Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem si tu dneska prohlížela svatební alba a narazila jsem na něco moc smutného. Hrůza. Tak jen doufám, že jste všechny vpořádku a máte se dobře. Krásné Vánoce...
ahoj Teri, já jsem v pořádku a co vy? Jak se vám daří? My čekáme rodinu. Jestli vše dobře dopadne, tak v červenci máme dalšího člena rodiny. Skoro na naše roční výročí. Uvidíme, jak to stihneme :-D
Tery a na co smutneho?Ty jsi to napsala tak napul. My jsme ok,.uz mame curkovi,darky zabalene,strmoek se zdobil dneska,tak jen cekame az k nam ten santa prijde. Evi,novy clen jako ze uz jsi tehu??????????To je taky tak napul napsane :-D My se zatim snazime,tak uvidime. Ale ted kdyz me tak napada,tak kdyz to ma byt na vyroci svatby,tak uz tehu byt musis!!!!!!!!!!!!!!!!Jestli jo,tak moc gratuluji,jstli ne,tak me vyved z omylu ;-) My ted mame Verunku nemocnou,ma prvn antibiotika,jsem doma od patku ap orad kasle jak tuberak bobek A nepiste tu vety na pul ,ze nechapu smysl ]-(
Profilova fotka
Evi, tak to strašně moc blahopřejeme!!!!!!!!!!!!!!! To závidím. Já mám pilule ještě do kraje března. Byla jsem u doktora na kontrole, tak mi řekl, že nemusím otěhotnět hned, když vysadím a že už to beru dost dlouho, tak to možná bude trvat. Takže v březnu přestávám brát a uvidíme. Měla jsem trošku zvednutou štítnou žlázu a nepatrně špatný cholesterol, ale prý se tomu nemůže 100% věřit, protože HA to zkresluje. Ještě čekám na výsledky stěrů, ale necítím se špatně, tak ej to snad OK. Jen mi nedělal ultrazvuk. To je krásný, tak hlavně ať jste zdraví. Simi, prohlížela jsem si svatební alba a jedna nevěsta, co se vdávala loni v červnu, tak teď měli s manželem autonehodu. Smetl je náklaďák, manžel zemřel na místě, ona má zničený obličej, byla v 7. měsíci, o miminko samozřejmě přišla a její bratr leží v nemocnici a podstoupil už několik operací mozku... No chtělo se mi úplně brečet. Pamatuji se na jejich svatbu. Já jsem si teď opět lámala hlavu se svědkyní, prý se mnou a Járou ruší Vánoce a nic nám nekupuje atd. No byla jsem z toho zase špatná, ani mi to nenapsala, ale řekla to švagrové. Ale pak jsem si přečetla tohle a přestalo to řešit, protože si nedokážu představit, co teď musí ona prožívat a já si lámu hlavu kvůli takové kr..ě. Nám se jinak daří dobře, dárky nakoupené, cukroví napečení, úklid zčásti hotov. Konečně se trochu začaky zlevňovat byty v praze, ale ještě to pořád není na té ceně, co chceme. Ale možná si připlatíme. Dá se sehnat už za 2,2 mil. Potřebujeme jen osobní vlastnictí, na družstevní bychom nedostali hypo. A hlavně už strašně toužím po miminku. Začínám si nějak připadat stará. :-D tak papa a zase napište
Tery to je hrozne s tou nevestou.Chudak,z toho se bude asi nekolik let dostavat,prijit najednou o manzela o dite a nemit nic.To musi byt silene.Fuj. Tery,tak proc uz nevysadis ted???Ale treba to trvat nebude,ja pred malou taky mela anitnu a tehu jsem byla hned.Zas nekteri dok.rikaji,ze po vysazeni ten prvni mesic jen nejplodnejsi ;-) Evi,tak v kterem jsi tydnu??Pak hned pisni jak budete vedet pohlavi a drzim palecy at je vse v poradku ;-) Tak jsem zvedava,kdo bude dalsi tehulka x-)
