Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Já si taky myslím že se z nich svléknout nebudu chtít, ale radši si to vezmu, kdybych náhodou. Mamča a a přitelova mamča říkali ať si něco vzemu, tak je poslechnu, ale stejně se převlékat nebudu :-D :-D :-D
Zrzrcka: super nápad,hlavně, že si to užijete vy dva ;-)
Ahojky! Tak co je u vás nového? Co vám ještě zbývá zařídit? Už se nám to blíží......! :-o
Musím objednat kytky..jen nevím,kdy to stihnu :-) Skorotchýně si včrra koupila obleček na svatbu,tak jsem zvědavá,jak bude vypadat. Jinak nám pak bude zbývat objednat šunku,sýry apod.
Kytky taky ještě nemám objednané. :-| A ještě musím nahlásit přesný počet hostů, domluvit detaily pohoštění a udělat jmenovky a dárečky, atd. atd. ... A času už je tak málo! A zítra jdu na zkoušku ke kadeřnici.
Ahojky tak já mám už asi všechno zařízene (aspoň si to myslím :-) ) V sobotu jsem byla objednat koláčky, už jenom koupit krabičky na výslužky. Příští týden jdu na kosmetiku a ten další na barvu ke kadeřnici. čtvrtek nebo pátek před svatbou koupíme miláčkovi košili a kravatu podle toho z čeho si vyberu kytku (mám v květinářství objednané hortenzie, chrpy a ostrožku)
tak to já musím upřesnit taky hostinu a cukroví ( to jdu vyřídit dneska) - kytky už mám domluvené, kadeřnici i vizážistku taky včetně se zkouškama. Jen ještě dárečky pro svatebčany, boty pro miláška, rukavičky pro mně a dolaďit svatební menu a jmenovky a mám to taky všechno, ale to už jsou jen detaily
jééééé, krabičky na výslužky taky ještě nemám!! :-o A taky botičky...
Profilova fotka
Ahoooj. Tak jsem zase tady. Ale jen na chvíli, jsem po noční a jdu hajat |-| . O víkendu jsem nic nestíhala, byla tady moje máma a trošku jsme vyšperkovali moje šatičky. Našili korálky a flitry a tak :-) . Teď když už je mám definitivně doma jsem neustále v pokušení obléknout si je a být v nich pořád :-o :-D . Dneska jsme taky byli s kámoškou na "menším" nákupu. V sobotu budu mít totiž rozlučku se svobodou, bude tady moje sestřička...budeme asi opálení zvenku i zevnitř :-D :-D :-D. Tak už jenom 17 dní, jak ten čas letí. Za chvíli budu tady rozdávat rady už jako starý profesionál :-D :-D . Jo a ještě nemám spodní prádlo tělový barvy. Nevíte kde v Praze by to mohli mít? A hlavně aby měli velikost 75 A!!!!
Profilova fotka
Ahojky holky, já přesně za měsíc budu paní!!!!!! 8-) Nějak se to krátí!!!! Já si myslím že už snad skoro všechno máme zařízené!! jaké dárečky budete dávat svatebčanům????? :-.
Gandy: my dárečky nedáváme Ale je fakt,že to letí,od zítřka za měsíc budu také paní a už se oba moc těšíme.
Profilova fotka
No my taky asi dárečky dávat nebudeme, už takhle nás ta svatba vyjde na strašný peníze, radši to dám na kapelu, než něco ještě vymýšlet za dárečky ;-)
Článek se načítá
Holky tak já budu kupovat minivínečka v delvitě za 19kč pro 23 lidí a kubíka pro roční družičku - takže mě to nezrujnuje a bude to takové milé ;-)
Já budu dávat taky minivínečka, ale ne všem hostům. Jenom těm nejbližším. Ještě si musím vyrobit etikety..... 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to také blíží, dneska jsem zjistila, že už jen 15 dní:-) asi jsem pěkně pozadu, protože oproti Vám nemám ještě skoro nic! =-) zjištuju, že budu muset vyměnit šaty, protože mi nesedí, nemám vybrané písničky na obřad, dnes nám vypadl fotograf i kameraman :-( a ještě nemám v hospodě domluvené jidlo..to jsem zvědavá co mě čeká dál ;-( ale to nejdůležitější jako je zaplacený obřad a termín..to už mám ;-)
makyna hlavně, že máš ženicha ten je nejdůležitější ;-)
Profilova fotka
chechta: nooo, to je fakt, vždyt říkaám, že to nejdůležitější už mám :-D
Profilova fotka
Ahojky,no děsně se to blíží...už teď jsem nervózní...ještě nemám samodržky,ale ty někde seženu.Pak nemám figurky na dort a ty vůbec nevím,kde sehnat...fňuk...už mne to lítání nebaví...
makyna: buď v klidu, mně toho taky chybí zařídit a koupit ještě hrozně moc... 8-(
Profilova fotka
makyna...buď v klidu tohle všechno zvládneš během dvou dnů a ty na to máš ještě celý týden+pár dní ;-) já ještě pár věcí nechávam na příští týden, nemam vybraný kytky,myrty,pohoštění pro hosty, prádlo a spoustu dalších věcí :-) už se moc těším..zítra si jdu pobrečet na kamarádky svatbu tak si to aspoň s ženichem okouknem :-D
Profilova fotka
teda tady je mrtvo...musíme s tím něco udělat... holky,máte figurku na dort?Kde ji mám koupit?Jsem z toho na mrtvici...chjo...
Ahojky! Figurku na dort mi půjčí paní cukrářka, ale asi si stejně nějakou koupím nějou svoji, "na památku"... :-D Jinak plno jich je na netu, ale viděla jsem je skoro v každé cukrárně. A taky v květinářství.
qualka: my máme v cukrárně objednané čokoládové figurky na dort za 150 Kč,nezruinuje nás to a ještě si pak pochutnáme ;-)
Profilova fotka
Tak už zbývá jen 17 dní,že jo qualko?Zítra jdu na poslední zkoušku šatů,nechám vytisknout menu,s ženichem napíšeme svatební řeč,zabalím dárečky pro svatebčany a je to hotové. :-p
Profilova fotka
AHoj holky,mně to čeká taky už jen za 17.... :-) Muůžu se zeptat pro inspiraci,co dáváte svatebčanům jako dárečky????
stastnanela: my třeba dárečky nedáváme vůbec..ale jinak holky dávají minivínečka,sladkosti,kamínky a já nevím,co ještě...
Profilova fotka
Od nás svatebčané dostanou malou porcelánovou mističku,v ní budou čtyři dortíčky a k tomu stříbrná dezertní vidlička s iniciály a datumem svatby.
Profilova fotka
Tak nám zbývá už jenom 10 DNUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomoooooooooooooooooooooc to ale utíká :-o :-D :-D :-D ! Tenhle víkend jsem měla rozlučku se svobodou a dopadla super. Jen mě včera nazvedli mandle v restauraci kde máme mít hostinu...nechci se ale hádat, aby nás pak ještě nějak neobrali...ach jo :-(
Profilova fotka
Nazdárek červencovky,včera jsem strávila 3 hodky na Nebozízku,kde bude probíhat naše svatba a začínám mít nervy,aby to vše dobře dopadlo.Vím,že zbytečně šílím,mám vše do detailů připravené a na Nebozízku je perfektní servis,ale stejně mi to nedá.Ach jo.
uf uf, blíží se nám to...... :-o :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?