Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
obřad máme na Chodovské tvrzi a restaurace se jmenuje Starochodovská 28, je to od tvrze kousíček a krásný prostředí. Můžeš juknout do alba, mám tam fotky, ale ve skutečnosti to je ještě hezčí. a co vy?
Profilova fotka
No páni, to je úžasný. Asi se tam zajdu mrknout a pouvažuji nad tím. Je to kousek od nás (tedy trochu větří kousek, ale co...)
Profilova fotka
mataharyy, zajdi. doporučuji. majitelka je mladá a moc milá paní, i když jedna slečna tady na beremese má jiný názor, ale asi to je tím, že mají stejný termín jako my a já si jí zablokovala 2 dny před ní. a kde budete mít obřad vy?
Profilova fotka
Na Libeňském zámečku, sním o něm už od 5. let... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mam mooooc dobrou zpravu :-D , dneska jsme byli s milačkem na prvnim vyšetření a dopadlo sqele. vše bylo negativní, takže zatím to vypadá že svatba bude a plná úsměvů. ještě nás čeká vyštření v úterý, snad to dopadne stejně sqele, tak prosím o pozitivní energii :-) a jak se vám jinak daří, jak pokračují přípravy? my začnem jak už jsem psala až první týden v únoru, pokud vše bude ok, už se i milaček začíná těšit :-) snad bude vše ok
Profilova fotka
Ahoj berušky, uplně vám zavidím, že asi všecky ještě spinkáte, taky bych to brala,ale já dneska nepovině povině šla do práce :-( a už makám jak šroubek, ale díky včerejší zprávě ( nademnou) jsem šťastná a půjde mi to od ruky, přeji vám všem krásný den. a co dneska vaříte dobrýho, můj chlap si musí uvařit něco sám, já to nestihla, ale on je výbornej kuchař tak si poradí.. :-)
Profilova fotka
ertepla: tak to je moc dobrá zpráva. moc budu držet palečky, abyste už jiné zprávy nedostávali a aby se vám svatbička mocinky vydařila. tak naše přípravy jsou v plném proudu. už nám zbývají jen moje šaty, na které jdu příští sobotu a prstýnky, na ty jdeme v únoru. Jinak už je vše domluvené. Šlo to až překvapivě snadno. jen musíme domluvit s kapelou, jaké písničky budeme chtít a kdy mají do restauračky dorazit. pak potvrdit počet lidí na raut, jo a ještě dělám svatební noviny. Původně jsem nechtěla, ale po tom, co jsem viděla u charmed, jsem prostě neodolala a Járovi se taky moc líbí. Koukám, že Libeňský zámeček je hodně oblíbený.
Profilova fotka
Jo je, taky to bylo znát na možnosti termínů... ;-) Hurá vrhám se na tvoření svatebních oznámení, tak mi držte palce, jsem totiž manuálně totálně levá (no a nápadově v koncích :-| ) tak to snad dobře dopadne. :-D
Profilova fotka
ahoooj, zdravim vsechny (i nove prichozi) :-) ertepla-super zprava, drzim moc pesti, at vam to dobre dopadne i v utery :-) u mne ted nic noveho, (akorat jsme ve stredu vybirali latku na saty :-) takze nebudou bile ale ivory-nebo u nas je to myslim sampano) pristi tyden se jdu merit a pak uz to pujde samo :-D a jinak nic-tak nejak mam utlum :-D
Profilova fotka
Ahoj berušky, u nás nastala docela změna, miláček po tom co zjistil výsledky prvního vyšetření je jak vyměněný :-) docela často začal mluvit o svatbe a přípravách,ale ještě to nechceme zakřiknout, tak počkáme do úterý, jestli vše dopadne tak jak má tak od středy už začnem nakupovat, první má slíbený to prádylko, pak drobnosti co se dají objednat přes net, šperky, podvazek a tak, dokonce jsme byli mrknout na košile a miláček si sám řekl jakou by chtěl x-) což je úžasný, jo chtěla bych znát váš názor, chtěli bychom, aby ondra měl na sobě košili s krátkým rukávem červenou kravatu a červenou vestu, tak jak mám v albu, ale tam je s dlouhým rukávem, myslíte, že ten krátký rukáv nebude vypadat blbě? že vesta i tak vynikne :-| nechci, aby se zbytečně v červenci potil s dlouhým rukávem... díky za návrhy
