Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Den D byl od rána samý stres. Néžeby mě někdo zlobil(to bych mu ukázala ]-( ), ale ty nervičky co jsem pociťovala jsem nezažila nikdy v životě. Ani když jsem maturovala :-o ;-) . Bylo mi tak špatně, že jsem nemohla nic sníst a ani pít. Trošku pomohl panák domácí slivovice který jsem si dala po děkování rodičům. A jak jsem řekla ANO, všechen stres ze mě opadl, přestalo mě bolet břicho a už jsem byla jenom jedno velké zářící sluníčko. Všem co jich to ještě jen čeká přeju aby ten svůj den prožili pokud možná v klidu, a co nejvíc si to užili. A hlavně nenechte si ho zkazit lidmi co za to nestojí ;-) :-)
Profilova fotka
Ahoooooooooooooj. Kde jste holky =-) ? Už tady dávno nikdo nebyl. Jak snášíte ty vedra? Je to děs běs viďte?Holčinky co to máte zítra a v sobotu vám přeju aby ste se neuvařili a prožili to v zdraví. Tak zatím čauky ;-)
Profilova fotka
Ahoj, horko je děsné.. včera se moje těhotná kamarádka byla podívat na den otevřených dveří v nemocnici a málem jim tam omdlela z horka, tak se jí ujali a rovnou si tam na chvíli zkusila ležet.. Snad vás holky v sobotu nezastihnou moc brutální bouřky.. :-)
Profilova fotka
čus mladé paní nebo už brzy paní...my se včera vrátili z Egypta a oproti zdejším parnům opravdu pohoda :-)
Ahojky! Tak jak se vám podařila svatba? U jenom tenhle týden a budeme to mít všechny červencovky za sebou.....
Profilova fotka
To jo. Je neuvěřitelný jak ten čas utekl. A to i díky vám z beremese ;-) . Našla jsem tady super lidi na pokec a několik opravdu užitečných rad, které mi vyhladili vrásky na tváři. A zjistila jsem "hroznou" skutečnost. Stala jsem se na těhle stránkách závislou. Myslíte že budu muset podstopit nějaké léčení?? :-D :-D :-D !!! Teď s manžílkem doufáme, že brzo přijdu do jinýho stavu už bychom oba dva moc přáli mimčo, tak snad jo...
Profilova fotka
bielanevesta: moje řeč, taky tu brouzdám stále :-)jinak svatba fakt supeeeer!!!
Profilova fotka
Tak teď se už například půl hodiny přesvědčuju, že musím do sprchy a pak vařit :-o a vy holky mě tady pořád držíte :-D :-D !!! Na tu mou svatbičku vzpomínám pořád. A taky půjdem za cca. 9 měsíců na další. Vdává se totiž moje nejlepší kamarádka, která byla samozřejmě na mojí svatbě za jednu z družiček. Jen tak pro info, je to ta blondýna v bordovým. Co jinak svatební cesta? My pojedem na takovou mini na chalupu na Vysočinu a pak týden k mým rodičům na Slovensko...
Profilova fotka
my byli v Egyptě, teď přemlouvám přítele mých kámošek, aby je požádali o ruku, protože bych strašně moc chtěla jít někomu na svatbu, ale zatím se k tomu nikdo nemá, ach jooo...jinak taky bych měla dělat spoustu věcí a místo toho tu furt brouzdám...
