Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Já vás zdravím !!!! Ták sladké a výslužky a koláče jsou hotové! půlka výslužek rozvežená a já mám v uvozovkách příští tejden klid! jen an dorty a sebe. Dneska sjem si vyřízla kusanec docela dost velkej na pravém palcu přímo na "kotníku" na ruce,takže to celý den krvácí jak krá*a a nejd emi to zacelit-úžasný! Mám žaludek na vodě,protože tři dny v kuse nic jiného se nedělá,než dodělává ,spojuje a pečou koláče! jeli sme ještě v deset večer k bráchovi mu dát výslužku,protože sem to vážně v půl desátý dodělala! a necali sme betku doma, ty bláho lidi vona mi roztahal pytel s odpadkama!-vytáhla sem to z košu,že to vemu a vyhodím a vyházela do něho ještě zbytky-rozbité kousky cukroví a pod. nikdo to nejí u nás ,-) no tak si dala do nosu betynka že! ta bude sra* jak amina já ybch ju vážně zbřinkala! a pak že nevidí! po tmě to celé převrhla a po čuchu sežrala! a krabicu od mlíka div neroztrhala! hlavně že byla prázdná . Hodně ste toho napsali, já sem to přelouskala auž nevím,kdo kde co psal..omlouvám se,jestli nebudu na někoho reagovat ,-) musím ještě jít chlapovi udělat na zítřejší rozlučku maso na gril naložit a nevím,kam to dát-votevřu ledničku a všude cukroví! bléééé Zítra hodím foto ,-) mám toho tady ješě tolik a sem už hotová a přitom ten ekzot -mě dneska tak vytáčí ten můj chlap vážně,že se cítím jak nějaká semetrika grr tak ten si tady chrápe u novin, j už vykoupaný a hlavně, že je unavený! a co mám říkat já?kdyby tady vtom pokojíčku usnul a spal až do rána ! měla bych klid vložnici ,-) jdu udělat to maso .. pěkný víkend, jeslti někdo má svatbu? což si nemůžu ani uvědomit, já sem vážně jak magůrek dneska.. tak držím palečky jo a šerda aulin trochu zabral- dojde se napít,ale ven ju musej nutit, neudělá ani krok navíc,pokud nemusí :-(
Profilova fotka
Brnanda, mame uplne stejne pocity, my teda kolace a tak vsechno vyzvedavame az ve ctvrtek den pred svatbou, tak aspon od toho je pokoj, ale prijde mi ze ti chlapi jsou uplne mimo!! Jak to ze zenska zvlada miliardu veci na jednou a oni maji problem zvladnout jednu?!?:-) No tak snad aspon maji jine prednosti, ale nekdy o tom dost silne pochybuju :-D Holky mejte se tu, ja jedu ted na tri dny pryc a no a potom uz se to zas roztoci az do patku, tak snad vsechno vyjde a uzijeme si to a nikdo nebude prudit. Moc se tesim na fotecky od terjar, elp i charmed, tak zatim papa, hezky vikend vsem
kajsa no jo máš pravdu :-D aji te´d spí a já sem zase vod půl osmé vzhůru a nevím,co dřív..chic si po obědě jít lehnout,jinak bych asi na svíci umřela někde vrohu na diskotéce pod stolem usnu a bude klid chichichi :-D :-D
Tak mi jsme cukroví vyzvedli včera a dneska jedeme rozvážet. To bude síla. No už aby to bylo za náma. Pak si oddychnu. Je fakt, že jsem se tedy nepředřela. Nechali jsme si všechno péct, ale stejně. To objíždění bude na palici.