Profilova fotka
Ahojky!! ertepla - super, gratuluju! S tou kosili... ja jsem vzdycky mela za to, ze kratky rukav se do spolecnosti moc nehodi... je jasne, ze to v tom saku videt neni a ze cervencove teploty obvykle moc prijemne nejsou.... Asi to mas jak silonky pro nevesty - nekdo rika, ze bez nich to je skoro vulgarni a nekdo ze pohodli nade vse. Ale ja bych to asi osobne resila kosili na prevleceni po oficialitach :-p Jenze na svatbe stejne nejlepsi je - je to vase svatba a vy si to muzete udelat, jake budete chtit :-D
Profilova fotka
ahoj Kajsi, jsem stejneho nazoru, rika se, ze kdyz chlap ma sako tak ty bys mela pretrpet silonky, jenze s tou kosili fakt nevime. muj i na zkousky ma s kratkym rukavem, dlouhy rukav nemame ani v satniku, chci aby se citil co nejvice v pohode, me trebas silonky nevadi, jen musim trosku zhodit nohy, bo kdyz si dam samodrzici tak se mi pak nohy trou hodne o sebe a boli to, ale pro krasu vsecko, i tak dikas za navrh, jo a další hezká zpráva, dneska se dokonce miláčkovi zdálo o svatbě a ráno při snídani mi to řekl a zářil :-D , snad už takto bude zářit pořád. x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, ja to spis beru tak, ze zalezi na nas-co si obleceme a tak....ja treba silonky uplne nesnasim, tak je urcite mit nebudu (a nemyslim, ze by to nekomu vadilo, ze je nemam) a s tou kosili-nevim...jestli bude vedro, tak bude mit Pavel taky kratky rukav (ale na obrade to bude stejne pod sakem, takze to nebude videt) a po obradu se budeme pak prevlikat (teda zenich urcite)
Profilova fotka
nazdárek, děvčátka, já budu mít samodržky, už jen kvůli botkám. a Jára na obřad oblek a na oběd se asi trošku odsvleče. Taky podle počasí. Ale odpo se určitě převlíkne. Jen asi vestičku (pokud bude horko) necháme doma. v sobotu jdu na šaty, se tak těším. v sobotu mi kamarádka psala, že čeká chlapečka, tak to na mě zase přišlo. ale ještě chvíli vydržíme.
Holky, v sobotu po obědě volala Michalova máma Michalovi, že by byla ráda, kdybysme jí řekli, jak si to teda jako představujeme. tak jsme jeli k M. babičce, kde byla i tchýně a M. brácha. no já už se scvrknutým žaludkem, protože jsem věděla, že se tchýně bude čurdit kvůli svýmu bráchovi. Abych to vysvětlila, na oběd do restaurace zveme jen rodiče, sourozence, prarodiče a svědky. Žádné tetičky (já mám 3 a s rodinama - to je asi 9 lidí navíc) a M. má už jen strejdu. Tak jsem tchýni vysvětlila, že jsme se rozhodli udělat vyřazování podle rodové linie, prostě tetičky a strýce vynecháme. Navíc M. strýc je debil a on se s tchánem ani nepozdraví, tak si dokážete představit tu atmosféru v restauraci. A tchýně, že nás tsam bude cca 9 a od nich jich tam bude jen cca 5 tak ať to uděláme do počtu, že strýc by tam mohl jít. Že nám tu restauraci zaplatí. To určitě jen proto, aby do toho mohla kecat. tak jsme řekli, že právě proto si to platíme sami a že si do toho od nikoho nenecháme mluit. My jsme prostě rozhdnutí a ostatní to musí pochopit nebo ať si trhnou. M.brácha s náma souhlasil a včera večer mi ale napsala mail, kde souhlasí s mmámou. No, vsadím se, že do něj celý den hučela, že jen ona to myslí dobře a argument "Dělejte to podle