Profilova fotka
cechtek :-D :-D :-D ! Ale už jdu konečně na to vaření. Ten Egypt upřímně závidím. My chtěli jet alespoň do Itálie nebo Bulharska, ale kupovali jsme stěnu a kupu jiných věcí a na moře nezbylo. Říkáme si že snad příští rok. Tedy jestlui nebude už mimí :-o :-D
Profilova fotka
Rizoto ist fertig :-o :-D . Já zase přemlouvám kámošku co chytila na svatbě kytku, že by si už někoho stálého mohla najít aby se mohla do roka vdát. Sice se přihodilo, že ji kytka když ji chytla vypadla na zem, ale to jenom proto, že byla těžká. Ale dnes jsme si ze ségrou dělali legraci, že ta svatební mánie přeskočila na onu kámošku která by měla být pod čepcem v dubnu :-o ;-) :-D
Profilova fotka
no jenže my máme spoustu známých-párů, co spolu chodí už léta, tak jsme si říkali, že by alespoň naše svatba pro ně mohla být významným impulsem, slečny by vele chtěly, ale přítelé jsou zas vele zaprdění, tak budu muset zaúkolovat mého ctěného manžela, aby pánům domluvil, jinak to nebude a jinak to nevidím, Egypt byl fér, akorát jsem měla občas dost velkou krizi z Arabišů, kteří mě nenechali ani jednou v klidu se najíst, fakt síla, ale tenhle pocit mi nsk potvrdila i má úžasná šéfová, že tam nikdo nebude mít klid nikdy, hlavně ženský a že jsme tam byli s manželem na svatební cestě, to je vůbec nezajímalo, ale jinak to bylo fakt super a co se týče potomečka, toho bysme oba rádi příští nebo přespříští rok maximálně...Pošli virtuální rizoto pls, já mám po Egyptě hladový absťák úplně maximální :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Rizoto se nevešlo do IP ani nikde jinde tak jsem ti ho bohužel nemohla poslat ;-( ! Přeju tobě i manžovi ať vaše svatbení tažení nezůstane dlouho bez odezvy. Neboj oni se chytí ;-) . To víš kamarádka co se vdávala na podzim tvrdila, že ještě min. rok počkaj a s mimčem taky než si vydělaj někde v zahraničí. A teď?? Braly se po měsíci a v zaří čekají prvního potomka. A taky jsou spolu několik let...
Profilova fotka
tak to je supeerr...my se zrovna vrátili z infekčního, manža má probably neštovice, ach joo, ale aby byl brzo O.K. a hlavně že to chytil až teď...si pořád říkáme, že nechápeme, čeho se Ti naši kámoši pořád bojí...hlavně kámošky to budou mít v poho, protože už mají vše zmapované ode mě, já bych jim taak ráda pomáhala s přípravama :-)
Taky myslím, že ti chlapi se bojí úplně zbytečně!! :-D Můj miláček byl asi vyjímka, on uháněl k svatbě mně. x-)
Profilova fotka
Souhlas s váma holky! Ti chlapy pořád aby ste k něčemu přemlouvali :-o ! Ten můj taky na začátku našeho vztahu říkal ŽÁDNÉ DĚTI, ŽÁDNÁ SVATBA!!! A já už ani nevím jak jsem ho přesvědčila, že nic lepšího než svatba a mimčo se mnou ho nemůže potkat ;-) :-D :-D :-D !!!
Profilova fotka
Jo a taky miluju všechen ten shon kolem svatby. A zvlášť když se jedná o lidi mě velice blízké. Tak doufám, že ta moje kámoška si to nerozmyslí :-o . Už včera jsem brouzdala na netu a sháněla ji obrázky šatů. Asi jsem fakt občas trhlá... Asi taky zaletím do Anglie a najdu někoho mojí prima ségře. Nejlépe nějakého lorda, aby byla svatba pohádková... :-N No nic jdu zase vařit. Láska jde přeci přes žaludek, zatím pa pá holčiny
Profilova fotka
bielanevesto, Ty jsi mi ale kuchařinka a obzvlášť obdivuju v tomhle vedru... holincka: u nás to bylo také tak, že mě on požádal o ruku, vůbec jsem ho neuháněla, holt pár světlých vyjímek, ale právě proto by se Ti ostatní kluci měli inspirovat :-)děti prý klidně, ale svatba je pro ně kříž, fakt nechápu obzvlášť, když viděli, jak to u nás proběhlo O.K. :-) jo a bielanevesto: nezaložíme si nějakou seznamku? my máme spoustu nezadaných kámošů :-)
To je zajímavé - já mám taky spousty nezadaných kámošů, ale nemám snad ani jednu kamarádku, která by ještě byla sólo... bielanevesta: Ty jsi ale vzorná manželka! ;-) :-D To já jsem taky včera nachystala miláčkovi dobrou večeři, ale pořád nešel a nešel, tak jsem mu ji snědla. :-D :-D :-D A když konečně přišel hladový z práce, tak jsem objednala pizzu. :-D
Profilova fotka
já to včera taky vyřešila pizzou s tím rozdílem, že jsem pro ni došla :-)
Profilova fotka
Tak teda huráááá na seznamku :-D :-D :-D ! Myslíte že by se našel někdo vhodný pro moji ségru? :-o ! Nebo taky pro její kámošku? :-o :-o ! Jinak už asi žádný nezadaný neznám. Jedna těsne před vdávaním, další těsne před porodem...však ono by se něco našlo :-S :-D . Dnes jdu na sundání mých drápků. Před svatbou jsem si nechala udělat porcelánový nehty(viď album), protože v mý práci není možný aby mi moje vlastní dorostli. A taky ty umělý vydrželi hezky jen týden. A pak se začali lámat a olupovat...néžeby byli špatně udělaný, to vůbec. Ale holt mám takovou práci kde by nevydrželi ani nehty betonový ;-( :-D
Profilova fotka
Ahoj. Tak nevím kdy se zas dostanu na internet, protože máme teď 2 týdny dovolenou a jedeme pryč. Teda zatím ahoj, já určitě na vás nezapomenu ;-)
Profilova fotka
tak si to krásně užijte, pa pa :-)
Ahojky! Tak už to máme všechny za sebou! x-) x-) Jak se cítíte jako mladé paní?
