Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj ertepla, tak to moc gratuluju. To budete mít krásný, hmmm novostavba. To by se mi taky líbilo, ale v Praze a okolí hodně nedostupný, když nemáš 4 mil. Na to by nám hypo nedali a ani bych nechtěla. Holky, včera to byl den. Večer jsem kochtila 3 jídla, úplně grogy. Pak volá Járovi brácha, že jim vykradli sklep a Járovi vzali kolo. Kupovali jsme ho loni a stálo 5 tis. Byl na něm asi 5krát. Byl tak nas....., jel hned do Modřan a byl tam asi 2 hodiny. Zavolali policajty, ale ti mu hned řekli, že se s kolem už nesetká. Ani nic nesepisovali. Tak jim Járův brácha říká, že jestli potká někoho na tom kole, tak že ho tak zmlátí, že ho vlastní matka nepozná a ten policajt na to, že dobře, ale pak musí říct, že spadl sám. Jára přijel asi v 10 a pořád stál u okna a kontroloval auto. najednou asi kolem půlnoci, opět stál u okna, vyletěl, že to snad není možný, že nám někdo sedí v autě. Holky, to byla rychlost, jak byl dole. Já tam teda nic neviděla a on tam samo nikdo neseděl. Ale to byla noc, Jára většinou stál u okna, já ho chodila otvírat a zavírat, protože byla strašná bouřka. Oni nám totiž minulý týden ukradli z auta anténu (měli jsme nějakou lepší) a mračítka na světla, ty teda zlomily, protože jim nešly sundat. Takže jsme moc nespali a dneska jdeme do garáží, co jsou u nás v ulici, se zeptat na parkování. stojí to teda 950 Kč měsíčně, ale aspoň budeme mít klid. Nevíme, jak dlouho ještě budeme doma, ale pak si to když tak může vzít máma. No hrůza. Jára jel do práce autem, ani ho nechtěl nechat stát před domem. ertepla, mimi zatím neplánujeme, až příští rok. Ani v té sportce jsme včera nevyhráli ]-(
Erteple,tak to moc gratuluji k mimcu,ja nevedela ani ze cekate ;-) A neboj testy dopadnou dobre a k novostavbe taky gratuluji,u nas to nehorzi,jen kdyby jsme vyhrali,takze prd. Jinak my se taky uz definitivne rozhodli pro druhe,tak pomalu zadelavame,ale v klidku.Takze ja spis mam ted hroznou hruzu,ze zase potratim,je to moje posledni sance mit druhe dite,tak snad vsechno vyjde,no uvidime.ALe kdyz budu tehu,tak to bude jen stes a budu se porad bat.Snad to tentokrat vyjde. A prootoze jsem od minula poverciva,tak to nikomu nerikame a reknem to,az budu ve 20tt,teda kdyz budu.Tak drzte palecky hoooodne moc
Profilova fotka
Simi, tak to budu moc držet palečky. Ale uvidíš, že všechno bude dobrý. Evu, první komplikace. V ten pátek asi nemůžeme. Mají nám přijet na chalupu známý. Takže jedině čtvrtek nebo sobota.
Profilova fotka
Ahojte holky :-) Konečně jsem dodělala ranní úklid :-p Tady byl bordel jak v tanku, fuj. simi: Tak to gratuluju k rozhodnutí a budu držet pěstičky, aby vše vyšlo :-) A hlavně až se to povede, tak se nestresuj, čim víc si to budeš připouštět, tim horší to může bejt.
Ahoj holky, tak jsem tu nebyla pořádné dlouho!!!! Svatba, svatební cesta a pak práce... teď se z toho vzpamatovávám a přidávám naše fotečky, tak se koukněte! Jinak svatební cesta byla krásná, ale realita v práci horší. Teď dávám vše dokupy a je toho nějak moc :-p Tak já se zas pokusím ozvat co nejdříve a jinak všem dodatečně gratulují a všem LÁSKUUUUUUU :-D
teri: to je teda gól, dneska se krade i za bílýho dne, to je už fakt vrchol. v sobotu určitě nemůžeme, protože jedeme k Vašíkovo rodičům, jeho taťka bude mít 60. A ve čtvrtek nevím, Vašík chodí na brigády, tak nejspíš taky ne. :-(
elp: byla jsi prostě dokonalá. Opravdu nádherná nevěsta. Jste moc sympatický pár. ;-)
Profilova fotka
Radu, tak uz jen 48 hodin!! VSECHNO si to ted poradne uzivej, protoze to bude za chvilku pryc a sice pak budou dalsi veci, ale prece jenom ;-) . Moc moc drzim palce, at si to ty i Pavlina :-D poradne uzijete, na nicem jinem nezalezi!!
