Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
simi: ty jsi tedy divoška. Tak to musí vyjít, když se takhle snažíte :-D maicky: tak pojď k nám, starosta by byl rád, že tady má mladé lidi ;-)
Profilova fotka
evi: Kdyby to šlo, tak bych klidně šla, ale bohužel to nejde. David tu má práci a tak.. Dyť to znáš simi: My se začnem snažit v dubnu. Až Dádě budou dva a až budeme mít vyřešený bydlení víš. Ty jo 22x tak to musí vyjít :-D
maicky: škoda, bych se s Danielkou šmajchlovala než budu mít svoje :-D
Profilova fotka
evi: Jo to víš, tak to ona by se nechala :-)
Profilova fotka
no konečně je nás tu zas víc. Simi, tý brďo. Jára už mě přemlouvá týden :-D . čtu teď tak napínavé knížky a vždycky u nich usnu a ráno jsem nevrlá, že bych Járovi i jednu vrazila. Tak doufám, že vám to vyjde. Vím, už nám to říkal makléř, ale snad máme slušný příjem a hypo nechceme celou, něco máme. Tak snad jí dostaneme. Tak mě budou trhat všechny 4 moudráky, teda 2 už jsou venku. Narostly mi špatně, spíš jsou v dásni a vůbec nekoukají a tlačí na sedmičky. Mně teda bylo příjemnější, když mi to řezal než když mi to trhal. Vadily mi ty hrozný zvuky v hlavě, slyšela jsem to šílený křupání, jako by mi lámali kosti. Takhle to hezky naříz, trhl a byl venku. Jen mi bylo špatně po tom lidokainu nebo co to bylo, takže jsem tam seděla asi hodinu místo 15 minut.
Profilova fotka
Holky, ještě mám dotaz. Myslíte, že mám něco kupovat té mé svědkyni-švagrové k Vánocům. Ona se se mnou vůbec nebaví, vlastně mi ani nic nedala k narozkám a svátku, co jsem měla. Já jí k narozkám dala, měla je chvíli přede mnou. K svátku mi přál teď už její manžel, ona ne, i když tam byla podepsaná. Chápejte, nejde mi o tom, že mi nic nedala, to je mi fuk, ale že mi vlastně ani pořádně nepopřála. Navíc je květinářka a jindy mi poslala třeba kytku po messengerovi. Já si říkala, že bychom jim mohli koupit společný dárek, poukázku do Ikey za 1000 Kč, ale teď jsem na vážkáh.
Profilova fotka
Ahojky teri :-) Proč se s tebou nebaví? No my to tu teď máme podobný. Manža se nebaví moc s bráchou, ale k Vánocům jim koupim, je mi blbý jim nic nedat. A hlavně dětem. Já bejt tebou, tak bych jí koupila něco, ale jen maličkost. Pokud se s tebou nebaví, tak proč jí dávat hned dar za litr? Kup jí něco na památku a je to :-) Ukážeš jí tim aspoň, že na ní myslíš ;-)
teri: souhlasím s maicky. Za tisícovku bych jim nic nedávala, spíš nějakou tu drobnost. Jo to trhání a skřípání to je děs, měla jsem z toho husí kůži. :-|
Tery kdyz ti nepoprala,cely rok je na tebe hnusna,ignoruje te,tak ja bych ji nekoupila nic a proste uz by pro me skonicla a ani bych se jejimi narozeninami nezabyavla
Profilova fotka
maicky, já vůbec nevím, proč. Před tou jejich svatbou to bylo úplně v poho. Potřebovala přenosnou postýlku, tak jsem jí ji sehnala od bratránka. To mi volala i několikrát denně. Pak jí vrátila a nic. Když jsem jí pak psala, že se jdeme podívat na ten byt a jestli už mají fotky ze svatby, jestli by mi mohla nějaké mailem poslat, tak mi odpověděla doslova "fotky už máme", konec SMS. A teď jsem jí psala, jestli je na mě naštvaná, že se neozve. A ona, že není a že snad na ní taky mám kontakt a můžu se ozvat já. ANa to už jsem jí neodepsala, co bych taky měla. Já se snažila. Ještě jsem jí jak kráva, posílala usměvavý smajlíky... Prostě mi přišlo, že se se mnou baví jen, když něco potřebuje. Ještě se o tom poradím s Járou, ale ten je taky rád, že už máme od ní pokoj a já klidné nervy. On jí moc nemusí. Ale je mi blbý jí nic nedat. Ale na druhou stranu nám
Profilova fotka
teri: Tak to je fakt divná... Ona má mimčo?
to je tedy divná, asi bych se tedy na ní úplně vyprdla.
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jak se máte? Já na vás nezapomněla, my jen nestíhali nebo jsem byla tak utahaná, že jsem neměla ani náladu někam lézt na net. Jdu si to tu pročíst, ale doufám, že se máte dobře.
