Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Tak ja saty uz v osm mela uplne potrhane a spinave.Po ceste na obrad mi je asi nekdo skrip do auta,tak jsem mela celou vlecku od smiru,pak mi na to radek stoupl,tak v obradni sini zbyl kus satu po me,pak pri tanci tchyne,tak ta mi asi metr a pul spodnice urvala,pak sestrenka,tak ta urvala taky kus latky a ty spdnice co byly vysivane,jsme mela uplne cele rozervane az na vrch a kusy chybely. Uz jsme se chystala,ze je budu splacet,ale nakonec mi vratili i cleou zalohu,tatka to tam zakecal jak je vracel a pry ze hlavne ze zbyl ten vrch satu :-D TAk u nas tancili vsichni,kankan,twist,rocken roll,na kabaty,hrali nam od 60-90let hudbu,tak to byla bomba a poustel i nase cd,takze se jelo i na pisnicky z hrisneho tance. No kdyby doktrorka videla moji mamku,tak ji vemou invalidni duchod,ta taky jela od osmi do jedne rana vkuse. Jo a radkovi rodice se tam zacali brutalni cucat ( ze to tak napisu ),ze jsme jim videli jazyky,pak se tam sjizdeli,tata si spravoval i kalhoty a my zdechali smichy.ALe uz byla noc a byli hoooodne na opili.Jeho mamka pak 4x spadla na parketu a pak i u auta a jak ji tatka zvedal,tak ztratil mobil. Dokonce tanici i znami z prahy co na vlastni svatbe zatancili jen prvni tanec novomanzelu,tak jeli na nasi jak draci,jsme si je i natocili :-D
Profilova fotka
Ahojte holky :-) radu: Tak podle popisu to musela bejt pořádná pařba :-) Je skvělý, že to takhle hezky vyšlo :-) Fotečky máte krásný a oba vypadáte úžasně :-) GRATULUJU!!!! :-) teri: Většinou se kupuje kočárek tak aby se vešel do auta :-D Tak vy to holt budete mít naopak :-) To budu muset doma taky navrhnout :-D Dej ten kočárek do albíčka až budeš mít čas, ať ho taky vidíme :-)
teri: taky chci vidět kočárek. A co to bydlení, jak to vypadá
Profilova fotka
Teda Simi, to jste si museli parádně užívat. Evu, víš kde ho prodávali. V autopotřebách v Blatný, v té zatáčce naproti policajtům. Byl to kočárek po vnukovi majitele. Je vážně jako nový. Jen vyperu ty vnitřní "cíchy" a je tam nějaký flíček, tak ten vemu kartáček a může se drandit. Je to ale tak na prvních 6 měsíců. Ale musím si koupit nějakou tašku, tu to nemá. Zatím jsem ho navlíkla do té pláštěnky, aby se v kůlně na něj neprášilo.foto vložím večer. Maicky, no jo, to víš. My máme jen třídveřák, tak bylo jasný, že až budou děti, se bude kupovat větší. Přitom to má kufr celkem velký. Tak jsme jeli v pěti, s narvaným kufrem nákupem a podvozkem od kočáru a vršek měli cestující vzádu spolu s dalším nákupem. no vypadali jsme krásně :-D Evi, nevím. Nic, vůbec se neozývaj. Nevím, co si o tom mám myslet. Pokud je to prodaný, tak by to aspoň mohli napsat. Nebo to vližit na ten net.
my mame kocar jeste po male,mame grako travel system.TAkze s autosedackoku a pak zbytek kocaru jen slozis.No ale nemam auta :-D Ale pak jak mimco vyrote,tak je to i sportak,takze supr.Vlastne mame jeste vse po male,postylku a tak,takze jestli nam to vyjde,budem kupovat jen oblecky. Zatim porad zadelavame,i kdyz RAdek rika,ze uz jsem tehu :-D Tery no parba to byla velka,ja se bala,ze nikdo nebude tancit a bavit se a nakonec to lidi zhodnotili jako nejlepsi svatbu a dokonce i lepsi nez jejich vlastni. I kdyz ja ani nevim,ze se vdala,bylo to vsechno moc rychle a ja byla fakt silene vystresovana,az v restauraci to ze me padlo.Ale pri obradu jsme meli takove zachvatysmichu,ze oddavajici byl nervozni a nerek ani o prvni novmanzelskoku pusu a vsichni za nama si mysleli,ze brecim,ale me smichy tekly slzy.Hlavne kdyz se nas zeptal na nas zdravotni stav,tak padli i svedkove za nami JInak my premyslime,ze kdyz otehu a nepotratim,tak pujdem nekde se zahradou bydlet,pokud najdem nejaky levny pronajem a ze s materske z cr,se nam ustetri prachy,tak mozna za 4roky na hypoteku,ale to je moc daleko a buh vi jaka bude situace. Jinak radek ma hruzu,ze budem mit dvojcata,lpry ma hornze tuseni a vsude vidi dvojcata :-D
Profilova fotka
Simi, to by bylo super. Z dvojčát mám spíš hrůzu já, u Járy v rodině nějaké jsou. Ale snad hezky jedno po druhém. :-D . Tak já na mimčo mám jen kočár a kamarádka mi udělala deku do kočárku.
