Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
marinka...gratuluji!!!!!!!
Profilova fotka
Bude na horské chatě (fotku mám v albu), všude je tam spousta dřeva, jak jinak na Valašsku v kopcích :-) a výzdoba bude asi oranžovo červená. Dívali jsme se na fotky z jiných svateb, které tam byli a tahle kombinace se nám spolu se dřevem zdála nejlepší. Uvažuju, že bych měla kytku s kopretinama a mezi něch bych chtěla nějakou červenou kytičku. Pokud by to nevyšlo, tak bych zvolila rudé růže. Jsou tam i krásné pokojíčky a hlavně perfektní personál.
Macinko souhlas :-) .Stejně pochybuju,že některá z nás zařizuje pořád v kuse. A určitě to uteče jak voda,ještě budeme rády,že jsme začly takhle brzo ;-) .To je moje alibi ;-) . Ale vážně,dokud s tim nestresuju přítele 24 hodin denně a dokud se dokážu bavit i o jinejch věcech,tak je to v pořádku ;-) .Ale stejně mě mrzej ty kamarádky,čekala jsem jiný reakce :-| Beru kde to budete mít?Teď nevím,jestli jsem se tě už ptala...Ach jo,únava matroše 8-) . Ahoj Marinko,nás to teprv čeká :-| .Sice máme místo vytypovaný,ale ještě jsme tam nebyli.
Profilova fotka
tak to je nádherné a originální.v tom Předboji je to také dřevěné,obložené a uprostřed je krb.Mám taky ráda oranžovou takže možná že to budu ladit do ní a nebo to bude do fialova.uvidíme co nám nabídnout v té restauraci
Profilova fotka
berunka: Děkuju, držím ti palečky, ať vám to taky vyjde podle vašich představ. Nám už dali i různé typy na meníčko, tak už vymýšlíme, co budeme papkat. Zatím to vypadá na kuřecí koktejl jako předkrm, slepičí vývar s nudlemi a knedlíčky a další by mohlo být kuřecí kapsy se šunkou a nivou a k tomu kombinovaná příloha (asi opékaný brambor a hranolky, nebo vařený brambor)+ zeleninka. A jako přípitek sekt s jahodou nebo campari s pomerančovou šťávou. Dobrý, ne? :-)
Profilova fotka
teda už mám hlad :-) my jsme o jídle zatím moc neuvažovali,ale padl nápad na svíčkovou.já ji miluju a myslím že i ostatnímpříjde k chuti.kamarádka měla hostinu ve stejné restauraci a velice si jídlo pochvalovala takže to snad dopadne dobře.a kdy půjdeš vybírat šaty??
Profilova fotka
já už mám vybrané šatičky :-D !! Já jsem takový rychlík, chci mít všechno zařízeno dopředu, ať pak nemusím plašit, protože mě čeká závěrečný rok ve škole a budu toho mít až nad hlavu. Jsou taky v albu..
Teda Marinko,jsi fakt dobrá :-) :-) .A to jídlo-mňami mňam :-)
Marinko,to je fakt super,jak už to máš oběhané :-) A to jídlo taky vypadá dobře.My jsme o tom už taky přemýšleli,bude svíčková ze zvěřiny ;-) Šaty půjdu vybírat až v lednu nebo v únoru a moc se na to těším.Výzdoba bude bílo - zelená...
nějak nám to tu teď upadá...ale až budou nějaké novinky,tak se to zase rozjede :-) doufám :-)
jo,nějak to flákáme :-(
nedá se nic dělat,hodně témat,hodně práce,do svatby daleko :-) jsme nějak rozprchlé a je nás tu na ten červenec zatím málo...
Článek se načítá
hm,ale červen a září žije :-( .asi tam maj mattoni 8-) 8-) 8-) . hooolkýýý kde jste?
právě,že září nežije:-(...proto jsem v červenci:-)))
jojo,tam mají živo 8-) Něco nového ohledně příprav?Já stále čekám na požádání o ruku a na zásnubní prstýnek,ale vypadá to,že bude až k Vánocům ;-) Marinka už má víceméně zařízeno,nás čeká další krok až někdy kolem Vánoc.
ahoj Macinko :-D :-D .Mně přišlo,že žije,jak jsem tam koukala ;-) .
tak tam jdu juknout.....:-)
ahoj Macinko! Já taky myslela,že podle záznamů je vás tam hodně a živě diskutujete...
ale naposledy někdo v 10:29:-(...
Tak to asi zbyde na nás :-) :-) .
:-)))))
Chi chi,teď jsem koukala,kdo bude mít svatbu podle data-vedou červnovky, stříbrnou medajly získávaj dubnovky a my jsme bronzovky :-D :-D .Huráááá,jdu bouchnout šampus :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak rychlík Marinka má konečně zařízeno to nejdůležitější - obřad!! :-D Na Vizovickém zámku, 22. července v 11.00..Hurá!!
Profilova fotka
Bronzovky, to zdí dobře :-D
Huráááá Marinko :-D :-D :-D .Já taky -14. července.Huráááá.Tak tu přeci jen s váma zůstanu 8-) 8-)
Jooo,jsme dobrý,ale budem lepší :-D .Ještě to není úplně ztracený :-D :-D ,to ještě vytáhnem a budem prvníííííí.Huráááá :-D :-D
Profilova fotka
elisabeth: Super, jsme šikulky, to hlavní máme a teď už se můžeme jenom těšit a plánovat a zařizovat...
Marinko - jo :-D. Akurát nevim,kdy vyrazit na šaty.Plánovala jsem leden,jen si nejsem jistá...nebude to moc pozdě,nebo moc brzo? Přece jen červenec bude asi docela frekventovanej,co se týká svateb,taky nemyslim,že si vyberu hned na poprvé... Kdy razíš ty?
Elisabeth,já vyrážím v lednu nebo v únoru,myslím,že to bude stačit.Doufám...Asi se mi bude špatně shánět ,přes prsa mám trošku víc a v pase zase moc ne :-) Bronzovky?To je dobré,jsme na medailové pozici 8-) My budeme mít obřad 22.7. ve 13h (aspoň nebudeme muset tak brzy vstávat),jen jsem zvědavá,kdo nám bude hlídat psíka,asi ji budeme muset vzít s sebou :-D
Iris tak myslíš leden? To by mohlo projít,ne? :-) . Neboj,určitě něco krásnýho seženeš.Náhodou to máš dobrý,já to mám opačně :-( . My máme taky odpoledne.Je to lepší,aspoň si můžeme pospinkat ;-) . Jé a jakýho máte pejska? :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?