Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Kajsa to má za 10 minut.
holky utíkám na nehty máte tam kytí a dorty ,-)
Profilova fotka
brnando, paradni dorty a kytky na stul tez moc pekne ;-) uzijte si to zitra ;-)
holky tak jsem tu dneska naposled jako slečna, zítra už budu paní. Nervozita zatím nic moc, tak jsem ráda, ale určitě to začne zítra ráno. Nehtíky už taky mám jsem moc spokojená, jen je to trochu nezvyk. Uvidíme jak vyjde počasí, stačilo by polojasno, hlavně ať neprší, máme večer grilovačku. Byla jsem si dneska v Praze pro šaty, jsem z nich nadšená a krásně voní po celém domě. :-D Tak papa
Profilova fotka
Holky bylo to úžasný.... ještě teď nemám slov, s Vláďou jsme se shodli že kdybychom si to plánovali, tak by to bylo v představách o 20% horší, než jaké to nakonec bylo. Počasí - zázrak, pět minut před dvanáctou vysvitlo sluníčko a svítilo celou dobu až do odpoledne, pak sice sprchlo ale pořád bylo teplo. Prostě byl to úplně nejkrásnější den. Dala jsem tam první fotky od mojeho brášky, jsem zvědavá na ty od profi, jelikož jsme oba fotogeničtí jak noha:-). Moc vám všem děkuju za podporu!!!
Profilova fotka
Ahojte paninky :-) Tak jak jste si to užili ??? Kajsa: Koukala jsem na fotečky. Moc Vám to slušelo :-)
Profilova fotka
Kajsa- tak se zase musim opakovat- opet jsem se nemohla vynadivat, jaka jsi byla krasna nevesta (proste jako vsechny holky z cervence, co jsem dosud videla). Proste krasna nevesta, krasny uces, krasne saty, zenich paradnik ;-) a hlavne jsem rada, ze vam to pocasi vyslo-tady bylo pekne hnusne, tak jsem na Tebe myslela. Uz se moc tesim na ostatni fotky! Tak jeste jednou hlavne hooodne stestiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
holky, mam na vas maly dotaz-ty perlicky co mate ve vlasech (Terka a Kajsa) jste nekde kupovaly, nebo to mela vase kadernice?? Nevim, jestli je pouziju, ale na vasich ucesech to vypada moc hezky...tak radsi at je mam...
:-D :-D :-D jsem si četla vaše psaní a musím se smát!!!!! :-D :-D takže já vás zdravíma hnedka písánkuju..od začátku ,-) Celý rok to tady plánujeme a ono pak k nasrání to tak uteklo,že sme tančili ještě ve 4hodiny ráno za barákem,když jsme venčili betynku :-D Ale.. vpátek pohoda.. udělala sem si nehty večer,teda kamarádka udělala ,-) , hodila poslední solárko,na solárku nezapla podrpdu,protože na nehty nejsem zvyklá že :-D takže domů jsem dojela s podprdou v kabelce chichihi Šly sme spát asi vo půlnoci,prootže doma ještě dodělávali poslední věcičky... no ráno sem byla už v sedm, měla sem na půl osmou budíka,ale tak sem šla dříve s betkou,napsala smsky mamině a kamošce Magdě a ta mi hnedka volala kamoška,že je už vzhůru a že lítá po baráku a zpívá si a prožívá to za mě a jodlovala mi do telefonu,že sem se musela smát :-D :-D hodila tričko,které mohal vyslíknout přes zadek dolů a došla ke kadeřnici s chlebíčkama v ruce , s 10 růžema,které mi měla dávat do hlavy ,trávou takovou tou co jsou v kvítkách a šly sme na to.Kadeřnice super- dala mi dvě růže do účesu a já říkám aji tu trávu nějak a ona s ektomu furt neměla a hups.. pak ju to začalo bavit a udělala mi na hlavě takový tóčo,že jsem plakala ,jak to bylo nádherný a ojedinělý!!! Foto účesu vám mohu ukázat,ale bohužel já nemám ani jednu fotečku!!! nemám prostě ani jednu fotku nás dva nebo mě v šatech!Ale dneska mi v 