Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz jsem zpatky-gastro jsem prezila (neni to tak hrozne) :-) a vsechno je v poradku (dostala jsem nejake leky, ktere by mi mely pomoct, tak uvidime) potom jsme jeli pro prstynky-konecne uz je mame taky domaaaaa. A jsou kraaasne (samozrejme jak jinak-kazda z nas ma krasne prstynky!) takze pridavam fotky ;-) at se muzete taky pokochat. Budu se na ne chodit divat stejne casto jako na saty (tak aspon saty necham chvili na pokoji) :-D no a moje ridicske umeni je opravdu neuveritelne. Celou cestu jedu uplne paradne, pak ale dojde na mesto a je to v p.... Proste mi to ruzne zdecha na krizovatkach, parkovani taky na dlouho...a Pavel chudak ze me sili. :-N Ale porad to narozdil ode mne nevzdava-pry musim a budu ridit dokud se to proste nenaucim. :-p mejte fajny vikend-snad se tu nekdo ukaze....kdo nebude na lepsim ;-)
raduz: pstýnky jsou vážně nádherné, moc dobře jste vybrali. ;-)
Profilova fotka
evi-dekuji :-)
radu supr prsynky ;-) My dnes bukli spanelsko na zari,tak letime na tyden,je to hotel hned na plazi,s bazenem venku,ve vnitr a i z vyrivkokuo.Asi dobre pro rodiny,pro deti disko kazdy vecer a jiank pro dospele zadna zabava,takze pro nas supr,odpadaji ozralci a nam staci balon a discoska pro malou.TAk se tesim,pojedem poprve k mori oba dva x-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) raduz: Prstýnky jsou opravdu náááádhherný!! :-) Já už se na ně koukat nechodim. Nějak jsem se nabažila a uvidim je až v sobotu :-) A co jinak? Povídejte, přehánějte?
maicky ty prehanej,za tyden vdana pani ;-)
Profilova fotka
simi: Já??? No dneska jsem byla na zkoušce účesu, už mam konečně po ROCE obarvený vlasy. HURÁÁÁÁ :-D V pondělí jdu na poslední zkoušku šatů. Jsou moc pěkný :-) A jinak je vše zařízeno. Ty šaty dam do alba, ale ještě na těch fotkách nejsou kompletní, to budou až tak dva dny před svatbou :-)
Profilova fotka
Tak šatky jsou v albu, ale ještě nedodělaný, ale už se rýsujou do finálního výsledku :-)
jsou moc krasneeee x-)A mala uz ma hotove taky nebo se jeste dodelavaji? My uz mame svatebni album,rikala jsem?Dostali jsme ho od kamosky jako svatebni dar a je prekrasne,stare vazani,klasika a uz mame i prvni blahoprani a ja ndes si udelala novy mail,teda uz jsem si udelala asi predd mesicem,ale zapomnela jsem ho,tak mam zas novy :-p Jo a taky jsem se rozhodla,ze jdu od rijna do skoly,delat open univerzity,at pak nesmazim cely zivot hamburgy.Takze budu studovat od zacatku,abych mohla delat zase ve skolce s detmi,tak rok nejaky certifikat.Studovat budu z domu,takze pohoda no ak tomu i se ucit od zakladu anglinu,neumim psat ani mluvit,tak to bude prdel asi.Ale uz mam aspon plan co po svatbe ;-) A taky nejakokupraci na pul uvazkua,treba jako dobrovolnik at mam tady i praxi ze skolky. maicky a nervy uz pracuji?A jaky budes mit uces a co mas za vlasy?tEn melir z alba?
