Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, chytila jsem nějakou strašnou virózu. Mám rýmu jako blázen, motá se mi hlava a na jedno ucho neslyším. A to jsem měla jít dneska poprvé cvičit po prázdninách. Jsem se tak na holky těšila. V pátek máme tu svatbu. No prostě žúžo. A jsem v práci, mám tu nějaké problémy, které musíme vyřešit. Šéf mě asi zabije. Bezva den. Jestli mi bude zítra ještě hůř, tak si snad vezmu dovču. Snad jo, zaujala nás ta realitka, o které jsem psala. Navíc to mají "jen" na 25 let při splátkách kolem 8 tis (na byt tak 2,7 mil). Tak snad budou mít v nabídce nějaký, který by se nám líbil a nikdo by ho nevyfoukl. Ale půjčují jen na byty v osobním vlastnictví.
teri: tak snad se brzy něco objeví. To je tedy pech. Už to začíná, moje kolegyně chytla pásový opar a je v nemocnici. Já ho už taky měla a není o co stát. Tak se brzy vykurýruj :-)
Nejste tu sami. Tery, my hledáme bedlení už 2 roky a furt se nám nic nelíbí anebo jsou problémy s převodem, pozemkem nebo prostě s něčím. Chceme v budoucnu taky novější auto, ale už rodinné. Dacie Lagoon či tak. Michal prý aby se v něm mohla převážet pračka. Tak já na to, kolikrát v životě budu vozit v autě pračku :-D No, ale nějaké větší, aby se tam pak vešel kočárek pro dvojčata a obě sedačky a ještě nákup. Takže velké!!! V sobotu jedeme na tu dovolenou, tak se těším jako malá holka, hlavně je to na 3 týdny, teda posledních pár dní zůstaneme v Paříži, ale jinak teplo, oceán a nikde nikdo ;-) Na nic jiného nemyslím a jen piluju jazyk. Teď po svatbě to tu už moc nejede, co? :-( Zatím pa.
charmed,tak to zavidim a kam jedete presne?? Me by stacila i ta pariz,hlavne je supr,se to mate na cele tri tydny x-)
Simicak, jedeme na Guadeloup. S těmi třemi týdny to nebyl problém, jen ta kolegyně dělala haury, že jako neví co bude dělat. Tak jsem jí řekla, že bude pracovat :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem včera ležela doma a už to bylo lepší, le dneska jsem šla do práce a je to zase horší. Já se z toho zblázním. Měla jsem zůstat doma. V pátek máme dovču, jedeme na tu svatbu, tak jsem chtěla být trochu fit. Možná, že zase zítra budu doma. Dneska mi odepsali z realitky, psali jsme na jednu chatu, že je stále volná a prohlídky mají 13.9. takže je asi víc zájemců. A to se vracíme z té svatby, takže asi zase nic. Ale kamarádka se mi ptala přítele, který stavil domky za Prahou a 2 jsou ještě volný, tak se mi zeptá na cenu a pošle mi plánek, je to sice jen 3+kk, ale co. Jsme zvyklí žít celý život v paneláku. To by bylo super, ale obávám se, že budou dražší než 2 mil, což je naše hranice, raději bychom míň. Charmed, tak si to pořádně užijte, 3 týdny, to je nádhera. taky bych hned jela.