počtu" je fakt dost dětinský. A ještě jsem v sobotu řekla tchýni,. že aby se vyrovnali počtu členů mé rodiny, tak na svatbu pozvou 30 bezdomovců? Já nemůžu za to, že jejich rodina je malá, že strejda nemá děti a že mají už jen jednu babičku. Já nemůžu za to, že jsou všichni mrtví. Ale kvůli tomu se nebudu uskromňovat ve svých požadavcích. A řekli jsme, že je to naše svatba a basta. M.brácha říkal, že by na svou svatbu pozval svýho strejdu, tak ať si ho pozve(jeho holka taky nemá moc početnou rodinu, tak u nich se to nemusí rozlišovat), ale my to chceme takhle. A tím mailem co mi M. brácha napsal...dost mne naštval, je tak dětinský a tak v něm uráží moji rodinu... ]-( Nedá mi to a přečtetě si to : Co se týká toho našeho strejdy, přemýšlel jsem o tom v autě po cestě domu a zpětně musim uznat, že mámin argument byl správný, byť jsem ho zprvu odsuzoval. Pozvání je samozřejmě na Michalovi, posléze na tobě. Jedině Michal může rozhodnout o tom, zda tam bude vůbec přítomen a tvoje případné akceptování by mělo správnost tohoto kroku jen potvrdit. Argument, že zvete jen do určitého "rodového kolene" je v tuto chvíli skutečně loupost. Uvedu na příkladu: Představ si, že by měl Michal jen mámu a tátu a k tomu strejdu. Ty bys měla stejně početné příbuzenstvo, jak máš teď. Pozval by na svatbu jen rodiče nebo by je pozval všechny tři (tj.i se strejdou)? Myslim, že by je pozval všechny tři, protože taková rodina je malá a celá komplet je menší než "základní rodové koleno" tvé rodiny. Takže by se tomu nikdo divit nemohl. To omezení rodiny na nejužší děláte jen proto, že máš velmi početnou rodinu (nad rámec vašich představ financování), ale on ne! Tedy neni důvod nechat jednoho člena malé rodiny doma, ne? Kdyby byla situace opačná, nechala by jsi strejdu doma? Taky nenechala. Na to bych vsadil boty. Pokud tvrdíš opak, tak tomu nevěřím, nebylo by to normální! Tak by se nerozhodl vyzrálý jedinec. To je můj názor a za ním si delší úvaze stojím, tedy dávám nakonec za pravdu mámě, ač jsem na Proseku její názor nesdílel a o mém novém úsudku ještě ani neví. Jsem pako, že mě to netrklo už na Proseku, ale uznávám, že jsem se ve svém názoru mýlil, v tuto chvíli je to skutečně o počtu osob. V malé rodině (6ti členné komplet-nepočítám-li Janu) nemohu nechat jednoho člena doma! Zvažto to ještě jednou, v tomto případě byl měl být strejda normálně přizván, i tak bude za naší rodinu u stole méně lidí než od tebe, nikdo se tedy nemáže zlobit nebo ti cokoliv vyčítat... to je absurdní. resp. jen hlupák z korkem místo mozku by se mohl zlobit nebo ti mohl mít něco za zlé. Je to přeci logické!!!! Omlouvám se, ale mně to nedá. Takhle urážet moji rodinu. Tak kdybych tohle napsala já jemu, tak bych úplně stejně urazila tu jeho, protože to oni to musí taky chápat i s korkem místo mozku. Fakt jsem děsně naštvaná a vůbec netuším, co mu má odpovědět. Něco vymyslím a s M. to doma upravíme. Určo mu napíšu, že takhle moji rodinu urážet nebude a že si uráží i tu vlastní! A argument "podle počtu" - no to je směšný. My si budeme každopádně stát za svým, ale myslela jsem, že v jeho 26 letech má špetku inteligence a ne dementnosti. Holt maminčin mazánek, dle M. mu hučela do hlavy až souhlasí s ní. Mně to teda nezajímá, ať se s tím smíří nebo ať tam nechodí. Já se z nich nezblázním. Ale dalo se čekat, že jediný problém bude s jeho matkou, ale že i s bratrem? No děs běs. Sorry za mega dlouhý mail.