Profilova fotka
Evu, to je škoda. A ten čtvrtek, nechcete si třeba něco ogrilovat, že bychom přijeli na chvíli večer. Maicky, v tanku je prý uklizeno. Jsem takto napomínána tátou. :-D
evi, děkujeme ))))
elp moc krasne fotecky,gratuluji ;-) Radu,tak at moc nestresujes,at vam neprsi a at to mate uzzasneeeeeeeeeeeeee
Profilova fotka
Ahojte holky :-) elp: Fotečky jsou hezoučký :-) Taky se přidávám ke gratulacím :-) teri: Jo to posloucham taky :-D Táta taky jezdil v tanku, takže ten na to nedá dopustit :-D Si z něj vždycky dělam srandu, že on do toho tanku byl jako dělanej. On je totiž malinkej, tak se tam vešel bez problémů :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Radu - jenom jedno: GOOD LUCK a mooooooore lasky x-)
raduz: budu na tebe myslet, hezky si to užijte ;-)
teri: píšu až teď promiň. Připravujeme tu oslavu šedesátin, tak se nezlob, necháme to na jindy ;-)
RAdu tak hodne stesti zitra a hned hod fotky ;-)
Profilova fotka
ahoj holky-vubec nestiham, jsem tu jen na skok-dekuju vam vsem za prani, snad to vse dopadne stejne dobre jako vam ;-) Urcite se pak brzo ozvu a napisu jake to bylo. (pocasi nehlasi nic moc tak se pripravujem na nejhorsi, ale treba to jeste vydrzi...) tento tyden jsem vubec nestihala, byl to napor a jsem docela rada, ze uz je to za nama...kamosi jeste ted vari gulas :-) takze papa, zitra se uz taky vdavam x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahojte holky :-) Kde jste kdo? Nějak to tu zanedbáváme..
my jsme porad tady :-) Veru je nemocna,tak tvrdnem doma a zrovna zacalo byt hezky,klasika 8-( No hlavne ze nema horecky a chytly jsme to za vcasu. A co u vas noveho??Kdo uz ma nove doklady doma?Ja je budu mit mozna v lednu a nebo i vubec :-D
Profilova fotka
simi: Tak to je vážně pech s Veru :-( Snad to brzo vyleží. U nás je zase hnusně :-| Takže trčíme taky doma. Dneska sme byli venku jen na chvíli než začlo zase pršet. Je to vopruz ]-( Já už mam doklady asi tejden, ale ještě si musim dojít vyřídit řidičák, to je asi tak jediný. Ale na ten se mi nechce, protože se tam hrozně dlouho čeká, tak to necham na středu.. :-N
ahoj holky, já si jdu za týden pro občanku a pak mě taky čeká řidičák. simi: ať se Verunka uzdraví ;-)
custa holky my uz jsme zdrave,tak diky ;-) Radu,kde jsi???Honem fotky a zazitky.
Profilova fotka
simi: Gratulujeme k uzdravení :-) To už je Verunka ve svým živlu, viď.
Profilova fotka
ahoj holky, tak už mám od středy občanku a dnes si jdu vyřídit řidičák. Zítra do pojišťovny... V pátek už odjíždíme do Maďarska, se tak těším. Hlásí tam 35 °C. To je dobře, že jste už zdravé ;-) Holky, ten kočárek je tak pěkný. Jen se nám nevejde do auta, tak jak koupíme a zařídíme bydlení, je na řadě auto. Už jsme si vybrali, bude to buď focus nebo mondeo. Evu, stejně bylo hnusně a zima. Byli jsme zalezlí doma. chudák RAdu, akorát měla tu strašnou zimu a déšť. Ale určo se jim to vydařilo.