teri: tak mě informuj průběžně jak to vypadá. A to je byt? Náhodou by to stačilo lepší než píchnout drátem do oka. A brzy se vykurýruj, to nám ty nemoce začínají hezky brzo
jej charmed to zn krasne,ale kde to je?? :-N to budete mit fatk bomba,budu na vas myslet a prat vam dest :-D ;-)
Jsou to Malé Antily v Karibiku, mimo hurikánovou oblast. A déšť? To mi bude jedno, tam bude hezky i když bude pršet ;-) Mějte se tu hezky a když si najdeme čas mezi koupáním a postelí, tak na vás budu myslet 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, vsechny vas zdravim... prace uz je lepsi...uz si nepripadam jak poleno, uz vim co delat a s detickama me to bavi, i kdyz nekdy jsou jak z divokych vajec a kdyz jedu domu, mam z nich hlavu jak balon :-D Jedina nevyhoda je, ze ted kdyz pracuju s postizenyma detma a ctu si vsechny ty jejich diagnozy a tak, tak se o to vic bojim, aby jsme meli zdrave mimco :-S kdyz to tak clovek vidi a cte, jak malo staci-ach jo! Ale jinak v pohode. Jen ted resim dilema- a potrebuji radu....jestli uz mam zkouset mimco ted (od listopadu-bo do listopadu mam prasky), nebo radeji pockat jeste rok (nez budeme mit vetsinu baraku postaveneho....) fakt netusim...nejradsi bych necekala,ale rozum mi jeste do toho napovida, ze radsi pockame.....co myslite???? vim, ze nakonec se musim rozhodnout sama s Pavlem, ale jen chci znat vas nazor, co vy na to?? jinak nic noveho, mejte se krasne, pa jo a ja jsem vam ani neukazala fotky od fotografa-chcete je jeste videt? kdyztak je sem pak dam-nemela jsem je na CD, ale uz ho mam, tak jestli chcete mrknout, napiste, ja je tam pridam do alba
raduz: jasně že je přidej Jsem ráda, že se ti v práci líbí, práce s dětmi je hezká, ale taky vyčerpává,to už jsi asi pocítila. Ohledně toho těhotenství, jestli ho už moc chceš, tak jdi do toho, domeček se postaví i tak ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ty jo, nějak Vás zanedbávam... Ale vy si vystačíte :-) Já toho mam teď až až. Nabrala jsem si domů nějakou práci a teď nevim kam dřív skočit. Ale aspoň si přivydělam nějakou tu kačku navíc :-) teri: Budu držet palce, aby se něco našlo :-) Teď už by to mohlo vyjít :-) raduz: Máš teda záslužnou práci :-) Ale hlavně, že ti to dělá radost :-) A s tim mimčem. Já bych nečekala. Vždycky bude nějakej důvod, proč zrovna teď nemít prcka a to by jste se ho nemuseli dočkat nikdy.. A bůh ví, jak dlouho se o něj budete snažit. Může to se to povést hned na poprvý, ale taky ne. Tim tě nechci strašit, jen píšu pravdu...
Článek se načítá
RAdu,ja bych sla taky do toho. Ten dum se postavi i s mimcem a jak pise maicky,nevis,jestli vam to nebude trvat treba 3roky nez budete tehu.Dneska s tim ma hodne lidi problemy a taky cim mladsi maminka je,tak jak sama vis,je vetsi sance na zdrave dite a tehu bez komplikaci ;-)
Profilova fotka
holky diky za rady...asi to ted necham plavat a proste v listopadu uz si nepojedu pro prasky :-) a je to... dala jsem tam ty fotky od fotografa (sice s velikym zpozdenim,ale prece 8-) ) za 14dni se mi vdava spoluzacka, tak ji tise zavidim, ze ten nadherny den ma jeste pred sebou...ale my to stejne jeste mame cerstve v pameti, ze jo? Snad ji prijde nejake babi leto, nebo v teto zime nekde v satech zmrzne :-S Ja si pomalu zvykam na jmeno-uz jsem rozdala tolik podpisu (na smlouvu, na pracaku atd atd...ze uz mi podpis nedela zadny problem...pristi tyden uz si jedu pro novou obcanku, tak jeste pak ridicak a je to). A jinak- vsechno to hrozne leti-za chvili budou Vanoce :-) hrozne se tesim-nebyli jsme na Vanoce doma skoro 5let, tak snad bude snih :-) tak se mejte krasne a tesim se az se vrati charmed a napise nam zazitky z dovolene- musi to byt nadhera x-) x-)
jo a fotky hod x-)
Profilova fotka
raduz: Moc hezký fotečky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, Radu, taky radím jděte do toho. Já teď začínám nové prášky na 3 měsíce a asi už budou poslední. Nemůžeme si to lajznout, když nemáme nic svého, ale vy už to máte jisté. Tak jsem dneska v práci, byla jsem doma až do konce týdne. V pátek jsme byli na svatbě té mé švagrové. Bylo to fajn, ale spoustu věcí mi říkala úplně jinak. Ale to je fuk, je to jejich život a já se jim do něj montovat nebudu. Ten domeček nic, stál moc peněz. Já si jdu pro řidičák ve středu a dneska jsem psala do OZP, protože dnes je to přesně 4 týdny, co jsem si podala žádost o novou kartičku a kde nic, tu nic. Zítra mi má přijít opencard. To bude týden. Já chci taky vidět fotky! Teda Charmed, tak to moc závidím. to bude nádhera a navíc 3 týdny. To si ani neumím představit.
