Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, Tery-dovedu si predstavit, jak se tesis na to, az mu reknes, ze odchazis na materskou :-) to bude uleva!s takovym sefem, to ta prace musi nebavit! ja musim rict, ze se pomalu dozvidam zajimave veci-jako ze segra nechava pect kolacky+frgaly, mamka kureci rolady a to nechci vedet, co planuje babicka-protoze na tu mamcinu oslavu dovezla rolady,dort, a jeste dalsi 3rezy. A samozrejme vsechno to sladke zbylo!!!! (navic vsechno je maslove, coz fakt nemusim)...tak naznacuju a snazim se rozumne vysvetlit, ze na to sladke lidi proste nebudou mit chut-ze tam chceme jen fakt ty kolace...jenze nevim nevim-babicky jsou asi vsude stejne... :-p (mne to proste prijde zbytecne aby vyhazovaly penize za neco, co se nesni) radsi vice masa nez sladke :-) Tery,cvok nejsi (ja uz asi po stopadesate seste zmenila kytku jakou chci-porad kaly, ale vazba pokazde jina) :-N A kdybych sla ke kadernici moc brzo, zmenim milionkrat i uces-proto pujdu az ke konci cervence...
brnanda: a jak jsou ty trika velká?
hnedka ti to povím,já to psala aji na bazaru počkej juknus e na ty rozměry..
celej inzerát sem skopčila hi ...Koupila jsem tyto dvě trička za 440 kus 220,jenže jsou nám malé a tak je přenechám za stejnou cenu . měřeno od švu ke švu ,-)- dámské přes prsa 43cm a výška od ramene dolů 57 a pánské 55 výška 70cm Nenantažené, volně položené při měření.
Ani netušíte jak sem vytočená! ta co mi to prodávala mi psala ,že přes prsa to má 51cm ,přitom to má 43! v nenataženém stavu já nevím,asi dávala své míry nebo co. :-( a já se tak těšila,že mám klasický tričenka pro nás pro oba dva :-(
brnanda: tak ty by nám taky nebyly ]-(
Profilova fotka
brnanda: tak to by mě taky vytočilo! Holky je tu už taky někdo tak nervozní jako já? Čeká me to za 10 dní a už nějak začínám šílet :-N
rumennka: já zatím ne, ale je fakt, že to máme až za měsíc, takže to určitě přijde.
Profilova fotka
evulebobule: Já si ještě před měsícem říkala,to je ještě daleko a dnes mi nějak došlo,že už je to příští pátek =-)
rumennka: no právě, letí to jako blázen. Já teď tedy budu mít prázdniny, tak se budu snažit doladit poslední mouchy a pak asi začnou taky pracovat nervy.
Profilova fotka
rumennka: To mě to zatim nedošlo a to to máme hned den po tobě :-d
maicky: tak to jsi šťastná žena :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
evi: To je spíš tim, že nemam čas na to tolika myslet. Malá mě docela dost zaměstnává a tak mam toho dost, takže zatim pohoda :-)
maicky: no já právě mám taky zatím docela klid. Ale ten asi bude brzy končit. Začínají nám v pátek prázdniny. Děti jdou u nás naposledy zítra do školy a učitelky ještě do pátka. Pak začne přemýšlení a tak.
Profilova fotka
evi: aspoň na to budeš mít čas a klid :-D A jakej ročník vlastně učíš?
maicky: od třetí do deváté všechny ročníky
Profilova fotka
evi: tak to některý ty ročníky musí bejt docela mazec... :-|
Profilova fotka
maicky: Tak to ti závidím, já furt řešim,kdo přijde na hostinu a kdo ne,páč se mi to nějak furt mění,tím že je to v pátek tak někdo dostal dovču,někdo ne :-S
Profilova fotka
rumennka: tak tohle naštěstí už máme vyřešeno :-) Sice jsem nedávno taky dělala nějaký změny, ale teď by to mělo všechno sedět. A kolik budete mít lidí?
maicky: to tedy mazec je :-p
Profilova fotka
evi: ti to věřim. Vim jaký byli na základce někteří lidi... To byl vážně mazec co si k některým učitelům dovolili.. |-|
Profilova fotka
maicky: no na hostinu 35 a na raut přijde takovejch 20
Profilova fotka
rumennka: tak to jo. My máme celkově 20 dospělejch a pět dětí.. Takže pohoda. :-)
maicky: to víš, co ti mám povídat. S dětma je to čím dál horší. Těch vychovanejch je menšina. My budeme mít 13 lidí na oběd a večer nevím kolik. Asi o trochu víc :-D
Profilova fotka
evi: By to někdy chtělo rákosku, viď :-D
Profilova fotka
evi: Na oběd jen nejbližší a pak kamarádi?
evulebobule-jsem radši skopčila tvoji přezdívku,než abych ju zase dodrbala ostatně jako vždy že ,-) hihihi No spíše bych tu babu břinkla! jako prodat věci je jednoduchý,ale lhát o velikostech nasra* jí do ruk vážně! děcka vážně toto letí pamatuju si,když to bylo 149 dní a buch od čtvrtka to bude za měsíc ,-)
maicky: to mi povídej, úplně mi vždycky svrbí ruka,ale nemůžu. Od toho mají rodiče, ale ty jim stejně nenaloží, takže je to začarovaný kruh. Třeťáci už posílají učitelku do prdele a nazývají jí sviní. No je to prostě síla. Na oběd jen nejbližší rodina a večer i nějací kamarádi, přesně jak jsi napsala :-D
brnanda: :-D :-D :-D ty jsi komik :-D Mně se to jméno zase nezdá tak složité :-D No budeme odpočítávat společně, máme to za pár viď?
Profilova fotka
evi: Taky jsme to tak původně chtěli, ale nakonec to dopadlo jinak :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?