holky, děkuju. Budu příští týden začínat 9. týden. Pohlaví vědět nechceme. Uvidíme jestli to vydržíme :-)
Profilova fotka
No víš co, zatím není jisté to bydlení a mám ještě koupené 2 platíčka, tak je doberu a pak už si další nekoupím. My jsme o tom s Járou mluvili a asi si necháme říct, co to bude. Je nám to sice úplně jedno, jména už máme promyšlený :-D . Evu, jsem to Járovi včera říkala, tak by už prý taky moc chtěl mímo. Se těší, jak přijde z práce domu a bude se s ním mazlit. On je velký mazel a já vůbec :-D . Tak doufám, že vám za 3, 4 měsíce napíšu, že taky budeme 3 nebo 4 (u Hanušů je častý jev dvojčata)
Dobre rano holky, tak ja vim kdo je dalsi tehu!!! My cekame miminko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Jsem asi tak 4tt,tak snad to bude ok.Zatim to nevi manza,asi mu to dam pod stromek a mooooc se modlete,at to je tentokrat ok.,prootze jak vite,tak minuly tok nam to nevyslo Ja jsem tak stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Vyslo nam to na podruhe,druhy mesic snazeni x-) x-) x-)
simi: to je supeeeer, moc hezká zpráva. Tak jsme v tom spolu co? Nám se to povedlo na poprvé. Jinak samozřejmě držím pěstičky ;-)
Profilova fotka
Holkyyyy, já chci taky. Vy mě normálně nakazíte. V úterý mám začít brát pilule, tak snad nezačnu, aby si tělo oddychlo a po novém roce na to hupneme. Ať to s tím bydlením dopadne, jak chce. Simi, tak to moc gratuluji a taktéž držím pěsti.
Tery,nikdy neni dost vhodna situace.Pak sezenete byt,pak bude stehovani,zarizovani...........porad neco ;-) Nech se zbouchnout jak my z Evu ;-) :-)
Profilova fotka
ahoj holky, jen jsem tak nakoukla a hned dve uzasne zpravy!!! holky obema vam mooooc gratuluju a drzim pesticky-hlavne at jste vsichni zdravi a dobre to dopadne! Tery-to je hruza,co jsi psala-uplne je mi z toho nanic. Pavel jezdi denne docela daleko do prace autem a ti lidi jezdi jako prasata. On jezdi opatrne, ale co je to platne, kdyz ti ostatni jsou hovada (s prominutim-ale jinak se jim rict neda. A hlavne kamionaci, ti jsou nejhorsi). Fuj. Bojim se o nej kazdy den, tak jeste takova zprava-to mi neprida. Chudak holka. My jsme se domluvili, ze zacneme zkouset mimco pristi rok. Mam prasky do kvetna tak asi pak uz kupovat dalsi nebudu. Ja slysela taky obe varianty-nekdo rika, ze je to nejlepsi prvni dva mesice po vysazeni antik. nekdo zase, ze se ma telo par mesicu procistit....takze babo rad. Proste vysadime prasky, budeme se snazit jako holky a snad to vyjde i nam ostatnim! MUsiiii. Ale jak pise Simca- vzdycky se najde neco, kvuli cemu by to clovek mohl odkladat-takze jestli chces Tery, neodkladej- ono vse pujde i s mimcem. My taky nebudeme cekat az postavime. To by jsme se nedockali. Proste do kvetna mam prasky, pak uz to neresim! :-D Ale dali jsme si darecky k Vanocum. Mame doma 2holky labradorky. Svetlou a cernou. Zlobi jak certi ale moc si to uzivame. Mame oba hrozne radi psi, takze parada. tak se mejte krasne...