Profilova fotka
teri: Tak to už budete zadělávat, ne :-D
tery,u radka v rodine jsou taky :-D Ale me bude stacit jen jedno miminko no vy uz fakt terko muzete zadelavat
teri: a telefon tam neberou? Tak co se s ním zkontaktovat přes toho pána, co se s ním zná?
Profilova fotka
Maicky, ještě ne. až budeme bydlet. ale do roka určitě. Sim, mně taky stačí jen jedno, druhé za pár let. Moje mamka se ségrou se už tak těší, že až budu těhu, tak budou nakupovat, jak zběsilé. Už teď chodí a pokukují a nejradši by nakupovaly. Ale taky dobře, peněz nebude hodně, tak budu ráda za všechno. Ev, on ten kluk si myslí, že s ním kdysi něco dělal, ale neví. No zkusím tam zavolat ještě zítra. Ale je to divný. já ten domek chci! Přece by je pitomá SMS nebo mail nezabily. Holky, já pádím na ten řidičák, páček večer (možná - jedeme na návštěvu), ale určo hodím náš kočárek :-D
teri: to by je tedy nezabilo. Je to divný, že se ještě neozvali. A dá se třeba zjistit, kde ten prodávající bydlí?
Profilova fotka
ahoj holky-diky moc za gratulace a tolik chvaly x-) to se moc hezky cte x-) ja jsem si saty taky rozskubla uz na obradu-zachytla jsem se nekde o zed a bylo to (ale nastesti jen trochu dole). No a pak jak jsem parila, tak mi segra udelala upravu (privazala mi vlecku k zadku tak, abych ji nemusela tahat za sebou,takze jsem mela volny pohyb) 8-) ted mi taky saty visi na okne a nevim, jak je budu cistit (jestli vubec)...to ma ale cas :-) zitra jedeme na svatebni cestu- do ZOO :-D (hlasi pekne pocasi, tak snad to bude v pohode) 8-) ve stredu pro oddaci listy-a pak mi musite poradit, kam vsude zajit se zmenou jmena, at neco nezapomenu :-) tak pro dnesek dobrou noc ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a jeste kdyby jste se divili, ze tam jsme ve fotbalovych dresech-tak to proto, ze segrin pritel je trener fotbalistu 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak kočárek vložím až dnes. Včera jsem z práce letěla na ten řidičák a představte si, že oni už v 15 hodin nevydávali ty pořadový lístečky. Bylo tam snad 200 lidí na čekačku. Mají do 17, to by mě teda zajímalo, v kolik je přestali vydávat. Tak jsem ségře dala občanku, řidičák, fotku, plnou moc a ona mi tam dneska dojde. Pro normálního člověka je to absolutně nemožné. No tak jsem pak jela aspoň do OZP nahlásit nové příjmení a kartička mi přijde poštou a zařídila jsem si cestovní pojištění. Pak budu ještě muset pro ten řidičák. To taky snad napíšu ségře plnou moc. Ona má ještě prázdniny, tak mi tam může sjet. No a zítra hurá do spořky a na životní pojištění. Teda řeknu vám, že jsem to čekala snazší. Evu, nevím. Budu tam zkoušet volat. Ten Járův kamarád říkal, že projel celou tu ulici a ten dům nenašel. Tak nevím. Kdyby to bylo přes majitele, tak by to bylo snazší. Já myslela, že by třeba mohli viset na tom domě nějaká cedule, ale když ho ani nenašel. No uvidíme. Kdybych se dovolala a šli bychom na tu prohlídku, tak nevím, jak by to teď bylo, když v pátek v noci odjíždíme na týden. zda by nám počkali, ani bychom nemohli dát žádné papíry. to bychom nestihli. každý den po práce teď něco zařizujeme. radu, tak si to v té zoo užijte. :-D
teri: to je fakt divný, existuje vůbec ta realitka? A prodal vůbec někdy něco? Přijde mi to dost divné chování,mělo by to být v jeho zájmu něco prodat. No uvidíte, přeju aby to vyšlo. ;-) Na OZP jsem psala email, říkali, že to tak stačí. Ty jsi vyplňovala nějaký formulář? Kartička mi tedy ještě nepříšla, tak fakt nevím. ]-(
Profilova fotka
Evu, jo vyplňovala. Takový kus papíru, kam napíšeš to nové jméno, RČ, datum narození a pokud i změna adresy, tak i tu. Ona po mně chtěla i oddací list, ale ten jsem neměla a ani podle OP si to nezkontrolovala, takže to mailem určo stačí, protože bych si tam mohla napsat cokoliv. Hele, já nevím. Pořád se uklidňuju, že někam odjel na dovču. Asi 2 domy tam jsou v rezervaci, ale vůbec se to nemění. Řidičák už mám vyřízený, ale pak se tam mám prý objednat na to vyzvednutí a vemou mě hned. Tak to tak udělám.
