Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
simi: to je dobře, že bude mít ještě děti. Jsem moc ráda. teri: a jak je ten byt velký, ta cena není na Prahu tak vysoká nebo jo?
Profilova fotka
Je to 3+1 s lodžií, celkem 76 m2 + ještě garážové stání. Ona to není Praha, je to 20 km za Prahou, v Lysé nad Labem. Uvidíme, ten byt už je tam taky dlouho a jednou ho už zlevňovali, tak třeba ještě zlevní. Naštěstí v té realitce ví, že se nám líbí, tak by nám hned dali echo, aby ho nikdo nevyfoukl. Ale musel by se celý udělat. Je pěkný, ale růžovou ložnici doopravdy nechci a ta kuchyň nic moc, a hlavně plastová okna. Ty by byly jako první na řadě a zasklít balkon. Ušetří to hodně tepla. Musím vám napsat, co zase ta moje svědkyně. Půjčovala jsem jí na tu jejich svatbu dětskou skládací postýlku pro nějakou její kamarádku. To mi volala pořád a byla velká kamarádka. Pak jí vrátila a od té doby se vůbec neozvala. Já jí psala o tom bytě a jestli už mají fotky a ona mi odepsala doslovně "fotky už máme", bez pozdravu atd. Vůbec si nejsem vědoma, že bych jí něco provedla, naopak. Kdybych nechtěla, tak jí tu postýlku přeci nezařizuju. Fotky neposlala a ani neukázala. A to jsem jí ještě psala, jestli by mi mohla nějaké poslat, že jsem zvědavá. Tak jí chci dneska napsat, co jí je. Řeknu vám, že je mi to už teď úplně jedno, ale když jsem začala chodit s Járou, tak jsme byly takové velké kamarádky, pořád spolu. Vůbec netuším, čím sem se jí zprotivila. Tak mě teď i trochu mrzí, že jí mám podepsanou na matrice jako svědkyni. Já myslela, že je to moje nej kamarádka. Tak se tu mějte, já v poledne mizím dom a ve 3 odjíždíme. Včera mi Jára dával přednášku o autě, kde je povinná výbava, dofoukl mi kola, ukázal rezervu, vysvětlil, jak se používá GPS (jsem asi debilní, neumím podle toho jezdit, tak bůhví kam dojedeme :-D ) atd.
teri: to by bylo super, tak jestli ještě půjdou dolů tak do toho jděte nebo do toho jděte už teď. Není to zas tak moc. je to velký být a hlavně ty okna, nás tohle ještě čeká.
Profilova fotka
ahoj holky, Simi-jsem moc rada ze to se segrou dopadlo dobre - teda relativne dobre (hlavne ze to nebylo zhoubne), moc jsem na vas myslela (nepsala jsi, tak jsem si rikala, ze to asi neni dobre, kdyz nepises-vubec mi nedoslo, ze jste byli na te dovolene) :-N a jak bylo??? Tery, drzim pesti ;-) My ted shanime projektanta-porad se nemuzu na nikoho dovolat....musim se do toho vlozit a zajet tam osobne (Pavel uci od rana do vecera, tak nema vubec cas, tak musim ja :-) ) Uz s tim vsim taky musime hnout at se neco deje a hlavne at stihneme vse do jara at muzeme zacit stavet. v praci v pohode...deti zlobi, ale prace se mi libi cim dal vic. tak se mejte vsechny krasne, papa
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem úplně vycvičená. Ale bylo to super. No ono to právě plastová okna nemá, ty by ale šly na řadu jako první. Radu, tak to je super, že se ti v práci líbí. Já už bych zase brala nějakou dovolenou :-D
Profilova fotka
Ahoj berušky, všechny Vás tu mooooc zdravím x-) už nemám moc čas sem chodit, ale sem tam mi to vyjde a počtu si jak se máte, u nás nic nového, stále jeden byt prodáváme a druhý sháníme. Miminko roste jako z vody, už má 26cm a něco málo přes půl kg, a bude to kluk :-N jméno jsme vybrali Ondřej po tátovi. to je venku hnusný počas, že, je u vás taky tak hnusně? si připadám jak v londýně, hnusně zataženo pod mrakem s malou mlhou :-( depresivní počasí ]-( už ˇat se vrátí sluníčko. a berušky jak jste si zvykly na nové jméno? já do ted ještě nemám vyměněnej pas a řidičák :-N nějak se mi nechce s pupkem lézt po úřadech tak se tu mějte papa ;-)
