Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Anička je nádherné jméno, i ve tvaru Anna se mi moc líbí. :-) Nemám moc ráda ty moderní jména, spíš tradiční. A David taky úžasné.
Profilova fotka
Manžel hrozně chce jméno Petr, ale mě se vůbec nelíbí a kromě toho se tak jmenuje můj brácha. Ještě by se mi možná pro kluka zamlouval Jakub a pro holku Lucie. Co vy na to? To by šlo, ne!? :-p
Profilova fotka
Tak už jsem hodila do alba fotky s malým Lubíkem. No neíkouzelný? :-D
Profilova fotka
mně se právě taky nelíběj takový jména jako Sandra atd...Anička je takový hezký český a ještě ke všemu se tak jmenuje má úžasná babička, ještě se mi líbí jméno Natálie, ale to mi prý neprojde :-) Lubík je božskej :-) Jakub a Lucie se mi také líbí
Profilova fotka
Tak mě se taky líbí Natálie a to jméno jsem chtěla ze všech holčičích nejvíc. Ale manža o tom ani slyšet :-(
Profilova fotka
taky nechápu proč jsou většinou chlapi na jméno Natálie alergický...bielanevesto: už jsi zas pryč nebo už jste se definitivně vrátili z cest?:-)
Profilova fotka
Ahooooooj. Tak dnes nám končí dovolená. Už jsme zase zpátky, tak můžeme kecat :-D
Profilova fotka
tak jak byloo? mně přijde, že jsme ani letos nikde nebyli, už bych zas někam vyrazila...
Profilova fotka
No nemůžu si stěžovat i když mohlo být líp. Ale jen o málo. Na Slovensku jsme lítali z jedný návštěvy na druhou, všude si nás chtěli vykrmit, chtěli pořád nalejvat...no néžebych byla proti :-D :-D . Ale to víte přibrala jsem alespoň 50 kilo :-o :-D :-D . Nu ale kdyby to bylo i z něčeho jinýho, ani nemuknu ať klidně přiberu i 30 kilo. Stejně mě to čeká, mám to v genech po tetě. Tá taky přibrala 30 kilo když čekala mimčo. Ale když si představím, že ze současných 58 mám vyskočit na 88... :-o :-o :-o ... :-D
Profilova fotka
to hned zhubneš, neboj, moje mamka je drobounká viz máme fotku v albu u auta a se mnou i s bráchou přibrala 30 kg a během pár měsíců to schodila, na geny se nevymlouvej...jinak my už máme neštovice celkem vyléčené a já mám pro změnu zánět spojivek, zítra si musím pro antibiotika, neb už celkem vidím dost rozmazaně :-) já mám velkovýkrmnu dom, neb manža ještě nechodí do worku a neustále nakupuje a vyvařuje, to bude určitě keců že jsem těhu a že jsem přibrala a přitom nejsem a dlouho nebudu...
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
Jinak přeju aby ses hodně brzo uzdravila!!! Koncem týdne má být prej znovu hezky :-D ! Tak snad zas obleču plavky. Mám je nové a tenhle rok jsem je měla na sobě jen 2 x :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
v pátek a v sobotu má být pěkně, jedeme na mácháč, tak bych se taky ráda oblékla do plavek, pokud se teda do nich ještě vejdu :-) mám nějakou bydlící krizi, mačkáme se na 2 metrech cca 5 let a teď, když máme možnost rekonstruovat a máme vše vymyšlené a připravené, tak dělníci dělají mrtvé brouky, chjooo, proč něco nemůže jít normálně a hladce???
Profilova fotka
Protože by to bylo všechno moc snadný. Poč bychom se neměli trápit?? :-( ;-( ...
