Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
brnanda: já se neloučím, nebuď smutná. Já jsem ale taky poslední dobou na měkko. :-(
Profilova fotka
simi: Děkuju, že na mě budeš myslet :-) Já doufam, že všechno bude v poho, spíš čekam na počasí, jak se to nakonec vyvrbí, ale ono to taky nějak dopadne :-) Tobě přeju taky hodně štěstí, ať to všechno klape tak, jak má a dobře doleťte :-) A fotečky pak určitě vlož, jiste sme všechny na ně moc zvědavý :-D Tak držim pěstičky :-) Papapa
evu.... mi povídej, mě se chce bulet furt ,nějak se mi toho zase nahrnulo v mozečku ažaž nebo v srdíčku a máme nějaké problémy s pejskama zhodou okolností ze dvouma v rodině, tak ztoho sem mimo, včera měla moje babička-skoro moje maminka jako by rok ,co mě tady opustila a já to dodneška nemůžu rozdejchat, protože nás všechny opustila,až sme byli šťatsní a to všici,věděla ,kdy odejít,jen odešla brzo... já věděla,že to na mě vtom červnu taktopadne ,proto sem aji přemlouvala přítele,aby sme to v červnu nedělali...já bych to nerozdejchala.
Simi, jsem z tebe teď naměko. Ale přidávám se taky. Holky, všechny si užijte svůj den jako sen z pohádky, přeju vám ať se vše vydaří jak chcete vy. A když se něco nepovede, tak jen mávněte rukou a zasmějte se tomu! Hlavně by nám vyšlo krásné počasí! Já tu taky teď tak často nebývám, takže si pak po večerech čtu vaše příspěvky.
brnanda: na mě to taky občas padá. Copak je s pejskama? Pejsánci to je můj život, taky těžce nesu, když s nima něco je.
Pořád jsem včera myslela na šerdu-Ona se píše Cherry -je to zlaťan,co si ju nechala mamka,prtože děti odešli zdomu že a toto je její třetí dítko ,-) jsme obě dvě s maminou fiksovaní strašně na ty naše zlatíčka,jsou to pro nás děti a jsou na prvním místě i před chlapem. Xkrát jsem řekla přítelovi,že jí něco udělá a já se zbalím a už mě neuvidí,jsem taková ,ikdyž plno lidí mě za tento můj postoj odsuzuje.. Ale Šerda měla vloni operovanou nohu , tak stejně jako sportovci ,když si rozervou šlachy a vazya musje na operaci aby to zešili a pak se 3měs. léčej stím a choděj na rehabky a pod.. tak si i šerda toto udělala mám dojem,že s levou nohou zadní .Jenže u ní je to jiné,než u člověka a měla rozřezanou celou nohu jakoby od zadečku až po kotník , bylo to šílené-asi 50stehů,neli víc. Strašně trpěla,ale zvládla to,jenže od té doby na té noze nestojí celou váhou a neběhala už vůbec, někdy s estalo,že se rozběhla,ale jen krátce,pak sme spozorovali, že té noze uehjbá a že třeba stojí na špičce a všechnu váhu přenáší na tu zdravou.Jenže tím pádem aji přibrala od té operace 10kilo,což je šíleně pro ní moc,ktomu jíje 11 a mamka jí už te´d dávala o 200g méně granulí,než měla dostávat a doktor řek mamce,že musí zhodit,že musí jí dávat ještě o jednou tolik méně,ale to je už trápení hlady chuděra no a ktomu v pátek lehla a skoro nechodí. Mamka mi volala,že dělá přesně to stejné,co tehdá stou nohou ,jak si ju poranila. Jenže te´d ju chytla ta zdravá a tím pádem se skoro neudrží na nohách zadních a ta odoperovaná tu váhu neudrží .tady by nešlo o to,že jí je 11,nebo že by zase stála tolik tisíců ,ale oto,že kdyby jí to operovali a ona by musela stát na té noze,co je už odoperovaná, bojím,se že by to nezvládla. Takže sem furt na ní myslela,čekala sem ,až mmi dneska ráno mamka zavolá,protožejela k našemu veter. a ten jí prozatím dal analgetika a řek teda ,že to není roztrhaný,ale vypadá to naprasklý,že má sní dojed ve středu. Úplně mi hapruje zase žalůdek,protože místo aby se člvoěk už jen smál a měl vše