Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
maicky: a kolik jste chtěli původně, jako my? Ale zase nemáte o tolik víc.Ještě to pořád jde. :-D
Profilova fotka
evi: Původně to mělo bejt tak, že na obřad se příde podívat lidí kolik chce, ale na oběd by sme šli jen s rodinou a se svědky, takže by nás bylo tak deset a pak by sme večer měli grilovačku s pár přáteli.
A večer vám přijde kolik lidí?
Děkuji za pochvali prstýnků :-) Ani nevíte co nás stálo úsilí projít všechny zlatnictví. A dokonce v některých nám řekli, že snubáky vůbec nevedou! No to je vrchol! :-D Tak to já mám raut naštěstí vyřešený, kdo se dosud neohlásil, tak se s ním nepočítá. Nic jiného dělat nejde, ještě jsem všechny obvolala, ale kdo řekl že neví, tak tomu jsem řekla, že buď dá vědět do konce min. týdne, nebo má utrum. Jinak nás bude v sobotu na rautu asi 65. no, z toho mám větší hrůzu než ze svatebního dne. Už se nám to blíží. Ach jo, já si chci ještě užívat přípravy :-D :-D :-D Holky, co rozlučky se svobodou? Máte nakonec nějakou? Já se do ničeho nehrnu, ale na víkend jedeme na sraz pod stan, s grilováním kuřat a ryb a spoustou piva a jedna kámoška mi nabídla, že se kdyžtak domluvíme tam že by něco uspořádala. Tak nevím, zda jí to svěřit. je dobrá a myslím, že nějakou kravinu nevymyslí, ale jen nevím, zda se mi do toho oslavování vůbec chce. Vždyť já nic neztrácím, naopak získávám. Získávám člověka, kterého miluju, s kterým bych chtěla zestárnout a umří po jeho boku a který bude skvělým tátou pro děti. Který mi dá prosto se vyřvat, když budu naštvaná, který mně rozesměje blbýmy fórky, když budu smutná a který by mne nosil na rukou doslova, kdyby mne unesl :-D Tak proč zapíjet svobodu, když si ji s sebou nesu do manželství, byť ne dle právních zákonů.
Profilova fotka
evi: Budeme mít prostě 20 dospělejch a 5 dětí celou dobu. Večer možná přijedou tak 3 kamarádi, ale nikdo víc. Chceme tam mít jen ty nejbližší na kterých nám záleží a víme, že jim záleží na nás :-)
Profilova fotka
charmed: Já žádnou rozlučku nepořádam :-) My to všechno oslavíme na svatbě a tim to pro nás hasne :-)
Profilova fotka
ahoj holky, já taky žádnou rozlučku nemám. Od soboty to máme za 14 dní, tak se to ani nestihne. Teď máme víkend opět slavící a příští víkend to bude poslední, takže se bude péct ostošet a mám na sobotu pozvanou kosmetičku a je nás na ní trochu víc, tak dostane holka zabrat. my máme na oběd 25 lidí, z toho 4 děti. Zatím, 2 děti jsou ještě malý, tak se teď domluvím s tetkou, zda dorazí stopro, abych to mohla v pondělí potvrdit do restaurace. Na večer počítám 40 - 50 lidí. Ještě musíme nějaké obvolat. je to hrůza, všichni si s tím dávají načas. Nechápu to, buď chci přijít nebo ne a říkat, že neví, jak to bude. Navíc je to sobota, takže si ani většina lidí brát dovolenou nemusí a ti, co opravdu chtějí přijít, si jí hlásili už někdy v březnu. Zítra jdu se svědkyní pořádně naplánovat ten den. Musí se nazdobit auta, udělat výzdoba v restauraci, dovést dívčí příbuzenstvo k nám na učesání a namalování. Nejvíc se bojím té výzdoby, protože v restauraci jsou až od 11, tak doufám, že to holky stihnou za hoďku. Restaurace nám tedy dost věcí udělá, že se jen musí udělat ten vlizelín, břečťan, jmenovky, vínečka, čokoládky. Mám největší strach, že se něco nestihne. Hlavně všichni musí poslouchat :-D
