Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Eli ja vim ze treaba v Evanie berou 1000,- jako zalohu...
ahojky Verus,já jsem zhruba mezi Chomutovem a Varama :-D , v Hradci jsem byla minulý týden,líbilo se mi tam
Jé,ahoj Veru,už to nestíhám :-) :-) .
Profilova fotka
Colim no tak nebudes mit nouzi o dostupnost salonu takze nemusis mit strach ze nesezenes.... Ja bych v dnesni dobe nemela snad strach ani mesic pred svatbou.... pokud by tedy na tom neco nezalezelo jineho.... a to u me na tom visi temer vse.... :-D
Profilova fotka
Veru: Tak si představ, že dnes máme s miláčkem výročí 3 roky a před chvílí jsem zamluvila obřad. To je dáreček na výročí, co? :-)
Profilova fotka
Marinko je to je hezky tak to gratuluji a kde to tedy budete mit??? Tak tri roky jo to je hezky..... ;-)
u mě taky. jsem malinká a tak bude s výběrem problém, pak neumím řídit - teda umím ale bojím se jezdit a musim mít doprovod ( a ten mebude mít pořád čas).No ale zatím se taky nebojím. Ty jsi asi vysoká co? POdle fotky ;-)
Marinka-výročí máte přímo dnes?
Profilova fotka
Jasně, že šatičky seženete i 14 dní před svatbou, ale člověk už se musí uskromnit. Pokud chce člověk něco, co je fakt super a je o to zájem, tak si musí pospíšit. Ale ten leden je v pohodě, nechtěla jsem vás vyplašit!
Hm,tak to asi stejně budu muset nechat na leden.Nějak mi nedošlo,že ještě budou vánoce.Příjde Ježíšek a co nám donese to teda nevim ;-( .Letos asi hospodáři štědrovku,kravám po výslužce,kohoutovi česneku,hrachu jeho družce :-(
Já taky nejsem moc vysoká a řidičák sice mám,ale nejsem až tak zdatný řidič,abych vyrazila někam do města :-) Budu se muset otrkat...Ale nějak to vyřešíma věřím,že vyberu šatičky dle představ.
Marinko,taky gratulace k výročí :-) .
Článek se načítá
Profilova fotka
Colim jo jo jsem... ale u me na satdech zavisi vyzdoba a kyti... a tim padem i zenichuv oblek... :-D , to ja nemam srach ze bych nesehnala saty na moji vysku... :-)
Marinko,připojuji se ke gratulacím k výročí
Jó Vánoce ani nepřipomínej,když je člověk zabraný do toho,kolik bude co stát na svatbu,tak se mi ani nechce myslet na nějaké dárky na Vánoce-hozně ráda je dávám,ale fakt bych potřebovala tiskárnu :-D
Profilova fotka
Marinko to jo no ale zase mam strach z toho abych si nevybrala saticky v lednu a pak v cervnu zjistila ze jsou zniceny.....
Profilova fotka
Colim to si myslim ze kazdej a to si vezmi ze mi do toho vseho jeste ted prestavujem a vybavujem novy byt.... hruuuuuuuuuuuuuuuuuza :-S
O Vánocích mi nemluvte,taky se děsím,kolik těch darů budeme muset pořídit...ale za rozumné ceny..svatbu si platíme sami,tak nemůžeme moc rozhazovat.
Veru - to já taky od šatů chci jít dál,hlavně styl, barva je snad jasná. Líbí se mi kombinace s jemnou červenou,ale moc jsem jich neviděla a při mé výšce si naděje nedělám. A hlavně jsem do těch jedněch šatů fakt zamilovaná a do té doby, než si je vyzkouším a zjistim,že mi opravdu nesedí po jiných ani nekoukám. A jakou barvu ty plánuješ, něco zvláštního?
my si taky svatbu platíme sami a taky přestavujeme byt!!!! Včera jsem byli objednat dveře - asi 50 000 to jistí (no pro nás pěkné Vánoce,ne?) Ani nepojedme v zimě na hory,abychom to zvládli.
Já bych nejradši smetanové...má drahá polovička se bude ženit v zelenkavé uniformě,takže červená na šatech by nebyla ta pravá :-) Ale jinak v kombinaci s tou bílou je to fakt moc hezké.... Colimo,držím palečky,ať ti padnou!
Profilova fotka
Colim no to ja chci 100% bile a pokud v nich bude nejaka barvicka tak aby mi ladila ke zlute :-D a to ja mam taky vyhlidle a doufam ze budou na zivo strasne osklive ]-(
Profilova fotka
Děkuju holky moc za gratulace, jste hodné!! Výročí máme přesně dneska a svatba bude na Vizovickém zámku.
Profilova fotka
Clim jeee to mi mame jen futra za 34000 a dvere nas teprve cekaji (zatim budem bez nich) a nemame kuchyn, pracku, skrine.. vlastne mame jen novou postel.... :-D
Profilova fotka
Tak jo, holky, mějte se pěkně, já musím jít na procházku s hafanem. Vůbec se mi do té kosy nechce :-|
Profilova fotka
Tak ahojda marinko a hezke zmrzle venceni :-D
Hoolky to je síla :-S .Je to fakt chtělo by to tiskárnu na peníze,nebo Žofrého Pejraka za muže ;-) . Asi dám všem uhlí a řeknu že zlobili... :-D ]-( .Ale to se vlastně dává jen na Mikuláše,co? Marinko krásně si to výročí užijte :-) .
iris díky, budu to fakt potřebovat, jinak budu dlouho hodně smutná Marinka-super datum 1.11. to pecka,fakt gratuluju a stejné datum svatby ;-) Verusinko - no však mi taky ještě nevíme celkovou cenu,ale je to ze známosti :-) a bez dveří už žijeme rok a půl.My si už zvykli,ale návštěvy se nějak necítí fajn,když mají jít na WC,tak do svatby jsem si říkali právě alespoň ty dveře ;-)
jo Eli,nebylo by špatné z toho udělat tradici i na Vánoce!!! Taky bych to tak letos viděla.
Profilova fotka
Eli no bylo by to originalni i na Vanoce .... ze letos nosi darky Mikulas.... :-D Colim no to ja jsem si prave chtela taky vybojovat alespon ty jedny dvere na ten zachod ale to zas nejde kvuli tomu abychom zas trefili ostatni a tak.... boze no jo co nadelame hlavne ze koupelnu budem mit hezkoü a loznici :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?