Článek se načítá
Jeeee,radu vy mate stenatka???A hned dve,vy se mate!!!!!!!!!!! JInak dik za gratulace ;-) Musim se drzet abych to manzvi nepraskla. Nosim vlozku,ze mam menstruaci,on mi saha na zadek,tak by poznal ze nemam a ted rikal,ze pristi mesic budem sukat kazdy den,ze neni mozne,ze to delame dva mesice a nejsem tehu :-D Jeste ze ty vanoce jsou za dva tydny a snad vse bude ok. ;-)
simi: :-D :-D :-D ty jsi tedy číslo. Ale dobře to děláš, aspoň nic nepozná. teri: určitě do toho taky jděte. Za 9 měsíců určitě něco seženete a navíc jak píše simi, nikdy není ta pravá chvíle, vždycky se něco najde, u nás je to taky tak, takže si z toho hlavu nelam a s chutí do toho. raduz: ty musí být krásný holky jedny ;-)
ja uz to praskla vcera evi :-D :-D To se nedalo vydrzet.Ale i tak jsem dobra,jeden den udrzet tajemstvi :-p
simi: to nevadí, i tak to bude dárek k Vánocům, já to tak taky vnímám. ;-)
simi: ty budeš mít asi srpňátko co? Nebo až v září? :-)
No podle datumu menstruace 20.srpna a podle ovulace okolo 2zari. Coz manza ma jet pracovne nejluxusnejsi lodi na kanary,spanelsko,jeste nejake tropy.ostrovy s klientem,tak cce rodit v srpnu,tak pocka jaky nam daji termin pry :-D akdyz tak to bude muset zrusit tu cestu. Rodine to reknem ale az v unoru,az po 12tt ultrazvuku,tak se drzim to nevykecat.U vas uz to vi rodina??co rikali na to?A ty rodis o 4tydny driv,ze?? Mala pak od listaopadu bude chodit kazdy den do skolky,tak to bude dobre a uz bude mit pak tri,takze bude i pomahat snad.Zatim chudak jeste nevi,co jsme na ni upekli :-p A zeru,mam porad hlad,nastesti jak u male na zdrave veci,ryby apod.
Profilova fotka
Jára mi říkal, abych další plato už nenačínala. Je to fakt, pořád se něco najde proč zrovna teď ne. Radu, to musí být nádhera. Ti jsou tak sladcí. A jak se jmenují?
Tery no vidis,treba budes s nama pupkata jeste pristi rok ;-)
simi: už to ví. Byli nadšení. U našich to bude první vnouče a u rodičů manžela už třetí. Já mám zase nějaké nechutenství. :-| teri: jdi do toho. Jo a omlouvám se, že jsem ti omylem poslala sms, která nebyla pro tebe. Doufám, že ses nelekla.
Profilova fotka
Ahoj Berušky, tak jsem sem nakoukla jestli tady ještě chodíte a nestačím se divit. Evči a Simči moooc gratuluju k miminku, koukám, že za chvilku přesídlíte jak já z beremese na modrýho koníka :-N , my jsme na tom mooc dobře jsme v 32tt Ondrášek má cca 1800g a 40cm, maminka je na rozklad, ale Ondrášek je naprosto ok, dokonce už je umíněný a pokud si nelehnu tak jak on chce tak bude do mě kopat tak dlouho až to vzdám :-( a že jeho rány už fakt stojí za to. Tery jestli ti mohu poradit, jestli už cítíte, že by jste mimčo chtěli nečekej, my začli na malým pracovat, když můj dělal státnice, neměli jsme vlastní byt, ani auto, můj ani práci, ale řekli jsme si, že se nezadaří hned, zadařilo se na podruhé :-N což jsme vůbec nečekali ( ikdyž já antinu neberu už asi 5 let) ted mám necelé 2 měsíce před porodem teprve se dotahují průtahy s bankou, ale snad do konce roku už budeme ve svém, všechno se dá zvládnout :-) a ten pocit, když tě mrňous poprvé kopne (já teda nevím kdy to bylo poprvé, bo jsem nevěděla co mám čekat), ale ted když kouknu na břicho a vidím, jak se mi zvedá, no báječný mohu jen doporučit pokud by vás zajímalo jak vypadáme máme album na modrý koník, zde odkaz : http://www.modrykonik.cz/album/album.... všechny vás mooc zdravím a přeji krásné Vánoce a jen to hezké do nového roku x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ev, mně žádná SMS nepřišla. Holky, jak dlouho jste byly bez prášků. Teda, za jak dlouho jste otěhotněly. Ségra říkala, že bych prý měla tak půl roku počkat, aby opadla ta hladina hormonů, ale doktor mi říkal, že nemusím. Chceme na něm začít pracovat někdy v únoru, ale příroda může být jiného názoru. Ertepla, moc moc vám přeju, abyste byli zdraví a všechno proběhlo bez potíží. Cítíme se na miminko oba. Strašně moc si ho přejeme. Járova rodina taktéž. Všichni by už nakupovali věci na mimčo. Takže jim to asi splníme. Je fakt, že to nemusí vyjít hned a navíc těhu je 9 měsíců, tak se snad nějaký ten byt najde. On by se našel, ale my máme asi velké nároky a taky já si nezvyknu všude. Prostě se mi to místo musí líbit. Tak a teď se jdu jiknout na to vaše album :-) . A taky přeji krásné Vánoce a štěstí a zdraví v novém roce. Ať se nám všem vydaří.
