Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Dobré ráno, koukám že červencovky ještě spí, nobo zařizují, nebo pracují. :-D Tak já se přidávám, svatbu máme 7.7. nějak se to krátí. Myslela jsem, že mám vše zařízené a teď zjíšťuji, že mám pořád co dělat.
Ahojky! Kéž bych tak spala!!! x-) Ale to by mi asi v práci neprošlo.. :-D renaa: taky jsem myslela, že už mám všechno důležité zařízené a zjišťuju, že ještě chybí doladit plno detailů. A taky jsem nějak zapoměla na kytku... :-D
1kaculka: Nám bude opravdu hrát paní Pavlíčková,takže jsme vybírali ze seznamu,co nám v diskuzi nabídla tuším kaculin...takže jsem nic jiného zjišťovat nemusela...na nástup bude Aida od Verdiho,na obřad bude Bocelli,na prstýnky Hapka Dívám se,dívám a na gratulace Stín katedrál..Zaplatili jsme poplatek,dostali jsme parkovačky h hradu pro těch 5 aut... Jinak ahoj holky!Já musím koupit něco do vlasů,chci perličky,sice mi je přivezla kamarádka,ale ta měla sponky do drdoly aty by mi v krátkých vlasech nedržely :-| a nevím,kdy stihnu objednat kytí... :-) No.ale jsem objednaná na zkoušku účesu na 17.7. před svatbou - budeme rovnou melírovat,stříhat,zkoušet :-D
Profilova fotka
Ja uz mam kytku zamluvenou,kadernici jsem zmnenila,tak jsem se zase ratila ke korunce,alespon odpadaji nervy zda by kytka ve vlasech vydrzela..Ja budu mit zkousky ucesu jeste dva,ale jen protoze bych nevydrzela takovou dobu nebarvit odrosty,tak pujdu ted nekdy a pak holt o neco drive nez bych sla normalne..tesne pred svatbou.Momentalni favorit je uces ala herecka Batulkova,..myslim,ze mi pujde dobre udelat z vlasu..Vzdy kdyz jsem neco nasla,tak to ztroskotalo na tom,ze mam vlasy kratke...Tohle pujde a navic je to to co jsem si predstavovala..Porad jsem spominala kde jsem ten typ ucesu videla az jsem si vzpomnela na ni ;-) Milacek byl vyzkouset oblek a desne se mi v nem libil..Jo trochu uvazuju,ze by ze zrzecky byla tesne pred svatbou blondynka...tak jeste nevim.. ;-) Ale to jen tak hypoteticky.Taky jsme si zjistovali svatebni cesticku-mini do Rima,tak jsem zvedava maji nam do patku zavolat co maji..jo vcera jsme si s milackem byli koupit nove dioptricke bryle,tak jsem si vybrala takove docela dost vystredni oranzove,tak se tesim az budou hotovy,ze je budu nosit.Neco jako zmnena image.Vcera byl vubec blazinec,kupovali jsme vanu,wc,obklady,Lee zidlicku nejaky obleceni,schaneli svetla...No kdyz vidim ten barak,v jakym silenym stavu je,tak jsem zvedava uz mame jen tri tydny...Zatim neni nic.Vse je rozdelane.Topeni,elektrina,voda,stavi se jedna pricka,druha se zazdiva..atd...no des.