17h. už volal pan fotograf,že má foto hotové a zítra dopoledne doveze,takže jsem zvědavá-mimochodem holky fotograf úžasnej! já myslela,že fotíme erotický fotky a ne svatební :-D jaký u toho měl kecy :-D a je levnej -udělal filmeček a fotky na cd,ktomu foto dvoje pro rodiče 10x15velikostně a pro nás A5 že udělá. Ale úchvatný fotky budou já se na to tak těším,ale abych nepředbíhala.. Musela sem volat přítelovi,aby si pro mě dojel,ikdyž to je tady o dva bloky,ale strašně foukalo..pochopíte podle fotek ,-) no a on dojel a děcka,on nedokázal ani zaparkovat auto,když mě viděl vtom okně u té kadeřnice :-D :-D no,ale dovezl mě teda semka lidi na mě koukali, že co to mám na hlavě že chichi .Doma sem rychle se začala malovat,jenomže právě ta kamarádka jodlovací chichi už byli v brně-jsou mimoBrněňští - a my sme museli dávat na dveře dole cedulky aby nechali oboje dveře otevřené,kvůli svatebčanům a že to pak zavřeme jak půjdeme. Dostali sme mnoho krásných přánček a jen 2 byli stejné ;-) ,taky sme vybrali penízky, za ně děkujeme ,-) No a takže kamoška si hrála s výzdobou,druhá dostala za úkol dát lidem vývazky a já se malovala 2hodiny,protože furt vyzváněli mobily, Víťa si ho totiž sebou nevzal že! takže sem už byla nervózní,protože jsem neměla čas na sebe a hrozně,ale hrozně jsem byla nevrlá,jak bylo moc lidí v bytě-ani nevím proč!ale neměla sem klid ani vtý koupelně. Ale nakonec jsem to zvládla a hrozitánsky jsem na sebe byla hrdá,protože ten mejkap a ty stíny úúáá sem nevěřila,že to sem já hihi vážně pak vám ukážu ještě jednu tu fotku ze zkoušky a pak foto jak sem byla namalovaná stím účesem ,-) úplně někdo jinej sem byla. No ve finále sem čekala na svědkyni,která měla spoždění a musela sem se oblíkat sama,což sem byla ztoho namrtvici,protože sem těma nehtama nedala na sebe ani silonky,ale pak se tady objevila, a poprvé vživotě mi někdo oblíkal silonky teda samodržky :-D :-D musela sem se tomu aji smát hi pak sme blbci aby sme nešli přes hlavu ,tak vše oblíkali opačně -napřed šaty pak spodnici spodem ,ne přes hlavu a ve finále sem si zapoměla dát ten korzet že ,takže opatrně mi to dávala svědkyně přes vlásky a zvládla to ,-) No, zvládli sme to!!! a já se styděla vylíst...to už byli všici dole a v bytě zůstali jen rodiče a svědci a Víťa ,neboť jsme si připíjeli ledovým vínem z roku 2000! ,sice jen v panákovým vydání,protože jsme měli jen třetinku,ale i tak každýmu moc chutnalo!!! No a pak sme šly ven .. hihi tam bylo davu okolo vchodu :-D :-D já byla mrtvá-už čekali na mě,že výjdu a dojel výtah a vylezl někdo z baráku taková holčina se psem a uvědomila si,že se asi čeká na mě,až vlezla kameře do záběru a čučela na ten dav před těma schodama,že sem se musella smát :-D Ale vyšli jsme.trošku foukalo,ale to vůbec nevadilo. Do auta jsem vlezla docea fajn, z našeho baráku kókalo tolik lidí!! aji děti mi mávali hihi mě s ezase chtělo plakat! :-D stáhla sem vokýnko a jak nějaká filmová hvězda sem mávala aji mamka moja,ta si to užívala chichichi Dojela sem poslední,tak jak to mělo bejt a kupodivu sem koukala,že tam je fotograf-na doporučení paní matrikářky! co tady v dubnu fotil vedle v baráku jednu "cikánskou" svatbu a měl úžasný totiž auto velký :-D proto sme si ho pamatovali chichihi Ale dobrý.. šlo do tuhýho že.... Robča nesl prstýnky-to sme si domluvyli s matrikářkou na