Ahoj holky, kde jste kdo? Před chvilkou jsme přijeli z Práglu a zkušela jsem si ty šatičky. Proběhla generální zkouška. Jsem z nich nadšená. Zase jsem od ledna trochu zapomněla jak vypadaly a teď to byl zase šok (ale v dobrém). Moc se mi líbí. Mamka fotila jako zuřívá :-D
Ahojenky ,-) tak písánkuju a hlásím,že rozlučka byla nepřekonatelná!!!!!!!! nikdy na ní nezapomenu a striptéra sme objednaného neměli,ale i tak se tam kdosi vyslíkal a tančil u tyče,že sme měli o zábavu postaráno máme 160fotek! mi to akorát píše te´d kamoška chicht zítra je budumít na cd,tak ti pak nějakou pošlu ,-) měla sem na sobě korzet s takovejma černejam kamínkama, cítila sem se super!!! Bylo nás tam 8 lidí,tři odešli v jednu ráno a my *-nás pět sme to táhli do 6do rána!!! No fákt, sme vylezli ven a venku světlo a já říkám,děcka,kolik je hodin??? a voni šest ty woe já nikdy vživotě nešla z disky v šest ráno!!!!! už taky nikdy nepůjdu že chichcichi takže v pětilidech sme votáčeli vodky ze semtexsem, dostali sme šampus zdarma za vodky, -byla tam akce naráz za zakoupení 10panáku šampáňo , a za 3x vodka ze semteksem bylo tričko-no nás vyškrtli o tyto výhry, neboť by chudáci neměli nikdo nic že a my by sme tam měli samé šampáňo a všichni trička na sobě chichichi Cítila sem se báječně! dala sem si ten nový mejkap, krásně se namalovala stříbrno černošedě, měla na sobě i tu novou voděodolnou řasenku,ještě te´d ju na řasách trošičku mám, měla sem na sobě rifle,podpatky aten korzet ,cítila sem se úžasně ,každý za mnou chodil,že se loučím jako ze svobodou a gratuloval mě a každej chlap,kdo toto udělal ,tak pak dodal.. a můžu si jít stamtou zatančit? a já že proč by jako nemohl že.. no a pak mě to došlo..každá holka,co nechtěla jít sněkým na plac se vymlouvala na mě,nebo ikdyž byli na place..že jako musej bejt se mnou ,že mám rozlučku a že musej se semnou bavit a že mě jako nemůžou tam nechat a jít si tančit a podobný kecy že .. ale to,že sem každou zachraňovala nespočetně, a že sem potřebovala pak já zachránit-jednou jedinkrát,to se mě smáli a seděli a koukali a já myslela,že mě trefí chichichihi Měli sme tam jednoho kamaráda,on je spolužák ze základky jmenuje se Saša a je ženatý am á dvě děti a je to super borec! není jak ostatní,že by se po tobě plazil, snažil s ev alkoholovém opojení něco dělat nebo tak něco jak to chlapi dělávaj víš.. je to super kluk,protože vždycky,když byla nějaká akce,tak došel asi jako jediný z naší třídy z kluků nebo tak nějak a on byl v týdnu na icq,tak sem se ho optala,jestli není na dovolené a že jestli nechce dojít a on,že se zastaví.. no byl tam dřív,než my že chichcihci A ještě super bylo to, že vtom cerberosu je to ohodě levnější,než jinde... měla sem tam otevřený účet a vše tam holky psali , ona tam dělá od svědkyně majitelka přímo za barem a tu ona právě zná,proto sme měli aji ten účet a mohli vklidečku zaplatit až pak a schovali mi dozadu peníze,vzala sem si sebou raději víc-6tis. a ve finále po mě chtěli já nevím proč,ale pamatuju si to přesně chichichi 2 497korunek a já to zaokrouhlila na 3tis. tak na mě čuměli a já jen řekla,že sme byli tak spokojený, že nás brali holky vždy přednostně a do 22:49 než sme došli nám drželi rezervačku a oni mi nechtěli věřit,že nechávám 500korun dýško chichichi to taky je poprvé a naposledy že chichicchi a my měli peníze oddělané na toto,jako na rozlučku, takže sem to tam mohla nechat a oni si to vážně zasloužili.. ty jo,ale ty koktejly božínku ráda bych si dala hu-hu koktejl -vodka, jahodovej a pomerančovej džus mňam mňam chichichi chichichi mluvěj v telce o semtexsu jako výbušnině a mě se votáčí kufr jak slyším semtexs jako to pití chichichi
Profilova fotka
Ahojky holky :-) brnanda: Tak jsem si konečně přelouskala ten tvůj román :-D Teda to musela bejt paráda ta tvoje rozlučka :-D Je skvělý, že ste si to všichni tak moc užili :-) A co tvůj nastávající? Taky měl nějakou akci? Jo a jestli můžu, mohla bych taky pak vidět nějaký fotečky??? :-D
to víš že mohla :-D já hodím semka mám 6fotek,co mi poslala na ukázku kamarádka- zítra budu mít všech 160 :-D tak si pak budu muset udělat asi album s rozlučkou jenom :-D i tak to bdue málo,prootže tam můžu dát jen 100fotek že :-D Jo a Víťa měl rozlučku u kamaráda na zahradě ,-) pili ještě v sobotu dopoledne :-) Dokoce sme jako svatební dar dostali trička s výšivkou na zádech i na prsách já tam měla nevěsta on ženich a on takto i jel domů druhý den pak MHD :-D On spíše dělal fotky na mobil a nahrával kamoše na video,jaký dělali prkotiny :-) Ách jooo sem zvědavá,co se zase potentí,protože jakmile řekneme nahlas,že sme spokojení ,nebo že něco bylo super, vždy je nějaká ostuda v rodině a pod. ,-)
tak fotky hodím zejtra .. ccc mám říct už ,že starej prudí :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj berušky, tak už to máme za sebou, bylo to nádherné. velmi často jsem byla ubrečená, ale ženich mě krásně utěšoval. už jsem hodila i pár foteček do alba tak mrkněte ;-)
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) ertepla: Tak další, která to už má za sebou :-) Koukala jsem na fotečky :-) Moc Vám to slušelo!