zařízené skrz svatbu, zase s eněco podělává... Ktomu vnoci Betynka-můj pejsek,bude mít te´d říjnu 17let už ,mám ju z prvního manželství,tam se nikdo o ní nestaral a já si ju vzala ksobě ,když jí bylo 8let.Nevěděla co to je pořádná granula,tam se sourozenci dohadovali,že měli kupovat granule! nemívala skoro ani vodu ,nevěděla,co to je jít na procházku nic..myslela sem ,že manžela-vtý době ještě přítele za toto zabiju,ale po rozvodu šla se mnou, jeho neposlouchala nikdy, a dokonce ve finále v posledních spoluodžitých rocích na ní on žárlil!..tak zase chodila celou noc! já zní už umřu!pak ve dvě ráno se vyčůrala u dveří na dlažbě a blbeček do toho šlápla,že jí podjeli nohy a vyválela se vtom totálně celá! Mě nevadí,že se vyčůrá doma,kvůli ní bylo děláno v kuch. lino a v předsíni je kousek dlažby,zátarasy dřevěný jsou udělaný do obýváku a malýho pokoje a do ložnice ,tam ne ,tam má pelíšek u mě a má aji v předsíni pelíšek. Já teda vylítla u z postele,že co se děje,protože jak se snažila vstat,tak asi 3 ještě do toho břinkla,takže si představ,co to bylo za rachot . Ty woe já tady nadávala,lítala ve dvě ráno s mopem a kýblem ,vona smrděla chcancama,pelech mokrem,protože si do něho musela našlapat ťapkama že. Já sem myslela,že mě hrábne,20min.než to pak uschlo a já mohal otevřít tu ložnicu,pustit ju a lehnout si a dospat zbytek probdělé noce. Ajak sem dojela dom,tak sem po venčení ju šupla do vany,hlava nehlava,uši neuši, oči neoči celá vážně kompletně celá šla pod vodu ,namidlená byla na každým místečku!dokonce jí aji ty očenka pustili ,jak to má tam zase škaredý ty chlupy, jé ta vyváděla! mě by zavřeli,kdyby mě někdo poslouchal jaká je hysterka a to ju jenom sušíš ručníkama Pak prolítávala celej byt,že mi aji hopla na balkon a málem prolítla tím sklem snad ven,já sem myslela,že po ní něco hodím vtu chvíli. jako te´d s eusmívám,protože lítala jak trotl,ale začíná nám utíkat,ale to jak stylem,že ona čuchá čuchá,ty projdeš a ona tě nezaregistruje a otočí se a valí tam,odkud si došla,no a já už metu za ní že,nebo se přidává klidem prostě vidí dva jít lidi okolo ní, šup a de sněma.no hotovo. On se tomu někdo směje,jenže když je na špagátě,teda na vodítku,tak se nevyčůrá,ona nikdy na vodítku nechodila.Já sem si ju naučila, že nebylo potřeba.Měla dvě mrtvice a prostě sem si ju ztoho dostala úplně krásně! a to ta druhá byla silná jak prase,já myslela,že o ní příjdu! ;-( ;-( Já si nedokážu představit,že o ňu a ošerdu bych měla přijít :-( jsou to psy,kteří vživotě nikdy nikomu neublížili,no ikdyž betka bejvávala potvora,ta si srovnala do latě aji šerynku hihi,ta zní měla respekt jak nikdo jiný hihi Po rozvodu jsem bydlela s babičkou ,domov sem už neměla a ona si na betynku tak zvykla, že sem jednou došla domů a betka seděla na stole a babička ju krmila chleba s máslem a paštikou -vidím to dote´d jak si tam seděla na tom zadečku ,ouška jak štěnisko,babička spokojená,že tam není sama ,že toho tolik nesní, že si dá aji betynka a když sem babičku zdrbla,aby ju to neučila, tak mě babička nadala, že když nemám děti já, tak ať ju nechám rozmazlovat aspoň toto dítě :-D ve finále,než mi babička umřela skor v náruči ;-( ;-( já nemůžu skoro ani psát ;-( ;-( neboť jsme se doma o ni starali, nedvolila sem mamce,aby umřela v nemocnici,kde s eo ni nestarali,tak betka ležela u ní a šerda,tu sem nedokáala do toho pokoje dotáhnout, ta až po mě zabručela,že tam prách prostě nepřekročí a to se sněma babička chtěla rozloučit..věděla proč .. je to rok a den,co umřela a najednou