Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Ahoj holky, tak já vám nejdřív popřeju krásný nový rok. A všem těhu, maicky, Evule, simicak přeju hodně zdraví a klidný průběh těhotenství. Terjar, tobě přeju, ať se vám zadaří hned jak budete chtít.J A víte kdo je ještě těhotný? Moje svědkyně :-D Tak necelý rok po mé svatbě jí půjdu svědčit taky na Libeňák. Ona se teda bude vdávat koncem února, takže si to neužiju v šatech, ale budu mít kalhotový kostým. S Michalem jsme si dělali srandu, že na to jdou úplně naopak. S klukem chodí od května 08, pak si udělali mimčo a pak se teprve berou :-D :-D :-D Ale je to super. Jinak my ještě bydlení nenašli. nepospícháme, ale už bychom rádi někde byli ve svém. Další novinka je ta, že Michalovi vykradli auto, služební. Ukradli mu notebook a kufřík z kufru auta. Teď si sype popel na hlavu, ale aspoň to už nikdy neudělá. Ale byla jsem děsně naštvaná, protože naše svatební fotky jsme nevypalovali na CD ale zálohovali na externí disk. A když chlap zálohuje na externí disk, tak ho nosí ve stejné tašce, jako notebook, aby když už mu teda něco ukradnou, jsme přišli o vše! Naneštěstí náš fotograf je pořád má, je to kamarád a Michal mu po svatbě říkal aby ty fotky smazal. No, naštěstí ho neposlechl. De facto jsme přišli o fotky z mého foťáku, který byl jediný v restauraci a spoustu fotek z raut, protože ten náš fotograf na rautu moc nefotil. A ještě víc jsem naštvaná, protože Michal ty fotky nebyl schopný dát vyvolat, takže nemáme v ruce jedinou fotku !!!! ]-( A taky mi trvalo celý týden než jsem těch 1200 fotek roztřídila aby to mělo aspoň hlavu a patu. No, tak to je asi tak nejnovější news ode mně =-)
Profilova fotka
ahoj charmed, no konečně ses taky ozvala. Taky přeju šťastný nový rok, ať se nám daří jako v tom loňském. Tak to jste měli teda štěstí, že je ten kluk měl. My taky bydlení ještě nemáme. Rozeslala jsem požadavky, ale nic. Ono je toho teď nějak hrozně málo. Pořád ty stejný byty. Když už něco najdeme, tak se mi nelíbí, že to má topení na elektriku nebo je to družstevní nebo je to daleko atd. Ale už dost spěcháme, taky chceme mimi. No jo, teď je těhotná snad každá druhá :-D . Kajsa už se taky dlouho neozvala. Tak o mé svědkyni ani psát nebudu. Už nás s Járou nepovažuje za součást rodiny. Je smutný, že ani Járův brácha. Začal se chovat taky hrozně. Ale co se dá dělat. Je to prostě mrcha a jednou se jí to vrátí.
Profilova fotka
Ahojky charmed :-) Tak koukam, že tvoje svědkyně je stájná jako já :-) My sme s Davidem začli chodit v listopadu 2006 a v září 2007 jsme čekali Danielku :-) A brali sme se až teda když jí bylo 14 měsíců :-D A s tim bydlením... My sme na tom stejně jako vy holky, takže nic :-( Ale snažíme se něco najít. Už dokonce přemýšlíme nad tim, že koupíme pozemek a budem stavět.