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme zpátky z dovolené, byla super. Samé výlety... Dneska jsme si vyzvedli fotky a jsou prostě bomba. Máme jich 340, tak musíte chvíli vydržet než je zmenším a vložím. Teď jsem vkládala do alba ty vyvolané a ještě tu máme nějaké nerozbalené dárečky. A taky na nás čekala spousta gratulací, ale oddací list zatím ne. Tak rychle to uteklo a zase do normálního života. No ještě nás čeká jedna svatební c esta, tak se máme aspoň na co těším. Jo a moc gratuluji charmed. Zatím jsem ani nečetla, co jste psali. Jsem ještě nějaká rozvrkočená. Snad dneska vložím nějaké ty fotky, těším se na pochvaly :-D zatím páček
Článek se načítá
ertepla: moc vám to slušelo. Hodně štěstíčka. A moc hezké fotky. teri: vítej zpátky. To je dobře, že jste si dovolenou užili. Těším se na fotky :-)
ertepla- sem psala gratulaci -krásný super, moc vám to slušelo a jinak vše se vydařilo , vše proběhlo v pohodě? Holky mám už fotky 166fotek z rozlučky! :-D dala sem je tam všechyn po zmenšení uf .. a zbytek sem musela odit do alba !tady to začalo" protože mi nové album nešlo udělat :-D
Profilova fotka
Tak jsem vložila, co se dalo. Škoda, že není svatební album větší. :-(
teri: jedním slovem nádhera. Moc vám to slušelo a máte moc hezké fotky. Byla jsi opravdu jako princezna. ;-)
Ahoj holky, tak musím říct, že doteď jsme se nezastavili. Svatební den byl super!!! Počasí vyšlo nádherně, bylo teplo, ale ne moc, takže se nikdo nepotil, sprchlo nám štěstí, když jsme byli v restauraci, tak trošku plivlo pár kapek. V pátek jsme připravovali věci, tedy spíš nakupovali krátkotrvající potraviny na sobotní raut. Včera jsme to rozjeli a šli spát ve tři ráno, dneska jsme vstávali v jedenáct a šli to uklízet a jelikož nám zbylo ještě jídlo, konkrétně klobásy, tak jsme pozvali ještě Michalovu rodinu na oběd a skončili jsme v osm dnes večer. No prostě pohodička. Fotky vyšli nádherně, skvěle jsme si to užili a vše proběhlo v klidu. Více napíši zítra, teď jsem strašně utahaná, ale zítra vám všechno povím ;-) A pročtu si vaše příspěvky. Papa.
charmed: tak to taky gratuluju, těším se na fotky. Hrozně mě to baví prohlížet. Je super, že se to takhle vyvedlo a byli jste spokojení. :-)
Profilova fotka
ahoj holky!!! takze musim to vzit poporade- Brnanda-ta tvoje rozlucka musela byt paradni, fotky super a fakt jsi byla kocka ;-) Charmed-moc moc moc gratuluji a tesim se na fotky a az nam to vsechno popises Tery-naaaaaaaaaaaadheraaaaaaaaaaa! Hrozne rada vzdycky prohlizim fotky a musim rict, ze ty vase jsou proste uzasne-Ty jsi byla krasna (vlasy super,saty, kytka-proste vsechno!!!) a samozrejme Jarovi (nespletla jsem to zase?) to taky moc sluselo! Fakt se nedivim, ze te vsichni obdivovali...Ja taky obdivuju vase fotky a nemuzu se vynadivat- x-) x-) (jo-nemas nekde fotku ucesu zblizka a zezadu? moc se mi libi :-) ) Ertepla-taky krasna nevesta!!!! Tesim se na vice fotek, ale taky ti to moooc sluselo x-) a klidne napis vic podrobnosti...