teri: tak kolik by jste museli měnit oken? Moc ne nebo jo? My až budeme vyměňovat v celém domě, to se asi prohnem. raduz: jsem ráda, že se ti líbí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, ertepli, zdravim te-diky ze ses za nama prisla podivat a napsat jak se mas- Ondrej je moc pekne jmeno! Hnusne tu mame taky (a mas pravdu, je to jako v Londyne-ale ty mlhy jsou nahodou super-huste tak, ze by se daly krajet! akorat se v tom blbe jezdi, clovek nevidi na krok!) na jmeno jsem si uz zvykla-nastoupila jsem do prace, takze jsem musela hodne casto neco podepisovat a uz to mam uplne v malicku :-) a zacina se mi to libit cim dal vic... Pro ridicak si jedu ted ve stredu a zrovna se stavim do sporky-jeste jsem tam nenahlasila zmenu jmena, tak musim-bo mi porad chodi vypisy na stare jmeno...doufam jen, ze nebude dlouho trvat, nez to vyridi a dojde mi nova karta do bankomatu. A pas si nedelam, nikam se zatim nechystame...(a asi ani dlouho nebudeme) Tak se opatruj a at ti to probiha vse ok ;-) to tehotenstvi. (ja uz se na to taky tesim-ale jeste chvili vyckavam-az dostanu smlouvu v praci na dobu neurcitou-tak mi drzte pesti at mi ji p. reditelka da, at muzu vesele vysadit prasky :-) )
Profilova fotka
Ertepla, krásný jméno. Ondřej se mi taky moc líbí. Tak přeju hodně zdravíčka a žádn starosti. Užívej si to, taky ti jako rAduz moc závidím. Snad se toho taky dočkám. Evu, ve 4 pokojích, z toho jedny balkonové + zasklít balkon, no počítám, že to tak 100 tis. sežere. Ale možná, že ceny šly trochu dolu. My už máme doma plastová okna 4 roky a balkon zasklený 2 roky. Takže to beru podle tehdejších cen, ale měli jsme dost slevy, tak nevím. Ale to by bylo určo jako první, protože ten rozdíl je obrovský, v topení a taky v hluku. V Praze to člověk slyší, vám asi spíš jde o to topení, co? Ale tak ještě čekáme, zatím ho nezlevnili a cena se mi zdá vysoká na to, že to není Praha. Já už mám všechno vyměněné a tak mě děsí, že bych si teď měla znova všechno obíhat kvůli trvalému bydlišti. RAdu, s tou kartou do bankomatu. Já si nechala tu starou, platí mi ještě 2 roky a musela bych teď platit asi 200 Kč za výměnu, abych tam měla nové jméno. Paní říkala, že by to tak mělo být, ale že je tov šem jedno. tAk mám změněno jméno na servis 24 a taky na výpisech. Jo a s tou smlouvou držím pěsti. Já už se tak těším, až tu řeknu, že jsem těhu. Nějak mě to tu poslední dobou štve. Práci pořád dostávám víc a víc, ale šéf mi pořád opakuje, že jsem dostala loni hodně přidáno, tak ať taky za to něco dělám. Jenže teď tu máme toho nového kolegu a se šéfem si na mě zase od nového roku vymýšlí takové věci, že budu celý den sedět u PC a dělat nějaké přehledy a výkazy ]-( .
teri: tak tedy zkuste počkat, třeba opravdu zlevní. ;-) No my máme oken daleko víc. 6 oken. Dvoje balkonové dveře a troje takové malé na WC a v dílně. No to bude peněz jako želez. ]-(
teri a kdy se chcece začít snažit? ;-)
Profilova fotka
Ještě se mi líbí další dva 2 a ječště blíž ku Praze, ale stojí taktéž 2,2 mil. a před komplet rekonstrukcí. Jeden nádhernej po komplet rekonstrukci nabízeli, ale ten byl během dne pryč. Stál "jen" 2.05 mil. mám prášky do prosince, ale vzhledem k tomu, že zatím nemáme to bydlení, tak si koupím další. Prostě se všechno odvíjí od bytu. Ale příští rok chci stopro otěhotnět. Holt bychom si museli vzít vyšší hypo. Ségra už mě doma pije krev. ty její debilní kecy. Zkazí mi náladu jen jí ráno vidím, když přijde od Petra, aby viděla maminku. A to pořád prohlašuje, že u nás vůbec nebydlí, přitom je tam pořád. U Petra jen přespává. Vždycky se musím hodně držet. Jára jí taky dvakrát nemusí a já teď teda taky ne. Se fakt těším až tohle budou zažvat. teda jestli spolu vůbec vydrží. V pátek jedeme naposledy na chalupu, vyměnit zimní pneu. pak až na jaře.