Maicky tak taky moc gratuluji ;-) ja ted zacinam 19tt a 13 unora v patek mam prvni ultrazvku,tak snad to bude ok.,se pekne bojim,ze se neco posere. Tery,testy z plodove vody se berou jen kdyz je spatna genetika z krve,tak jak uz ti maicky psala,jinak se to nedela,protoze to je rizikove. My pohlavi taky vedet nechcem.To je dobre,loni jsme se vsechny v lete vdavali a ted budem rodit :-D Charmed a kdy do toho vy prastite? Uz mate nejaky plan kdy to bude za kolik let??. Kajsa ted ma beztak zkouskove,tak sroti a sroti urcite,ale taky by se mohla ozvat
JO a my sli na to taky opacne. V listopadu 06 jsme se dali dokupy,19.ledna zacali spolu bydlet a 29 ledna jsem otehu a leto 08 svatba :-D
simi: taky nechcete vědět co to bude? My taky ne. Těším se na to překvapení ;-)
Profilova fotka
ahoj děvčátka, dostala jsem další věc na mimčo. Strýček likvidoval po bratránkovi stoličku na krmení, tak mi volal, jestli jí nechci. Hezky si jí umyju a schovám. Byla bych blbá říct ne. Je dobrý mít tak malé bratránky :-D Krize už dorazila i k nám. táta asi přijde o práci, tak máma prohlásila, že ho živit nebude a rozvede se s ním pokud si nenajde novou. On je strašnej lenoch a jenom by ležel na gauči. Nemám ho ráda, nechová se k nám hezky, nikdy se nechoval a dával dost najevo , že chtěl kluka a ne 2 holky. za to ho se ségroiu nesnášíme a navíc je hodně hnusnej k mámě. Ono to k rozvodu spěje rychle, ale mamka čeká až se se ségrou odstěhujeme. Takže i tímto jsem hodně motivovaná najít nějaké to bydlení.
teri: tak to jsou zprávy při pondělku. Jo ta krize je děs, asi se to ještě hodně projeví. Stoličku na krmení už mám taky dohodnutou, zatím jí nechci tahat domů. Postýlky budu mít taky půjčené.
Profilova fotka
a jako bonus jsem dostala polštář na kojení :-D . Všechno je tak drahé. Hodně věcí budu asi nakupovat na aukru. A jak se jinak těhulky máte? co ranní nevolnosti a změna chutí a nálad? ;-)
Holky vy jste s tou krizi srandovni :-D Kdyz jsem vam to tu v cervnu psala,tak jste porad psali,ze to je agnlie a ze se glob.ek.krize cr netyka a nikdo nechtel verit.Tak znova,bude bida,lidi budou v cr bez prace a pl no rodin opravdu nebude mit ani na jidlo pro deti.Ale to vsechno pocitite az tak v lete na konci leta,zatim to jen zacina a este se to nerozjelo. Hlavne je ted cr pro srandu,jak porad rikala,ze se ji krize neytka a jak nemaji silnou korunu a podobne kraviny. Ja bliju porad,ale uz to je lepsi,uz nebliju cele dny,jen cele rana a vecery :-p Evi ty uz zacinas 2.trimestr? Tery to mas suprs tou vybavou ;-)
simi: jojo už jsem v 2.trimestru. teri: Konečně se mi chutě vrátily, teď strašně ujíždím na sortimentu ovoce, zelenina :-D a zaplácnu to sladkým :-D
Profilova fotka
Ev, tak aspoň, že na zdravým jídle. :-) . Moje máma se mnou musela všechno zapíjet pivem, aby to v sobě udržela. Sim, tak doufám, že se ti to brzy srovná. To já si neumím představit, jak pak budu jezdit do práce, kdyby mi bylo takhle špatně. Asi s kýblem poruce :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to vám musím napsat. Nechci se ale radovat předčasně. Volala mi máma, že nám strýček (mj od něj mám i ty věci na mimčo) sehnal byt v Praze na Proseku za 1.300.000 Kč 3+1 s plastovými okny. Jenže má to jeden háček, samozřejmě. V tom bytě bydlí otec toho majitele. Starej pán, který je celý život alkoholik a má játra atd. v pr...i, ale doktoře neví, jak dlouho ještě bude žít, jestli týden nebo rok. A ten majitel ho tam samo chce nechat dožít, takže bychom se vším museli počkat až by on umřel. Je to hrozný. Minulý týden jsme se dívali na film Baba na zabití, je to hodně podobná situaci a říkali jsme si s Járou, že to bychom zažít nechtěli a teď je to tady. Prý by mohli jít s cenou ještě dolů. Musíme vyzvědět víc a případně se na ten byt podívat.
