Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Holky taky chci hezké počasí ale nemá cenu se tím zatěžovat,stejně nic nesvedem
Profilova fotka
Tak koncem týdne má být prej 28°C!!!!!!!! :-D To by bylo něco!! Ale plysacek má pravdu, nač se tím zbytečně zatěžovat...jenže když ono se to lehce řekne a hůř udělá :-( ;-) :-)
Profilova fotka
Tak to by bylo super, kdyby se nám konečně oteplilo... Já začínám mít nervíky spíš kvůli věcem okolo. Začíná se nám trošku komplikovat doprava. Nevím zda mám všechno zařízeno, no prostě mám nervíky.... Tento týden musím nějak zařídit kytky. Včera jsem si konečně koupila spodní prádlo. No chodím už konečně i do solárka, protože jak to vypadá tak sluníčko moc nebude. Doufám že na nic nezapomenu, no mám už nervíky:) :-D ]-( 8-)
My jsme přivezli v sobotu vínko z Moravy na svatbu,je moc dobroučké a také jsme si u známého domluvili domácí chleba,je výbornej. Jinak už chci taky teplo...tohle počasí už je dost otravné.
Profilova fotka
Děvčata, vy si budete myslet že jsem asi takový malý blázen,ale já jsem už kvůli tomu počasí posílala mail i na český hydrometeorologický ústav,ptala jsem se jich jak bude v červenci.Zatím mi nikdo neodepsal =-) My máme teď starosti zase s oblekem.
Profilova fotka
my oblek taky jeste nemame,museli ho reklamovat...,tak cekame az dorazi jiny.Kytku jeste zamluvenou nemam,ale uz se na to chystam..Ted v sobotu chceme jet do Prahy koupit letenky na svatebni cestu do Rima,ubytovani pak zamluvime pres internet,doufam,ze bude volne co jsme si vyhlidli.V sobotu jdu taky na zkousku k jine kadernici,chci si nechat udelat jen "rozcuch" s kytickou..A 5-6.cervence se uz na beton stehujeme do baracku..To je 12 dni pred svatbou ;-) ..Odedneska zacinaji remeslnici pracovat,tak mame na tu rekonstrukci mesic,ale to uz jsem psala..Tak jsem zvedava. ;-) Pocasi,myslim,ze bude urcite lepe,preci jen bude leto,no bily destnik mam porizen,tak to urcite prset nebude.. :-)
Profilova fotka
jo taky jsem Leontynce objednala saticky na svatbu,mam je v albu..jeste bude mit ruzovy kloboucek.. :-)
e1971...blázen nejsi..taky mě zajímá, jak bude :-D
Profilova fotka
Na ty šatičky jsem koukala a jsou krásné!!! To jí bude moc slušet ;-) :-) Věřím tomu že to počasí bude lepší!!!!!!!!
Profilova fotka
Zrzecko to je vynikající nápad stím deštníkem. Asi si taky jeden pořídím. Já totiž když m ám u sebe deštník tak je zaručeně hezky :-D ! A zase opačně, když ho nemám tak určitě prší :-D ! Takže hurá na deštníky ;-) ...jo jenže nevím kde bych takový hezký bílý sehnala. Nevíš mi poradit, třeba nějaký obchod v Praze?Thanx ;-)
Profilova fotka
Já akorát ještě potřebuju sehnat prádlo tělový barvy. Všude kde jsem byla buď měli velké čísla(já mám 75 A) nebo neměli ten odstín který jsem chtěla. Potřebuju to kvůli šatům na převleční, ty kapánek prosvítaj tak by bílé prádlo bylo pod to...no trošičku nevhodné :-o ! No a přítel ještě nemá boty, ale to víte chlapy mají vždycky dost času :-o :-D . Za tři týdny mám rozlučku se svobodou.Za čtyři týdny budeme s mojí mámou a ségrou a se skorotchýní dělat svatební koláčky, tak to jsem zvědavá 8-) :-) ! Nikdy v životě jsem je nedělala, u nás na Slovensku to není ve zvyku rozdávat koláče před svatbou. Ale všechno je jednou poprvé...a tohle doufám naposled :-D :-D :-D
Profilova fotka
HOlky nebojte, červenec má prý být tropický, už ty teploty lezou nahoru, příští týden už má být 28 stupňů!! Myslím, že se všechny spíš upaříme, než zmokneme :-D Ale pořád je to lepší varianta, mě by moc mrzelo, kdybychom se nemohli fotit v zámecké zahradě. Dnes jsem se byla dohodnout s cukrářkou na dortu a snad do zvládne podle mých představ.. A za chvíli začneme zase obvolávat kapeli, mám další tři kontakty, tak snad už to probohav vyjde!!! Jo, a už mám hotové svatební noviny, hurá!!!