Profilova fotka
Custe holky! Jdu se tak na pul rozloucit, pac uz sem tedka moc nechodim.... nestavime, mimco neplanujeme, skola a prace furt stejna... Moc rada slysim, ze se vam vsem dari, teda krom shaneni bydleni, to je fakt silenost nejvetsi. Ale ono to prijde, presne jak rika Evu - az se to bude nejmin cekat;-). A taky uz se moc tesim az za nejaky cas udelame srazik a vy tam prijdete s mimcama!! Ze budu moct hlidat... x-) Radu - fotky fakt krasny, dokonce i Vlada zbystril, kdyz mu padl zrak na monitor a nejdriv me chtel sprdnout, ze jsem zas na beremku, ale pak rika, pry co je to za krasne saty s dlouhou vleckou (asi myslel ten zavoj:-) ) Tak se mejte moc krasne, mailika na me mate, ale me to samo neda a obcas sem zavitam ;-). A díky moc za všechno, máte velký podíl na tom že jsem se vdala 8-) Papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx vaše Ali
Profilova fotka
ahoj Aliiiii, doufam,ze se neloucis uplne (vubec nevadi, ze nechodis casto, hlavne sem obcas jukni) ;-) moc by jsi nam chybela!!!!!!! diky za chvalu fotek :-) tak papaapapaaaa a urcite si napisem - bud tady nebo mailem 8-) Tery, hlavne to nevzdavejte a hledejte dal ;-) jo a uz jsem rozhodnuta-proste v listopadu prestavam brat prasky a ono uz se to samo nejak vyvrbi...(jen si to porad jeste nedovedu predstavit :-N ) ale to prijde... v praci to jde, ale deti jsou jak z divokych vajec a clovek by neveril, jak to unavuje...kdyz jsme chodili po exkurzich do takovychto zarizeni, vypadalo to tak fajne. par deti, 2ucitelky , relaxacni hudba atd....ale v praxi je to mazec, kdyz cely den dve az tri deti rvou nebo ruzne huci, do toho jeden porad utika a musi se hlidat....plus dalsi nechce jist.....no proste unavi to. a pak me odrovna ta cesta domu-motorakem hodinu!! ale nestezuju si, jen se vzdy raduju z vikendu. Ale vim, ze pak pujdu na tu materskou...tak si odpocinu a rozmyslim poradne, co vlastne budu po materske delat. JO a jeste si porad zvykam na to, ze mame 2dny volno. V Anglii jsme delali i v sobotu a to pak ten vikend stal za houby. Ted najednou volna sobota i nedele, tak si to uzivame.... tak se mejte krasne a zase nekdy pa (jo, ridicak se dela taky 3tydny jak obcanka?? nevite?? at vim, kdy si ho mam jit vyzvednout)
Profilova fotka
Radu, já si byla pro řidičák ve středu, byl hotový za 14 dní. Ale mně dávali takový papírek, kde byla netová adresa, na které jsem se mohla podívat, zda je už hotový. A pak jsem se objednala, protože čekat někde 4 hodiny, na to fakt nemám nervy, no a na řadu jsem šla za půl minuty od vytáhnutí pořadového lístku a všechny čekající jsem předběhla :-D No zase jsme něco objevili, ale už se neraduju. krásny byteček celý po rekonstrukci, a moc pěkné, za 1.975.000 Kč. No je to hrůza, ale když nám strejda nějaké ty peníze půjčí. V Milovicích za Prahou. Járův kolega tam bydlí, měl by to do práce 30 minut vlakem, já přes hodinu, uff. Ale Radu, říkám si to samé, ta vidina mateřské... Užijte si víkend, papa
ahoj holky, teri: tak jděte do toho, to je náhodou docela hezká suma. No na Prahu to jde ne? raduz: to víš, já bych ti mohla vyprávět, s dětma je to opravdu vyčerpávající práce, ale málo lidí tomu věří. Vždyť znáš ty řeči, že se nepředřeme a jsme samý prázdniny, ale každý by si to měl nejdřív vyzkoušet, než tohle řekne. Zrovna jsme s kolegyněma říkaly, že je psychická únava horší než fyzická. Z fyzický se člověk vyspí, odpočine si a má maximálně namožený svaly, ale ta psychická je dlouhodobější.
