Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
ahoj holky,tak jak jdou nevy. U me uplna pohoda,zadnz stres,jak by se nic nedelo.dnes zkouska satu a jous krasne,zavoj 3,5m,jo a ostrihala jsme si vlasz na kratkou mikado,potkovu a dala do toho blond melir,takz e uz nemam dlouhe ciro.Prstynky krasne,na aute bude 30 bilych ruzi,vydobu v restaurci delaji oni a moc peknou a dnes prileti radek konecne. terz moc ti to skuselo,fakt krasna a pas mas jak proutek. tak at nam sviti sllunicko a hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-)
Mám dotaz, mamku by zajímalo, jestli se dává výslužka i oddávajícímu? Dřív se to tak prý dělalo, tak nevím. Nevíte to někdo? simi: ty brďo takový dlouhý závoj, určitě to bude moc hezké ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) evi: My sme vejslužku nedávali. Ale prej když je to na radnici, tak se dává. My sme to měli na zámku, tak tam sme jim dali 3500Kč, tak to jim musí stačit :-D simi: Tak to budeš mít sakra dlouhej závoj :-) Hlavně, ať ti na něj někdo nešlápne :-D Já jedu ke kadeřnici v pátek a taky asi pudu na krátko, ale Davidovi se llíbí, jak to mam teď, tak si to ještě necham projít hlavou. Každopádně chci obarvit :-) Ty jo, holky já Vám tak závidim, že to máte ještě před sebou :-) Klíďo bych si to zopakovala. Ach jo. :-( Budu Vám držet palečky, ať Vám vyjde počasí a vše klape tak, jak má!!! A pak dejte fotečky! Už se na ně moc těšim :-) Já už jsem asi do soboty nepřídu. Zejtra odjíždim s malou na výlet, tak se nebudu mít kde připojit. Tak se s Vámi zatím loučim. Mějte se tu krásně a vy nastávající hlavně kliiid :-) Je to parádní den!!! Tak páčko :-)
maicky: dík za radu, ještě to promyslíme. Děkuji za práníčko a neboj za chvilku taky budu patřit k těm co budou závidět ostatním budoucím nevěstám. Holky budeme závidět srpnovkám :-D
evi ja to neznam,u nas nikdz nedavali oddavajicimu,jen v kdyz to je v kostele,tak farari ;-)
Profilova fotka
Evi, my taky výslužku nedávali. Připojuji se k Maicky, taky bych si to zopákla. Málo jsem si to užila. Mně dneska gratulovala spolužačka, vdávala se 18.8.2007. To je šílený, už to bude rok.
tak se na to asi, holky, taky vyprdneme. Zajímalo to spíš mamku, za nich se to dělávalo. :-) teri:a co mimčo, plánujete? To abychom se potom všechny sešly na koníkovi ne? :-D
Profilova fotka
Evi, dneska jsem objevila moc pěkný byt za slušnou cenu, tak ho Járovi večer ukážu a případně tam napíšu. Stojí 1,27 mil. 3+1 po rekonstrukci. Je to teda dál, než jsme chtěli, ale co. A až bude byteček, tak bychom možná příští rok zadělali na mímo. :-D
teri: jé to mám radost, vždyť víš, jak jsem vám to přála. To je supr novina. Možná tam radši napiš hned, ať vám to někdo nevyfoukne, taková nabídka se nebude opakovat :-)
Profilova fotka
cau holky, zdravim Simcu - jak bylo na horach?? ja uz se tesim az se po svatbe taky ostriham-mam to sice porad na mikado,ale uz trochu odrostle, at mi to jde sepnout,takze s tim ted po umyti trochu bojuju.. Tery-drzim pesti at to s tim bytem vyjde ;-)
kdyby ste věděli, jak vám všem závidím,.štíhlounký,co štíhlounký všici ste vxchrtlý a já jak bečka. jsem teda nateklá jak kráva,protože to mám dostat, al ei tak prsa mě museli tady ještě vycpat-tak jak mě to bylo dobrý v únoru,tak mi je to velký ten korzet :-D ,ale jinak.. Zkoušeli sme aji menší spodnicu a vypadala sem ještě víc jak idiot.. já vím,že nikdy nebudu pěkně vypadat natož v šatech,ale nedokážu si představit ještě držet kytku,bejt namalovaná, a nedej bože mít ty vlasy ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Tak ten byt nic. Chtěla jsem ho ukázat večer Járovi a inzerát byl stažen. Takže už to asi muselo být v jednání, tak to tam aspoň můžou napsat, že je v rezervaci. To mě tak mrzí. Tak krásnej a za "směšnou" cenu. Brnanda: budeš krásná, takovýhle řeči nechci slyšet :-D Už se vám to všem krátí, co? Já na vás budu tolik myslet. Pokud přežiju tu thajskou masáž, na kterou jdu v sobotu. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Brnanda- co to ctu???jaka becka? budes krasna nevesta. Videla jsem fotky z tve rozlucky a tam ti to moc slusi, tak hlavu vzhuru-jako nevesta budes jeste krasnejsi!!! uz se tesim na fotky! Tery-to je skoda :-| tak to nevzdavej a hledej dal! urcite neco najdes -drive ci pozdeji! ;-)
teri: to je mi líto, ach jo. Měli by to tam napsat, že je to v rezervaci, většinou se to tak dělá. Škoda, ale jak píše raduz, určitě se časem najde něco, co se vám bude líbit ;-) brnanda: ty jsi trdlo, vždyť ti to tak slušelo na té rozlučce, nic neřeš a užívej si to. Každá nevěsta je hezká ;-)
raduz..vidělas mě tady na fotce v šatech? já vím,že sem měla zmoklé vlasy a nebyla namalovaná a pod.. ale vypadala sem jak idiot viz.album ,mě ty šaty tak ser*u,já sem dneska kvůli nim zase byla v půl osmé už vzhůru. :-(
Profilova fotka
brnanda-saty jsem nenasla -v albu nejsou ale- jak sama pises, byla jsi zmokla, nenamalovana a jeste s blbou naladou, to je svet celkove na houby. Takze neztracej hlavu-urcite mas super saty- proste si tim zkus nelamat hlavu... JO a proc pises, ze jsi becka-podle mne mas fajnou postavu!!! A nepisu to jen abych te uklidnila-myslim to vazne. videla jsem spoustu "tlustsich nevest" a ty k nim rozhodne nepatris! (tim nemyslim, ze tluste nevesty jsou skarede-jen se nesmi preplacat-jako volanky,hodne bizu, sileny uces....atd)Nevim, jestli jsem to napsala dobre-snad chapes, jak to myslim. Tak hlavu vzhuru - vsechno bude super!!!!!!!!!!!!!!
raduz já to musela smazat nemohla sem s ena to koukat.. no jo už mě zdbalo plno lidí , aji mi nechávali vzkazy chichi ,no tak hold do svatby nebudu žrát,stejně tím nic neudělám,ale znáš lidi .... onoje nezajímá,že sem celej život taková ať dělám co dělám.. mám kilo stejně,ale sem hrozně voteklá,to je něco otřesnýho pro mě,člověk se pak cítí takovej divnej..vše ti zavazí, přetíká a aby toho nebylo málo u rtu s emi dělá blbeček -z krámů že :-N děcka není toto na zabití?? ještě v pondělí sem byla haha hihi a najednou uf uf bé bé bé jak malej usmrkaneček. pak semka hodím upečený dortíky a až je ve čtvrtek vnoci dodělám,tak taky ukážu ,-)
Profilova fotka
brnanda-to jsou hormony, s tim obcas taky bojuju :-| Ale uvidis, ze to bude v pohode. Mimochodem kolacky vypadaji moc dobre-proste k sezrani (hned bych si dala) :-)
no já měla jen dva ráno abych věděla,jestli jsou měkký ,-) kamarádka mě chtěla potěšit aposlala mi nádhernou písničku děcka já tady sedím a řvu jak hňup. Přitom přítel dělá jídlo a já ještě si dělám marcipánové lístečky a te´d tu sedím a ... poslechněte si s emnou ... http://www.youtube.com/watch?v=Yekz__...
Profilova fotka
Brnanda - nadhera...tak uz nebrec a uzivej si veceri s (jeste) pritelem ;-) a vykasli se na stresy s tim jak vypadas, pro toho Tveho jsi stejne dokonala ;-) ;-) ;-) (a vzal by si te klidne i v pytli ;-) )
brnanda: hormony se bouří viď? Nebuď smutná, já si v takových situacích říkám, že jsou lidi na tom hůř, leží někde nemocný a nemůžou třeba ani vstát - to jsou podle mě problémy, ty jsi pěkná holka se vším všudy a neřeš ostatní co tě hodnotí. Hlavně, že se líbíš tvému vyvolenému. A že se máte rádi, to je hlavní. ;-)
Profilova fotka
brnanda: užívej si to. Fakt to strašně rychle uteče. Bereš si přece muže svých snů, na ostatní vůbec nedej. Budeš krásná nevěsta, uvidíš.