Profilova fotka
omluvte neskutecny pravopisny chyby a preklepy asi z toho horka.. :-(
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky. Tak konečně se mi povedlo dát do alba nějaký fotečky. Jsem na nich vyfocená já v šatičkách co budu mít na sobě na svatbě...ach jo, to se to krátí...každým dnem ;-) :-D :-D :-D ! Uff, dnes bylo, ale vedro. Jestli bud takhle i 8.7., to potěšpánbůh. Asi ještě předtím než řeknu ANO, tak se uvařím :-(
Ahojky holky, nemáte někdo termín 15. července? nestíhám si celou doskuzi přečíst:-)
bielanevesat: snad lepší se uvařit než umrznout ;-) sazavanka já jsem až o týden později :-D
Taky radši budu uvařená,než zmrzlá...míluju léto a teplo a hodně sluníčka :-)
Profilova fotka
Bielanevesta: taky jsem si říkala, jen aby nebylo takové vedro. To by byl děs. To bychom se v těch šatech asi upekly. Takových 25 stupňů a sluníčko, to by bylo ideální. V sobotu mám rozlučku, tak se fakt těším!!!!! Mám tričko bride, ale nevím zda si ho tam vzít???? Co myslíte???? Holky já nevím zda mám všechno zařízené!!!!! Snad všechno důležitého máme, ale takové ty drobnosti....
iris já taky miluju léto - všichni pořád říkají, že nejoblíbenější období je pro ně Jaro, ale já preferuju to léto :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jak tak koukam,tak to budu mit jako jedna z poslednich v cervenci ;-) Ja uz se desne tesim na saticky :-) Taky se tak tesite...Jestli to dobre chapu tak bielanevesta je ma uz doma?Tak to se mas ;-) Jak odolavas nemit je stale na sobe?
Článek se načítá
Já se taky moc těším na to jak budu mít na sobě šatičky - vždycky sem říkala, že mě by stačilo si je obléct jít k tomu oltáři ( já to teda v kostele nemám a nevím jak se tomu říká u civilního obřadu ;-) ) a užívat si to - hostinu bych mít ani nemusela :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
krásný den, taky se hlásím na červenec 8.7. ve 13 hod v Olomouci to vypukne, už se těším, jsem bledá jak vápenka, tak s tím musím něco udělat :-D
sazavanka: já se taky vdávám 15.7
Profilova fotka
Vdává se tu někdo 21.7??????
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdává se někdo 14.7.?A v okresu Kladno? :-)
Profilova fotka
Ahoj, ja se taky hlasim k cervenci! Vdavam se 15.7. v Praze u Panny Marie Snezne. Uz mam trosku nervy..nejvic se bojim toho, az budeme skoro 70 hostu z ciziny prepravovat minibusama do Dobrichovic na hostinu..bojim, bojim =-)
Mně to taky čeká 15.7.! Máme to, holky, ode dneška přesně za měsíc!!! x-) Jsem taky bílá jak stěna a ještě nemám zamluvenou kytku a koláče.... :-(
Profilova fotka
Jo jo, presne mesic..Ja taky nemam zamluvenou ani kytku, ani kolace! Ale kdyz jsem naposledy mluvila s kvetinarkou, tak rikala, ze 14 dni predem staci...Zarizuju vsechno z Londyna, tak musim popohanet moji mamcu, aby mi kyticku zamluvila ona..
A taky jsme se šíleně pohádaly s tchýní (je to takový zlá, závistivá, hysterická staráskoropanna) a ona včera oznámila, že si nám peníze na svatbu dá jen z povinosti a že už mně ani svého syna nechce nikdy vidět! Podotýkám, že jsme ji nic neudělali. Je hodně hysterická a myslím, že potřebuje psychiatra (beze srandy). Takže ji miláček řekl, ať se těma penězma zadusí. Jenže teď nevíme, kde na tu půlku svatby vezmeme. Ale jinak super, pár dní jsem teď obrečela, že mi zkazila přípravy na svatbu i svatbu, ale teď už na ni kašlu. Přece si to nenecháme zkazit!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-(
Profilova fotka
holincka: z tchýně si nic nedělej, my nedostaneme ani ty prachy a kecá furt do všeho neskutečně a dělá fakt šílený věci, po svatbě ji na tu psychinu odvezu :-) jinak taky vám to tak šíleně uteklo? já si pořád říkala, že červenec je ještě za dlouho:-)a už máme vše zařízeno:-)
terezko, máš pravdu, letí to jak splašené. Za chvilku snad budeme slavit zlatou svatbu! :-D :-D Nemáme náhodou stejnou tchýni?!? ;-)
Profilova fotka
Jasne, nenecte se tchyni rozhazet, svatba se jiste podari i bez jejiho prispevku! A ono ji to treba za par dni dojde, ze se nezachovala zrovna hezky a zastydi se...