Tak ja jeste nad rozluckou premyslim a chtela bych.Jak jsem psala,asi zajdu se segrama zaparit,ale jakpise tery,obavam se,ze uz mi na to nezbyde cas. Maicky,uz pristi tyden,to je maso jak to rychle ubehlo a terka za dva tydny,to je silene,a to se mi to zdalo jeste nedavano,ze se toho nedospim :-D No a my uz v utery letime zas domu.Priletime vecer a ve stredu rano uz zacina honicka po uradech,tri matriky a zlatnik,doufam,ze vse vyridim,jinak je po svatbe a ze nic doma nezapomenu za papiry bo budem v prd... :-N Dnes jdem jeste shanet boty pro zenicha. Jinak my na obed 36lidi plus dve male deti a to uz je vse,nikdo uz na vecer neprijde,na obede mame i asi15 kamaradu. No a radek ma za ukol jak budem pryc vybrat dovolenou,hledame Mallorku,je odtud nejlevnejsi a leti se jen dve hodky,pro vsechny tir by nas to melo vyjit na 18000kc asi,tak uvidime a snad to vyjde,chceme v zari letet
Profilova fotka
No jo, uteklo to neskutečně rychle. Si pamatuju, jak jsem říkala, že je to ještě taková doba a on ten rok utekl. My jedeme hned po svatbě týden na chaloupku a poslední týden v srpnu do toho Maďarska. Tak se taky strašně těším. Budu mít dovču už za 2 týdny. Konečně po roce zase odpočinek. I když to určitě uteče, kdyby aspoň 2 týdny, ale bohužel. Jen si možná ještě uděláme prodloužený víkend a pojedeme zase na chaloupku. Jára už si naplánoval, co všechno chce teď na chalupě stihnout. No super svatební cesta :-D . Chce udělat nějaké věci na utě, pak opravit kola, navštívit svědka na Orlíku, já chci jít do Blatné na zámek, pak chce jet do Písku pro škodovky :-D . Simi, a vy prstýnky ještě nemáte?
tery mame je vybrane a udelane,ale jeste jsme je ne videli a nezkusili.Az jak prijedu do cr,tak pro ne pujdu,my byli u zlatnika az jak priletel radek v utery a ve stredu rano jsme leteli zpatky,takze jsem jen rekli co chcem,zmeril nam prsty...........no snad nam padnou
Profilova fotka
Tak to jo, určitě budou krásný a padnou. Já už se nemůžu dočkat, až si ho za 14 dní navlíknu. Už jsem ho 2 měsíce neměla na prstě, z pověrčivosti. Teta nám je pokřižovala, tak už nemůžeme. Pak vlož fotku, jsem na ně zvědavá.
Profilova fotka
Simi, to jsme asi jedine, kdo jeste nema prstynky-ja taky jeste cekam na sms ze zlatnictvi, ze uz jsou hotove. A nemuzu se dockat. Dneska jsme byli zase na pracaku (odevzdat papiry co uz prisly z UK),zitra nas ceka ten zubar a na patek jsem se objednala na gastroskopii (porad mam problemy s tim zaludkem a chtela bych to do svatby nejak vyresit, at muzu spokojene jist a pit a nestresovat z toho, ze me boli zaludek nebo bude bolet na druhy den). Vylozene same radosti tento tyden :-p ale dneska bych mela jit na manikuru a pedikuru (teda mam to domluvene se znamou, tak snad ji do toho nic nevleze) -necham si udelat nehty stejne jako na svatbu....pak dam fotky
Článek se načítá
jo a taky jsme se domluvili,ze ted tento tyden spolu budem spat naposled a pak az o svatebn noci jako manezele,takze nas posledni sex bude v sobotu a pak az v nedeli v krumlove na libankkacha,takze 27 a prisel s tim zenich :-D Ja nemam zadny problem,ja to vydrzim,ale on stejne prijdete az tri dny pred svatbou,tak to bude v pohode Tery mi mame klasicke krousky z bileho zlata a ve vnitr jen ryti jmena a datum a ja zasnubni k tomu delany s jednim kaminkem,taky klasicky-proste jednoduchost a krasa x-)
Profilova fotka
Já taky v sobotu vložím fotky ze zkoušky. Strašně se na to těším. Nikdy mě nikdo nelíčil, tak jsem na to zvědavá, co ze mě udělá :-D . Gastroskopie to je ta sonda pusou do žaludku? Na tom byla ségra. to je hrůza ty úřady. Já už se taky "těším" na to vyřizování po svatbě. Snad to sfouknu rychle a bez potíží. Hlavně, aby byla rychle občanka. Nevíte, jak je to s tím. Prý dávají na svatbě nějaký zelený papírek k té ustřižené občance. Četla jsem to tady někde. Ale stejně si asi počkám až na OP.
