Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Myslím,že leden by měl stačit...Koho bereš jako poradce?Já původně chtěla jen ségru,ale teď to vypadá ještě na další 2 kamarádky a mamku :-) No,dobrý je to jak kdy :-D Třeba už teď vím,že musím shánět šaty s širokámi ramínky nebo s rukávky,protože bez podprsenky jít nemůžu. Máme fenečku jezevčíka,půlroční.Je to mazlík. ;-)
ahojky holky,zdravím! :-D
ahojky Colimo!Připojíš se do dnešní diskuze?Kdy vyrážíš na šatičky?
Profilova fotka
Iris, až si budeš zkoušet šatičky, možná budeš překvapená, jak krásně některý drží! Já si původně taky myslela, že budu muset mít rukávy nebo aspoň ramínka (protože jsem poněkud vyvinutější), ale nakonec jsem měla šaty bez. A podprdu jsem měla v podstatě jen z psychických důvodů - jsem na ni prostě za ty roky už tak zvyklá, že jít bez ní by mi připadalo nepřirozený! ;-) Můžeš nakouknout do mýho alba ;-) . Hodně štěstí při výběru šatečků!!! :-)
ahojky,připojím se,ale jen na chvilku-zase musim pryč (já nemůžu na net v přáci,tak nestíhám :-( ) Pro šatičky bych chtěla nejdýl v lednu,před Vánocema možná zajedu do jednoho salónu kde mám šaty vyhlídnuté-abych viděla,jestli mi budou a pak budu zkoušet další, než si budu 100% jistá výběrem. Musim čekat do ledna hlavně proto,že chci vybírat se švaqrovou a ta mám mimi a chceme aby byla Klárka trochu větší (než ji někam odložíme,stále ji kojí)
já chci taky rukávky,ale hlavně proto,že se mi to líbí. Nebo alespoň ten korzet spadý na ramena.Nějak se ve věcech bez rukávků (jen přes prsa) necítím dobře. ( a s tou podprdou to chápu,taky si bez ní připadám nahá)
Honzina,díky za podporu :-D Do alba se určitě mrknu...No,zatím jsem nezkoušela nic,tak třeba budu pak příjemně překvapená,ale mně by šaty na ramínka nebo s rukávky nevadily,líbí se mi to.
Profilova fotka
Já už šatičky mám. Byla jsem na ně už asi před měsícem a měli na červenec zamluvené už troje šaty, tam jsem se vyděsila a rychle ty svoje vysněné zamluvila :) Ale o víkendu si jedu zkusit ještě nějaké z nové kolekce a možná to změním.. Uvidím. Jako poradce jsem měla kamarádku. Věděla jsem, že ke mně bude upřímná..
Profilova fotka
Já mám šaty bez ramínek a myslím, že to bude v pohodě. Když tak mrkněte do alba..
Iris beru maminku na první zátah a na další zátahy kamarádky :-) . Jé,jezevčíka,ty se máš :-) .Já chci taky pejska :-) .Ale nejlíp irskýho vlkodava :-) .Prostě nějaký pořádný tele :-D :-D Ahoj Colimo :-D :-D .No vida,já věděla,že vás holky tou bronzovu zmotivuju :-D :-D . Kdepak máte svatbičku? :-)
holky taky mám ale jednu otázku - co říkáte na kaly jako svatební kytice.když to tady řeknu,lidi se div nekřižují,že je to pohřební květina.Ale já předstudky nemáma moc se mi líbí.Ale když je vidim,tak jsem zmatená a nevím,nechce se mi to všem vysvětlovat. Myslíte si taky,že jde o pohřební kytky? Připomíná mi to minulou dobu,kdy zase lidi nenáviděli karafiáty a přitom mě se líbí.
Profilova fotka
colima: Já myslím, že je úplně jedno, co si o kalách myslí jiní, hlavní je, že se líbí tobě. Mně se líbí kopretiny, tak budu mít kytku z kopretin, i když se někomu zdá, že se to na svatbu nehodí, protože to je luční kvítí..
Článek se načítá
Marinko :-o :-o tak to jsi mě vyděsila :-o . Colimo kaly jsou překrásný,jdi do nich :-)
A navíc kaly se dají krásně kombinovat s růžema,s tulipánama a vůbec.Jsou krásný a jestli se ti líběj,jdi do nich!!! ;-)
Profilova fotka
elisabeth: Nechci tě děsit, ale být tebou, tak zajdi co nejdřív. Pokud jim ale přijde nová kolekce až v lednu, tak stačí po novém roce. Jestli ji ale už mají, tak není proč to odkládat.. Divně už se na tebe určitě koukat nebudou!
Elisabeht - no ještě netušíme jak se dohodneme,až u nás otevřou termíny,tak začne boj. Pokud by u nás udělali svatbu v parku,tak jdu do toho a pokud ne,tak chci prosadit Červený Hrádek. Já do Kal půjdu určitě,ale spíš jsem zmatená, tak jsem chtěla vědět názory dalších nevěst ;-)
Colimo,vím,že má mamka měla na svatbě kaly,ale já chci jednoznačně růže,mám je nejradši.Ale kaly neodsuzuju,je to náhodou i svatební kytka,ne jen pohřební... Naše jezevčí slečna je super,hlavně ji můžeme mít v bytečku,tam velkého psa nedáme.Ale přítel má ještě u rodičů malého munsterlandskýho ohaře. Marino,nelekej nás...my doufáme,že v lednu to bude stačit vybrat.Bez podprdy jít ale nechci,asi bych se cítila jak nahá...
Já chci právě bílé kaly a rudé růže, okolo břečťan. Asi taky netradiční, ale o to mi jde :-D
Marinko :-D :-D :-D ,tak jo,moc ráda dám na tvojí radu :-D . Jen nevim-nemáte přehled,kolik se dává jako záloha na šatičky?
to mě taky zajímá!
Profilova fotka
elisabeth: Já mám šaty za 6 tisíc a platila jsem jako zálohu 3 tisíce. Myslím, že všude je to jiné.. Holky, uričitě i v lednu vyberete krásné šaty, ale myslím, že v červenci bude hodně svateb a tak je lepší salóny obejít už teď, pro jistotu..
Colimo určitě to bude krásný :-) .
Zálohu vůbec netuším... tak 1000?Fakt nevím. Já mám svou vysněnou kytku v albu příprav..fakt jsem se do ní zamilovala :-)
Profilova fotka
Ahojda .... jak se vede???? :-D
doufam,jen stále podobnou hledám na netu,našla jsem podobné,tak kdyžtak snad něco z toho udělají. Nejraději bych si kytky vázala sama.Ale asi by se nikomu nelíbilo,kdybych do toho stále kecala. Holky s těma šatama nestrašte!!! já fakt myslím,že leden bude OK,ale začínám se bát,jak vás slyším
Marinko viď ;-) .Já si to taky myslim.Ale vážně:-) . Myslíte,že je reálný počítat na zálohu tak půlku z půjč. ceny šatů?
Profilova fotka
Ahoj verusinku, pojď podpořit naše řady :-D
Profilova fotka
Marinko jo jo.... Colim neboj ja pujdu taky az tak leden unor... a odkud jsi???
Profilova fotka
elisabeth: U mě to tak bylo, ale jinde to může být klidně jinak. Myslím, že říkala, že jak jsou šaty nad pět tisíc, tak se platí záloha 3 tisíce..
Verusinku,vítáme tě mezi námi ;-) Myslím,že do ledna počkám,teď je tolik práce,že stejně nic nestíhám.Snad pak najdu ty vysněné.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?