začne blbnout šeryna,jestli odejde aji betyna,já se dostanu do bláziince. Já sem kvůli betce přestala chodti aji do další práce, mám už jen ranní do 12hod. a pod. abych byla sní a jeslti tady zůstanu sama,co tady budu dělat celé ty dny.. akorát si je připomínat a brečet jak idiot. nejsme magor, jak si někdo může myslt po tomto, co si přečte,jen miluj uzvířata víc, než lidi .. když mě nikdy zvíře neublížilo ,ikydž jdnou mi betka prokousla prst aji u veterináře a to bylo nedávno hi,ale byla to moje chyba,snažila sem s eju utěšovat a ouha a pak večer venku taky hrála si ze šiškou, hold sem si sní hrála taky,al ona si přehodila v pusině šišku dopředu a moje prsty dozadu aníž by si to uvědomovlala,hryzala do mých prstů a ne do šišky a já šla k zemi :-D ale tím sem chtěla jen říct, že lidi mi ublížili a ubližují víc, než zvířata. A já vím,že to takto zůstane napořád a mě to vůbec nevadí, protože nestojím o sobce, co umějí jen pomlouvat a pod. já radši udělám radost tím,že někoho podrbu za uchem,nebo na břichu, nebo jdu někam na prochajdu a vyvádím jak divá,když se honíme po bytě a nedej bože,když betka ještě štěkne, to pomalu zapíšu do kalendáře, že to ještě umí a že paničku brání a lítá sní z pokoje do pokoje a hraje si :-D
Profilova fotka
brnanda: Teda to je sloh jak vyšitej :-D A vůbec si nemyslim, že si blázen!!! Zvířata jsou úžasný stvoření a opravdu jsou na tom líp s chováním než lidi. Umí si vážit těch co pro ně něco dělají a taky to dokážou dát najevo :-) I my máme pejska. S přítelem mam jednoho, je to dalmatin kříženej s pitbulem a jinak mam ještě rotvajlerku a teď mi na starost přibyla ještě fenka čuvače. Je to ještě třeštiprdlo, protože jsou jí teprve 4 měsíce, ale je boží :-D A tej roťačce je 5 let. Je to taky takovej mazlik :-) Lidi se jí sice bojí, protože je dost přerostlá, ale je zlatá. Hlídá autobazar a kousla by jen v případě, že by se tam chtěl někdo vkráct jinak ne! I když je puštěná a je normálně otevřeno, tak to dokáže posoudit a pochopit, že teď se hlídat nemá a když tam přijedu, tak by zbořila kotec, jak jančí, že mě vidí :-D To je prostě bomba. Dáda jí má zatim jako koníka a ona je ještě taková, že jí nechá na sebe vlést. Vždycky si lehne a Dáda na ní udělá hačí, tak jí musim přidržovat a Sára (ta roťačka) se pak pomalinku zvedá a začne pochodovat a opravdu jí to dělá radost. Dáda je vždycky příšerně vyhihňaná :-D Ze začátku jsem se bála, že Sára bude žárlit, ale vzala naší Dádu naprosto úžasně. Nemůžu pochopit, jak někteří lidi dokážou těm bezbranejm zvířatům ubližovat a vybíjet si na nich zlost!!! Bych jim pak udělala to samý! Vždycky když něco takovýho dávají v televizi, jak jim někdo ubližoval, tak to pokaždý ořvu.. :-( A musim říct, že tu tvojí fenečku obdivuju, sedmáct let je orpavdu obdivuhodný, já osobně znam jen dva psy, kteří se dožili takového věku. Je skvělý, jak je ta tvoje šmudlina ještě taková vitální a hravá :-D To je prostě bomba :-D Doufam, že bude vše v pořádku a že o ně nepřídete, ale zase na druhou stranu je jim opravdu dost a nikdo tu nemůže bejt věčně. Je těžký si to připustit, já vim. Přišla jsem už o dva psy a do dneška jim vozim pravidelně kytičku na hrobeček. Na ně se prostě zapomenout nedá. Prožili s náma velkou část života a to dělá hodně. Pak jsem to prostě začala brát tak, že umřeli v klidu a v kruhu rodinným a že si prožili skvělej život. Jednoho hafíka sme ale museli nechat utratit, měl nádor na mozku a už se to nedalo odoperovat a měl velký bolesti, tak sme mu ulevili, tenkrát tam s nim