Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) tak jak je dneska u Vás? My sme se zbouzely do zasluněného dne :-) Hned má člověk lepší náladu :-) brnanda: Ještě minulej rok v dubnu jsem měla stejně dlouhý vlasy jako ty, ale pak jsem si řekla, že si je zase necham narůst a teď se mi to hodí :-) Ale po svatbě je zase necham zkrátit. Už jsem si vybrala skvělej účes, teda mě se moc líbí :-) simi: Tak to si mi udělala obrovskou radost!! :-D
ahoj holky, maicky: u nás je krásně, závidím nevěstám, které mají dneska svatbu. Krásně se vyvedl první letní den ;-)
u nas od rana prsi,nezavidim,kdo se tu dnes vdava :-D
Profilova fotka
Jo jo, dneska jsme taky původně měli mít svatbu, ale pak jsme jí šoupli, tak doufam, že mě to pak nebude mrzet ]-(
maicky neboj,hlasi pekne na prvy tyden v cervenci a i na cely cervenec,max.bourka z horka ;-) Ja uz jsem to objednala :-)
simi: výborně, doufám, že se ta objednávka opravdu vydaří ;-)
Profilova fotka
simi: ooo, jak jsi mocná :-D Poručímě větru dešti :-D
maicky . jé to já bych nevydržela,víš jak trpím te´d? dva měsíce to roste a já sem na mrtvicu!! povím ti,že jsem tady zavolala ráno kadeřnici, že mě už trefí a odpo sem byla vostříhaná ! A tot musím vydržet ještě 4 týdny.. ty jo 4 týdny probohaaa!!!!! :-D :-D
Ahoj holky! Tak jak si užíváte první letní den? My prošli zlatnictví a vybrali jsme nové prstýnky. Ale co o mně. Chci se vás zeptat, kdo má koupené šaty, necháváte si je čistit v čistírně nebo to risknete sami doma. Protože já se nemůžu dohledat čistírny v Praze, které by si troufli na sv. šaty. Byla jsem sice jen v 5, ale já jich víc neznám. Snad jedině takové ty rychlo kvašky v Tesku a tak, tam jsem teda ještě nebyla.
Profilova fotka
brnanda: Neboj, to zvládneš :-) Co by sme kvůli tý svatbě neudělaly :-D charmed: Já si to nelajznu. Radši je ponesu do čistírny.. Se znam :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dneska byla na posledníi zkoušce šatů. Jsou snad pořád hezčí. Ještě mi vyměnila spodničku, prý jsem hubená, tak si můžu dovolit širší spodničku. Takže mám šaty ještě větší :-D , ale nádherný. A netahám nje po zemi. Mám boty s 10cm podpatkem a ještě mi byly dlouhý, tak teď už nejsou. Taky jsme byli na samosběru jahod a pro kytku pro babi, vyžehlila jsem 2 pračky. Jsem utahaná, jak kotě. A Jára ráno vyjel na kolech do Kralup atd. a ještě se nevrátil. Ten taky padne. charmed, a máš nějakou fotečku prstýnků? Já někde viděla, že čistí sv. šaty, ale už si nevzpomenu. Krásně je, jen aby to tak vydržela. Zítra budeme celý den u babi s dědou a oni určo ven v tom vedru nebudou chtít jít. To tam chcípnem.
Profilova fotka
ahoj holky, tak my mame po oslave (mamciny padesatky) - dnes je tu jeste rodina, jedou domu po obede a ja jakmile slezu dolu, tak budu kmitat a uklizet, tak jeste chvilku odpocivam... Musim rict, ze jsem fakt rada, ze jsme tu svatbu pojali v malem (nejradsi bych ani ty babicky nebrala-ale ty musim). Ne ze by to bylo nejak hrozne-teda pro me bylo (hlavne takovy ten zacatek, jak se vsichni vyptavaji a tak...) Proste jak jsem psala-nemam to rada, takze to pro me bylo utrpeni, nez jsem si dala 2piva (pak uz jsem byla v nalade a slo to). Akorat nemusim, jak ti starsi kdyz se opiji, tak maji takove ty vtipky se sexualnim nadechem :-D , no a taky nemam rada, kdyz bankuji-to jsou potom draci (vcera jsem to videla-nekteri neusedeli na zidli, nekteri nemohli chodit-hlavne mamcin manzel-a ten bohuzel na svatbe bude :-p ) ale jinak v pohode akce. Ale pro me dobre ze je po ni (jeste dneska obed se vsema), a zase minimalne 10let takovou akci nechci ani videt. :-) Dulezite je, ze si to mamca uzila a libilo se ji to a oslavila svoji padesatku moc pekne. (ale to jidlo budeme dojidat jeste mesic) =-) Ja to cisteni satu taky resim-ta spodni latka se nesmi zehlit-je to hedvabi (tak mozna nejak naparit), ale ta horni je schvalne nakrcena, takze to se nesmi nic s tim delat...tak to mozna ani cistit nebudu???? Ja nevim-spinave nejsou, ale rada bych je mela pekne vonave a nadychane....budu si muset zajit nekam do cistirny a zeptat se na to.