Profilova fotka
Ahojte holky :-) brnanda: Fotečky sou skvělý :-D Vypadalo to na velkej mazec :-D :-D terjar: opravdu máte hezoučký fotečky a moc Vám to oboum slušelo. A jinak s tebou naprosto souhlasim. Chtělo by to svatební album aspoň na sto foteček :-D charmed: Tešim se na detaily ze svatby a dojmy atd a samozřejmě na fotečky!!! :-)
Profilova fotka
Radu, účes si fotila kamarádka. Já jí písnu, ať mi ho pošle mailem. Byl nádherný, ale trpěla jsem při tvorbě :-D Maicky, to by teda chtělo. Já myslela, že je taky na 100 fotek. tak jsem vkládala a vkládala a najednou byl konec. Musela jsem to promazat, aby se mi tam vešly všechny. ]-(
Profilova fotka
ahoj, holky, tak ja mam prave stavy, ze se mi nic, co jsem si vybrala a vymyslela nelibi (myslim tim kytku, uces, zavoj atd...) Nejradeji bych to vse zmenila (ale tak nejak doufam,ze je to jen docasne, ze me to prejde!!! :-N jinak nevim nevim...Uz me nejak nebavi to cekani...) Asi bych mela byt rada, ze to mam teprve pred sebou a mam se na co tesit, ale spis jsem ted v jakesi apatii :-| Dneska jsme sice byli se svedkyni obhlizet misto grilovacky a trochu jsme to naplanovaly (coz bylo super), ale jak tak nemam co delat a prohlizim fotky (jak jste byly vsechny krasne a hlavne jak pisete, jak jste meli uzasnou pohodovou svatbu, tak se bojim, ze se snazim az moc, vsechno zbytecne prekombinuju a vsechno budu moc resit....) tak nevim, co me to popadlo. Asi prestanu ty fotoalba prohlizet-jinak to nevidim... tak se mejte krasne, uzivejte novy stav :-D a obcas tu skocte, at mam s kym pokecat ;-) za chvili uz tu budu jenom ja :-(
raduz: neboj, tyhle stavy mám taky. To čekání je otrava a přesně jak píšeš, taky mi to bude potom určitě líto, že už to mám za sebou. Taky bych se měla těšit, ale spíš mám starost, aby vše klaplo jako všem holkám tady. No uvidíme, nějak to dopadne.
Profilova fotka
evu-to jsem rada, ze v tom nejsem sama...uz si pripadam jak blazen. Nemluvim snad o nicem jinem (a pritom uz o tom ani mluvit uz nechci ale stejne mluvim...) No ale jeste si musim pockat. Ty uz to mas za par ;-)
teda holkýý moc krásný fotečkýýý ,jééé já už ode dneška mám volnoooooooooooooooooooo :-D
Profilova fotka
Holky, ničeho se nebojte. Já taky měla strach a nakonec to bylo tak nádherný. Všechno máte krásný a promyšlený. Jak taky jinak, když to tu plánujeme celý rok. :-) Hlavu vzhůru ;-)
no což oto,já se už nebojím svatby,ale toho, že vše nestihnu uklidit,že s emi nepovedou dorty :-D a zdála se mi noční můra... stála sem u oltáře a normálně podemnou tekla krev a měla sme šaty ze zadu nasáklé krvou a pod.. a všici s emsáli ,no hrůza!..mám totiž dostat měsíčky,což mě horzně těší!už te´d mě hrozně bolí prsa , začínám bejt voteklá a začíná mě to přestávat bavit echt
brnanda: no to jsou tedy sny, tak to akorát chytneš co? To je opruz :-( raduz: já taky nemyslím na nic jiného, mám nervy, že něco zapomenu. Za pár to mám, ale tobě to taky uteče, jen se neboj :-)
to jo ;-(
brnanda: ale jsou horší věci na světě,lidi přijdou o majetek o peníze.... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?