Profilova fotka
Asi na mě leze depka. Venku chčije, mě bolí celý člověk a vůbec nic se mi nechce dělat :-S ... Chudák manža asi bude dneska o hladu. A to se tak těšil na moji smaženou rybičku s bramborovou kaší. Prosím nějaká slova povzbuzení... |-|
Ahojky! bielanevesta: Hlavu vzhůru, sluníčko má ještě vysvitnout a manža hlady neumře. Já jsem teď tak unavená z práce, že můj manžílek je taky věčně skoro hlady.. ;-) :-D A jak bylo na dovolence? A co jinak, jak se máte jako novomanželky? My jsme včera dostali dvd ze svatby, tak jsme se na chvilku zasnili.. Dneska už to je měsíc, co to mám za sebou. Jo a k těm jménům, my chceme holčičku Natálii, je to jediné jméno na kterém jsme se shodli. :-D
Profilova fotka
čus, jinak fine, nsk už je to lepší, dělníci se ozvali a znovu přislíbili další termín jupíííí...už máte hotové doklady? my musíme počkat, až neštovice definitivně zmizí, aby se manža nechal vyfotit a jak ho znám, tak pak vůbec nebude mít čas, takže asi doživotně budu mít občanku ustřiženou :-)
:-D My budeme mít nové občanky koncem měsíce.. x-) .. konečně se zbavím té děsné fotky... (i když ta nová taky není ideální..) :-D A pak musíme jít vyřídit zbytek. :-S
Profilova fotka
Ahojky. Ještě jednou, dovolenka byla super. DVD ze svatby jsme viděli už alespoň 10 x, jak to každý chtěl s náma koukat a okomentovat to. Ale je to krásná vzpomínka. Taky jsme se báječně nasmáli na manželovi, když přišla scéna jako z filmu: ÚNOS NEVĚSTY! Tak jak nám bylo do pláče u obřadu, tak jsme se pobavili u toho když jsme viděli jak mu to báječně sluší když mě sháněl po měste. Snad se to nedá ani popsat, museli by ste to vidět. Manžel měl z toho ohromnou legraci. A nejlepší na tom bylo, že celý únos se odehral úplně jinak než bylo v plánu :-o :-D :-D
Profilova fotka
to mě nikdo neunesl, asi měli taky obavy, že by se po mě nikdo nesháněl, mně už přišla nová kartička z pojišťovny, to jsou celkem rychlíci...fotky na doklady no comment, alespoň se paní úřednice vždycky zasmějou...:-)
Profilova fotka
Ahojky. ;-) . Tak najlepší bylo, že manža i s tchánem přísahali, že nenechjí nikoho aby mě unesl :-D :-D . Že nebudou vůbec pít :-o :-D :-D :-D ... Jako první mě chtěli unýst manžovy bratránci, ti se hlásili jako první. Pak hned jeho nejlepší kamarádi...prej=Musíme to Romanovy pořádně osladit...= A nakonec mě unes jeho brácha a to úplně nečekaně a neplánovaně
My jsme únos nevěsty zakázali,prostě se nám to nelíbí.chtěli jsme si to užít s hosty a ne lítáním někde po lesích. Jinak jediné,co jsem zatím vyřídila,je žádost o novou kartičku pojišťovny.Se vším ostatním čekám an občanku.Jo a vlastně máme zařízený nový pas,čekáme jen,až bude udělaný. A jméno pro mimčo máme pro chlapečka Šimon a holku bych chtěla Kristýnku,ale to se manžílkovi zatím nelíbí...Ale času dost,zatím mimčo nečekáme ;-)
Profilova fotka
iris ty sis mohla zařídit nový pas aniž máš novou občanku? mně bylo řečeno, že žádost o nový pas si můžu dát až si přijdu vyzvednout novou občanku...