Profilova fotka
Evi, už jsem tam psala. Líbí se nám, tak uvidíme. Zrovna jsme byli o víkendu na oslavě a známá teď koupila byt. Prý hrůza, sháněli 3 roky - v Praze - a nakonec ho koupili přes známého, prý se realitkám nedá věřit, strašně lžou atd. Tak mi potěšila. Já si to orientačně počítala, teď bychom platili kome 10 tis. a po té 5leté fixaci se to prý počítá z té dlužné čátsky a ne z toho, co sis půjčila na začátku, takže se to bude snižovat, pokud teda úřoky nevyletí do závratných výšin :-| . Ale Jára teď dostal trošičku přidáno a prý to ještě není konečné, když se bude snažit. Každá tisícovka dobrá. Jo a to ho teď už 14 dní bolí břicho a řekl mi to až včera, tak ho ženu k doktorce. Zítra má dlouho, tak tam pěkně nakluše. Třeba je to jen kravina, ale chci mít jistotu, že nemá kýlu nebo slepák. To by mi toho moc na bytu neudělal :-D Na té oslavě byly 3 děti, 2 naši malí bratránci a pak jejich bratránek, 4, 5 let a 1,5 roku. Holky děs běs. Kolik mají ti dva starší energie a co dokáží vymyslet. Jájísek byl suprovej, ale kluci ho pořád odstrkovali a tak jsme slyšeli "mamíííííííí, pojď nám dát Jáju pryč"... Hele, kde jste kdo???
Profilova fotka
holky, tak zítra máme domluvenou prohlídku. Makléř moc příjemný a je to majitel té realitky, tak snad to bude v poho. Pokud nebudou žádné problémy, tak to kupujeme. Hurááá :-)
Teri tak drzim palecky ;-)
teri: to je super, moc a moc vám to přeju. Pověz mi jak to tam vypadá. Jak je to velký, co tam je,co tam není. ;-)
Profilova fotka
Je to byt 3+kk asi 70 m2 po rekonstrukci. V předsíni a v ložnici jsou veliký vestavný skříně se zrcadly (takový ty šoupací dveře), všude je položená nová plovoučka, krom předsíně, koupelny a záchoda, tam je dlažba. Má to nový plastový okna se žaluziemi, novou kuchyňskou linku se spotřebiči - sporák se sklokeramickou deskou, myčka a lednice. Jen to nemá balkon, ale zase to má nad záchodem a koupelnou úložný prostor, jsou tam hodně vysoké stropy, takže by pak možná šlo udělat pro děti i patro na spaní. No koupili bychom jen sedačku, postel, pračku, jídelní stůl a židle a nějaké ty blbosti jako záclony, kobereček... a mohli bychom bydlet. Na chalupě máme ještě nějaký nábytek + objet všechny příbuzný a vzít si to, co tam máme. No bude to asi na náklaďák, máme tolik věcí. Evi, jak dlouho vám trvalo to vyřízení hypo? Mně včera říkala kamarádka, ať si nemyslím, že to budme mít za měsíc vyřízený, nějaký její kamarádce to trvalo snad půl roku. A zjišťovali si vás v nějaký databázi dlužníků? S tím přišel Jára, že mu to řekl nějaký jeho kolega. že si ho zjišťovali, když žádal o hypo. Jára má strach, protože prý se mu občas stalo, že složenku na povinný ručení zaplatil třeba 2 dny po splatnosti. Ale moc tomu nerozumím, on si pak něco půjčoval na směnku, tak bůhví, jak to tam bylo. Navíc mi teď končí stavebko, takže možná ani nebudu ho muset uvádět, mám v říjnu poslední platbu. Já vám to zítra večer nebo ve středu ráno všechno napíšu, snad to vyjde a bude to naše. Ale pak zas obíhání úřadů. Právě jsem s tím skončila kvůli změně příjmení. jejda, tak koukám, že jsem se dost rozepsala :-D
