Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Tery,tak si aspon muzes dat pauzu od te antikoncepce ;-) Me jak trhaly osmicky,rostli mi spravne,ale mela jsem na ni tolik korenu,ze doktor byl nohama zapreny,po peti min.zavolal sestru at mu da vetsi kleste,uplne byl rudy,zpoceny bo mu to neslo vytrhnout a me tahal celou hlavu.Pakt o vyzkub a rikal,ze tolik korenu jeste nevidel.Ja mela koreny vetsi nez celou osmicku a do te diry po ni se mi pak vlezla cela hranolka.No ale tyden jsem jedla kasicky,protoze mi to podrazdilo cele nervy ve vsech zubech. Tery urco ti to umrtvi,ale narkoza se uz asi nedava.Kamosce vysekavali a tusim bez narkozy,jen ji umrtvili a sla hned domu a mela tyden nemocenskou.Ale ji to sekali ty osmicky.
Profilova fotka
Taky pěkná story. Ty první dvě horní mi šly celkem dobře. Tu jednu mi řezal a druhou trhal, lepší řezání. Mně strašně vadí ty zvuky, bolest samo necítím, ale přijde mi, že mi rvou kosti v hlavě. Známé dávali celkovou narkózu, když jí trhali všechny najednou. Snad to jen umrtví, Jára půjde se mnou, snáším špatně i to umrtvení. Motá se mi po tom hlava a omdlívám. No právě, to jsem na jednu stranu ráda, že si tělo 2 měsíce odfrkne. Jen aby se nám to nepovedlo, člověk nikdy neví. :-D . No to by se to pak muselo přesunout. Ale jsou ty zuby prevíti. Holky, a jak vůbec snášíte těhu? A co věcičky, už nějaké nakupujete?
Tak ja zatim ok.jsem zacinam 6tt.takze jsem jeste hodne malo tehu. Ale porad bych zrala ryby a ted jsem cetla ze se nesmi ve velkem mnoztvi kvui rtuti,ale me chutnaji jenom ryby.Vcera jsem filety i snidala. Veci jset nekupuju,protoze jeset je moc brzo a muzu potratit.No a taky mam plno veci po male pro miminko a vcera jsem se dohodli,ze nebudem chtit znat pohlavi,tkze si zas pockame do porodu at je to napinave :-)
Profilova fotka
Já se asi neudržím až budu těhu a až to řekneme rodině, tak ta taky ne. Zvlášť ženský budou nakupovat věcičky. Už je nakupují teď. Ale budu je krotit, může se stát cokoliv. Takže překvápko, jo. To je najednou miminek. Spousta holke kolem mě teď rodí, jak na běžícím pásu nebo jsou těhu.
Jsme cetla ze cr porodnice prskaji ve svech,ze jsou preplneni vsude. Tak u nas to rodina jeste nevi,budem to rikat az po 12tt.,jak uz budem vedet ,ze je vse ok,al ja to asi reknu driv,bo nevydrzim drzet jazyk za zuby a vsichni budou v soku,protoze si sichni mysli,ze druhe nikdy nechcem,ja jsem je o tom nekolikrat presvedcila a nikdo nevi,ze jsem se snazili :-D Ja mam kocar,autoseacku,vanicku,nosic..........vse po male,jen postylku budem kupvoat novou,protoze vsechno mame jak nove a za dalsi se mi nechcou zbytecne vyhazvoat penize a hlavne bych musela prodat ty veci od male a to uz je moc slozite a jsem na to zvykla uz i na ten kocar a tak. My stejne vime,ze budem mit holku a bude to Christine-Kristinka
Profilova fotka
To praskají, už začínají rodit i 80. ročníky, což jsem já :-) Ono asi nemá cenu kupovat nové věci, když je máš. Všechno je tak drahý a to miminko to stejně nezničí. Protáčí se mi panenky, když vidím, že za bodýčko chtějí 100 Kč. Asi budu nakupovat v sekáči. Jinak Ikea to jistí :-D . Ve 12tt se dělá ta genetika? Snad se nám to podaří tak snadno jako vám. Jen se tím nestresovat, když to hned nepůjde.
Do 12tt. je sance potratu 50:50,potrati kazda druha tehulka,proto se rika,ze se nema nic kupovat a ani to rikat. Pak uz je sance potratu nizka,genetika se dela pozdeji,ale nevim presne v kterem tydnu. Ja loni potratila v 9tt. a segra taky v 9tt. a znama ve 12tt. Takze do unora budu cekat a doufat. Tak ja tady koupim 5bodycek za 90kc. Oblecky kupovat nejake urco budu,to nemam,mala vse zkypala a fleky zustali,jen neco se da jeste pouzit znova.Ale deky a tak vse mam,tak to je supr. Postylku jsem rozbila pred dvema tydny :-D ,jiank by jsem meli i postylku :-D urco se vam taky brzo zadari.ja si zadne ovu nemerila ani teploty,proste jsem vic sexovali.Me by takove veci stresovali a myslim si,ze to maji delat hlavne pary,kterym se nedari rok apod. Ja jsem taky 80rocnik
Profilova fotka
V tom s tebu souhlasím. Taky si nehodlám měřit bazální teplotu a po každém sexu si dělat těhu test. Ono se jednou zadaří. Držím pěsti, aby to teď vyšlo. Samozřejmě i Evě. Budete mít určitě krásné, zdravé miminka. A my se k vám pak s Radu přidáme. :-D . A co vůbec ségra, už je v pořádku?