byl táta, my s mámou by jsme to nedokázaly :-( Ale táta říkal, že tam s nim byl opravdu až do konce a že brečel jak želva, se mu ani nedivim, my sme s mamkou doma taky řvaly. Já sem tenkrát proklínala celej svět a pořád jsem to dávala někomu za vinu. A o dva roky na to jsem přišla o svojí první rotvajlerku. Nějakej s prominutím hajzl mi jí otrávil!!! Umřela na moje narozeniny a já už narozky ani nijak neslavim. Nebaví mi to, pokaždý myslim na ní, jak mi ležela v náručí a už věděla, že to neni dobrý. Koukala na mě těma krásnýma černýma kukadlama a najednou je zavřela. Tak a teď zase bulim :-( Ach jo :-( Je to děsný na to myslet, ale zase sem jí vděčná za všechno co sme spolu prožily :-) Radši budu končit, nebo z toho ani neusnu a prořvu noc..
Profilova fotka
Ahoj holčičky, to jsou teda slohy :-) . Simi, taky přeji ať všechno vyjde podle představ a budu se těšit na fotky. Já tu krom týdne po svatbě budu pořád, na chalupě internet nemáme. Já měla kus zimy a jara tohle plačtivé období. Teď už je toi naštěstí v poho. Ale všechno bude dobrý, uvidíte. My pejska nemáme, jen suchozemskou želvu. Ořvala jsem i andulky. Pokud bychom neměli domek, tak ani pejsek nebude. Jára by sice moc rád, ale on chce jen ty velké plemena a já řeknu narovinu, že prostě asi nemám vlohy k tomu se o to starat. fA kdyby se s tím něco stalo, to by byla hrůza. Už tu želvu máme asi 18 let, tak budu řvát až jednou umře. Tak mamka včera zadělala na vanilkové rohlíčky a o víkendu pečeme hnetinky a rumáčky. Ten příští týden, to bude schon. maicky, určo bude krásně, podle toho, co hlásí. Já jsem si říkala, že optimální teplota do 25 °C. Snad to vyjde, a hlavně sluníčko, ať jsou krásný fotky. Včera jsem absolvovala poslední solárko a holky jsem, na mě, černá jak bota :-D
ahoj holky, tak jsem ráno koukala na předpoveď a co????, tenhle týden vedra a příští týden mám být 18-25...což je optimální, ale hlavně ať nepršííííííííííííííí :-( Jinak my už dolaďujeme detaily - DJ, přesný harmonogram dne, co, jak , kam a už se strašně těšííííííííím :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my nakonec budeme mít na hostině o dva lidi míň. Kamarádka se nám včera večer omluvila s přítelem, říkali že nemůžou, protože ona má nemocnou babičku a musí s ní jezdit na chemoterapie, tak se hold nedá nic dělat, ale snad už to všechno zůstane tak, jak má!!! Doufam :-) teri: Já v to doufam, že nebude pršet. No uvidíme. Oni hlásí prej 24 stupňů na sobotu, tak snad jim to vyjde. Já už radši počasí nesleduju, mě to nahlašuje Davidovo mamina vždycky když se vidíme :-D
Ahoj Holky,to je hnusně vedro uf tady na slunku na teploměru je 28,9c a já pojídám čokoládu,protože sem ztoho všeho nějak unavená a prostě jak tady dřu na svém těle,né abych hubla,ale zpevnila ho,tak si hold dneska dám čokoládu no.Kašlu na nějakou dietu.je teda sladká jak něco echt maicky.. jé já u toho brečela,jak sem to četla,ještě te´d posmrkuju.Včera ,když sem to dopsala,musela sem to vypnout .Začala mě tak moc bolet hlava,ale šíleně a furt mě to šrotilo dokolečka. terjar..chtěla sem se optat.. nestane se nic z lineckýma srdíčkama,když je te´d upeču a strčím do mrazáku? a vytáhnu třeba ve čvrtek před svatbou a naplním krémem? nerozpadnou se,nebo tak něco? já totiž ze zamražováním nemám zkušenosti ,já vždycky cukroví rozdám a doma si nechám jen na talířku ,když dojde návštěva hi a tak sem si říkala,že bych udělala srdíčka si z lineckýho ,když nemám tak nějak co dělat ,-) teda mám,ale sekat trávu vážně nepůjdu, bych měla úpal ještě .