Ahoj holky, rozlučku mít taky nebudu,sfoukneme to taky na svatbě. Já na ty oslavy moc nejsem.
Profilova fotka
Ahojky! No na to běhání po úředech se taky vůbec netěším,jen když jsem to spočítala co vše pak musím objehat no fůůůůj :-| nejhorší je řidičáktechničák a ještě leasing ]-( a k tomu ještě budu měnit trvalý bydliště,no prostě paráda :-p Jinak rozlučku mít taky nebudem,takže jak říká evu sfoknem to vše rovnou na svatbě :-)
rumenka: taky budu řešit změnu trvalého bydliště. Nesnáším úřady. Fuftajbl
ahojte nevěstinky ;-) tak rozlučku budu mít ,-) a už se na ní těším ,jen doufám,že bude dobrá nálada ,-) bude nás asi 10holek a už jsem rozdala aji kartičky-pozvánky,udělali sme si je s přítelem a rozdali viz. album . Poprvé mi rozlučku nikdo neudělal, nebo spíše nebylo ským- všici byli kamarádi bývalýho a i holky šly sním ,neměl žádnou pánskou jízdu nic,a na mě se všichni vysral* ;-) te´d nééé těším se jak se pobavíme,ale žádnej strip nebude! to sem zakázala,já bych utekla ,-)
Profilova fotka
Tery-jj, to je presne ono-ja uz jsem na tom byla nekdy v 18letech-takze bohuzel vim, co me ceka :-p ten zeleny papirek znam-Pavel mel totiz tu ruzovou obcanku kdyz jsme se vratili (ktera mu sice platila az do pristiho roku, jenze jsme zjistili, ze uz tady vlastne neplati) .takze jak na blazny si musel nechat vyridit novou, kterou bude delat znovu za mesic...no neni to zbytecne??? tak nehtiky mam hotove - jenom francouzskou manikuru (na svatbu si jeste rozmyslim, jestli si tam nedam nejakou ozdubku-ale asi ne, libi se mi to jednoduche, jak to je- juknete do alba) jo, a jsou to moje nehty-a bylo mi receno, ze mam moc pekne nehty (coz jsem se divila, bo jsem si myslela ze me nehty jsou o nicem-Nikdy jsem je nemela tak dlouhe jak ted- a nevypada to spatne) :-) ja se doma porad maluju-zkousim ruzne varianty a vubec nevim co vybrat-jeste pouvazuju a mozna to necham na odbornici....