teri: tak to je super zpráva, byla bych ráda, kdyby vám to už konečně vyšlo s tím bytem.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) teri: Tak to je supr zpráva :-) Sice je to divný, říkat, že musíte počkat až umře a pak se můžete stěhovat.. :-D Ale hlavní je, že budete mít byt a když je ten pán starej a je na tom tak špatně, tak to pro něj už bude vysvobození. Jinak s chutěma zatim na tom nijak nejsem. Spíš moc nejim, nějak ta chuť neni.. Ale to příde :-D simi: Teda ty máš pakec, takhel blindit :-( To ti nezávidim. Mě zatim nic neni.. Tak doufam,že to tak zůstane. A s tou krizí... Je to děs. Mamka taky neví, jak na tom bude s prací. Už byli asi sedm dní doma, protože pro ně neměl práci, ale teď od pondělka chodí normálně, tak snad se to zlepší.. A abych řekla pravdu, tak mam hroznej strach jít teď do hypotéky. Je pravda, že manžel je zedník a má zatim práce dost, ale kdo ví co bude za půl roku... Nesnášim nejistotu ]-( evi: Ty jo už 2 trimestr, tak to je mazec. To to letí :-) To se za chvíli povalíš :-D
maicky: letí to jako blázen. Teď v pondělí začínám 15 tt. Jojo valit se za chvilku budu jak velryba :-D
Profilova fotka
evi: Já jsem si na konci těhu připadala jak hrošice :-D Sem měla 80kg :-D
Tery tak to je supr s tim bytem a to ze cekate az umre,to bych neresila,tak to hold funguje a vy ho urcite polstarem dusit nebudete,ne? ;-) Evi,to leti fakt rychle,to uz bude male za chvili kopat,se mas. Ja zatim 11tt. a vcera me kopla elektrika.At uz mam po prvnim ultrazvuku,jsem nervozni jak blazen. Jinak porad bliju,ale uz ne cely den,jen rano a pak od odpoledne,spis k vecerua,le to je hruza,to je mi fakt blbe. No ale je to lepsi,tak si nestezuji a muzu aspon pres den litat venku a neco delat.A vcera jsem dokonce snedla i obed poradne. Ja mela u male 65kg :-D NO a jelikoz ted mam 53kg,takze urco pres 65kg se nedostanu. Me vaha nedesi.Ja si vzdycky ctvrt tehu probliju a posledni dva mesice jsem rada ze dycham a pak po sestinedeli jsem zas velikost 34-36 a bruch placaty jak kamen.Jen ty prsa mi zustanou dyl x-) :-D RAdek uz dostal noveho klienta,tak jde zitra poprve do prace,tak jsem zvedava.TAdy je vsude pul obchodu taky prazdych,vse se po anocich zavrelo,tak to vypada divne.Svagr taky menil praci,protoze dela plyn,elektriku a tak a na stavbach,jako koupelny.........a vsichni jim zrusili po vanocich zakazky,ze byl dva tydny doma,tak nastoupil na smlouvu,delal na sebe.Tak bude poprve v zivote delat na smlouvu,chudak,moc z toho nadseny neni.
Profilova fotka
Holky, děkujůůůůůůůůůůůů. Jste snad jediné, kdo nás od té koupi neodrazuje. Všichni říkají, že je to blbost a jestli to koupíme, tak jsme padlí na hlavu. Jenže tohle už se asi opakovat nebude. Dneska mu chci volat a domluvit se na prohlídce a na té chci hlavně vyzvědět víc o tom dědkovi, asi ho tam i uvidíme. Tak jsme zvědavá. Dusit ho určitě nebudeme :-D Bavila jsem se makléřem o té krizi a hypo. Říkal mi, že letos jsou ty hypo tak drahé (úroky) kvůli té krizi. On sám platí hypo a končila mu fixaci, tak si jí teď dal jen na rok, protože pak si myslí, že to půjde dolů. On v tom umí chodit, v bance mu nabídli něco přes 6 % a on, že jde nikam jinak nebo ať mu nabídnou lepší úrok, tak šli snad na 5 a on že ne, no nakonec má něco přes 3 %. Jsem čuměla, jenže když v tom pracuje, je to pro něj snadný. Naštěstí nám pomáhá s tím bytem a pak i se smlouvou atd., tak jsem ráda. Náš otec tento týden pracuje jen 6 hodin denně, ale aspoň něco. Tak na sebe hlavně holkdy dávejte pozor. Já si včera balila do fólie tu jídelní stoličku a dneska jí povalím do sklepa a kojící polštář jsem smrskla do toho vakuového pytle. Snad už to budu moct brzy vyndat ;-)
teri: proč by jste měli váhat. Ta cena na Prahu je dost pěkná, tedy podle mýho názoru. maicky: já taky budu hrošice, budu mít beztak metrák :-D simi:tak to tě docela lituju, zvracení nesnáším a naštěstí se mi to vyhlo. Jinak jsme včera byli na ultrazvuku. Krásně mimčo kopalo nožičkou, no bylo to dojemný. ;-)
Profilova fotka
Ev, tak byteček se nekoná. Bohužel ten pán, co tam bydlí, tak mu je pouze 65 let a navíc je to neplatič. Našla jsem ten inzerát na netu. Nechci se ještě s někým handrkovat, jestli bude platit vodu atd. nebo ne. Na to nemám nervy. Tak hledáme dál. Jsem už šílená, vždycky se tak raduju, to nesmím. ale to určo znáš :-( Holky, budete krásné maminy. Už se těším, až vložíte nějaké fotečky.