brnanda: taky tě chápu, pejsky miluju víc než lidi a taky mě pár lidí nechápe. Taky to je jak moje dítě. Mě umřela před dvěma lety dobrmanka. Byla to moje láska největší. Byla na mě fixovaná i když jsem byla furt pryč. Nejdřív na intru, pak na koleji. Hodně si to vyčítám, že jsem s ní tolik nebyla. Chudák umřela na cukrovku, asi měsíc a půl jsem jí píchala inzulín a pak umřela u mě v pokojíčku na koberci. 14 dní jsem z toho nejedla a chtěla jsem se prostě utrápit, život pro mě najednou ztratil smysl. Nejvíc lituju toho, že mě tak milovala a já jí ten inzulín musela píchat a dívat se jak u toho trpí. To mě strašně mrzí doteďka. A hodně kvůli tomu brečím. :-(
Článek se načítá
;-( ;-( myslím,že u toho inzulínu netrpěla,jen musí bejt brutální,když spíše ju chytil záchvat,neboli glik.stav nebo jak tomu říkají odborně ,-) žila sem chvíli s chlapem,co měl cukrovku,vím,že za to nemohl,oto nešlo,ale sral na všechno chlastal jak duha, kouřil a vše,co neměl a pak když se ožral,dělal ostudy a dokonce se i stalo,že sem mu po jeho alkoholovém opojení musela píchat inzulín,,když dělal ostudu venku a třísknul sebou na zemi ve městě.Za prvé to byla ostuda pro mě,že byl jak dělo a za druhé poprvé vživotě jsem do někoho bodla jehlu,ikdyž to bylo to pero takové ,-) Ty jo,já nevím,jak budu chodit jednou okolo pelíšku,jak ho dokážu vyhodit, já vím,že to není te´d,ale nedokážu si to představit. Jsem zase takový tip,že se trápím prací,že makám jak idiot dokud se nesložím.Nebudu moct bejvat doma, to vím moc dobře,a proto vím,že budu makat jak vzteklá a budu chodit pozdě domů jen se vysprchovat a spát. A toho se bojím,protože vím,že jsem taková. Nejhorší je,že betka mi neřekne,nedá najevo,že ju něco bolí. Ikdyž sem si už všimla,že když ju utírám ručníkem,že reaguje na zadní nožičky na klouby... ale jestli ju bolí třeba břicho,nebo záda-záda spoznám hnedka,podle chůze.Ježíš já už poznám aji ,jestli po vyčůrání venku bude ještě kakat nebo ne,to s evždycky přítel rozčiluje, protože se cpe už dom a já mu říkám vždycky,že mu nic neuteče,že bude ještě kakat a že jak si můžu bejt vždycky tak jistá- ona změní vždycky chůzu totiž a nebo začne okolo mě běhat dokolečka, jako by si chtěla pohnout s estřevama,aby s ejí líp to tentilo hi. Už sem přemejšlela,že zajdu k našemu veter. a řeknumu,aby jí vzal krev a udělal rozbor,jeslti nemá rakovinu a nebo pod. abych byla vklidu, že je "zdravá" a že to opravdu je stáří...¨ protože tu ikdyby něco bolelo,já se to nedozvím.. vzpomínám si,když sem ju v 8letech viděla poprvé..byla jak koště chichi dlouhý chlupy až na zem prostě koště a smrděla.Vtu chvíli by mě ani ve snu nenapadlo,že bude se mnou už napořád ,-) Naučila sem ju na "myšičku" to donesla vždycky všechno, co našla co měla po "tlapce" ,-) dokonce aji zpod vany donesla jakousi zaprášenou šílenou hadru tfuj :-D ale chtěla se přetahovat a to jí zůstalo skoro někd yi dodneška,když ju občas ještě chytne druhá,nebo snad už třetí míza ,-) Venku šišky, kklacky, všechno