Článek se načítá
:-D :-D holky tak sem doma .. a má vybraný. Mám tady o dva baráky u sebe kadeřnicu, a ze dvou účesů ten kluk a ona,sem si vybrala ju.Takže se jdu omluvit klukovi na jungmance, je šikovnej všechno,ale já opravdu potřebuju co nejblíž tady u sebe ju a ne 20min.ode mě ,-) Bohužel jsem si jak na sviňu zapoměla fo´ták vzít, takže je to focené z mobilu!!! takže kvalita nic moc a udělala mi to skoro stejně jako podle obrázku .dám vše do alba ,-) jo a museli sme z pap. kapesníku udělat pár růží uvidíte proč hihihi
tak co vy na to??? berte to tak,že jsem nenamalovaná, ošklivá, ospalá -teplo dělá divi hi - a nebyl fo´ták,ale mobil -kvalita na dvě věci ,-)
brnanda: super, moc, moc ti to sluší. ;-)
jé děkuji x-) jsem ráda,že se to někomu líbí x-)
ahojky, brnanda - ten účes je fakt suuuupr..... máš takovou zajímavou hlavu :-D
Profilova fotka
ahojky všem :-) brnanda: Teda ta je šikovná :-) Hrooozně ti to sluší!!! Fakt paráda!
brnanda: fakt jsi kočka. Jsem zvědavá, co mi vykouzlí na hlavě. Úplně se toho hrozim.Na zkoušku jdu 14.7.
Profilova fotka
mě to čeká tuhle sobotu, tak jsem taky zvědavá :-D
zajímavou hlavu elp si m rozesmála hihihihi holky jestli to budete mít jak já- že s epak budete muset rozhodovat a nikdo nebude chtít česat na svatbu,tak potěš ;-) jsem ráda,že už mám klid ,že sem dneska docílila toho, čeho jsem chtěla a cojsem si představovala ,-) počítám,že do 26.7 to ještě povyroste a že s e to bude trochu pův. obrázku podobat více ,-)
Profilova fotka
brnanda: To mě to rozhodování nečeká. Bude mě česat kamarádka a je moc šikovná, navíc má vlastní fantazii, takže se do vlasů nebojí sáhnout a to mě se zamlouvá. Je prostě fajn :-) A jsem ráda, že je ochotná mi sem přijet těch 50Km mě učesat :-)
Profilova fotka
brnanda: taky se pridavam-moc ti to slusi! ;-) ja mam jeste spoustu casu, tak uces jeste neresim (i kdyz uz bych taky rada) :-)
Brnanda, moc hezký účes!!! Maicky, prsteny jsou v albu č. 1. Lesklé žluté zlato, 3 pruhy vedle sebe a šikmo na ně zase a takhle celý dokola. Jsme se konečně rozhodli. To je ale dneska hnusné počasí, co? Já myslela, že cestou domů padnu.
teda holky já vás obdivuju- řeším vlasy už 2týdny a byla sem ztoho vyřízená :-D je vám taky tak teplo??? se potím anic nedělám hrůza
Profilova fotka
charmed: Vybrali jste hezký prstýnky :-) Jistě ty nejhezčí co jste mohli :-) Jsou vážně nádherný :-)
charmed.. mě se líbí,že jsou normální a že to nejsou přemodernizovaný monstra,jak některý v poslední době vypadají ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, brnanda, super účes. Moc ti sluší. charmed, taky se připojuji k holkám. Jsou krásný. Mě teď v sobotu čeká zkouška líčení a nehtů, tak si to nafotím a vložím. Včera byl strašný den - v práci. Už jsem měla sto chutí šéfa poslat někam a vrchol bylo, že mi řekl, že mám štěstí, že jsem mu nevyhodila jedny starý papíry z porady asi 2 roky zpátky( nějaký jeho nákresy), že bych prý letěla hned za nima. Tak to byla celkem podpásovka. On se vždycky musí "vytáhnout", když tu má nějakého kamaráda nebo klienta. Nechápu to. Asi si myslí, že je někdo, když mi tu takhle vyhrožuje a shazuje. Fakt mi z toho bylo úplně blbě, člověk tu pro něj dělá první poslední, i soukromé věci. Nejlepší je, že pak vždycky přijde a Terezko já bych potřeboval... Tak se normálně těším na to až otěhotním a řeknu mu to. Včera jsem měla pohovor s jedním chlapem, co nám tu teď pomáhá. Šéf zase něco vymýšlí, v pátek máme velkou konferenci, tak jsem mu to taky řekla, že plánujeme mimi a a že pro mě firma není to hlavní. Mám teď jiné starosti. Jak jsme psaly s těma babičkama, tak ta moje už má 4 druhy cukroví a měla péct jen koláče :-D . Charmed, koláčky pečeme středu a čtvrtek před svatbou, aby prý nestvrdly. Takže do práce beru jen cukroví a koláčky, kterou budou hotové. A to ještě babi bude péct metrový dort na večerní oslavu. Já to počasí nějak špatně snáším, ani jsem včera nešla cvičit. Ráno jsem si vzala tílko a mamina povídá, že mi bude zima, tak jsem se převlíkla do haleny s dlouhým rukávem. odpoledne jsem jí proklínala. Jezdím půl hodiny busem na to solárko, já vylezla a mohla jsem se ždímat. :-|
Profilova fotka
A ještě jedna věc. Přestaly se mi líbit ty naše jmenovky, tak jsem si v pátek vyrobila nové. Jsem asi cvok, co? Taky je nafotím.
Holky došly mi domů svatební trička viz foto v albíčku a nebo na bazaru.. koupila sem je tady za 220kus a jsou nové ,ještě origoš poskládané,jenže jsou malé! ta koz* co je prodávala to měřila snad podle sebe! místo aby změřila trička! jás em tak vytočneá, že to až pěkný není. Tak je za stejnou cenu přenechám 440 obě dvě poštovné uhradím já.Neměli by ste někdo zájem?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?