Článek se načítá
teri: taky chceme příští rok. Tak se pak sejdeme na koníkovi ne? Tak to jsou dobré nabídky, tak po nějaké čapněte, ať vám to neproběhne mezi prsty. ;-)
Profilova fotka
ahoj, tak to budeme tri- kdo se na to vrhne pristi rok :-) hlavne at nam to vsem vyjde jak planujeme, ze jo? budeme si navzajem drzet pesti-ve vsem-bydleni,prace, mimco 8-) 8-) 8-) Tery-na segru se vykasli-proste ji neposlouchej. Ja mam nastesti zlatou segru. Prijdu domu z prace, mam navareno a uklizeno. nemuzu si stezovat. Uplne mi to bude chybet az budeme bydlet o dum dal :o) ale segra rikala, ze nam obcas prijde uvarit :-) (ne ze ja bych neumela varit, ale segru to hrozne bavi :-D varit pro nas)
raduz: tak to máš moc hodnou sestru a jestli jsi vděčnej strávník, jako že jo, tak se nedivím, že jí to baví. teri: viděla jsem v TV upoutávku pro páry na byt v Praze. Asi to bude nějaká soutěž či co. Říkali myslím, že je to pro páry,co jsou spolu alespoň rok a řeší bytovou situaci. ;-)
Profilova fotka
ahoj Berušky, posílám vám odkaz Ondráškova albíčka co jsem mu založila ne vedleším portále, ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
ertepla: je kouzelnej, už teď vidím, že je to fešák. ;-) Tak ať jste oba zdraví. Na co je ten heparin? :-(
Profilova fotka
Evu, se na to podívám. díky. ertepla, to je krásnej věciček. Moc ti to sluší, přeju hodně hodně zdraví. Heparin je na něco s krví, ne? Jak byl ten případ heparinový vrah. Na ředění?
teri: už jsem se taky ptala, je to na ředění krve. ;-)
erteple moc krasne fotecky,kdy mas terminek? Erteple psala uz kdysi,ze ma trombozy kvlu antikoncepce,tak ji asi redi krev aby se ji nevytvorila ;-)
Profilova fotka
Holky, kde jste kdo? Nemáte někdo nějaký novinky?
teri: taky sem chodím každý den a nic nového pod sluncem. Co u vás? Slyšela jsem, že budou v Praze zlevňovat byty, tak to je pravá chvíle něco pořídit viď? :-D Rýsuje se vám něco? Mně dneska trhali moudrák, tak jsem doma. Zatím to necítím, jsem zvědavá až to přijde k sobě.
Profilova fotka
Snad to půjde trochu dolů. to, co se mi líbí, je drahý. Dívám se hodně na Brandýs nad Labem a Lysou nad Labem. Je tam dost bytů, ale zase chci to někde blíž nádraží a do dvou milionů. A to není. Ani mi o zubaři nemluv. Já tam byla minulý týden. Trhal mi osmičky před 2 lety a užila jsem si to. Ještě mám obě dolní. Tak mi teď říkal, ať se v lednu objednám a uvidíme. Vysvětloval mi, že mi nějak ten horní kousek odřízne a nechá mi ten kořen, který mi vytáhne a bude jako "falešný" zub. Tak se ohromně těším. :-S No nám tu dneska celý den neteče voda, tak snad půjdeme domů, i když se k tomu šéf moc nemá. A zorvna on zapomněl a šel na velkou, takže je koupelna zamčená a klíč má on. Prý to spláchne až to poteče. Takže už mě úplně bolí břicho. Máme tu sice ještě jeden záchod, ale tam už se štítím jít, když tam chodí všichni a nesplachuje se. Oni isi teď fikaně šli na oběd, jenže co já. Ani nedojedu domu.