Profilova fotka
Maicky, nemá mimčo. Potřebovala postýlku pro kamarádku, která jí příjela na svatbu zdaleka. To vám musím napsat. Včera u mě byla kosmetička. Je to dlouholetá kamarádka té mé svědkyně. Nakrojila to téma tak nenápadně. Tak co Naďa prý. Tak já taky jen tak zlehka, že je to teď takový divný, že se moc nevídáme. A ona mi povídá, že jsme se ale spolu dřív byly pořád, tak jí říkám, že jo, ale teď je nějaká divná. A ona mi odpoví, že to má stejné. Dřív spolu taky byly hodně a volaly si nebo psaly, ale teď prý ne. Jen jí volala, že má to solárko a jestli tam nechce chodit na jeden den dělat kosmetiku, tak jí řekla, že kvůli malé zatím nemůže. Měla k ní jít několikrát na kosmetiku (svědkyně), ale pokaždé to pak odvolala. Tak jsme se shodly, že se změnila a že s námy normálními se už paní podnikatelka nebaví. Ahoj charmed, a jak se máš ty, nějaké novinky, co byt? My zatím nic, pořád hledáme.
teri: tak vivíš, není to jen tvůj pocit, tak si z toho nelam hlavu ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhe dobe jste se rozepsaly-to je dobre. Vsechny vas zdravim! Simi, tak doufam, ze Vam to vyslo a brzo nam napises, ze cekas druhe mimco (reknu ti ale -nedovedu si predstavit mit sex tak casto jako vy s RAdkem :-) ale asi kdyz clovek chce mimco, tak to mozna i jde samo 8-) ) tak drzim pesti... ja jsem ted byla nemocna-asi angina nebo tak neco. jeste vlastne do stredy jsem doma-jenze uz jsem zdrava (teda citim se uplne v pohode uz od minuleho tydne. Byla jsem ve ctvrtek na krev - sedimentaci a mela jsem ji vysokou, tak mne doktorka nechala jeste doma-az do stredy =-) =-) coz vubec nechapu. Proc ne jen do pondeli. Rikala jsem ji asi 3x ze uz se citim dobre a fakt uz si pripadam jako simulant-sedim doma, nic mi neni a nemuzu do prace. Trochu se bojim, aby si o mne nerekli, ze jsem spatny zamestnanec-chci porad prodlouzit tu smlouvu , tak snad jsem si to timto nepokazila). Ve stredu uz ji reknu, at me uschopni...uz doma lezu po zdi. Udelala jsem si pripravy do skoly (do druzinky-mam vzdycky nejakou vytvarnou cinnost pro deticky vymyslet) na mesic dopredu, zitra si jeste udelam prosinec....sleduju serialy (Supernatural a Desperate housewife-zoufale manzelky), ctu si, ale stejne....nudim se a hlavne si pripadam, ze doma nemam co delat, kdyz mi nic neni. Kdybych to vedela, tak k doktorce asi vubec nejdu.... Dokonce jsem doma i vymalovala chodbicku z nudy a prestehovala nas pokojik-bylo tu k nehnuti, tak jsme vyhodili jednu obrovskou skrin na chodbu a hned je to lepsi. Predstavte si mit VSECHNO v jednom pokoji-docela sranda. ale uz se nam kresli projekt! takze se moc tesim, az zacneme stavet (i kdyz s tim prijde milion starosti) Tery, nic si z ni nedelej a proste to nechej vysumet....stejne uz to vase kamaradstvi zrejme uticha, tak se tim netrap. A kdyz to mas potvrzene i od nekoho jineho-proste ma co chtela. zustane bez vyborne kamosky.
Profilova fotka
Radu, to znám. Proto nechodím k doktorovi, teda když to není "vážné". Byla jsem tam předloni, dostala jsem zánět hlasivek a strašný dávivý kašel, to mě donutilo, protože už jsem z toho kašle i zvracela, ale dal mi antibiotika, na které jsem měla vedlejší účinek - zvracení - ale pomohly. Nechal mě doma i když mi bylo dobře a přesně, jak píšeš. Nuda šílená. Ráno jsem vstávala v 6 a toužebně koukala na lidi venku, jak chodí do práce :-D . No a když jsem zdravá, tak bych spala. :-D Já už si s tím hlavu nelámu, ať si dělá, jak myslí. Takhle ale přijde o hodně přátel. RAdu, ale zas to budou příjemné starosti, ne? Bude to vaše a uděláte si to podle představ. Budeš si zakládat nějaké album na střeše? A co ty, Ev?