Tery tak to je blbe,to fakt ne,pak by jste museli doplatit vsechny jeho dluhy,treba najem za dva roky i ucty. Holky a co mate proti hrochum??Vzdyt jsou krasni ;-)
Profilova fotka
ahojky holky moc vás zdravím, my jsme zatím 2v1, ale už se nám to blíží, termín máme 9.2. a musím říct, že já z váhy měla taky šílený strach bo jsem člověk co břibírá jen z vody, ale nakonec všechno dobře dopadlo, za celé těhu mám nahoře jen 2kg nad svou váhou, takže jsem fakt moc ráda. malej se ma pořád čile k světu, už žijeme na novým bytečku a dneska nám tu zavedli net, tak vás dočítám přeji všem maminkám krásné těhu a teri vám at vyberete to správný hnízdečko ;-) ;-)
Profilova fotka
ertepla, moc díky, snad už taky budeme brzy bydlet ve svým. I když tento rok bude asi hodně tvrdý. Přeji, aby vám to všechno dobře dopadlo. Určitě už se nemůžeš dočkat, co? ;-) Pak se budu těšit na fotečky. Ještě jsem pátrala, ten byt bychom kvůli věcnému břemenu na hypo vzít nemohli.
teri: přesně tuhle situaci jsme taky zažili a taky jsme do toho nešli. Pán měl na domku taky věcné břemeno a navíc taky dluhy.
ertepla: tak ať porod proběhne v pohodě a těšíme se na fotky.
Ertepla tak to uz mas za par. To uz vlastne muzes rodit kazdou chvili. Tak se tesim taky na fotecky a na zazitky z poorodu. I kdyz to radsi ani nepis :-D Tery vsak taky najdete nejaky bytecek,ale stejne se divim,ze nic za rok nemuzete najit,ja koho znam,tak nasli tak do pul roku. ALe v Praze to je asi jine nez nekde jinde a jeste zvlast,kdyz chces zustat blizko rodicum,tak to vas taky urco omezuje,ze? Mi je dneska klasicky zase spatne,tak jako kazdy den a chce se mi desne spat. Za chvili jdu s malou do skolky si pohrat na dve hodky a vubec se mi nechce.Radek uz ma noveho klienta,mel delat zas nocni a dneska mu rpisli sichty na unor a ma same denni,no proste v jeho firme jsou lidi idioti,to by jste museli videt. Oni nevi kdo kdy ma sichtu,kdo je na dovolene a chbyi jim u pacientu lidi,proste neschopni debilove. Evi a co ty a pupek?Uz roste,ja mam mini podbrisek,ale docela boli,tak se asi deloha roztahuje,teda doufam,ze to neni nic jineho.Za dva tydny konecne ultravuk,ted se mi to urco povlece.Kamoska uz za mesic rodi chudak,nechava se zhyponotizovat aby odbourala strach,ve stredu mela prvni hypno,tak jsem zvedava jestli ji to zabralo :-p
simi: pupík ještě nic moc, trochu to znát je, hlavně večer, ale ráno zase skoro nic :-D
tak to mas jak ja.RAno placata a vecer manza rika,ze cekam dvojcata :-D
simi: tak to jsme na tom stejně. Ale váha je pořád stejná

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?