Tery cekat vubec nemusis,pokud beres prasky,tak po prskach muzes otehu hned prvni mesic a na tehu to nema zadny vliv. Poku se berou jako anti. in jekce,kde neni menstruace,tak tam se uz ma chvilku cekat. Zadnou pauzu nepotrebujes,doktor ti to rek spravne.Kup si jen kys.listovou ;-) Etr.jdu se kouknout na album. ;-) JInak ja na konika moc nechodim,bo mi tam ty baby prijdou naprosto jeble,teda vetsina a na nektere prispevky nemam nervy. Hlavne kdyz delaji prrrrrrrrrrrrrrrrrsk,posila m bacila t jsi tehu. nebo.....nebudu radsi jeste gratulovat,at miminko nevyplasime. Zena otehotnsi pri sexu ze spermii a nepotrati kvuli gratulace :-S
Erti,moc pekne album ;-) a maly je sikulka x-)
Profilova fotka
děkuji, já tam taky tak moc nevykecávám, spíš tam zajdu když potřebuju s něčím poradit nebo tak a Ondráškovi jsem tam založila album, manža mi pak v práci všecky fotky vytiskne a já budu vědět jak je mám řadit do alba :-) Ondrášek je krasavec ale spíš je nějakej velkej, Dr. mi vždycky říkala, že se většinou po heparinu rodí malé děti, ale u nás je to naopak, Ondrášek je vždycky větší než norma, nechápu jak může mít už přes 40cm a kolem 2kg, když já nepřibrala nic :-| zajímavé, ale už se na něj moooc těším, včera jsem prala hadříky co máme pro něj nakoupený a už bych ho do nich chtěla oblékat a vyjet s kočárem na procházku, ale ještě si musím počkat. :-)
erteple ultrazvuk nikdy neukaze sto pro miry a vahu. Znam holky,co jim dok.rek,ze maji o mesic vetsi mimco,ze bude velke a pak se narodilo a melo normal 3.20kg a 40cm. Kamosce zas rekli,ze je ok a na konec mela tak velke mimco,ze ho nemohl aporodit a taky to ne poznali podle ultrazvuku ;-) Tak se tim tak nezabyvej,protoze nakonec jeste maly muze byt normalni maly :-)
ahojky, děkuji za gratulaci. já jsem nebrala tři roky, ale ne z důvodu, že chci otěhotnět, prostě mi nevyhovovaly. ;-) Ale v dnešní době se ty názory liší. Někdo tvrdí počkat, jiný zase že můžete hned.
Ja byla bez anitiny 3mesice pre otehu,ale taky nahoda ;-) Ja bych si pauzu nedavala. Holky co je s Maicky,ze tu tu uz vubec nechodi???Evi,chodi na vasi lednovou diskuzi na konikovi??ti uz se budou taky snazit o druhe,ze?
Profilova fotka
Holky, tak minimálně do začátku února nemůžu otěhotně. Jdu na trhání osmičky. Ale ta mrcha mi roste tak blbě, že mi musí nějak dlabat kost. 6.1. se mu jdu ukázat a 10.2. by mi jí vyndal. Ale nejhorší je, že mi roste ta druhá dole úplně stejně. Takže si to prožiju ještě jednou, ale na ní jdu až po těhu. Ani nevím, jestli mi dá nějakou narkózu. Tamty mi trhal při umrtvení, ale ty rostly správně a byly hned venku. Ségra mě dneska objednala a říkala mu, že chceme mímo. Tak musíme ještě chvíli vydržet. To na mě pak budete muset všechny myslet, já se vám připomenu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?