, tak tam budu celé léto 8-) Sice to teď vypadá jako že jsme Rotschildové, ale po tomhle jsme naprosto bez financí. Ale zase budeme ve svém. Hypotékea teda síla, ale lepší než platit o 1000 kč méně v pronájmu, který ti stejně za rok někdo v rámci regulace zvedne. Brnanda, to mne mrzí s betynkou. My tohle asi taky brzo budeme zažívat. Naší starší fence je 18 let a už je slepá, hluchá a všude se počůrává. A pořád jen chodí, jako kdyby nás furt hledala. Zakopáváme o ní a žere jen když je uvařeno čerstvě. Nechci to zažít, ale asi si vezmu potom dovolenou a celou ji probrečím s tou mladší v pelechu. Ani nevím, jak to ta mladší bude snášet, protože je to její dcera a celý život tady byly obě. Když jsem měla jít s tou mladší někam sama, tak furt hledala mámu a chtěla domů. Tak se ale zase bojím, aby mi pak nepošla žalem. No, uvidíme. Ach jo :-( A teď zvesela, holky, za chvíli budou velikonoce a tak budeme mít volné pondělí !!! Hurá!!!
Profilova fotka
charmed, a to jste kupovali přes realitku? To mi povídej, taky počítáme každou kačku, abychom ušetřili co nejvíc. teď ještě nacpeme nějaké prachy do toho našeho autíčka, ale to bylo plánované a dělá nám samou radost :-) , aspoň něco vyšlo. brnanda, tak to máš pravdu. já se svoují švagrovou se už vůbec enstýkám, ona ani nepozdraví. z Járovo rodiny se nebaví skoro s nikým. ono na ní taky ale jednou dojde. ona se takhle chová ke spoustě lidí, nejdřív nejlepší kamarádky a pak je odkopne. ale už se neskutečně těším, až si nabije pusu. to se budu hodně smát. Járův taťka nám říkal, že mamka už pokukuje po chrastítkách atd., tak jí to budeme muset brzy splniít, chtěli by vnoučátko k Vánocům, tak už snad bude na cestě. já už jsem úplně na prášky, pořád se nás všichni ptají, co byt a jen radí, to je doopravdy hrůza. každý má svůj názor a podle něj je to to nejelpší, ale oni pak nemusejí platit ty příšerný hypo. o víkendu nám nabízel strýček byt po tetě, že jeho kamarád by nám ho nechal za 2.650.000 Kč. se asi zbláznil, řekli jsme do 2 mil. + 400 tis. na rekonstrukci. prý už těch zbylých 250 tis. někde seženeme :-D . třeba je najdu ráno na ulici až půjdu do práce :-D . fakt vtipný. u nás je to s prací zatím v poho, u Járy naštěstí taky. tak snad to tak zůstane.
Tery tak ty reci chytre znam :-D Jako kdyz moje mamka,no meli by jste mit zahradu,to decka potrebuji..........cely zivot zila v panelaku a my nikdy zahradu nemeli :-D nebo ze potrebujem auto,kdyz chci s mlaou na nakup a kde na neho vzit a z ceho ho zivit to uz ji nikdo nevysvetli.A hlavne naco zivit auto.............pro to abych jednou tydne jela ke kamosce??? Tak az najdes ty prachy,tak doufam,ze aspon poisnes,kde se vali :-D Charmed,tak to mate supr s bytem,tak konecne a jeste lepsi,ze vam i zbylo na chatu x-) To uz vam ke stesti budou chybet jen ty ditka. Kdy vy planujete??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?