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) simi: Malá měla šatičky hotový jako první. U ní to moc práce nebylo :-) A ten účes? No mam ho pohodbnej jako v albu. Vlasy mam tmavý a v nich bordový proužky. Zatim nemam úplně ty červený, jak jsem je chtěla původně, protože jak jsem rok nestříhala vlasy, tak ty byly takový... No prostě vyschlý atd. Tak jsem nakonec dostala strach a nechtěla jsem tu původní barvu odbarvovat, tak mi tam dala jen ten bordovej. To se odbarvovat nemuselo a až se ty vlasy zpamatujou, tak du do toho rudýho melíru :-) Ještě mi stříhla ofinu šikmo, protože jsem si vymyslela, že chci, aby mi kolem obličeje vysela ofina s pramenem aspoň k bradě a zbytek vlasů bude vyčesanej jako na tom obrázku v albu :-) Vypadalo to hezky, když sme to tak udělaly, tak snad to tak hezky bude vypadat i v sobotu. Nervy zatim nepracujou. Zatim v poho, ale ono to jistě příde pár dní před tim :-) Ale třeba ne :-)
Profilova fotka
Cusik! Tak uz mam prazdniny, nakonec jsem si stejne tu posledni zk nechala na zari, pac uz jsem vubec nemohla.. bylo mi furt na zvraceni, spat jsem nemohla, tak jsem si rekla ze za to mi to nestoji a posunula si to... Holky to je strasne jak se to blizi, my tady rok kecame a najednou je to tady!! Vzdycky si clovek rekl, jo to se zaridi az potom ... a ted uz zadne potom neni :-D Ale jak tak koukam do alb, tak vsecky budeme tak kraaaasneee... fakt, super saty, prstynky, ucesy... To pak zas budeme pul roku probirat, jake to bylo;-). Jinak ja jdu este v utery presne domluvit kytky a potom uz fakt neni nic, pak az zase den predtim, az se pojede pro cukrovi a zacne se chystat vyzdoba a tak.. Maicky mas super vlasky
kajsa,tak to je s upr,ze uz prazdninujes ;-) No me toho teda ceka jeste hoooooooooodne na zarizeni,nemam jmenovky,matriku vyrizenou,prstynky,kytky.... ALe vcera jsme vybrali pisnicku na prvni tanec,tak apson to. Maicky,tak to jsem zvedava na ten uces.Ja jeste porad nevim,co budu mit na hlave,takze premyslim a premyslim.Ale asi neco takoveho jak ma u me ta blondyna v albicku,akorat ze mam ofinu na sikmo strizehou,teda do strany. Barvu taky netusim,mozna to ani barvit nebudu,ale mozna jo,protoze ta moje uz je vymyta,tak to ted mam do zrzava,tak uvidim.Liceni taky netusim,ale licim se sama,uz jsem neco zkousela,tak uvidime..Ja nemam ani jeste pradlo pod saty,mam podprdu,ale nevim,jestli mi tam sedne a kalhotky a tak jeste nemam,kdyz tak pujdu na ostro :-D Za to ale jsem uplne klidna,dokonce i pred letem.Vzdyky stresuji ze spadnu a ted jsem nejaka smirena,ze stejne poletim a v zari zase.JO a kufr taky nemame sbaleny,dnes jsme pzovani na veceri ke kamsoce na cely den,tak budu balit asi v pondeli,ale jeste nemam ani veci vyprane,ale to uz asi prat nebudu bo to stejne neuschne
Článek se načítá
holky jake se kupuji stuhy na auta?Sire 1cm?A 5m na jedno auto??KOlik jste za to davali??
Profilova fotka
Já jsem si kupovala klasický bílý, šíře asi 7cm a dýlka 10m a radši jsem brala dvě a dávala jsem za to i s poštovným 210Kč
Profilova fotka
ahoj holky, tak já všera měla zkoušku líčení a nehtů. Obojí úžasné. To líčení je jen takové decentní, nechtěla jsem nic výrazného. Ale moc se mi líbí. Na nehtách mám nakonec francouzskou. Mám vše nafocené, tak hned vložím. simi, my budeme mít šíři 5 cm. Svědkyně vše bere z práce, takže jsem jen udala počet aut. Ve čtvrtek jsme byly rozplánovat celý ten den, bude to makačka. Ale těším se
Profilova fotka