raduz já jdu te´d v sobotu ještě na zkoušku od jiné paní ,-) ,ale včera sem si našla v obchodě auž je mám doma tak krásný stíny jsou jako by vínovonevím co jako víno prostě (nejsou rudé jo) ale nevím,co ktomu dát dohromady :-D :-D
raduz: máš opravdu moc hezké nehty a moc hezký tvar ;-)
Tak dovolenou ještě neřešíme tak dopodrobna, protože ji máme až v druhé půlce září, tak je čas. Dneska jsme s mámou vybrali květiny pro mě, svědkyni, maminky a babičky a na auto. Budou se všechny skládat z kytek v mé kytici a já mám bílé lilie, tmavě červené až nafialovělé gerbinky (něco jako gerbery, ale menší) a ještě jeden druh, ale teď si nevzpomenu. Bude bílo, krémovo tmavě červená. Tmavě červené budu mít i ty gerbínky ve vlasech. A samozřřejmně spousta zelenýho kolem, břečťan (na tom jsme trvali). Tak jsem zvědavá, v tom květinářství je vážou pěkné, ty kytky, tak jim věřím. K tomu kolečka myrty do oken aut a vývazky s myrtou do klop. Rozhodla jsem se nakonec pro červenou kombinaci, protože v létě modré kytky moc nerostou a byla by z toho hrozně mrňavá kytička. Spíš rostou na jaře, což je teď pozdě. Takže bude červená. Prstýnky už jsme taky finálně dohodli, včera. Tak se jen těším až dorazí. Ještě jsme dneska stihli koupit šperky. Perličky (ne pravé) na vlasci a jsou to takové ty co pokryjí celý krk po obvodu (teda krk jen vpředu) a k tomu naušnice podlouhlé. Takže se dá říct, že ze svatebního dne máme vše, kromě hudby, kterou musíme ještě vybrat. Ale tři písničky, tsss, to bude za chvilku. Haha :-D Ty jo, já na výměnu řidičáku úplně zapomněla. No, tak si ho hned připisuji k tomu, co musím po svatbě vyměnit. Ach jo, toho ale je. A ještě nahlásit všem doktorům změnu příjmení. Ach jo. No, to bude hezký čas po svatbě strávený na úřadech a papírováním. A bacha na poště vám s OP bez růžku ani na ten zelený papírek nic nevydají, tak choďte s pasem!!! Já na tohle zapomněla, když mi ukradli penženku a šla jsem na poštu, čekala jako vůl asi 30 minut než na mně přijde řada a pak mně div ženská neseřvala. No tak jsem jim to tam nechala asi ještě týden. Raduz, nádherné nehtíky. Tak přesně takhle to chci já, ale sama si to neumím udělat, tak se zítra objednám k manikérce. Zvládne přece nalakovat i nohy, ne? A mám stejný tvar nehtů jako ty, taky si je stříhám do kulata, protože se mi ty hranaté moc nelíbí. Kulaté mi přijdou přirozenější.
Profilova fotka
cože, já myslela, že mi to na tu občanku vydají. Ještě, že mám platný pas. To je ale hrůza, to jaksi trošku nedomýšlejí. nebo by jim stačil i řidičák? Ale ještě, že jsi to teda napsala, já už si plánovala, jak tam nastoupím... Já jsem přemýšlela, že i kdybychom se brzy stěhovali, tak si necháme zatím trvalé bydliště u rodičů. Aspoň já, já si to teď všechno užiju, tak pak si to může užít Jára, když ho teď čeká jen OP. Ale to bude snad snazší, jen novou OP a všude jinde to jen nahlásím. Na řidičáku a průkazce na tram ani adresa není, v bance si to vyplním přes internetbanking a doktorům to pak někdy nahlásím. Hlavně na nic nezapomenout. Už jsem i zadala účetní, aby se mi teď zeptala na sociálce (máme v práci kontrolu), zda musím vyplňovat nějaký papíry. Ale prý asi ne, prostě v červnu budu Wisenbergová a v červenci Hanušová. Oni to stejně asi mají podle RČ. Radu, tak to na tebe budu myslet. Ségře taky potom nebylo nic moc. Tak zítra v 9 mám pohovor v kavárně se šéfem. V pondělí jsem ho měla s tím chlapem a v pátek máme tu velkou konferenci, na které mě šéf sjede. už mi to sliboval. a ten zítřek prý je proto, abychom v pátek nemuseli přede všema propírat špinavé prádlo. To tedy nevím, co tím myslel. Asi, že moje zápisy z porad nestojí za nic, ale holt to jinak neumím. Má si je psát sám, když je mu to málo. Takže tento týden taky super. Ještě, že už za 14 dní máme dovču, i když jen týden. Evu, to zase budeme na chalupě, tak kdybyste měli volno můžeme klidně i někam zajet.