teri: tak to by byla určitě dobrá koupě, tak neváhejte a kupujte :-D Hypoška nám trvala měsíc jako tvé kamarádce. A taky nás zjišťovali v databázi dlužníků. Řekli nám, že máme všechno co máme přiznat, protože jakmile zjistí, že jsi v něčem lhala,tak ti to potom už nedají. Odpočtou všechny splátky a tak a pak počítají aby ti zbylo na živobytí.
Profilova fotka
Ježiš, já jsem vždycky všechno platila včas, ale Jára prý občas zaplatil složenku na povinný ručení s pár dny zpoždění. Ale co jsme spolu, tak na něj dohlížím a platí včas. Já jim to řeknu s tím, že mám poslední řádnou splátku a pak 2 splátky najednou, abych měla nárok na státní podporu, pak musím vyhrabat smlouvu na životní pojištění a Jára na to auto. To je snad všechno. Garáž zrušíme až budeme vědět, že se budem stěhovat, to není problém. Ta nemá výpovědní lhůtu.Tak se budu modlit, že tam snad pojišťovna Járu nezapsala. Hele a chtějí vědět, že máme auto? To by bylo super, kdybychom mohli bydlet už na Vánoce. Evu, vy jste si pak vyřizovali i převody elektriky, vody, televize, rádio...? To, abych si pak na to vzala snad týden dovolené, spolu se všemi osobními doklady. No, ale nebudeme předbíhat a radovat se předčasně.
tery,to nevadi,ze plati o dva dny pozdeji. Dluznici jsou jako treba muj tchan,co dluhy neplati a pak mu delaji exkuce apod. Nebo s mesicnim zpodenim. Oni si jen zjisti,kolik dluzite,kolik mate vydaju,takze i auto aby podel toho mohli vypocist,kolik vam zbyva na ziti a ujistit se,ze budete mit na splatky hypo ;-) Ten byt zni supr a dobra cena,jelikoz ma nove okna,skrine,podlahy,zarizenou kuchyn,tak bomba :-)
Profilova fotka
Ptala jsem se kolegyně, která si brala taky půjčku na byt a taky si jí zjišťovali, ale je to, jak píše Simi. On dluží jen Jára, já naštěstí žádné půjčky nemám. Auto na leasing nemáme, na to má Jára tu půčku, ale v té se nepíše, na co jí použil. Jestli jim máme nahlásit i kolik platíme povinné ručení nebo cca benzín. No prostě mu řeknu všechno, co bude chtít vědět. Škoda, že mi to vychází takhle na konec toho spoření, jinak bych ho nemusela hlásit a hned bychom měli o 1500 víc. Ale teď jsem si orïentačně počítala u ČSOB splátky hypo, chtějí tam vědět i příjmy a výdaje, tak jsem to všechno vyplnila a vyšlo mi to asi na 27 000 Kč čistého, abychom dostali tu výši, kterou potřebujeme.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?