Profilova fotka
já už čekám na pas,občanku i řidičak, vše jsem naštěstí vyřídila v jeden den s oddacím listem. Tento týden bychom to měli mít a půjdu si přehlásit pojištění,banku atd. Jinak jméno pro holku Kristýnka je moc hezké,ale momentálně na pískovišti zakřičím Kristy a otočí se asi pět holčiček. Takže teď jí říkáme Kity a to je její. A kluka jsem taky moc chtěla Jakuba,ale ten už bohužel nebude.CD ze svatby jsme si teď pouštěli s mojí kolegyní v práci( sloužíme noční) a jinak ho vidím tak třikrát týdně,neboť se velmi líbí Kity.A mě vlastně taky. Máme tam moc hezké záběry od fontány a taky jsem nadšená ze svatebních foto a rozhodla jsem se,že svému manžílkovi k prvnímu výročí nechám udělat sbírku foteček,které si nechám nafotit od stejné paní fotografky. tak snad to vyjde.Už jste si zvykli na nové přijmení?
Profilova fotka
Lucko, koukám, že jste měli svatbu stejný den jako my, to bylo vedro, což? Ale my jsme to moc nevnímali...Na nové příjmení si zvykám, hlavně se podepisovat, podepisuju toho každý den celkem dost, takže mám dobrý trénink...Občas mám výbuchy smíchu, když mě někdo dřív říkal slečno .... a teď paní ....ale s tím zvykáním jsem si myslela, že to bude horší, spíš s tím má problémy manžel, protože když o mě mluví, tak pořád říká moje sleč, teda vlastně má paní bude mít určitě drobné atd...to se fakt divím, že vám dělaj občanku i pas zároveň, to já budu mít pas někdy za 2 měsíce nejdřív, ale stejně nikam nepojedu, tak to je fuk...
Profilova fotka
Ahojky konečne tady. Blbnul nám net tak to dřív nešlo. Já ješte zatí nevybavuju žádný doklady poněvač čekám kdy mi konečně přijede překlad oddacího listu z Bratislavy. Snad už začátkem září začnu vyřizovat. Nevím jak u vás ale tady a u známých na Slovači se strhla hotová lavina svateb a rození dětí. Naposled to byla kámoška co mi byla i za družičku, že se zasnoubili. Pak manži teta. Sousedce se v neděli narodilo malý, kámoška to čeká každým dnem... no říkám epidemie :-D :-D :-D . Kdyby tak i mě chytil nějaký těhu bacil :-o :-D . A jestli jsem si už zvykla na nový jméno? Je to určitě lepší než na začátku, právě některý lidi mi pořád říkají slečno sem, slečno tam ;-) ! Manžel je ovšem celý hrdý když může říct:"moje manželka Anička Časarová"
Profilova fotka
jo, já si celkem zvykla, řekla bych, že manža má s tím trošku problémy, hned po svatbě to bylo taky samý moje manželka, žena, my wife a teď o víkendu řekl tady slečna...chachaaa :-)tak bielanevesto, piš jak ses měla, kdyžs nás tu tak dlouho zanedbávala, já jsem naštvaná pracovně, takže nsk se tu fakt nepřetrhnu...
Profilova fotka
Čaučík. Hrozně se omlouvám ale už pídím do postýlky už ani nevídím na klávesnici |-| |-| ! Jestli mě manža odpoledne pustí k počítači tak to doženu slibuju. Tak páčik, dobrou noc a všem taky hezký den ;-)
Profilova fotka
Já jsem zažila hned "zkoušku" nového jména večer, kdy nás na hostinu přišla pozdravit paní, která hlídavala mého Muže, když byl malý.. a já suveréně.. "Dobrý večer, Veselá"... pauza mozku... "teda Bortlová".. :-D těšila jsem se na okamžik, kdy si to popletu a bylo to super, jak jsme to SVOJE nové jméno ještě ve svatební den vyslovila...
Profilova fotka
koto, já jsem odpoledne po svatbě vyplňovala ubytovací lístek v hotelu: manža mi tam napsal tiskace mé nové příjmení a já jsem se pod to samozřejmě podepsala starým příjmením, to jsme se taky celkem pobavili...bielanevesto, si měla noční? tak se hezky vyhajej!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?