Profilova fotka
no supeer, akorát mě neba řešit to všechno papírování okolo, už abych měla vše vyřízeno...jinak furt čučim na fotky a na jednu stranu mi je líto, že už to máme za sebou, ale to jsem tušila, že to budu takhle cítit :-) a co vy?:-)my máme teď dom první zkoušku manželství, neb manža má neštovice, tak to je s ním občas kříž :-)
cechtek: to papírování je fakt otrava, už teď toho mám plné zuby a to mám zatím vyřízenou občanku... 8-( Taky je mi trochu líto, že už to mám za sebou, ale teď je to taky zábava, jak si pořád s manžílkem připomínáme, že on je můj manžel a já jeho manželka a že bych se už konečně mohla představovat novým jménem. :-D Taky jsem měla manžílka před svatbou doma asi dva měsíce, protože byl na operaci s kolenem. Byl to nářez, nejhorší je, když se chlap nudí. Přišla jsem z práce a už spustil kde jsem tak dlouho, že už má uvařeno a uklizeno. :-D :-D Byla to sranda a dobrá zkušenost na procvičení nervů a trpělivosti. :-D
Profilova fotka
to jo no, máme to také přesně tak a ještě ke všemu pro mě jezdí autem na nádraží!:-) fakt čučim...papírování je děsný, ale nsk už jsem vyzvedla poslední papír-výpis z katastru, tak už snad můžu hurá na úřad, jsem zvědavá kolikrát tam budu muset chodit...tak to jsi teda rychlík holincko :-)
Profilova fotka
Ahooooooj. Dovolená byla super!! Až na to že začalo pršet a byla poslední dva dny děsná zima. Jinak už jsme konečně viděli malýho Luboška. Pro ty kdo nevědí, je to bratránek mého manži, který se narodil v červnu. Když zbyde čas vložím do alba fotky. Je to roztomilý děťátko. Teď jsme akorát na dva dny doma a pak v neděli ráno vyrážíme směr Slovensko. Už se hrozně těším, nebyla jsem doma od začátku května. Sice, hm, domov mám teď tady :-D . Ale vy určitě víte jak jsem to myslela ;-) . Co se týče stesku po těch přípravách na svatbu a tak, jsem na tom stejně jak vy. Jsem sice šťastně(!!!!!!!) vdaná ženská, ale občas mi příde líto, že období toho těšení se a vybíraní šatů je pryč :-| . Ale na druhou stranu se můžu těšit na jiné zážitky. Můžeme plánovat početí našeho prvního potomka, vybírat jména...Shusili jsme se shodnout na jménech ale jde to ztěžka. Zatím asi vedou Patrik a Daniela. Ale nesmím předbíhat čas. Hlavní bude když se nám to mimčo povede a že bude ZDRAVÝ!!! A co se týče dokladů, holky ani nevíte jak to máte lehký. Já jelikož jsem slovenka to mám trošku zamotanější. Mé doklady se ještě ani nezačali vyřizovat. Zatím se poslal jenom do Bratislavy oddací list aby ho tam přeložili do slovenštiny. A než začnu vyřizovat doklady bude to trvat nějakejch 6 týdnů. Ach jo už ať to mám z krku. Tak zatím pá, jedeme k tchánovcům, a snad ještě večer se ozvu ;-) :-)
Profilova fotka
bože, proč se musí nechat oddací list překládat? my už máme dávno vymyšlený jména: Anička a David tak se měj moc pěkně, já bych taky někam jela, ale jsem furt v háku, čau T.
Profilova fotka
Achooooj. No taky to celkem nechápu. Ale prej když je oddací list v češtině tak se musí přeložit do slovenštiny. No to jako kdybychom byli japonci :-o ]-( . Prostě to Slovenské úřady vyžadujou... Anička a David jsou moc hezká jména. Taky bych chtěla pro holku Anička, kdybych se já sama tak nejmenovala. Pá An. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?