Profilova fotka
Ahojky charmed, ja tak nesnasim tyhle ty rodinne spory kvuli nicemu!! Fakt to nemas jednoduche, ale myslim si ze hlavni je, ze tvuj Michal stoji za tebou, vis. Ti ostatni at si treba delaji tvoji panenku woodoo a pic´haji do ni spendlikama. Kolikrat tady holky na beremese psaly, jake maji spory tchyni, a co hur, jejich milacek ji omlouva. To uz bych ja asi rozmlatila byt! Vim, je to tezke, preci jen je to rodina, do ktere bys mela patrit, takze predstava vykaslat se na ne a cely zivot s nema nemluvit asi neni az tak prizniva. Asi ti toho moc neporadim, snad holky neco napadne, kazdopadne ti moc drzim palce a hlavne tohle nenechte, aby to rozklizilo vas dva. Nejak to dopadne a myslim ze samotnym timto projevem uz ukazali, kdo ma ten korek misto mozku. Opatruj se
Kajsa, díky moc za podporu. Z tchýně jsem si moc nedělala. Michal se s ní u babičky pohádal a bylo to. Ona je hrozný organizátor a to nemá rád. Stojí při mně. Toho si hrozně moc cením, protože bych neradal dělal mlýnské kolo mezi tchýní a manželem. A když jsem mu dala přečíst ten mail od jeho bratra, tak se děsně vytočil a řekl, že snad jediné co by mu napsal "I ty Brute?". Ale ráno se vztekal. Teď jsem mu napsala tohle, ale uložila jsem to, doma se poradím s Michalem, jestli třeba on mu nenapíše něco ostřejšího. Tome, zcela nestydatě tu urážíš mne a mou rodinu!!! Akceptuji tvůj názor, ale to nic nemění na tom, že tyhle urážky snášet nebudu!!! Ani já ani Michal a ani moje rodina. Kdybych tenhle mail poslala já tobě, tak se vsadím, že to urazí i tvou rodinu, tedy lidi "s korkem místo mozku", jak jsi fakt "krásně" napsal. Laskavě si to po sobě přečti ještě jednou a pokud ti to zní jako normální kamarádská rada, tak upřímně lituju tvých kamarádů. Co se týká tvého odstavce o focení na hostině a že by tam měli být i svědci...to je pro všechny (i pro ty, kteří se svatbou nikdy nezabývali) naprosto jasný fakt. Tudíž nechápu, jak to můžeš ještě podtrhovat tím, že to tvrdí Jana i Honza. Já jsem byla na víc jak 5 svatbách tudíž mne nemusíš "poučovat" co se hodí a co se nehodí a jak co chodí. Ono to totiž vyznělo, jako že my jsme naprosto blbí, když tohle nevíme a ty jsi ten chytřejší (jako kdyby jsi se svatbou zabýval od narození). O tom, jestli bude váš strejda v restauraci nebo ne nemůže rozhodnout "jedině Michal", jak jsi napsal, ale jedině my dva (na svatbu musí být vždycky dva lidé a o ničem nerozhoduje jen jeden). U nás v partnerství rozhodujeme oba a ne že Michal má hlavní slovo a já všechno jen "akceptuji" (jestli to s Janou máte jinak je vaše věc, my jsme vyrovnaní partneři co se týče rozhodování i všeho ostatního) To "omezení rodiny na nejužší" jak píšeš, neděláme proto, že mám početnější příbuzenstvo. Je to proto, aby se nikdo necítil odstrčen, tak jsme si určili měřítko, podle kterého to budeme dělat a rozhodovat se. Kdyby to bylo naopak, tak bych strejdu doma taky nechala. Takže mi kdyžtak připrav pokoj v Bohnicích, protože dle tebe nejsem normální. Když jsme u těch "vyzrálých jedinců" ... stejně nevyzrálý a hloupý nám přijde i argument "podle počtu". To přizveš 30 bezdomovců nebo naprosto cizích lidí jen aby se vaše rodina co do počtu vyrovnala té mé?! No to se máme na co těšit. Argument, že se stejně nikdo nebude zlobit je stejně stupidní. Možná, že by se moje tety s rodinami