byla "myšička" dokonce tak lítávala venku pro tenisáky,že měla totálně sloupanou kůži do krva na tlapkách! museli sme jí to černé z tlapiček stříhat dolů,pak dávat framikoin v prášku s antibiotikama a zadělávat gázama a fáškem, že po venku chodila jako by v ponožkách :-D alidi se smáli že chodila jak trdlo hi ona prostě jí to bylo jedno,že jí teče krev,že to má od asfaltu rozdrásané,hlavě,že došla dom z celodeního výletu z lesa a první co bylo,lapla takovou tu gumovou činku do tlamy a donesla mi ju a já šla do kolen ,jak sem byla utahaná a ona začala poskakovat a já ju musela okřiknout,aby dala chvíli pokoj :-D Dneska po dlouhé době chtěla jít za mnou na postel odpoledne-četla sem si nový katalog moda plus hi ona si lehla ke mě s e přitiskla -ležela sem na příč postele jen v kalhotkách,protože bylo a je teplo, strčila čumák pod pažu -ležela sem na břiše ruce pod bradou - a tím fifákem mě studěla zboku na prsu :-D hihi a usla,ona chrápala jak dělo a já za chvíli usla spokojeně vedle ní,protože mě tak hřála,ale já ji neuhla.Držela sem jak blb,a byla sem spokojená,že je spokojená a že je po dlouhé době u mě takto přitisknutá.
Holky, jsem na tom stejně. Máme dvě fenky, mámu a dceru, starší je 17 a má šedý zákal, nevidí a neslyší, leká se každého přechodu světla a stínu, má rakovinu, ale naštěstí ne v plicích a v srdci a ještě je v pohodě. Má nádor na cecíku a po břiše bouličky. Ale drží se. Když je na zahradě, tak běhá jako za mlada a nedej bože když je tam kamarádův bígl,ten je teda úplně blbej a tak si spolu hrají. Tak nechme toho o smrti našich pejsánků, protože mne to čeká taky a rzohodně si to nechci připomínat, že je smrt stále přítomná a tak. tu starší jsme si pořídili když byl bráchovi rok a je to jako moje sestra, je hrozně chytrá a vnímav, prostě lepší než většina lidí, které znám. Já taky miluju zvířata více než lidi. Když ve filmu chcípne půlovina planety, tak je mi to jedno, ale když se má stát třeba to, že auto srazí psa, tak je mi do breku. Nikdy nechodím do útulků, protože by mi to urvalo srdce. Stačí, když nám umřel činčilák, měli jsme ho asi 3-4 roky a buleli jsme všichni, včetně táty. Takže si nedokážu představit.... Ta mladší je její bláznivá dcera :-D Je děsně střeštěná, úplný opak rozumné mamky. I ona teď slepne a bojí se toho, protože je to pro ni něco nového. A tak několikrát za den kvikne, z ničeho nic. Prostě se bojí. A s tím spaním to znám, raději budu celou noc v jedné poloze bolavá, ale hlavně když se holky vyspí v klidu se mnou. Jenže my už spíme na patře a tak mají holky vlastní pelíšek. Ale tak jednou za týden / 14 dní si je vezmeme na hodinku nahoru a jsme všichni spokojení. Ale milujeme je nade všechno. Tak holky, nechme toho psaní o stáří a miláčcích a pišme jen z vesela, jo? Michalovi má přijít oblek zítra, tak jsem si musela přehodit kosmetiku na 3 dny před svatbou a teprve teď se bojím, zda se mi pleť po 2 dnech srovná, vždy ji mám trochu zarudlou a sem tam nějaký béďa vyleze.