No segra je ok.,ted ji doktorka dava nejake hormony na otehu a na udrzeni plodu nebo neco takoveho,tak se snazi jak muzou.Tak snad se jim taky zadari,taky tak tajne doufam,ze bude v novem roce tehu a pak ji to reknu a nebude ji lito,ze zas je tehu nekdo jiny a ne ona.Zatim je jeste na nemocenske,ale v lednu pujde mozna uz do prace po 4mesicich,vubec se ji nechce a bude dok.premlouvat at ji jeste necha doma. My budeme mit kasne miminko tentokrat po me.Male je spis po tatkovi. No jak uz jsem tu psala predtim,me nektere ty snazilky na konkovi prijdou dementni,po sexu si delaji tehu test,pritom tehutest to neni schopny jeste ani ukazat a vsechny hned vsechno meri,pijou caje na otehotenni.........a pak se divi,ze jim to nejde.Prestanou chodit do saun,protoze teplo zabiji spermie,a zacnou se chovat jak kdyby byly nemocne,protoze co kdyby byly na hodou tehotne.........pritom tehu neni nemoc a muze se delat vse tak jak predtim
Profilova fotka
Já se ptala a do sauny můžu. chodíme tam jen přes zimu, tak do března, takže kdybych byla těhu, tak o tom možná ani nevím. Jen bych přestala s aerobikem, už mě stejně přestává bavit. Teď chodíme cvičit na velké míče a holky to je super. Cvičitelka říkala, že se může klidně do 9. měsíce, některé cviky jsou samo omezené, ale jinak bez omezení. Tak to budu cvičit. Zrovna včera jsem byla. Chodíme do fitka k Hance Kynychové, je to tam dobrý. Jsem zvyklá se hýbat, asi by mi to chybělo. Včera jsem si volala pro výsledky na gyndu a mám všechno v naprostém pořádku, krev i stěry. Jen ta štítná žláza nepatrně zvýšená, ale to prý dělá HA. A malinkato špatný cholesterol, ale prý je to ještě v normě. A to jsem si dala včera k večeři vejce :-D . Já chci jíst jen tu kyselinu listovou. Jím hodně zeleniny, ale přeci jenom to ještě trošku podpořím. No jo, je to těžký. Tak doufám, že se jim to taky podaří. Musí to být úžasný, držet po tak dlouhé dobře toho broučka v náručí
No u nas v saune je naspane zakaz tehotnym,ale ja si myslim,ze se to tyka,kdyz jsi vic tehu.Protoze plno bab nevi ze jsou tehu pekne dlouho. Aerobic se muze cvicit urco do 20tt.jen to nahlasit cvicitelce a nesmi se delat urcite cviky na bricho. Moje segra cvicila kalanetiku cele tehu,jen bricho vynechavala aplno bab do sedmeho mesice jezdi speening. Spravne se ma tehu hybat ;-) A balony jsou supr,to se ti pak bude hodit pred porodem
ahoj holky, já budu příští týden 10tt. Mám první fotku z ultrazvuku. Mimčo sebou mrskalo jako blázen. Teď je mi trochu blivno, snad to brzy přejde. :-)
Článek se načítá
Me zatim spatne jeste neni,ale to zacina az tak 7tt.,tak mam cas. Zato kozy mam tak sestky a zacinam mi pres ne i tricka tak tak :-p
simi: mně začalo být blbě docela brzy. Kolem 6tt. Neměla jsem chuť vůbec na nic. Teď už je to poslední týden o trochu lepší, ale taky žádný zázrak. A o prsou mi vůbec nepovídej :-D
Holky,krasne vanoce zitra a do noveho rok moc stesticka a zdravicka a taky penez,bez nich to nejde. ;-)
holky,taky vám všem přeji krásné Vánoce ;-)
Caute baby,tak vcera segra po rodine rozhlasila,ze je tehotna. Je to ta co se snazili dva roky a v zari potratila a mela ty problemy. Je o 11dnu min tehu nez ja :-D Tak jsem to rekla i mamce ja,tak mamka dostala dve tehu dceru pod stromek :-)
simi: tak to musela být šťastná jako blecha :-D
Profilova fotka
Simi, tak to je krásná zpráva. Přeji ségře, aby jí to tentokrát vyšlo a byli s manželem šťastní. Holky, já chytila se ségrou nějakou virozu. Bleju a s..u. Hrůza. V žaludku nic neudržím, tak po lžičkách piju kolu a uždibuju piškoty. Nic jiného ve mně nezůstane. Tak teď vím, jak se budu cítit těhu. Máma se mnou problila celé těhu a se ségrou taky, babi to samé. Takže mám krásné vyhlídky. Navíc mě ještě na štědrý den chytila osmička, takže jsem mazala peroxidem, tak to naštěstí přešlo. Už, aby byla venku. Já vám taky přeji dodatečně vše nej nej, ať máte krásná zdravá miminka a nás, co to teprve čeká, samozřejmě taky. Užijte si zbytek svátků a do nového roku vykročte pravou nohou :-D