nezlobili, ale mně samotné by to přišlo trapné a hnusné vůči nim (asi tak stejně jako tobě vůči strejdovi, podle toho co jsem tu pochopila). To, že vaše rodina je tak malá ale není moje věc. Já za to nemůžu. Stejně jako za to, že já ji mám tak velkou. A zcela upřímně velká rodina jsou sice větší starosti, ale i mnohem větší radosti. Michal poznal všechny mé příbuzné během prvních 2 let co se známe a stýká se s nimi min. 3x do roka (se všemi). Všichni budou pozváni na sobotní raut. Kolikrát jsem já viděla strejdu? Všeho všudy 3x a to až během posledního roku a strávila jsem v jeho společnosti všeho všudy tak 5 hodin. On je pro mou osobu naprosto cizí. To bych si tam mohla pozvat i příbuzné, které vídám jednou do roka, ale třeba celý víkend. Ještě to upravím a něco dodám, ale takhle zhruba to bude, protože to není normální takhle urážet!!!
Profilova fotka
charmed, klidek, dej to k ledu, za to ti nestoji abys kvuli nemu a nim cely den penila. Vecer neco s Michalem odpovezte, pak si otevrte vinko a zapomente na ne. Dopis je dobry, akorat pochybuju ze nekdo tvoje vecne argumenty z nich uzna :-p Tak na to prd a radsi si prohlizej svych 238 456 svatbenich obrazku :-D
Kajsa, 358 569 128 :-D Já už to nechám vychladnout a večer to pořešíme s Michalem. teda ale vypěnili jsme oba. Co si to dovolují to takhle organizovat. A to mi ještě napsal, že by bylo vhodné mít fotografa a svědky i na hostině. Jako kdybych to sama nbevěděla. Mám za sebou cca 5 svateb a kolik on? Fuj. Ale teď už se budu snažit přispět něčím veselejším. Hele, mám nebo nemám mít pod šaty punčochy? Já výše četla, že Terjar bude mít samodržky. A já punčochy nesnáším a pochybuju, že mne by na postavě drželi samodržky.
Profilova fotka
Ja asi samodrzky mit budu.. Akorat se mi moc nechce do bilych, prijde mi to jak bile puncochacky ve skolce :-) Ale asi si jedny koupim a uvidim... Holky ja mizim, zitra mam zkousku a mam pocit ze jsem toho moc nenastudovala, tak snad se postesti. Jit na to znova se mi moc nechce... Chjo :-| Tak zatim pa a zitra drzte palce, ja budu drzet charmed co se rodinnych vztahu tyce ;-)
Kajsa, palce budu držet určitě. Zítra poreferuju, co jsme teda švárovi nakonec poslali. Michal by ho klidně poslal do pr... :-N
Profilova fotka
teda charmed, to je síla. už jsem to dočetla do konce. jsem šťastná, že mám s rodinou Járy tak dobrý vztahy, ale řeknu ti, že z mé strany zvene i mého tetu, strejdu a bratránky. "teta a strejda" jsou skoro stjeně staří jako my a vídáme se s nimi tak každých 14 dní. ale tetu, strejdu a Járovy sestřenky nezveme. viděla jsem je všeho všudy dvakrát a nikdo mi na to nic neřekl. to byhc pak mohla pozvat všechno i to vzdálené příbuzenstvo. ani na večer je nezveme. možná je to divné, ale Jára s tím souhlasil. chceme tam mít lidi, se kterými se skučně stýkáme a známe se. Jára zase bude převažovat s lidmi na rautu, já na obědě. ale rodiče nám do toho takhle nekrafají. platíme si to sami, tak bych si do toho ani kecat nenechala. tak snad vám to dopadne dobře a hlavu bych si s tím nelámala. je to vaše svatba a je důležité, že Michal stojí za tebou. já samodržky mám už koupené. ale nekupovala jsem si bílé, ale takové ty tělové. no snad mi nespadnou. bych jinak nevydržela v botech, stejně si vezmu jedny náhradní, protože ty boty bude děs a hrůza, tak se budu přezouvat.