místě,že to odnese chlapeček,za ním půjde holčička-neteřinka Natálka,která měla rozhazovat lístečky,ale ouha.. natalinka byla chuděrka tak nervózní ztoho davu :-D že prošla uličkou až k oltáři s kočíkem v ruce a ruku v košíku a nevyhodila ani jeden lísteček :-D :-D :-D až sem došla k oltáři já,tak sem jí pošeptala,že to nevadí,a´t rozháže aspoň tady před náma,tak to tam poházela trošičku,že sme se nasmáli ,aji ona se smála,což bylo dobře :-D No měli sme tam 3 kamery :-D to bylo docela šílený!mladý místostarosta mluvil jak knížka,krásně,že nevím ani o čem mluvil,že echt a když se optal "přítele" zda-li si mě bere atd atd atd..měli sme mluvení podbarvené písničkou a já měla hrozně slzy v očích a jelikož jsem měla korzet velký,tak sem mezi "prsama" měla schovaný kapesník chichi a vždy sem ho vytáhla tak nenápadně-ale před 3 kameramama to asi sem neschovala ten pohyb rukou do korzetu utřít slzy a zase do korzetu šup stím že.. přítel věděl,neboť se otom bavil se svědkem ,že je nějaký rekord světový,kdy ženich vydržel 2min. neříct ano,to sem mu zakázala,že bych odešla a on mlčel.. mlčel.. mlčel a já už šeptala.. řekni to řekni to!a on to řekl.. sme se smáli ,že.. jenže vtu chvíli mě problesklo hlavou ..počkej ti to oplatím a jakmile sem to měla říct já,nikdo nepočítal stím,že bych mohla vydržet dýl,než přítel a já mlčela a mlčela a mlčela(Víťa mlčel 7vteřin,ale bylo to jak věčnost) a jakmile řekl pavel 9 vteřin já řekla ano :-D :-D a všici výbuch smíchu a já vyhrála sem vyhrála :-D no jenže pan oddávající najedno ztichnul,zaheděl se do knihy, podíval se na nás a řekl... tímto prohlašuji váš sňatek ..a mlčel a mlčel a mlčel začal se smát,my všici pochopili o co de,že a mlčel a mlčel a mlčel podíval se do knihy,podíval se mi do očí a já už vybuchla smíchy :-D on ukázal zuby skoro zakřičel asi po 15 vteřinách ne-li více," za uzavřený" no to už lidi nevydrželi a smích byl všude :-D dali sme si prstýnky,vtu chvíli slzy byli ode všech pryč ,my se smáli celou dobu ,pusinka krásná,podpisy jsme zvládli, a když nám přál mladý místostarosta, já mu potřásala rukou a řekla mu, že nás teda stěma vteřinama přečůral :-D :-D a jelikož si máme ve středu jít pro oddací list, vezmeme mu plácačku režné,protože si ji zaslouží :-D :-D nevzali sme ju ,zapoměli ju doma v ledničce. když sem odcházeli,udělali sme to,že natálka šla před náma a vyházela skoro celý košíček okolo sebe,ne před sebe,ale pak to zvládla :-D určitě byla nervóznější než my :-D ale mocinky jí to slušelo!!!! Byla jak princezna :-) Jo a ještě jak sem šla okolo svědka manžela,on strouhal mrkvičku -jako prstama,tak sem ho kopla :-D sem zvedla šaty a kopla ho do holeně :-D protože manžel byl od něho dál že chichichi No,ale jak by to bylo aby vše proběhlo dobře že.. rafly s enám tam dva kameramani,takže po focení bylo repete ,museli se všici vrátit,my museli znova si dát pusu ,udělat jako že podepisujeme se a odchod.. pak se fotilo a fotilo a fotilo a jelo na papušku! měli sme plechovky a troubilo se ,každej čuměl na plechovky jak to za náma řinčelo :-D Dojeli sme k hospůdce,kde na nás čekali... já vybrala si vodu,protože mi to slečna nenápadně ukázala-já řekla nahlas,že chci vodu a jako se tak nahla a začala čuchat :-D že si toho všici všimli že :-D tak ona to zamíchala ,ale dobrý voda byla osvěžující ,ale bylo jí málo :-D Pak sem musela ukrojit tupím nožem chleba,taky sem to zvládla,co krajíc,já to lapla, rozpůlila na půlku a on si kousnul hihi pak donesli talířek, na něm vínový ubrousek, byli tam 50-tníky a oni,že tady máte do začátku života a jak sme to chtěli vzít já říkám-jé to skoro už neplatí :-D a ona buch stím na zem :-D až se lidi lekly chichihi já si hnedka sedla jak slípka nad ty střepy ,zakryla je šatama,aby to nido nerozkopal a koukala se na manžela,jak lítá od jednoho k druhýmu a chytá střep,který si mezi sebou lidi kopali :-D :-D až s enám to podařilo dát i na tu lopatku,slečna roztáhla pytel,já to tam jako že hrdě vysypala a buch- von byl děravej!!! měli sme to zase všechno na zemi :-D :-D Tak se lidi smály a vše sem honem rychle zametla, servírce řekla,že jí to oplatím :-D a nedala jí to do ruk,ale začala sem očima hledat venku kýbl :-D tak se smáli lidi znova :-D Papuška dobrá,polívečka výborná všici měli hlad a žízeň my teda šílenej taky! Dvěma slečnám,co obsluhovali jsme dali každé 500kč ,aby vše lidem dali, když nebudou mít atd.. takže to bylo bez žádného mínusu,ale na jedničku s hvězdičkou. No a první tanec? :-D sme ještě pilovali a záchodě :-D a ono se to jakš takš povedlo hihihi do korzetu sem si dala cigárko :-D a šly sme na ploužáček :-D "manžel kývnul " po 10vteřinách ,přestali krásným hlasem zpívat krásný ploužáček a lidi jako co je :-D a hups manžel už sundával frak na písničku z pomády :-D http://www.youtube.com/watch?v=JZ_FIa... začátek přesně vypadal tak,jak tady :-D jen stím,že sem do něho nekopla,ale jemně ruku dala pod bradu a přitáhla si ho k sobě :-D No samo,že něco spletl manžel, něco já,ale inprovizovali sme tak,že znás teklo a mě málem vypadli prsa,protože mě točil okolo sebe jak střevo a já už ani nevěděla ,kde sem :-D tak sem ruku na prsa a druhou hore držela :-D no a pak kývnul a skončilo to dřív za ohromného potlesku a pískání od lidiček,co snáma tam byli :-D pak dali opět znova ten pívaný ploužáček-já ani nevím,jaký byl co to bylo za písničku nic :-D a my šli rovnou pro rodiče a mého bráchu s přítelkyní .. Jenže znáte to.. vždycky všude je někdo,kdo Vám vše pokazí! a mě od začátku švagrová. Když přišli,já tady lítala v bytě z koupelny jen s účesem hotovým , přítel tady nebyl,svědkyně která s eměla o všechny postarat taky nebyla, betka byla úplně v řiti ztěch lidí a já taky! všimla sem si jen neteřinky,řekla jí,že jí to moc sluší a ani nevím,kdy dojeli mojí rodiče! ani nevím,kdy dojela tchýně,ta si ze mě dělala jen legraci,že bylo za 5min.12 hodina já lítala tady ještě v riflách .. to si jen pamatuju.. neřeka sem jinak ani jim,ani mojí mamce,ani bráchovi,já ani nevím,co měla jeho přítelkyně normálně oblečenýho na sobě,jak jim to všem sluší! já si to prostě nepamatuju... vzpomínám si na malýho synovce,měl krásnoučervenou košilu a motýlka.Já byla ráda,že jsem vždycky řekla ahoj někomu. za to s eomlouvám,ale měla sem jiné starosti,ale všem to mocinky moc slušelo! No jenže opět sem udělala já něco a bylo mi řečeno to,že když sme dojeli k radnici,já se neustále držela "skoro otce" a že prej sem se kdesi kní otočila zády ,že se chtěla fotit -vo čem vůbec nemám ani ponětí! Před radnicí došla za mnou aji jedna paní ode mě z práce,tak mi udělala moc velkou radost,jinak se na mě všichni vyflákli a i jedna kolegyně,která mi měla odvést a