Článek se načítá
e1971: nejsi blázen - já pravděpodobně budu vyzvídat počásí z letiště v Náměšti ( teda né přímo), ale přes kulturu v Náměšti, která si od nich vždy nechává kvůli folkovkám udělat předpověď - a folkovky začínají akorát 22.7 - takže bych měla mít čerstvé informace :-D
Profilova fotka
Koukám, že na toho 22. 7 se nás nakonec sešlo celkem hodně :-) Je to pěkné datum, dobře jsme vybraly.. Taky už u vás doma začíná vládnout nervozita? Všem konečně dochází, že je ta svatba už opravdu za dveřmi a i ti, co byli celou dobu nad věcí (např. moje mamka), už začínají být pěkně nervózní :)
bielanevesta: sehnala jsem si bílý deštník v Jysku v Butovicích za 85,- Kč :-) , je moc pěkný, jen doufám, že ho nebudu potřebovat :-D marinka: supr předpověď, děkuji rosničko :-D :-D . Konečně se dočkáme vytouženého teploučka
Profilova fotka
1kaculka: děkuju za tip, určitě se tam půjdu podívat! Tak některé to máme už jenom za 33 :-o :-D !!!!!!!!! Pomoooooooooc :-D ! Už chytáme nervičky opravdu všichni. I do teď ledově klidný skorotchán(za chvíli tchán :-D )!! A moje mamka naposled když byla u mně prohlásila:"A já jsem nechápala proč Jana(známá) tak na svatbě svojí dcery(moje kámoška)brečela...až teď mi ale dochází co se chystáš udělat!!!!!!!!!!!!!!" ;-) :-)
bielanevesta: jo jo za 33 :-p , taky z toho začínám mít hrůzu. V práci teďka mám do konce měsíce zápřah a tak mi občas na to nezbývá čas pomyslet. Ale jinak mě jímá hrůza ;-)
Profilova fotka
No jo jenže v práci to jsou samé otázky tipu: Tak co už máš nervičky?? Milé od nich :-o :-) . Před nedávnem za mnou přišla mistrová něco podepsat:"Slečno, to víte musím si to vychutnat tú slečnu, už to nebude dlouho trvat a budete paní..." :-D
bielanevesta: Tak tohle naštěstí v práci nemám, šéf je děravá hlava a už určitě zapoměl, že se budu vdávat. No a kolegyně ta to taky nějak neřeší, takže v práci jsem celkem v klidu. Ale když dorazim dom a vidim v obýváku ty naše věcičky co máme nastřádané, tak to na mě padne :-D
Holky tak mě příjde, že jsem čím dál klidnější - to před 3 měsícema jsem byla nervní jak blázen a teď ?? Vůbec nic - úplně klidná ;-)
Chechta: jen počkej to teprve přijde :-D . Takový ty horší příznaky jako prů...mčekám tak týden před svatbou a to teprve budou dilema ;-)
Holky,já se tak moc těším...a přítel taky :-) Taky bych brala spíš ty tropy než déšť,kvůli tomu focení i kvůli venkovní oslavě...i když my tedy můžeme slavit i uvnitř,ale venku by to bylo takové uvolněnější. Jen se bojím,abychom to všechno stihli a zvládli...ta nervozita je :-)
Profilova fotka
Já jsem zatím taky v klidu. Uvidím jak dlouho :-)
Profilova fotka
Děvčata, světe div se,dneska ráno jsem otevřela maily a čekala tam na mě odpověď z Českého hydrometeorologického ústavu,ten pán mi fakt odepsal,já jsem v to vůbec nedoufala,jen jsem to tak zkoušela. Můj dotaz byl jak bude kolem 22.července,napsal mi že na takovou předpověď je samozdřejmě ještě brzy,ale že jeho soukromý názor je ten,že léto bude vlhké a teplé a že mi přeje moc štěstí,že nedávno ženil syna.
Profilova fotka
...no,ja mam ty destniky pro jistotu hned dva... ;-) Taky z Jisku za 80kc...Takze urcite prset nebude.. ;-) Ja jsem zatim v klidu,ale asi to bude tim,ze resim vice veci najednou..to stehovani..,ale kupodivu me nestresuje ani to.. ;-)
Profilova fotka
Mně stresuje taky to, že jsem nějak přibrala. V lednu jsemještě měla 55 kg teď mám už 60kg =-) !!! To by mě ani tak netrápilo kdybych na převleční neměla šaty ve kterých je vidět každý GRAM navíc ;-( ! Já ale za to nemůžu že se cpu. Odkdy jsem přestala kouřit tak stres zaháním sladkým...
¨No já jsem teď taky strašně napbarala - kvůli nemocem se vůbec nehejbu a jen se cpu a pak to tak vypadá, ale doufám, že do svatby se vrátím na svou původní váhu :-x
e1971...to je od něj hezké,že popřál :-) Já se snažím udržovat váhu,abych se vešla do zamluvených šatiček,zatím se mi to daří,ale nemůžu si dát vše,co mám tak ráda...třeba kobližky s čokoládovou náplní ;-) Ale už jsem si zvykla a hlavně se cítím fajn...mám váhu 56 - 57kg...
Profilova fotka
me se taky dari vahu udrzet,musim je to velikost 34 tak by to byl prusvih kdybych se nakonec do nich nevesla ;-) Ale reknu vam uz aby ta svatba byla za nama... ;-)
já jsem taky stloustla. a hlavně po nové antikoncepci mi vyrostly prsa :-( tak v těch šatičkách budu trošku nacpaná

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?