My si to z toho důvodu taky platíme sami, ale ona prostě bude do všeho krafat ]-( Ona prostě nesnese, že tam nebude a potřebuje si jen najít dobrou výmluvu, proč na tom trvá. A vůbec jí nepřijde divné, že by tam moje tety nebyli, ale její brácha jo. To jí nepřijde divný. Je sice pravda, že něco podbného jsem od NÍ čekala, ale od M.bratra? To teda ne. Ona tchýně má momentálně lepší vztahy se svým bratrem než s manželem, ale to je mi fuk. Oni dva se nemají moc rádki a já se nebudu na oslavě dívat, jak se zabíjí tchán se svým švagrem pohledy. To tam raději nikoho nepozvu. Ale Michal mne podržel a souhlasí se mnou. I když naši se nabídli, že tu restauraci nám zařídí a zaplatí oni, takže jim moc děkuju. Ale tto nic nemění na našem rozhodnutí nezvat tam tetičky a strýce. Howgh.
Profilova fotka
ahooj, teda charmed-fakt to nemas jednoduche....stujte si ale oba za svym-hlavne protoze si to platite sami (tak bych jim rekla, proste asi tak-je to nase svatba, my si tam pozveme koho my OBA chceme a jestli se vam to nelibi, tak to neni nas problem....a vic bych s nima VUBEC neresila... vubec by mne ani nenapadlo resit, jestli moje rodina ma vic clenu na svatbe nez Pavlova (to je prece pekna blbost....)o poctu to prece vubec neni-je to o tom, s kym chcete prozit ten Vas super den (a ne jestli tam bude stejny pocet od kazde rodiny). Proste-urcite te to nastvalo a mrzi te to (mne by to taky neskutecne rozcililo a pak mrzelo...), ale bohuzel rodinu si nevyberes a hlavni je, jak uz psaly holky, ze Michal stoji pri Tobe. Ten mail jsi napsala moc dobre, ale byt tebou tak ho neposilam, bo to by to jeste vice rozvirilo, a navic kdyz uz je clovek takovy blazen jako ten bracha (podle toho co jsem cetla), tak by tvoje rozumne argumenty VUBEC nepochopil...(a nakonec by to mrzelo uplne nejvic Tebe) Proste to zkus hodit za hlavu, ono se to casem nejak utribi a treba nakonec vsichni dostanou rozum! ;-) (to bych ti prala uplne nejvic) :-) Tak drzim pesti at to dobre dopadne Kajsa ,tobe drzim pesti se zkouskama mejte se fajneeee, pa
Raduz,to jsme jim taky oba řekli. Bratr mi teď poslal druhý, omluvný, mail, který je to samé ale v lepším kabátě. Že prý do toho zamíchal moc emocí, tsss. Michal s ním mluvil po tlf a on si prý uvědomil, že to přehnal. A že tímto tutp situaci považuje za vyřešenou. Che, blb! ]-( Jsem o tom přemýšlela a asi mu napíšu, že příště si může odpustit urážet mou rodinu. Budu hrát mrtvého brouka a když se mně bude chtít zeptat, co na ty maily říkám, tak mu řeknu, že je to ubohé. To mu na to asi odpovím, jednou větou a konkrétně k té urážce. Michl stojí při mně a to je důležité. Stejně si to všechno uděláme jak chceme my dva. A propos, naši se nabídli, že to sice mělo být jako překvapení, ale že nám to řekli teď. Zaplatí tu restauraci, což je od nich super. Nám to docela ulehčili. Prý nás chtěli vydusit, že by nám to řekli až den předem, ale vzhledem k té situaci s tchýní tak nám to řekli teď. A prý mají ještě jedno překvapení. Tak jsem zvědavá co to bude.