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz jsem tu a taky uz jsem vdana x-) takze pekne poporade-bylo to uuuuuzasneeeeeeeeeeeeeee-na hrade silene romanticke a potom sranda jako blazen! ten posledni tyden byl strasne ulitany, jeste ve ctvrtek vecer jsme jeli pro kolacky a kamosi kuchari varili do 6do rana gulas (protoze to bylo z danka a pry byl svina porad tuhy-takze ti to meli nejnarocnejsi-ale stridali se, tak pry i neco naspali) pocasi nam vyslo, ale kdyz me ve 4rano probudila bourka, moc me to nepotesilo. Samozrejme uz jsem pak moc neusla, jen jsem se tak prevalovala do pul 6. pak jsem si dala sprchu, na snidani jsem si sice uvarila caj ale moc jsem nestihala, takze jsem vypila 2hlty a snedla 3svatebni kolacky. Pak jsme s mamcou jeli ke kadernici. Venku byla mlha a opar, ale bylo videt,ze uz se klube slunicko a hlavne bylo teplo. Kdyz jsem prijela od kadernice, bylo to jak ve zrychlenem filmu. Malovala jsem se, pak jsem vsechny pro neco posilala at mi pomuzou nachystat, do toho jsem slupla dalsich par kolacku, do toho uz vsichni prijizdeli (krome zenicha, ktery mel zpozdeni s kytkama). Nakonec ale prijel a kdyz me videl, rekl "wow" :-D , dal mi pusu a nadhernou kyticku. Pak dozdobili auta, ja jsem vysla ven, kde me fotilo milion lidi a vyrazili jsme. Na hrad jsme prijeli s trictvrte hodinovym zpozdenim (ale meli jsme tam byt hodinu pred obradem-takze jsme vse krasne stihli a nemuseli jsme tam dlouho na nic cekat-proste jsme prijeli a sli na obrad) :-) (zase jak ve zrychlenem filmu). Obrad byl nadherny. Ja jsem sla s dedou na pisen z filmu Statecne srdce, takze mi i slzicka ukapla a videla jsem ze i Paja mel leskle oci. Proste nadhera, romantika, vsak to znate x-) Polibek jsme si vychutnali (zaznely tam poznamky typu-to ma byt jen pusa, ne?) :-D Pak jsme se fotili s rodinou a vsema, a oni potom vsichni jeli domu a my tam zustali na foceni-mimochodem taky hrozne rychle (ale sranda)-i kdyz spoustu fotek co jsem chtela jsem tak nejak zapomnela, bo zacalo byt hrozne horko a tak jsme to chteli mit rychle za sebou. (fotky budou nevim kdy, fotograf jel na dovolenou, tak jestli to stihl, posle je dnes, jestli ne, tak az za tyden-takze vam sem dam jen par od kamosu a pak pridam i ostatni-jestli tam vubec budou nejake pouzitelne :-D ) Prijeli jsme na hriste, kde me musel zenich prenest pres prah a pak jsme zametali strepy. Pak pripitek, gulas (strasne dobryyyyy) a pak jsme tak sedeli, povidali si (my jsme ruzne pobihali mezi babickama, at nereknou ze s nima vubec nemluvime :-) no a ty si daly gulas, pivko, kafe a jely domu). A to uz zacala ta prava zabava- obcas zafoukal sileny vichr, takze jsme vyzdobu poschovavali at neodleti- pili jsme pivka, bavili se, atd...Byla hrozna sranda, porad jsme se smali, vzdycky nekdo spontanne neco vymyslel (jako treba beh okolo hriste-zavody atd...), a vsichni se pridali....dokonce jsem byla unesena :-D zenich sel na zachod a pribehl kamos ze me musi unest, tak jsem se trochu branila a on me chnapl do naruce a utikal se mnou az k autu a uz jsme jeli. Zenich byl ale pohotovy a asi za 10min po nas dorazil do hospody (i kdyz ucet uz byl pres 500,-), takze jsme dopili, a jeli zpatky, at ostatni nenadavaji. Ale ucel to splnilo, bo ja jsem se vratila lehce priopila...takze jsme trsali, grilovali, jedli, pili.....dokonce se vratila i mamca (odesla nejdriv spolecne s babickou a dedou a slibila ze se vrati), takze ta si to uzila taky (i zavody behala :-) ) tak to bylo fajne (a musim rict, ze i Staidl -ten mamcin manzel neudelal zadnou ostudu). Nekteri vytuhli uz v 8hod (jeden z tech mych kucharu :-) ) , ja jsem tez nevydrzela az do rana (asi o pul 12jsem musela na kute, bo jsem necitila nohy -tancila jsem jak o zivot a propila jsem se do strizliva :-D ) tak si me