Profilova fotka
Holky, tak jsem vložila náš kočárek do alba z příprav :-D
teri: ten tratar je super, líbí se mi. Já se teď docela právě bojím, jak jsem psala ten mail na OZP, že ty data jdou třeba nějak zneužít. Už jsem tam psala před 14 dny a furt nic. Tak doufám, že je opravdu na té dovolené a že už to konečně rozjedete
Profilova fotka
Ahoj holky :-) teri: Kočárek je hezoučkej :-) Tam se bude mít prcek jako v bavlnce ;-)
Profilova fotka
Evu, ona mi snad říkala, do kdy mi má přijít ta průkazka, ale to kdybych si pamatovala. Asi jim pak tu starou pošlu poštou. Myslím, že když jsem odjížděla do Německa, tak jsem to tak dělala. Já v to taky doufám, ale už je to 3 týdny od prvního mailu. Už, aby do něj bylo co dát. Včera jsem jukala na tašky na kočárek a našla jsem náááádhernou, ale stojí 2x tolik co kočár :-D , ale je to ta pravá. má super vychytávky. včera mi šéf říkal, že by nám zaměstnancům udělal jako benefit roční průkazku na příští rok, tu opencard. takže bych ušetřila 4500. to by bylo super. musí se koupit do konce září, je se slevou, takže i kdybych příští rok odešla, ještě jí budu mít na celý rok a pak už jí nebudu potřebovat. budu jezdit autem, když nějak pojedu s mimčem nebo za rodiči.
teri: takže už na tu kartičku taky čekáš delší dobu? Já mám právě strach, jestli jsem svá data nesvěřila nějakýmu podvodníkovi :-(
Profilova fotka
Ev, nene, já tam byla teprve v pondělí. Myslela jsem, že už se 3 týdny neozývá ten chlap z realitky. A posílala jsi to na nějaký centrální mail nebo někomu konkrétnímu? Ono si snad tenhle formulář můžeš vzít a vyplnit a pak hodit do budníku, co mají na recepci. Já chodím do takové pidi pobočky, tak jsem si to vystála a ona mi dala vyplnit jen takový cár papíru. A nedívala si se na net, tam by to možná mohli psát, jakou mají lhůtu na doručení. mě jen zarazilo, že mi řekla, že jí posílají obyčejně, jen do schránky. většinou se tyto věci zasílají doporučeně. Ale zatím mám tu starou, na tu mi taky udělali to cestovní pojištění. Takže v hotelu budu jako Hanušová a pokud se mi něco stane, tak Wisenbergová. Prostě kocourkov.
tak já nevím, asi tam budu muset zavolat
Profilova fotka
To možná bude nejlepší. Já teď zkoušela opět volat do realitky a nic.
Profilova fotka
Evi, tak jsem se dívala na OZP a píšou tam, že průkazka bude doručena obyčejnou poštou cca do 1 měsíce od podání žádosti. Takže bych možná ještě chvíli počkala, když to máš 14 dní. A mohlo se to nahlásit i mailem, telefonicky pouze pokud se nezměnilo jméno a adresa. Ale teda nevím, co by se mělo změnit, když ne jméno a adresa.
teri: psala jsem tam mail, ale počkám, dík za informace. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mohly by jste nám prosím dát hlas?? http://www.zkouknito.cz/obrazek-danie... Díky
teri: tak mi dneska přišla kartička OZP, jsem šťastná :-D
maicky: dala jsem ti hlas dvakrát ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Ev, tak to je super. Další starost z krku. Já byla včera ve spořce, no hrůza. čekala jsem tam přes hodinu, paní naštěstí byla milá a jméno mi změnila. tak už jen pojišťovna, kde mám životko a je to všechno. maicky, taky ti hlásnu. tak se tu všichni mějte a moc nepište, ať to pak stihnu přečíst. V pondělí 1.9. jdeme s Járou na chirurgii, s tím palcem. Má to tak hnusný, hnisá mu to, krvácí a bolí. včera jsem tam psala a máme prý přijít i bez objednání, tak snad mu to strhnou a dají antibiotika, aby už měl pokoj. je to hrůza. ve 3 ráno odjíždíme do maďarska, tak nevím, jestli sem ještě půjdu. musím oběhnout nějaký nákupy a jít brzo spát, vstáváme asi ve 2.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?