slibovala mi to 3 lidi,měla jít i na celou svatbu aji s manželem, den před svatbou to vodřekla a pak večer mama mi četla smsku,kterou ona jí poslala,že nedojde a ani nemohla zvednout telefon a říct nedojdu,abych měla vklidu čas si to zaříidt že. No a od té chvíle se ke mě chovala opět jak k debilovi,myslím jako švagrovou. Když nám lidi gratulovali, podala ruku jako aby se mě nedotkla,asi sem byla špinavá,a vtu chvíli sem si uvědomila,že se něco opět děje ,že. Natálka se snáma fotila na každé fotečce a vzali sme si aji Robču -toho co nesl ty prstýnky aji na další soukromé fotky ze svědkama atd.. V restauraci sem tančila pořád jen s dětima :-D a to nám hudba přála aspoň dvě děti a po tom výkonu za večer sem řekla,že nechci ani jedno :-D ze mě lilo jak něco,ale stěma dětima sem řádila,oni se mnou furt tančili ,když ne ,tak čekali až budu volná-2 holky a Robča a já sme byli na parketě pořád :-D Z Natálkou sme pořád roztancovávali sukně a oan se tak krásně u toho vždycky smála :-D Bohužel se švagrová ničeho nezůčastňovala,takže ani netančila jako by na první tanec,ani její manžel,ani nešel s nevěstou,když sem si pro něho přišla,protože mi Natálka říkala xkrát,abych taťku vyzvala taky k tanci,což s emi nepovedlo a ve finále mě prosila,aby tam mohla zůstat ,nacož švagrová naštvaná jak dělo křičela na malou,aby zalezla do auta,protože plakala aji babičce v náruči, že by mohla spát u nich bez problémů, bohužel zase to odnesla malá a rodina,což je nejsmutnější. No a aby toho nebylo málo,tak moje maminka téže udělala krásné tóčo ve finále, že se semnou nebaví,teda spíše scelým světem,rozhádala tam dva lidi ještě ktomu, další kamoška s emi ztoho sesypala nervově atd atd atd... Ale i tak řekl manžel svojí mamince, že nás nic nerozdělí a že tot je náš den,což sem obrečela jako blázen,protože jsem to od něho slyšela poprvé vživotě a moc mu za tu větu děkuju!!! Děkuju manželovi za ten krásný den,který tak hrozně rychle uběhl a snad už zapoměl na ty maličké dohady a nervy,co byli před svatbou,když se peko cukroví a dorty a byli sme nervózní oba dva jak něco! :-) I přesto všechno máme krásné vzpomínky, a největší,že tyto šaty -oblečení manžela ve fraku ,který mu nezkutečně slušel!!!ta smetanová košile a vínová šerpa ;-) fíhá ,docela sem si předatvovala noc,jako že dojde jen vtý šerpě s motýlkem na krku že :-D a ty šaty na mě áách ,sice sem to furt tahalanahoru,protože na to nebyla sem zvyklá na korzet a ještě bejt bez nahoře že :-D i tak sme si to krásně užili a nikdy na to nezapomeneme. a jaká že byla noc?..... :-D manžel mi stříhal ty krásné nehty v půl paté v postýlce,protože mě šíleně boleli moje nehty a já to prostě nesnesla na prstách :-D pak sme padli a sny o motýlku,nebo šerpě na manželovi byli ty tam :-D ráno totiž dojela teta z kostelce :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no teda, to byl sloh. :-D Ale hlavně, že se svatbička povedla užili jste si jí. Jsem už strašně zvědavá na fotky. Holky, tak už jsme, krom Radu, všechny. To je hrůza, jak to uteklo. Co teď? Radu, já si koupila takové ty vlásečnice a korálky ve výtvarných potřebách a normálně to na ně navlíkla. Mám to na fotce v albu z příprav. Sháněla jsem to v bižu, ale jedna ta perlička stála asi 40 Kč, takže jsem si řekla, že si je udělám. Korálek mě stál 2 Kč a 100 ks těch vlásečnic 39 Kč.