charmed.. hlavně,že nemá bolesti.Bu´d ráda,že o tom víš, že to vše má,protože nevědět a jen si to říkat, že si to myslíš,je hrozný.Jenže s ebojím jít na tu vet. co mi řekne a co se dozvím... Jo taky mi plnolidí říká,že máme krásný štěňátko , protože ju stříhám doma, dva dny vypadá jako by prolítla kombajnerem,ale pak se to srovná chichi a když jim řeknu,že je to skoro sedmnáctiletá baba, jen zíraj a nevěřej mi ;-) a jen mi každej říká,že tady bude dlouho.. kéž by měli pravdu.. Dneska mi volala mamka.že se Šerda postavila a rozešla aji po venku bez kňučení ..dostala aulin, to berou aji lidi na klouby apod. Tak budu čekat do zítřka,co a jak jim řekne doktor. Hele na kosmetiku já radši ani nejdu :-D měla bych obličej plný jebáčků ,100% to znám,nemůžu používat takovou tu vodu na čištění obličeje,ať je to od kohokoliv,sem do druhého dne popupínkovaná. A teď mám vyrážku z mejkapu, normálně popínky okolo čela a brady -sem zkoušela mejkap i dávat že ;-) Ale jen se chci objednat na zhuštění řas -prostě si dát umělé ty štětinky ,-)
holky, mě vyskočí jeden beďar,když to mám dostat. Ale stojí za to. Pěknej bolák. ]-(
hele ,mamce řekla na gyndě doktorka,že jednou krvácí jako slabě,protže je to z jednoho vaječníku a druhý měs. vždycky silněji ,tak že to je druhý vaj. no a ono na tom něco je,protože já zase mám to,že jeden měsíc ani skoro nevím,že to mám a další mám zase bolesti jak něco!já sem jak před porodem v devátým metru votklá ,nic mě neba a mám be´dary na obličeji a nebo v obočí :-D což mám na bradě te´d a dneska jsem to dostala.. já to bu´d akorát dostanu na tu svatbu a nebo budu mít to tak dva -tři dny akorát ,mě hrábne !
tak já tedy trpím pokaždé, nevím, proč, ale je to síla. Jednou jsem skoro i zvracela a měla jsem střevní problémy |-|
Profilova fotka
ahoj holky, tak včera jsme dostali první přání a dva svatební dary. Od tety a ségry. Ségra nám udělala krásný obrázek z ubrouskovky, je to ten panáček a panenka, jako máme svatební motiv. Je to nádherný, já vám to nafotím. Od obou jsme dostaly peníze. Doufám, že to takto udělá co nejvíc lidí, protože představa, že pak budu mít v té restauraci třeba 100 tis. (i s penězma na restauraci, kapelu, fotografa samozřejmě, nečekám tak štědré dary :-D ) já mám kosmetiku v sobotu. Ale na skciht používám jen krém a umývám se Dovem - tuhým mýdlem. A to mi vyhovuje 100 %. Já jsme při minulé antikoncepci to neměla skoro 3 roky a te´d, jak mám tu novou, tak úplně malinko tak 2 dny. A trošku mě břicho pobolívá, ale nic hrozného, vezmu si jeden prášek a je klid. Já měla minulý týden na bradě beďara. On to asi ani nebyl, já nevím. Ale měla jsem tam bouli a bolelo to, jak kráva. Ale nic se z toho neudělalo, samo zmizel. Občas se mi to stane, ale to mám pak ten ksicht napjatej, že čekám, kdy praskne :-D brnanda, já myslím, že to jde. My teď to cukroví ládujeme do lednice. Včera jsme pekly vanilkové rohlíčky.