teri: moje řeč, snažit si to užívat do poslední chvilky, už to vidím, jak se to blíží a že za chvilku to bude za námi. Dneska jdu na nehty v 5 hodin, tak jsem zvědavá, hlavně mi nesmí udělat dlouhý, protože bych si vypíchla oči, když mám kontaktní čočky. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, takze Kajsa ma zitra svuj velky den-tak ti preju at mate stejne krasne vzpominky jako ostatni holky, at vse vyjde tak jak jste si to vysnili a hlavne pak napis jake to bylo a nezapomen na fotky. Uzijte si to do posledni chvilky a taky pocasi at se vam umoudri (nevim jak v Cechach, ale tady na Morave je pekne hnusne :-| ) no a Evi, Simicaku a Brnando (doufam, ze jsem nekoho nezapomnela)-kdyby uz jste tu zitra nemely cas zavitat, tak vam preju taky to stejne-hlavne zadny stres, pohodu, den plny lasky a pekneho pocasi, at se vam to mooooc libi (i hostum-ale vy jste nejdulezitejsi)!!!!! jo a az budete vzpominat jak to bylo krasne, vzpomente si nekdy na mne-ze porad jeste cekam na ten svuj den D a prijdte se za mnou podivat tady na forum. :-D Ale uz se mi to taky krati :-) A hlavne ty fotky-strasne rada si prohlizim fotky a kdyz je to nekdo koho znam, je to uplne super. Tak papa a nebojte, budete vsechny kraaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-)
Profilova fotka
Ahojte holky, raduz diky moc. Moc jsem sem ted nestihala chodit, uz se tesim az vsechen ten stres skonci... Urco vam pak vsechno povim, no snad to dopadne dobre. Hlavne aby bylo hezky a klapl ten obrad, pak uz je mi vsechno fuk:-). Holky 26. budu vam moc drzet palecky, at se vsechno vydari. Papa, opatrujte se.
raduz.. děkuji ;-) no hlásej na sobotu 31C ;-) tak uvidíme ,-) Dneska mi odřekli dva lidi ,takže další místa zbytečně se drželi amohly sme pozvat někoho jiného že. Oblečení mi tady vysí na dveřích-samo,že mě v neprůhledném obalu,-) a akorát spojuji dorty pro rodiče ,-) víno a ovoce je už odvežené v restauraci,tak zas ejdu spojovat ,-) Holky tfuj tfuj tfuj ,stejně s eněco posere,ale když už tak už ;-) :-D
kajsa: taky přeju ať vám to všechno vyjde, jak si přejete, budu na vás myslet ;-) raduz: to víš,že sem budeme chodit, kvůli tobě všecko. Budeme potom s tebou prožívat tvoje těšení. brnanda: já hlásím nové nehtíky, pro šaty si jedu zítra do Práglu,jsem zvědavá, jestli to taky dají do neprůhlednýho obalu, jede se mnou budoucí manža :-)
Profilova fotka
Holky, já vám tak závidím. Už se moc těším na fotky. Hlavně si to pořádně užijte a ničím se nestresujte, ono to nějak dopadne. Ne všechno musí vyjít na 100 %. U nás taky byl sem tam nějaký zádrhel, ale vyřešilo se to a lidi si toho ani nevšimli. Jo a stím počasím vám to teda nezávidím. já měla asi 23 °C a bylo to úplně akorát a Jára by klidně bral i mín, jak se hrozně potil :-D Mně taky dali šaty do neprůhledného obalu a taky se mnou byl Jára. Kajsa to má dneska asi kilometr ode mě, škoda, že se nemůžu utrhnout z práce. Jen bych vylezla na kopec ]-( .
Profilova fotka
ahoj Tery-to je skoda, ze tam nemuzes mrknout...jake je u vas pocasi-tady je totiz porad pekne hnusne (zadnych 30stupnu se nekona) tak doufam,ze v Cechach uz se pocasi umoudrilo a Kajsa ma hezky!!!
Profilova fotka
Radu, pořád je celá bílá obloha, ale sem tam prosvitne sluníčko, ale extra teplo teda taky není. Moc mě to mrzí. Šéfíci asi pojedou na chalupu, ale to už bude mít Kajsa po.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?