Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
ahoj holky my máme 8.7. a nervozita stoupá každý den, spoustu nám toho chybí a ještě do toho se nám neustále mění počet hostů. teraska: 9.6. by mi neprošlo to bude MS ve fotbale...skoromanžílek mě už upozornil, že tomu rozhodně neodolá a bude se muset koukat...tak já si mezitím budu pročítat blahopřání a rozbalovat svatební dary.
kaculka,to chápu s tím jídlem...taky si vše připravujeme sami a nemám tušení,kolik třeba koupit šunky,sýrů apod....pití už mám tak nějak rozepsané,to snad vyjde,ale to jídlo...
iris: pití už máme taky sepsaný, ale pořád mám obavy, aby všeho bylo dost a nic nescházelo. Přes den to jde, někdo zajede do obchodu, když něco bude docházet. Ale večer už nenaděláš nic :-D . Jídlo taky musíme pořádně promyslet, aby bylo všeho dost. Ach jo, to jsou starosti, ale už se na to těšíme oba ;-)
Profilova fotka
Tak naštěstí jídlo budeme mít v tý restauraci zajištěné, to bych už se asi zbláznila... Skoro všechno mám nakoupené, ale takové ty maličkosti ne, ale i ty jsou důležité... Hlavně teď to spodní prádlo... No a nevím zda si mám koupit gelovou podprdu, je dost těžká aby mi pak nevypadla :-o musím se na něco podívat... Máte tip na dobré spodní prádlo??????
Holky já už mám zařízené téměř vše j- jen taková drobnost jako je oznámení mi trošku chybí - vyrábím si je sama a nestíhám - mám už rozdané pro svatebčany co půjdou na hostinu, ale pro ostatní nemám ještě vyrobené - říkala jsem si, ale, že pro lidi kteří nejdou na hostinu to nemusí být až tak brzo - takže když jim je dám v půlce června tak to snad bude stačit ( já se tím alespoň uklidňuju =-) )
Profilova fotka
Jo já si myslím že je to v pohodě... Já ještě všechny nemám rozdané, ale oni o tom vědí, jen nemají to oznámení a pozvánky :-S
Holky,nemáte některá představu,kolik koupit tyčinek,brambůrků,oříšků pro cca 50 lidí?Já nevím a bojím se,aby toho nebylo málo...
Iris tak to ti neporadím - záleží jaké budete mít na svatbě barmbůrkožrouty, tyčkožrouty a oříškožrouty a kolik toho tam budete mít celkově(myslím jiného jídla) - já osobně nejím tady ty věci vůbec a jím to jen ve stavu nouze když nic jiného není - tak záleží jak to je u Vás - jestli tam budete mít třeba švécký stoly atd. tak bych toho moc nekupovala, ale jestli budete mít oběd a pak večeři - tak bych toho vzala zase víc
chechta: buď v klidu, my budeme mít hotový oznamka až příští týden v pátek :-) . A nějak si z toho hlavu nedělám, ty co jdou už o tom ví, takže není co řešit. Já snad do tý svatby zešedivým :-D :-D
Chechta: my právě budeme mít dost jídla celý den...tak to s tím slaným nechci přehánět,ale zas aby toho nebylo málo,no,těžko říct :-p Předběžně počítám třeba 8 x 0,5 kg arašídů, 15 x tyčinky v krabičce, 15 x velké brambůrky,nějaké makové telky...pomooooooooooc!!!!! mám špatný odhad
Profilova fotka
iris..klíííd já myslim,. že to je dost slanýho..aspoň se všechno sní a nebudete mít žádný zbytky ;-) a myslim, že většina sáhne spíš po nějakym sýru nebo salámku...brambůrkama se cpou lidi pořád ;-)
tyna,dík. :-) já brambůrky ani tyčinky nemusím,ale skoromanžel sní na posezení celou krabičku nebo sáček...Jo,taky tam bude studená sekaná a uzené masíčko a domácí pepřovej a paprikovej salámek...mňam...pomáhal vyrábět skoromanžel ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooooooooj! Tak my máme taky 8.7.2006!! :-) ! Už se to blíží! Jenom se 36 krát vyspinkám a budu paní :-D ! Ale musím si přiložit ruku na srdce, nervóza mě pěkne bere a kamarádka je ze mě pěkne nešťastná. Pořád mě totiž napadaj nějaký blbosti co se určitě přihodí v den"D". Jinak máme už skoro všechno zařízeno. Jen se ještě domluvit s kameramanem a d.j.-em(jestli bude mít dost slovenských písniček). A maximálně týden před jít na cizineckou policii pro osvědčení, nebo jak se tomu říká. A navrhuju holky abychom šli stávkovat za hezké počasí!!! To aby jsme si pak ještě na červenec šli půjčit pelerínu aby nám nebyla zima :-( :-D !!!
