Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
já už se tak moc neraduji :-D , už na mě lezou nervy :-N . Ale jinak se hrozně těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. Uteče to jako voda, na každý den máme spousta úkolů co ještě musíme do svatby zařídit. A zítra naposledy do práce a pak do příští středy volnooooo :-D
Já se těším, mám nervy a už aby to bylo!!!!! :-D A ještě toho musíme tolik moc zařídit. Ale konečně jsme o víkendu koupili ženichovi oblek. x-) A zítra rozvážíme koláče!! x-)
Profilova fotka
Ja sem zatim v POHO... ;-) ;-) ;-)
my jsme konečně o víkendu objednali kytyičky...budu mít šampaň růže a maminky a svědkyně gerbery
Profilova fotka
já už v pátek, uááá, mně píše kámoška sms typu: tak jak je poslední neděli jako svobodná, dnes jak je poslední den v práci jako slečna...na jednu stranu se šíleně těším a na druhou mi to furt nedochází, strašně to uteklo...:-)
Profilova fotka
No mě dneska opět nečekaly příjemné zprávy.. po tom, co nám sdělili, že nebudeme mít na termín naší svatby k dispozici obřadní síň, ale že budem v zasedačce městského úřadu, tak mi dneska mami oznámila, že padá zkouška účesu... paní si prostě vzala volno.. super.. tak můžu shánět znova..
Profilova fotka
To jsem zvědavá, co se ještě za posledních 26 dní nepovede... :-N
kota,držím palečky,aby se už vše povedlo
já zase v sobotu zjistila,že květinářství,kde jsem chtěla objednat kytky,zrušili...tak jsem musela do jiného...snad je paní taky šikovná
Profilova fotka
Tak jsem to v POHO trochu zakrikla, v ramci baleni jsem narazila :-( :-( :-( spankem na otevrenou hranu skrine...Pekne se mi zatocila hlava,a asi za hodku se mi udelalo soufl,kdyz sem uvidela tu bouli-fakt se mi az chtelo brecet.Co kdyby se mi to bylo stalo tesne pred svatbou?To bych ji asi zrusila,protoze vypadam jako hotentot..Holky nejak mi praskly nervy..Je toho nejak hodne..A toste budu od stredy bez internetu :-( ]-( :-|
Profilova fotka
Do květinářství máme cestu teď v pátek.. snad aspoň to klapne.. Ještě musíme spočítat svatební hosty, ať víme, kolik objednat myrt na šaty.. a už asi musíme objednat finální počty jídel na hostinu.. já to věděla, že bude celý půlrok pohodička a pak se to tak nahrne, že nebudu vědět, co dřív!
Profilova fotka
No ale zas na druhou stranu, my si to plánovali hodně dopředu a musím říct že teď jsou jen dodělávky. Někteří, to plánujou měscí dva dopředu, to musí být ta správna hodička... My to máme od pátku za 14 dní a hodně se těším, a trošku jsem nervozní..... Musím na to přestat myslet :-N My už snad jen přští týden do restaurace upřesnit jídlo a tak, jinak snad máme vše... Ještě chci kravatu pro milačka... Jednu má, ale chci se podívat po jiné, ale uvidíme.... Když tak půjde v té co si už koupil.... myslím že bude dobrý spěch den před... to budu dělat výslužky, pojedme pro myrty na auta a do klop, odvést našeho milačka Gandíka ke kamarádce, ten s náma nebude... a udělat výzdobu v restauraci... A pak hůra domů a spinkat na druhý den... To budou nervíky :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
gandy: my taky vše domlouvali už v lednu a únoru.. a říkali nám ve většině případů.. v červenci se ještě ohlašte a domluvíme podrobnosti.. proto jsem taky byla v naprostém klidu až do teď.. teď se začnem všem ohlašovat.. :-D
Profilova fotka
mně volal minulý týden pán kde budeme mít obřad, že budeme muset přijet a vybrat si jiné místo a pak zas držkovali na matrice, proč jsme si vybrali tak blbý místo, dělali, že vůbec nechápou kde to je a ještě si nechali zjistit, zda to pořád patří pod P7, takže největší hrůzu teď mám kromě tchýně z toho, zda tam budou z matriky :-)
tereza: já mám hrůzu z otce...viz diskuse 22.červenec 2006...ale tchýni mám fakt skvělou,neměnila bych. My upřesňovali jídlo v sobotu - známý,co bude vařit a nakládat masíčko si vše koupí a my dostaneme jen účet ;-)
Profilova fotka
Tak holky se s vama loucim :-( zitra se stehujeme-ne ze by bylo hotovo :-| ,ale stehujeme...Tak nebudu mit par dni net-nez ho zase poridime...Jak to bez vas vydrzim-beeeeeeeee ;-( No,v nejhorsim se na vas prijdu podivat do internetove kavarny ;-) abych videla vase svatebni fotecky-ale pocitam,ze nejak extra dlouho bez intrernetu nebudu...Jo mame zaplacene ubytovani a letenky do Rima-tak cesticka po svatbe bude.Uz se tesim. :-) :-) Tak holky preju vsem priprava v POHO-jeste si to tech par dni uzijte,nez budete vdane pani ;-) Pa,pa,pa Zrzcecka-Lenka
Zrzečka: tak přeju krásné bydlení,brzy hotové ,ať se vám daří a ať zvládnete i ty svatební přípravy!Držím palečky! :-)
Profilova fotka
papa Zrzečko.. přeju ať zvládneš stěhování s úsměvem... a v co největší pohodě!