Já si zakládat album na střeše nebudu. Zatím tu stejně nic moc neděláme. Až příští rok ;-)
Profilova fotka
ja zatim asi taky ne-mozna az se to rozjede (urcite budu vse fotit a dokumentovat, tak bych vam kdyztak pak dala vedet ;-) ) nejvice nas potesilo, ze nam zustane na nasem pozemku nadherny strom, ktery jsme koupili i s pozemkem a bali jsme se, ze ho budeme muset pokacet. tak nemusime - je to tresen (sice plana), ale je nadherna a mamka rikala, ze je uplne krasna na jare, kdyz kvete, tak se tesim na jaro.... jinak uz jsem teda zdrava a zitra huraaa do prace :-D snad me deti nebudou moc zlobit :-) tak se mejte krasne,pa
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak pokračujete s nákupy na Vánoce? My už máme přes půlku dárků nakoupených a zabalených. Za chvíli je budeme rozvážet. Teď o víkendu se chystáme péct perníčky. :-D
Ty jsi tedy rychlík.Pár dárků tedy taky mám, ale zatím jen pro mamku, tchýni a švagrovou
Ja ma uz vsechny.uz mi teda chybi jen pro kamosku a jejiho maleho,ale to je rychlovka.Pro malou vse,polovinu i zabaelnou a pro muze taky.Uz jen napect cukrovi,ale to ma jeste cas. kdy zdobite stromek? Evi,a uz bydlite sami a budete sami i na vanoce?? A co mate pro manzilky??Ja kknizky a hol.strojek nejaky
Profilova fotka
Já jsem Járovi kupovala elektrický holicí strojek a pak model auta, chce si ho složit. Ještě mi zbývá asi třetina dárků. Holt velká rodina.
No my nastesti kupujem jen sobe a znamym.Jinak v cr by sjme se asi nedoplatili,protoze jsem oba ze tri sourozencu a taky mame uz synovce a netere...........no to by byla hruza. Tery a jaky strojek jsi koupila?Ja koupla gilette takovy vypada jak klasicka ziletka,je to na baterky ale a je to nejaky posledni model,tak doufam,ze to bude holit dobre.TEd premylsim jestli jsem ne mela koupit klaasicky strojek na holeni.NO uz je stejne pozde.Ja dostala vcera k vyroci holici strojek,tak musim vyzkouset,ale zrovna ted jsem oholena.
Profilova fotka
No právě, jára je ze 4 sourozenců a naše rodina je taky veliká. Hrůza. Příští rok kupuju jen maličkosti, kašlu na to. Stejně všichni všechno mají. Koupila jsem od Philipse HQ7140, vypadá moc pěkně. Jára se totiž žiletkou holil jednou týdně a to ještě pod nátlakem. Takhle se může holit klíďo obden. To jsi asi kupovala stejný, co ségra kupovala svému příteli. Je takový oranžový, ne? Holky, já si včera zapomněla vzít HA. A zrovna druhou pilulku z balení. Vzala jsem si jí až dneska v poledne. Tak doufám, že to bude OK.
jo je oranzovy,no snad to bude dobre holit.RAdek ma porost,takze on se neholi kazdy den,ale tak jednou tydne a to i hlavu. Tak se muiste chranit dva tydny nebo jak to je ;-) Ja zas mam priznaky pasoveho oparu,tak cekam co mi z toho vznikne.Desne me na boku boli a pali kuze,ale nemam to zarudle a ani neni zadna vyrazka,jen ta kuze nesnesitelne boli. :-| Bojim ze,ze to ohrozi malou
Profilova fotka
Mně se teď zase hrozně zhoršil ekzém, mám vřídky a pekelně to bolí. Kamarádka lékárnice mi něco přinesla, ale nepomáhá to, tak mi druhá kamarádka sestřička doporučila nějakou další mastičku. Snad pomůže, jinak zase budu muset sáhnout po kortikoidech, což nechci. Mám ho jen na rukách, ale musím pořád mazat, jinak to bolí ještě víc a některý lidi divně koukají, jako bych byla prašivá. A bylas u doktora? Děda měl pásovej opar loni, když se vrátil z nemocnice. Prý to bylo z oslabení organismu.
Holky, to jsou tedy nemoci. Já měla taky pásový opar, ale to už kdysi. Nebylo to tedy nic příjemného
Profilova fotka
ahoj holky, vsechny vas zdravim! My letos kupujeme jen malickosti kazdemu a vsem jsme rekli, ze nic nechceme...mame toho ted hodne-zimni gumy, stavebko doplatit urcitou castku, at mame dobre hodnotici cislo na hypo, pak jeste projekt zaplatit....takze Vanoce budou vice o dobre pohode a dobrem cukrovi, nez o velkych darech...ale snad to vsichni pochopi... mame tady snih asi tak 7cm (je to nas prvni snih po 5letech! tak jsme uneseni x-) ) no a na mraz vetsi si taky musim zvykat :-D ale doma mame narozdil od Anglie krasne teploucko (plastove okna proste tesni jak blazen... ) tak se mejte krasne a pisteeeee! :-)
simi: Vánoce budeme slavit u rodičů manžela. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?