zenich odvedl a sel pokracovat dal :-D (ja uz jsem mela v posteli nocleznika a pak pribyvali dalsi v pokoji, takze svatebni noc nebyla-to jsme predem vedeli ;-) ) No a zenich prisel s ostatnima ve 3rano :-) Prospali jsme se a rano jsme se sli "vyprostit" a na gulas. Dali jsme dalsi becku :-D (malou), uklidili vse na hristi a presunuli se jinam (bo v sobotu byla strasna kosa) -tam se blazni jeste rozhodli koupit dalsi becku (bylo jim to malo) ale to ja uz jsem fakt nemohla :-) a spousta dalsich uz taky odpadla...dopili to vcera odpoledne, tak proto pisu az ted :-) Bylo to fakt uzasne, pocasi jak na objednavku protoze v sobotu bych v tech satech asi zmrzla. V patek jsem v nich byla celou dobu, tak jsem si je poradne uzila. Vsichni mi je chvalili a rikali mi jak jsem krasna nevesta. Kytku mam ted doma (a porad se kocham jak je krasna) ale dneska ji asi donesu tatkovi na hrob :-) at mu tam dela krasu nez zvadne. Jo a v 6hodin se prihnala silena bourka-takze jsem byla moc rada, ze jsme to nakonec meli na tom hristi, bo byla strecha a tak nam bourka nevadila (teda ja jsem se bala ,tak jsem rvala jak tur) a behem noci byly jeste 3bourky =-) ale vse dobre dopadlo :-) Ted se porad kocham prstynkem ale chapu, jak jste psali, ze mi zavidite, ze to mam teprve pred sebou- je to takovy smutny pocit vedet, ze uz nikdy nebudete krasna nevesta. Ale zase mam spoustu fotek, zazitky na cely zivot a hlavne nejlepsiho manzela na svete x-) x-) uff, to jsem se ale rozepsala- jeste sem hodim par fotek at se muzete juknout
radu: tak podle popisu jste se opravdu hodně bavili a bylo to super. Jsem ráda, že se to i přes to ošklivé počasí vyvedlo všechno jak mělo. Máš moc hezké fotky, byla jsi úžasná nevěsta a ženich taky.
Profilova fotka
Radu - KRASA!! Jsi uplne super cool nevesta a je videt, jak jste si to uzivali! My jsme byli takovi mimina a vy jste meli super dospelackou svatbu, fakt bezva! Uces byl super, zadna nudna klasika... A taky jsem si oddechla, ze i to pocasi vyslo, jsem se bala ze vam to proprsi, to by byl pech. Takze jednicka!! Holky, tak nam i posledni "cervencova" svatbicka vysla, vsichni jsme si to paradne uzili a prozili a ted hura pokracovani - mima, bydleni, ja doufam konec skoly;-). Tak jen tak dal, vsem nam moc preju, at jsme co nejcasteji tak stastne jako jsme byly v nas velky den x-)
Radu supr fotky,supr parba a krasna nevesta x-) TAk moc gratuluji ;-) Jinak teda ja uz bych se znova holky nevdavala,ja jsem rada,ze uz to mam za sebou a ted si strasne uzivam,ze jsem vdana,ze jsme Kosovi cela rodina a jen mrknu na fotky obcas a zavzpominam.Ale bylo to tak strasne stresujici a utekl ten den jak dve hodky. Takze uz se tesim,jak priste pujdu na svatbu zas jako host a budu vzpominat na svou x-) RAdu my taky silene tancili,svagr a tatka byli uplne mokri,pak tu nekdy hdim fota,jak kdyby jsi je polila kyblem vody,ale oni jeli sest hod.vkuse a z parketu nezeslezli. A vsichni parili na vsechno a dokonce i na zidlich :-D JO a vidim,ze jsi v satech vydrzela az do rana ;-) Ja se poo osme prevlikla.Holky kdo jeste vydrzel do rana?
Profilova fotka
Jáááááááááá ... taky ty šaty podle toho vypadají, jak kdybych je krávě z ... vytáhla. A zatím jsem byla líná je donést do čistírny, tak mi tu tak visí ve skříni. Holky, co budete dělat s šatama, které jste je neměly z půjčovny? Já nějak vůbec nevím :-N
Profilova fotka
Radu, taky jsem na vás moc myslela. Bylo tak hnusně, ale super, že vše vyšlo. a jak píšeš, tak u vás zas tak hnusně nebylo. U nás hodně tančili hlavně děti, Jára, Járův brácha a ještě pár kamarádek. Taky z nás lilo. Já šaty svlíkla asi v 9, protože mi na ně pořád někdo šlapal a tchyně si mi na ně stoupla v podpatku při tanci a málem je roztrhla, takže šly dolu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?