Profilova fotka
Tak koukám že mám docela štěstí. Mám totiž super skorotchýni.... Do ničeho mi nekecá, dkyž potřebuji pomoc, tak pomůže a je suepr. Stejně tak i moje mamča. Vychází nám vstříc... Doufám že se to povede.... Holky budete si brát na převlečení nějaké oblečení???? Já totiže nevím. Chci si ty šaty užít, ale co když už ´mě pak bavit nebudou??? no možná si něco sebou vezmu, ale stjeně chci vydržet celou dobru ve svatebních 8-) budu je mít na sobě jen jednou za život, teda doufám!!!!!!! 8-) ;-) :-)
Profilova fotka
Ja mam uplne to samy dilema: saty na prevleceni jo nebo ne? Mamca me do nich skoro nuti, at si nejake poridim, ale mne se nechce - taky si chci svatebni saty poradne uzit! Vzdyt kdyz se prevliknu do normalnich, tak se uz nebudu nicim lisit od ostatnich slecen :-D :-D Ale pro vsechny pripady si vezmu nejake saty s sebou...Dneska jdu shanet saty pro svoji svedkyni, tady je docela vyber peknejch elegantnich saticek, tak to bude zabava, jesteze ma holka super postavu a znam jeji velikost, tak se snad strefim! :-)
My si bereme všichni něco na převlečení,máme to pojaté jako večerní posezení s novomanželi a bude se grilovat a opékat,tak aby se všichni cítili pohodlně.Řekli jsme,ať si večer vezmou klidně džíny nebo něco jiného sportovního. Na šaty se těším moc,ale na běhání po louce by to bylo dost nepraktické.
Ahoj Holky, tý jo já jsem tak ráda, že s tchýní problémy nemám. Zaplatí si teda akorát cukroví a tu část hostiny co by jako platili nám strhnou z dluhu takže v poho. Po nikom jem peníze nechtěla nemyslím si, že by to byla povinost rodičů nám platit svatbu - moje máma mi to zaplatit chtěla tak bude platit cukroví a půlku hostiny - jinak všechno okolo si budeme platit sami. A i díky tomu dostaneme asi od Tchánovců jako svatební dar svatební cestu což je mnohem lepší než si nechat všechno platit a nechat si do toho mluvit ;-) (v mém případě by se to asi nestalo - do ničeho se nám fakt nepletou)
Profilova fotka
taky vse financujeme sami,tak je vse ok.Nikdo do niceho nemluvi.Po nikom jsme nic nechteli.Taky si myslim,ze to neni povinnost prispivat na svatbu,driv to byla samozrejmost,ale dnes je zda se trochu jina doba..Tchan nam odpustil dluh a nasi nam dali par kacek,ale kdyba nedali taky by se nic nestalo.Za usetrene penizky tedy pojedeme radeji na pidi svatebni cesticku do Rima.Jinak jsme to pojali v podstate jako jen obrad a odpoledne vyrazime jen sami dva do Ceskeho Krumlova...JAkoze romantika se vsim vsudy i se svatebni noci ;-) Rozhodli jsme se,ze nebudeme setrit na prstynkach,satech ,kytce a vseho co se tyce vyzaze..A ze si to chceme uzit v klidu a pobavit se.Mame naplanovane dlouhe foceni ,tak se tesim,ze se pobavime a zasmejeme.. ;-)
Ahojky! Já si něco převlečení asi nevezmu, protože myslím, že se z těch šatů nebudu chtít svlíknout ani po svatbě... :-D :-D :-D Ale uvidím. Možná radši sebou vezmu nějaké šatičky, kdybych se třeba něčím polila... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?