ahoj holky, Kajsa, jak rikas, je to uplne neuveritelne, jak to uteklo-mne prijde, ze jsem se tu teprve pred chvili zaregistrovala a napsala prvni prispevek...a ono uz je to 9mesicu... =-) Maicky-krasne saty! Nedovedu si vubec predstavit, ze uz bych se pristi tyden mela vdavat (pro me je to jeste dost daleko...) My jsme zase zmenili misto pro grilovacku-bude to tam jak jsme chteli puvodne -hlavne z praktickeho hlediska. Bude to fotbalove hriste u nas na dedine- jsou tam udelane nove zachody, je tam strecha, gril je taky zastreseny a hlavne pevna podlaha. Takze kdyby prselo, nebudeme se brodit bahnem. Coz by tak asi dopadlo, kdyby jsme to delali u Pavla doma na zahrade. Tam je jen trava, chteli jsme tam dat takovy velky stan (ale zem by stejne byla vlhka a klouzala i kdyby neprselo) a hlavne zachod je celkem daleko do kopce u Pavla doma, coz by bylo hooodne neprakticke pro vsechny (a po pivu-znate to, to clovek lita porad) :-D no a jeste jsme byli na tom Helfstyne, kde jsme meli sraz s agenturou a kvetinarkou-vybrali jsme misto obradu (takova mala mistnustka, kde budeme mit soukromi- komnata palace-dam fotku, ale mejte na pameti, ze je to spise zricenina, nez hrad, takze pouzijte predstavivost, budou tam svicky, nejake kvitka, nejaka ta latka....a bude to krasne). Domluvili jsme tedy vyzdobu (ale zalezi na cene, protoze cim vice toho clovek chce, tim je to bohuzel drazsi-nic neni zadarmo. Zadarmo je jenom zakladni vyzdoba=a to je stul s ubrusem, svicen a zidle -bez ozdoby). A taky jsme mluvili o kytkach-v podstate jsem ji dala jen takovou predstavu a sama nevim, jak to dopadne...doufam,ze se mi bude libit. :-N Asi ji radsi jeste poslu nejake konkretni obrazky, nebo budu zbytecne moc nervozni, co mi udela.) A to je asi tak vsechno-nejvic me stve, kolik to vse stoji...(kdyz si to clovek plati sam, tak porad bojuje s myslenkou-neni to zbytecne???(teda aspon ja to tak mam) stoji to tolik penez, nemeli jsme se radsi vzit nekde na zahrade...a neplatit za hrad,agenturu...atd...????)
raduz: to mi povídej, peníze lítají jako blázen. Taky si říkám, jestli tohle nebo tamto není zbytečné, ale zase je to jednou za život a peníze budou a my nebudem, tak asi tak. maicky: šaty super, moc ti to sluší.
RAdu,taky cim vic se to blizi,tim vic pocitam a rikam si,ze jsme se za ty prachy mohli vzit na krasne plazi a byt i na dovcu dva tydny ;-)
Profilova fotka
evi: Děkuju za pochvalu :-) raduz: Nejsi v tom tak jediná. To si asi říká každej, kdo má o těch cenách pojem a neplatí jim to rodiče. My si to taky hradíme sami a je toho až až. A to nejhorší se dá říct, že nás čeká v neděli, až pojedeme zaplatit hostinu.. To bude ranec.. Počítáme, že tak kolem těch dvaceti za to dáme.. No, tak uvidíme.
Profilova fotka
teri: Nehtíky jsou krásný!!! Já na ně jdu v pátek, tak jsem zvědavá.. Snad to dopadne podle mých představ.
maicke,my pocitame okolo 35 000 ;-( za restauraci
Profilova fotka
simi: Taky pěknej ranec. Tak my si i něco berem svýho, tak snad to nebude tolika. My ještě nevíme přesně kolik to bude stát, ale zatim těch dvacet tak počítáme, ale třeba to bude víc, třeba míň, kdo ví. Stejně se to musí zaplatit.
Nám přišel předběžný rozpočet. Máme v tom rezervaci salónku veškeré jídlo a vyjde nás to na 4500. Krásná cena co? Sice v tom není pití, ale ta cena se nám hodně líbí. ;-)
Profilova fotka
evi: :-o Ty jo, tak to jen zíram :-o
maicky: taky jsme z toho byli vyjukaní, ale je to tak. :-)
Profilova fotka
evi: tak to je jedině paráda :-)
maicky: no jsme rádi, co ti mám povídat. Asi je to tím, že budeme mít málo lidí.
maicky my mame tvrdy alkohol svuj a vina taky,uz to tam mam v cene zapocitane.Mame ale obed a veceri pro 40lidi,vas je min. Obed je 13 000kc i s nealkem na cely den na osobu,vecere 10 000kc,pronajem restaurace 3 000kc a svuj alkohol asi 3 000kc,pivo od nich.Mozna se vlezem do 31 000kc,ja to mam nadhozene evi a pro kolik mate obed?
holky vam neudelali prestnou kalkulaci kolik za obed,kolik budete mit za raut a nealko na den??Me to udelali,takze jen nevim,kolik se vypije v pivo a kavach
simi: oběd máme pro 13 lidí. Přesnou částku nám poslali, akorát do toho nemáme započteno kafe a pití co se vypije ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?