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) jak jste se vyspaly? já jsem se právě vyhrabala z pelechu. Včera jsem do jedný do rána slepovala cukroví a dneska ho ještě musim nazdobit. Ještě dneska jedu pro cukroví do vejšlužek a pro koláče, pak musíme ubalit vejslužky a zejtra je rozvezem, ale jen lidem, který jsou z Klatov a nebo byldí v jejich blízkém okolí, ostatním to necháme v lednici. Pátek budu ráno uklízet a uklízet a uklízet a odpoledne jdu na nehty a jdu si vyzvednout šatičky. No a sobota je jasná :-D Zejtra ještě využijeme toho, že bude David doma a ráno vyrazíme na brusle :-) Se těšim :-) Už dlouho doma nebyl, tak si ho pořádně užijeme :-) Jinak s těma beďarama. Mě se udělá taky jen když to mam dostat, ale jen někdy, neni to pravidlem :-) Ale když jsem byla těhotná, tak jsem asi první tři měsíce měla kolem čela a na bradě samej beďar, ale pak to naštěstí zmizelo :-) Já doufam, že se mi teď žádnej nevyklube, ať nejsem jak tele :-D
Profilova fotka
Maicky, v to doufám taky. :-D No jo, já budu svážet výslužky příští týden ve středu. Teda jen k tchyni, ony je tam budou košíčkovat a rozdávat je budeme v tu sobotu. každý dostane při odchodu. Možná, že některým je dám dřív, abychom se tam s tím nemuseli vláčet. No uvidíme. Teď jsem ještě psala do restaurace. Měla jsem ještě hodně dotazů, tak doufám, že mi paní odpoví. Dneska se mi zase zdálo o svatbě. že jsem měla hroznou kytku, takovou tu suchou, co prodávají třeba v Ikee. Já nevím, co to je, ale mamka to používá k dekoraci. No hrůza. A pak, že se nám zase nepovedl nástup k oltáři. :-D
Profilova fotka
Tak to já musim zaklepat, ale naštěstí se mi tyhle sny teď už nezdají :-) Asi už jsem se všim smířená :-D
Holky už se nám to všem krátí co? maicky: jedete někam na svatební cestu?
Profilova fotka
evi: Ne ne ne :-) David de hned od pondělka zase do práce a já zase do tradičního kolotoče :-) Svatební cesta, ale nikdy nebyla v plánu. Možná vyrazíme k moři příští rok, to si to užije i Dáda :-)
no tak jás e teda pustím asi o víkendu do těch srdíček pečení a pod. a budu to házet do mražáku,ještě,že ho mám prázdnej skoro chichichi Jinak jojo se to krátí, aji se začnu bát za chvíli hihi každej už nakupuje oblečení a já si vlidu dělám svatební noviny,no dělám,hledám na to fotky :-D na svatebku nepojedeme,vážně nekrademe ,-) a musíme rozvést ty výslužky dříve,asi už ve středu, aby byl klid a já si mohla udělat nehty a pod. a taky i proto,že sme na ty košíčky nalepili takové to říkání,že když nevědí co nám dát jako svatební dar atd..no vždy´t to znáte ,-) a dávat jim to při odchodu asi ne mělo by to smysl že ,-)
Profilova fotka
brnanda: to by vážně nemělo smysl :-D My ho taky rozvezem.
my taky letos nepojedeme. Jestli jo, tak někam tady po Čechách na prodloužený víkend. K moři se chystáme taky příští rok. Máme toho teď docela dost, čeká nás taky úprava domečku. ;-)
Profilova fotka
Já jsem na košíčky nalepila, že děkujeme, že byli s námi... Ty kartičky na peníze jsme dávali k oznámení těm, koho jsme zvali na raut. my jedeme jen do těch lázní a na chalupu. ale taky dobrý.
ty lázně budou určitě bezva. Hned bych jela taky.
jenže mi ani netušili,že s enějaké kartičky v dnešní době dělají :-D taky to dáme jen těm,co dojdou na svatbu,máme 40lidí bez nás, i na oběd i na potom ,-) takže je to jednoduché ,-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?