Charmed,tak to je mazec.,zvlast,kdyz v dnesni dobe je uplne normalni zvat na hostinu jen blizkoku rodinu,jako rodice a sourozence a strejda muze byt naprosto ukradeny.Ja zvu tetu se strejdou i sestrenky,ale to proto,ze se stykame,radek ma taky plno tet,ale nezve je bo se s nima nestyka a hotovo.A to mam nekolik tet a sestrenek,tatka je ze tri deti a kazdy z nich maji po 4 detech plus jejich rodiny a mamcina segra ma taky po trech detech a u radka je to taky tak,to by jsme se nedoplatili 8-( Jinak me uplne zkolil bacil,nebyla jsem schopna jit ani k pocitaci a ted jsem konecne trosku ok.. Silonky mit urco nebudu,v lete mi to prijde divne a asi bych zdechla horkem a svatb.saty jsoudlouhe,tak mi nohy stejne nikdo neuvidi a rad. jakou bude mit kosili netusim,ale klidne s kratkym rukavem.To ja neresim.Na obrad musi mit oblek,takze rukav nejde videt a pak tam jsou jen nase rodiny a nasi kamaradi a tem je fuk,jake bude mit rukavy. ;-)
Etreple,tak to gratuluji a drzim palceky na zitrek at vse dobre dopadne a muzete chyssat a planovat v plnem proudu :-)
Profilova fotka
je charmed, tak to máte dobré. já taky doufám, že nám pak rodiče něco přispějí, ale spíš až jako svatební dar. ale z penízků z darů si přispějeme na dovču, respektive na penízky s sebou, abychom si mohli dopřát o pár výletů navíc a léčebnou permici. my bychom se taky nedoplatili, zvát celou rodinu. dám jim oznámení a basta. simi, tak se brzy uzdrav, nějak to tu vázne.
Nam nasi neco prispeji na svatbu,ale bude to jen takova troska,pocitam tak do 5000kc,ale i to se sikne.Pak mame svatbeni dary prachy,tak snad to bude taky neco malo a to utratime pak na libankach.Rozmenovat na libry to urco nebudem,to by se nevyplatilo a s desetitisici nepocitam Dik Tery,uz je mi trocnu lip,byla jsem ted nemocna po dvou letech,ale chytlo me to poradne.Taky jsem si vyzkousela jake je to byt nemocna s malym ditetem a nemit cas lezet.Dnes potvora mala vstaval ve 4:15.Nedavano porodila od RAdka spoluzacka a psala.ja nemam cas vubec na sebe,kdysi jsme rano vstala v sest do prace,posnidala,jela do prace,z prace ve 4 domu,pak za kamoskou na kafco,pak domu k tv................Ted v noci nespim,vstavam v pet,udelam si snidani a tu jim prubezne do odpoledne po kousicch jak se k chlebu dostanu,nestihnu si pomalu ani zuby vycistit.............. :-D Kdo to nazval materska dovolene???Urco chlap :-D TAkze jestli Tery planujes mimi,tak spi,spi,spi a uzivej si,pak uz nikdy spat nebudes,nebudes lezet s chripkou,neuvidis film v kuse a k jidlu se dostanes v klidu jednou za cas ;-) Jinak ja zas mam posledni dobou pocit,ze bych se na celou svatbu vyprdla a vzali se jen my dva,ale to bude asi ten stres jak se tu uz blizi.A to je pul roku cas,co budu delat v cervnu.Holky a co je s Marluci???
Profilova fotka
Ahoj holky tak zitra v 9 posileje moc pozitivni energii. budem to potrebovat. vse jsem si procetla, cumim jak tele na nove vrata a zitra az bude cas a nalada se pridam k diskuzi... zatim papa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?