Profilova fotka
Raduz - ty perlicky mela moje kadernice a ja si je od ni koupila, takze je ted mam doma. Urco se to da ale koupit i normalne. Od vcera jsme na nasich mini libankach, tak konecne mame chvili klid a zatim si to fakt uzivame. A uz jsem taky pouzila vetu "prece vis, koho sis bral":-)))))
Profilova fotka
Brnanda - ty jsi proste cislo:-). Ale super ze jste si to uzili!! Mne taky strejda rikal, este kdyz uz jsem vchazela slavobranou, ze si to porad muzu rozmyslet :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj! Brnanda- tak to byl roman-parada!!!! Jako vzdy jsi nezklamala (proste jak uz jsme kdysi psali, mas na to psani veliky talent ;-) ) Taky ti moooooc mooooc gratuluji, preju hromady stesti a vsechno kraaaasneeeee!!!! A jsem moc rada, ze jste taky meli uzasnou svatbu! holky-dekuji za rady ;-) asi to udelam jak Terka a vyrobim si sve...(jestli to teda sezenu). Ja tak nejak zacinam premyslet, ze uz bych mela poradne zacit planovat-asi uz je pomalu nejvyssi cas :-D a co budeme delat az uz i ja budu vdana?? zalozime si nejake nove tema a budeme plkat dal???nebo jak to vidite? Je to takove fajne kdyz je clovek doma a nema co delat- tak zajde na forum a pokeca tady :-) Kajsa, uzijte si libanky ;-) myslim ze Simca je taky ted na libankach...doufam,ze ji se taky svatba vydarila a Evuli tez.
Profilova fotka
Radu, seženeš. Ty pírka jsem kupovala v drogerii. nejsou to ty klasická úzká, ale taková, no prostě mají ty dra konce víc od sebe. Já chci plkat dál :-D . Krátí mi to pracovní dobu a to, co si tady napíšu s vámi bych nikdy s nikým neprobrala. :-D No jo, Simča psala, že jedou do toho Krumlova, ne? Já už se tak strašně těším na ty naše líbánky. Už jen 3 týdny. Holky, začíná mi to shánění bytu lézt na mozek. Pořád se všichni ptají jestli už. to je první věc. Člověk vás skoro ani nepozdraví a už se ptá. Normálně mě s...ou. Asi si myslí, že člověk prostě najede na katalog a vybere si jeden byt.
Fotky máme akorát před sebou,no a filmeček co udělali sem prořvala od začátku do konce :-D jak budu moct hodím pár foteček
aspoň nějaké foto tam už máte ,-) další musím zmenšit
Profilova fotka
Brnanda-nadherne fotecky - jeste jsem zapomnela predtim napsat, ze ten uces byl naprosto uzasny (tady je videt ,ze i z kratkych vlasu jde udelat velka parada). No a na fotkach jenom zaris, vypadas uzasne se vsim vsudy, i se zenichem :-D Proste parada. A chtela jsem dodat, ze me mrzi, ze ti to ta tva svagrova trochu zneprijemnila...Ale i presto sis to urcite uzila tak jak se patri ;-) Tery-nic si z nich nedelej. Nas se lidi hned ptali jestli uz stavime a tak a kazdemu vysvetlovat, ze vyrizeni stavebniho povoleni atd...trva asi tak pul roku-mne taky prestalo bavit. Ale uz se neptaji (vidi ze se nic nedeje, tak se uklidnili). Hlavne aby jste neco nasli-porad drzim pesti!!!!
čus holky hlásím se po svatbě. Bylo to prostě dokonalý, to asi ani nejde popsat. Nebo to asi neumím jako brnanda. Hrozně mě mrzí, že to tak uteklo, najednou nevím, co bych měla dělat, to plánování mi chybí, ale zážitky a vzpomínky jsou prostě super, všichni mě chválili i cizí lidi. Obřad probíhal také v pohodě akorát jsme si včera všimli, že nám posrali oddací list, mám tam špatně rodné číslo,tak mě čeká vyřizování. Se vším jsem byla moc spokojená, před chvilku jsme přijeli z Prahy, byli jsme vrátit šaty.Líčení a účes se moc povedl a fotograf byl přímo úžasnej. Těšíme se moc na fotky, zatím jich moc není. raduz: teď ti závidím, že to máš ještě před sebou. A rozhodně bych plkala dál, kdyby jsme to zrušily, tak by se mi po vás stýskalo.