No trhal mi taky spodní moudrák. ostatní mi vylezly dobře, ale tenhle ne a ne. Tak už bude pokoj snad. I když to před chvilkou přišlo k sobě a dost to začlo bolet, tak jsem si vzala prášek. To je pech s těma bytama. Tak pojďte k nám do Sedlice, teď tu budou prodávat dalších 30 parcel a budou se tu stavět dvě továrny. ;-) Tady jde parcela 1000m2 za 300000. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Teda člověk jsem nakoukne a hned novinky :-) raduz: Gratuluju :-) To je krásná novinka :-) evi: Mě nikdy zub netrhali a doufam, že nebudou. Musí to bejt děsný.. A ta cena za parcelu, to je paráda. Tady v Klatovech jsou hrozně drahý. To je děs. Kamarádka teď taky shání nějakou parcelu. Je škoda, že je to tak daleko od KT, ona tu chce zůstat, jinak by to určo vzali :-) teri: Pořád ste nic nenašli :-( To je pech. Neboj nic. Ono se něco najde. My zatim teda nemáme nic, ale u nás záleží na tom, jestli dostaneme hypo. Jinak jsem teď koukala na byty, kolik se asi tak teď pohybuou.. Ty jo, to je mazec. Našla jsem tu 3+1 za 1 980 000 Kč, takže jsem zase utvrdila v tom, že pořídit si baráček nás vyjde na stejno a budeme mít soukromí.
maicky: je to děsný, ale snad se to brzy zahojí. Jojo a je tu u nás moc hezky. Už je tam asi dvacet parcel prodaných, už tam stojí domečky. Nejlepší na tom je, že ten pozemek je už kompletně připravený. Přípojky, nová silnice, parkování a osvětlení. Opravdu jen postavit. ;-) Ty ceny jsou fakt děsivý. To už je opravdu lepší postavit si domeček ;-)
Profilova fotka
evi: No tak to je paráda. Tady když je dobrá cena za pozemek, tak je jasný, že tam neni nic, žádný přípojky, příjezdovka a atd. Kdyby se to dalo, tak se klidně stěhuju :-D
Maicky,raduz nepsala,ze je tehu,ale ze se budou od pristiho roku snazit ;-) nebo k cemu jsi gratulovala? Jinak TEry byty sice maji jit dolu o deset procentr,ale cesko bude schvalovat o 40%min hypotek a pujcek kvuli krizi,proto maji jit ty ceny dolu.V uk uz jsou o 15%nizsi tusim. Jinak my byli ve Spanelsku a v Irsku a zitra cekame svagrovou se synovcem,ktera je tehu 6tt.Kamoska tady ceka holcicku v dubnu,tak se tesim,aspon mala bude mit kamosku.Ona uz sice jedno ditko ma,ale kluka. Maicky kdy te ceka operace s kolenem?A co holky vanoce?My uz neco pro malou mame x-) TAk se tesim :-)
Profilova fotka
simi: tak jsem to špatně pochopila :-N Jo teď jsem se koukla a nevšimla jsem si že píše jo tak to budem tři, ale přečetla jsem si jo budem tři :-) No stává se... Asi bych měla nosit ty brejle co mi už dva roky leží v šuplíku :-D Operace mě snad zatim nečeká. Chodila jsem na rehabilitace a zatim chodit můžu. Sice to koleno pořád cítim, že tam neni něco v pořádku, ale budou mě operovat až to bude nevyhnutelný. Prej jsem na tu operaci ještě dost mladá. A co vy? Jak pokračujete ve snaženíčku? Už se něco rýsuje?
No me si prave s tou RAduz zmatla,tak jsem rychle cetla zpatky a nic :-D No a zadelavani,my se snazili jen v tom srpnu a pak jsem si to rozmyslela,ale ted jsme v sobotu zacali zas a uz definitivne jsem rozhodnuta,ze chciiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) Behem tydne,mych plodnych dnu jsme to delali 22,tak snad se neco chytilo bo neni boha tolikrat.Kazdy den 3x az 5x a uz fakt nemuzu :-D A vy zacinate po novem roce??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?