Ahoj holky, mě čeká svatba v sobotu a nějak to na mě začíná doléhat. Sice mi vůbec nedochází, že to všechno zařizuju pro sebe, ale mám stres, aby se všechno povedlo, aby nikdo v tom horku nezkolaboval (hlavně nevěsta v těch šatech), a aby se lidi bavili. Teď máme všechno snad zařízené, až na dodělávky, ale v pátek bude ten pravý šrumec. To musíme dojet pro dortíky, udělat výslužky, rozvézt to do práce, vyzvednout šaty a oblek, navázat myrty a spoustu dalších věcí =-) , snad to zmákneme...
Profilova fotka
Neboj se aajko.. to zvládnete.. My už bydlíme v Brně 3 roky a svatbu máme na severu Moravy.. to teprv bude frmol v pátek před svatbou, než vyzvednem věci v Brně a pak dozaistíme věci na severu, do toho nám už odpoledne přijede 10 kamarádů z Ústí nad Labem.. Ale já jsem optimista.. všechno se zvládne.. hlavně musíme s úsměvem.. a nenechat se ničím vykolejit...
Snad máš pravdu. Taky se bojím, aby mi to ve svatebních šatech slušelo, a abych na fotkách nevypadala blbě. To jsou ted starosti, co. :-) No jo, ale nenadělám nic. Snad to ale dobře dopadne. Vy to teda budete mít taky dobrodružný :-)
Profilova fotka
Ale, přece každá nevěsta je krásná... a navíc, vždyť si Tě bere člověk, který Tě má jistě rád i v "teplákách" (když to tak povím).. a jemu se budeš líbit na 100% a na ostatní jsou na tom vlastně podobně.. ;-)
AAjko,to zvládnete a určitě budeš krásná nevěsta,bude z tebe vyzařovat to štěstí a láska ;-)
Profilova fotka
ahoj já vůbec nestíhám. Najednou se objevilo tolik problémů až mi z toho jde hlava kolem. Sestřenici je přednejší brigáda na Černé Hoře než aby přišla družičkovat ]-( 8-( . A kamarádka co měla dorazit i z manželem, nemůžou. Měla nějaké komplikace(je těhotná 7-měsíc)a i když je to v poho, nechtěj raději riskovat aby se něco nestalo. To je samozřejmé, mimčo musí mít pednost, jen nás obě mrzí, že tady nebude ;-( ! Ach jo nějak mi to vůbec nepálí, s mámou i se ségrou makáme na detailech, je potřeba ještě udělat zasedací pořádek...asi z toho scvoknu :-o :-D ! Ale těším se jako blecha. Jinak včera jsem byla na skoušce účesu a dopadla super. Taky jsem byla dneska v práci rozdat koláčky...ještě že mám dovolenou jinak bych asi nic nestihla. V pátek musím jet ke kolegyni pro hlavní svatební dort, taky je potřeba nasměrovat hostí ze Slovenska na hotel kde budou spát, kamarádka bude spát u mě tak tu je taky potřeba vyzvednout..........HELP!!! Už šílím, z nervů ale taky samozřejmě radostí :-D :-D :-D ! Holčinky loučím se s vámi protože nevím jestli se ještě do svatby budu moci za vámi podívat, i když mi budete chybět. Držte mi palečky aby to klaplo a aby to byl nezapomenutelný den ;-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
bylo to úžasné, jukněte na fota, tereza a radovan 7.7.06, musela jsem se akorát zaregistrovat jinak, ale jsem to já :-)
Ahojky! Tak co holky, jaké to bylo? x-) x-) x-) Mně se už teď dělá špatně.. 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky.. já měla povedený víkend.. Vyšla mi zkouška účesu u jiné slečny kadeřnice, a teda musím říct, že jsem byla víc než spokojená!! :-) Byli jsme se domluvit v květinářství ohledně konečné podoby svatebních kytic a ikebán na stoly.. zajistili jsme svatební menu na Rychtě, kde bude hostina.. Zítra zvládnu poslední zkoušku šatů a za 19 dní jdu na to..
Holincka: koukám, že máme stejný termín. Já už začínám být taky nervózní. Hodně lidí máme nepojízdných takže udělat zasedací pořádek do aut je docela fuška, ještě ke všemu mi i ti pojízdní postupně volají, že auto mít nebudou takže super asi si ti v pátek hodím. :-)
lucie..: já zase bojuju se zasedacím pořádkem u stolu, je to horší než to obří puzzle. ]-( Pořád mi to nesedí. Už máš jinak všechno zařízené? Já jdu dneska objednat kytky, pak zákusky, zítra jdu ke kadeřnici, pak musím na zámeček s výzdobou, na zkoušku šatů, atd. atd..... :-.
Profilova fotka
Holky já už za 11 dní a už máme asi všechno zařízené. Ve středu jdeme do restaurace říct konečný počet lidí na obídek a na večerní grilování a domluvit detail.... Jinak ve čtvrtek kadeřnice na barvičku... O víkendu budu dělat asi meníčko a zdobit krabičky na výslužku.... a příští týden jdu jen v pondělí do práce a pak odpočinek před velkým dnem... Máme to sice v pátek, ale chci být v klidu a nestresovat se z práce!!!!! Auta už jsou vyřešené, naši si museli půjčit z práce transporter, spousta lidí je taky nepojízdných nebo auto mít nebudou.... a zasedací pořádek jsem vymyslela s mamkama.... Tak snad je vše zařízené!!! Snad jen svatební noc,????????????? Nevíme jak to udělat!!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?