teri: a kdy přijedete? Už tento víkend? My teď v sobotu máme sraz ze základky :-D
Profilova fotka
asi 13,14,července budeme až do neděle
Ahoj holky, tak já jsem včera měla dovolenou a dozařízovávála drobnosti, co nám chybějí. Teď už máme skoro všechno - až na 4 jmenovky, které musím dodělat, pak ještě koupit ubrousky do výslužek, tělový krém s třpitakama a máme to!!! já jsem dnes volala na matrku si vyřídot nějaké drobnosti a ptala jsem se na hudbu při obřadu - tak prý nám zajístějí varhany a nedáme za to ani korun :-D Takhle se mi to líbí :-D :-D :-D O víkendu jdeme do restauraci si domluvit podrobnosti a nahlásit přesný počet lidí a domluvit atd. A 1.7. mám rozlučku!!!! Bude nás jen 6 - moje nejbližší a nejskvělejší holky a budeme pokračovat, jelikož minulý pátek jsme začaly :-D Šly jsme se sednout na pokec a na véču a dopadlo to tak, že v 6 ráno jsem lovila taxika na Václaváku a jela domů z Lucerny..... Pačily jsme, popíjely a zapíjely svobodu. Tak v úterý jdeme pokračovat :-D Ale tentokrát to bude mírnější :-D :-D :-D Moc se těšíííííím A holky, dochází vám, že za měsíc a pár dnů budeme všechny vdané paní???????????????????????
teri: uvidíme, nevím jak to bude se zařizováním. Kdyby se našla chvilka, tak určitě něco naplánujeme
Profilova fotka
Evu: jasně, nebo třeba můžeme i něco ogrilovat. Musím se ti taky nějak revanžovat za konývku ;-)
Profilova fotka
ahooj- tak zubar dopadl jak jsem si myslela -3zuby mi vrtala a jeste odstranovala zubni kamen (ale byla jsem tam po roce, tak snad priste za pul roku to nebude tak hrozne) :-p jeste prezit ten zitrek a pak se uvidi, co se mnou udelaji dal-ted uz nesmim jist az do zitrka a mam hlad jako vlk! dneska mi dosla sms, ze mame hotove prstynky :-) takze snad zitra bude cas si je vyzvednout (je to uplne na opacne strane v jinem meste, nez jedeme na to gastro...) ale nemuzu se dockat, az je uvidim...jenze Pavel pomaha brachovi stavet novou strechu (je tam kazdy den a zitra taky..) a ja trubka ridic jsem dnes ridila jak jsme jeli k zubarce a parada celou cestu, az ve meste -tam to vzdycky zkopu :-N pred kruhacem mi to zdechlo, jak jsem se snazila rozjet s rucni brzdou...no jeste se mam co ucit a sama se do mesta nepustim (to by dopadlo) :-N Tery, at je ten pohovor v pohode ;-) tak mi zitra drzte pesti-docela se bojim :-N
Ahoj holky, tak vám přeji hezký večer. Tery, na řidičák ti to nedají, musíš mít OP nebo pas. Tak pozor. A držím palce s tím pohovorem. Raduz, budeme na tebe zítra myslet, ať ti auto nikde nechcípne a provoz je ok. I když bude pátek a všichni razí z města, tak si obrň nervy. Třeba lízátkem ;-) Já zítra vyrážím s Michalem na pařící víkend. Máme srazík majitelů vozů xy a je jen jednou do roka, takže kromě 3 lidí ty ostatní vidím jen tehdy. Jsou to slováci, chorvati, slovinci...parádní sestavička všech věkových kategorií a vždycky se náramně pobavíme, zapaříme a sežereme kuřátka a ryby. Tak po víkendu napíšu, ale vy moc nepište, abych neusnula při čtení diskuze v pondělí až budu nevyspalá a s očima jako angorák. Elp, ať ti vyjde druhá fáze vaší rozlučky stejně tak dobře jako ta první! 8-) Já mažu balit, Tak holky, pápá, v pondělí jsem tady. A všem přeji krásné počasí na víkend, abychom chytili spoustu bronzu do šatiček.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?