brnanda: moc krásné šaty a kytička, ta je prostě kouzelná. kajsa: taky ti to moc slušelo obě jako princezny :-)
Profilova fotka
Evu, to vám dali ten oddací list tak rychle? My už na něj čekáme 3. týden. ]-( Tak jen doufám, že bude v poho, protože potřebuju novou OP kvůli té dovolené. A teď u nás dělají OP do jednoho týdne, což je super. Tak snad dorazí tento týden. Jinak si hezky spočítám dny a ppřesně 31. den tam volám. Zas tolik svateb nemají a nevím, co je na tom tak těžkého. Evi, už se strašně těším na fotky, jsem zvědavá. Holky to měly nádherný. Charmed, kde jsi? Radu, pořád pevně věřím, že něco najdeme. I by se mi domečky líbily, ale už jsou daleko od Prahy, za chvíli bychom byli blíž Evuli než rodičům :-D . Je toho doopravdy hodně, ale pro nás z ruky. Evi, tak pak hned hoď fotky. Doufám, že Simi taky rychle po líbánkách dodá fotky. Dnekska mi má přijít kamarádka, co fotila večer na rautu, tak snad ještě založím jedno "předsvatební album" a naházím je tam. Jo a Radu, tam bude i ten můj účes zblízka.
teri:no mi ho dostali hned, ale s chybou. Nevím, jak probíhá oprava. Už jsem jim psala. A vůbec by mi to nevadilo, kdyby jste našli bydlení blíž k nám :-D :-D :-D Fotky budou až příští týden, pár jich mám, tak to potom dám dohromady a hodím je sem ;-)
Profilova fotka
Jee, to je škoda, že až takhle pozdě. To budu napjatá, jak kšandy. No už jsem si zadala i Příbram, což je kousek. Měli bychom to přesně v půlce, 50 km do Prahy a 50 km na chalupu. Jen nevím, jak by Jára zvládal ranní dojíždění do Prahy do práce :-S :-D A co odpověděli?
teri: zatím neodpověděli nic, já jim tam psala po 3. hodině, ale oni mají jen do 3. Tak doufám, že napíší zítra.Ve čtvrtek nám bude fotograf posílat CD s fotkama, tak musíš vydržet. Já byla taky napjatá, když jsem čeklala až přijedete z dovolené. Ta Příbram by nemusela být špatná. A v Dobříši je to taky moc hezký, jezdili jsme tudy do Prahy. Je to blbý, musíte se asi rozhodnout, jestli dojíždět nebo koupit něco v Praze ale drahé. Je to těžké rozhodnutí :-|
Profilova fotka
Ahojte paninky :-) Nějak Vás nestíham dočítat. brnanda: Teda to byl sloh jako blázen :-D Fotečky jsou taky skvělý :-) Byla si úžasná :-) Vidíš, že veškerý nervíky před tim byly zbytečný ;-)
Profilova fotka
V Praze kupovat nechceme, chtěli bychom kousek za Prahou, do 30 km. Kamarádka bydlí na Hradišťku, tak bych celkem ráda tam. Je to taky po Strakonický a je tam krásně. Včera mi kamarádka přinesla CD s fotkama z rautu a má tam i 2 videa, to jsme se nasmáli. Já už chci taky oddací list ]-(
teri: taky zkusím kouknout, třeba něco najdu. Už se mi ozvali, chybu opraví a pošlou mi ho poštou, tak je to v cajku. Nepojedete na chalupu? Mohli bychom někam na výlet :-D
Profilova fotka
Evi, tak to jsou rychlíci. To máte super. Já doufám, že ten náš bude OK. Teď jedeme ve čtvrtek do Tábora slavit moje narozky, ale v Mužeticích budeme od 14.8. do 17.8. Máme v plánu zajet do Lnář na zámek, tak bychom mohli udělat hromadný výlet. :-D Anebo, kdyby byly takovéto vedra, tak bychom mohli do Paštik, Jára tam ještě nebyl.
teri: super nápad, ráda bych něco podnikla, musíme využít, že tu budete :-) přidala jsem pár fotek do alba, profesionální fotky zatím nejsou, tak zatím aspoň pro představu :-)
Profilova fotka
No jasně. Už se strašně těším. Mám ty dovči takový rozkouskovaný, ale aspoň něco. :-) Evi, úžasný. Měla jsi opravdu nádherný šaty a Vašek je fešák :-D . Jsem tak ráda, že se nám všem svatby vydařily. Snad i Simi. A 15.8. i Radu. Přece jenom ty přípravy zato stály.
teri: díky za pochvalu, jsem ráda, že se líbíme :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?