bielanevesta: Hmmmm, z toho počasí mám také hrůzu. Máme stejný termín jako vy a obávám se, že asi umrznem :-D . Čím je to blíže, tím mě začínají přepadat podivné pocity, mrazení po těle a tak. Ale na druhou stranu se na to strašně těším. ;-)
Profilova fotka
Hurááááááááá!Vyšlo sluníčko. No nedejbože bude dneska hezky :-D :-D :-D ! Snad to vydrží těch 36 dnů ;-) :-D
Profilova fotka
1kaculka: Já mám ze zlého počasí 2 násobnou hrůzu, protože máme obřad venku pod holým nebem :-S . Sice je tam ještě možnost to udělat pod střechou, ale jistě uznáte, že "bez střechy" to bude mnohem hezčí ;-) :-) !
Ahoj nevěsty - my to máme "až" 22.7. a taky se obávám špatného počasí - budeme se totiž fotit v botanické zahradě - klidně může být i zataženo - jen ať neprší. Jinak nervozní zatím moc nejsem, ale určitě to brzo přijde :-D - mě zbývá ještě 50dnů :-|
bielanevesta: Neboj, to počasí se určitě vybere. Slyšla jsem dlouhodobou předpověď a koncem června se to má všechno vybrat a má být slunečno a teploučko. Nikdy předpovědím nevěřím, ale teďka poprvé ano, doufám jako blázen :-D :-D
Joooooo a holky u nás v Chomutově je dneska po dlouhé době náááááááááááááááááááááááádherně, jupíííííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Taky doufám,že bude hezky...chceme se fotit samozřejmě na hradě...ale pak venku na louce a u rybníka u té chaty,kde budeme slavit,nesmí pršet!!!!Prosííííííííííííííííííííííííííííííím ;-) My to máme za 50 dnů,ale taky jsem nervózní,aby se podařilo vše dát dohromady.
Profilova fotka
Já to mám za 29 :-D :-D :-D x-) x-) x-) Nervozita mě trošilinku bere, ale hlavně se mooooooooooc těším. A taky doufám, že se to počasí vzpamatuje ]-(
Profilova fotka
Tak zítra jdeme rozdat zbytek svatebních oznámení rodině. Ještě budu muset nějaké poslat, ale to jsou už jenom detaily. Člověka alespoň uklidňuje, že už skoro všechno má :-) ! Jenom to počasí...ale snad se vyčasí :-D :-D
Profilova fotka
S tím počasím je to naprd, ale zas si říkám že skoro každý rok bylo teplo a hezky květen - červen a když teď je hnusně, tak v tom červenci přeci musí být krásně!!!!!!!! :-N
Profilova fotka
gandy: Ty máš svatbu v pátek?
Profilova fotka
Joo 21.7.2006 ¨ chtěli jsme v sobotu ale na Libeňském zámečku buď neměli místo nebo vůbec neoddávali. Mylím že neoddávali.
Profilova fotka
Tak včera to počasíčko vydrželo jen dopoledne :-( ! A teď je tak všelijak, chvíli svítí sluníčko a chvíli je pod mrakem :-( ! Ale je to furt lepší než kdyby padal sníh :-D :-D :-D . Ale můj názor je, že když je celý jaro ošklivo, červenec bude NAAAAAAAAAAAADHERNEJ :-D !!!!!!!!!!
bielanevesta: 100% souhlasim, v červenci bude ažuro a teploučko, prostě pohádka :-D :-D :-D . Musíme věřit holky
Snad bude počasí hezké. A ikdyby ne, my máme hostinu hned třicet metrů od radnice takže se tam něčím zahřejeme ;-)
Profilova fotka
Zdravím červenec a taky se modlím za sluníčko. Musíme doufat...ale je to děs běs, co? :-|
Profilova fotka
musí,musí,musí být krásně!!!!!!!!!my potřebujeme aby bylo krásně( máme svatbu částečně venku). =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?