teri: nemusíš mít problémy v těhotenství. Mamka taky zvracela a já nic. ;-)
Mamka,babi,segra nezvraceli a ja u male problila tri mesice vkuse ;-)
ahoj holky, všem přeji do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti :-)
Taky vsem do noveho roka stesti,zdravi,lasku a penize..........bez nich to nejde ;-) A zdrave miminka a nove tehulky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pozdě ale přece. Taky přeju vše nej nej do nového roku, hlavně zdraví a štěstí. My se včera vrátili ze Silvestra. Bylo to pěkný. Byli jsme u známých u Tábora. Ty 2 týdny utekly tak rychle a zítra brrr zase do práce. A co vůbec Ježíšek? My s Járou dostali první obleček na mimíska a knížku první rok miminka - na doplňování, pak jsem dostala 2 thajské masáže, 3 CD, oblečení, kosmetiku, holicí strojek, futrál na telefon, kozačky, knížku a už ani nevím, co dál. No bylo toho spousta, asi jsem byla hodná :-D . tak páček
Ahoj holky, teri: to jsi byla tedy fakt hodná. ;-) Dneska jsem si jela pro výsledky z krve a vyšly dobře. Tak máme mimi zdravé. Jsem šťastná jako blecha ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, moc se omlouvam, ze pisu az ted- takze vsem Vam preju Stastny novy rok, hlavne vsechny at mate zdrave mimca a nadherne manzelstvi!!!!!! to je super cist ty vase zpravicky o tehotenstvi- moc vam to vsem preju a doufam, ze budeme mit taky brzo mimi a hlavne zdrave.....ani nevite, jak moc se bojim-az nezdrave, ze otehotnim a nebude to v poradku (za to muze prace :-| jak to clovek porad vidi, nejde na to nemyslet) tak co mi poradite? proste se tesit z toho az otehotnim a nic takoveho si nepripoustet???? tak zatim pa
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jak se tu máte? Tak já se už taky řadim mezi těhulky :-) Dneska jsem objevila na testíku // Tak snad to bude vše ok :-) evi: to je skvělý, že máte vše v pořádku :-) A necháte si říct co to bude? simi: Tobě taky gratuluju k těhu a ségře taky :-) Je to skvělý, že se Vám to povedlo takhle najednou :-D
Profilova fotka
maicky, tak to taky moc gratuluju. Se roztrhl s těhu pytel :-) . Snad se k vám s Radu brzy přidáme. Já mám ještě jedno plato HA a pak konec. Holky, chystáte se některá na odběr plodové vody? Já budu asi muset, Járův synovec měl ve 4 letech transplantované srdce, měl vrozenou vadu. A taky jsem se ptala na to, jak dlouho po HA se začít snažit. Tak prý můžeme klidně hned, že se ty hormony rychle odbourávají, ale doporučoval by ten první měsíc nechat tělu jeden cyklus na srovnání. Měla jsem v pondělí v práci pohovor, tak jsem šéfoví říkala, že bychom s Járou rádi tento rok miminko. Tak už jsem ho připravila na to, že si bude muset hledat asi brzy náhradu. Tak jsem na ně zvědavá. Už se tu asi 3 roky hledá nějaký grafit a nejsou schopni někoho přijmout. Tak páček a zase něco brzo napiště.
Profilova fotka
teri: Ahojky :-) Já jsem vysadila HA 15.12 a 18.12 jsem měla poslední MS a už se nám to povedlo :-) Jinak na odvěr plodovky by se mělo chodit až když nejsou genetický testy v pořádku.. Aspoň takhle se to tu dělá. Ve 13tt ti naberou krev a dělají testy na genetické vady, když to výjde negativní, tak se nic neděje a když máš třeba 4% na nějaký postižení, což je prý minimum, tak tě posílají na odběr plodovky, ale záleží na tobě, jestli jí chceš odebrat nebo ne, pokud ne, tak ti to udělat nemůžou. A prej tam jsou 2% na potrat. Kamarádka to teď zrovna řeší. Má chudák 4% na nějaký postižení, tak neví jestli má jít nebo ne. Protože jí doktor, řek, že 4% jsou mizivá a že to ve většině případech vůbec nic neni. Moje teta měla 3% na daunův syndrom a šla na plodovku a bylo to naštěstí v pořádku.
maicky: ještě jednou gratuluju Nechceme vědět dopředu pohlaví, necháme se překvapit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?