Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Já počkám se šatama až po Novém roce, abych si v salónu nepřipadala jako blázen. :-) A jsem si 100% jistá, že chci jen bílé šaty, takže to půjde ke všemu kombinovat snadno...
Když my budeme slavit uprostřed lesa :-) Na šatičky se chystám se ségrou v lednu nebo v únoru,doufám,že pořídím podle své představy nějaké krásné a za rozumnou cenu...Tipy na jeden salon už mám,tak tam pak sjedu,ale asi toho projdu víc.A vy už máte nějaké vyhlédnuté?
Já si vybrala na netu nádhernou kytičku...Mám ji v albu příprav.Pak si ji vytisknu a nechám uvázat.
já vyhédnuté mám,ale ¨zatím jen virtuálně,uvidím,jak to bude v salónech vypadat,jednání,cena....a třeba se mi tam zalíbí i něco jiného,než jen na stránkách...
Já na šaty koukala na netu, líbí se mi jich spousta, ale ovlivnit se tím nedám. Až půjdu do salónu, tak vyzkouším, co tam budou mít, většinou se totiž stává, že ti stejně víc slušej šaty, na který si ani nepomyslela...
s tím souhlasím,na ramínku a obrázku to vypadá jinak,to spíš,že mne zatím zaujaly na tom obrázku...
já se právě nejvíc těšim na ty šaty :-D 8-)
já si včera prohlížela svetbní fotky kamarádky...pěkně mi tekly slzičky po tvářích...doufám,že se vybrečím teď..jsem na to taková citlivka:-)))
Já na netu taky našla krásné,ale jako Aajka to pak vyzkouším a uvidím ,co mi sedne a v čem se budu cítit dobře.A taky co mi bude samozřejmě slušet ;-)
Macinko já taky brečim při prohlížení cizích svatebních fotek.Zvlášť slovenský nevěsty maj alba obzvlášť dojemný 8-) .Citlivka jsem pořád a na všechno :-) . Jinak jsem taky zvědavá,co mi bud slušet :-) .já chci ať už je aspoň ledeeeeeeen :-( :-( :-(
Taky chci aspoň leden,abych mohla na šatičky! :-)
Ach jo,pořád si říkám,jestli jsem s těma přípravama nezačala moooc brzo,ale když ono to už nešlo vydržet :-( .O svatbějsme začali mluvit právě nekdy v lednu (loni).
Článek se načítá
já zatím akorát řeším,s kým tam půjdu...super vkus má přítel,ale s tím nemůžu:-))...kamarádky mám,ale co se týče oblékání,tak na to moc nejsou....snad jedině bráška,ale ten se zatím na svatbu tváří skepticky...neb jsme byli odmalička na sebe zvyklía teď tak trošku na přítele žárlí...
Macinko a co maminka? Nebo přítelova maminka? ;-)
To je fakt,maminku bys mohla vzít...Moje ségra je na tohle výborná,ta mi jen tak něco neschválí :-) Je vyučená kosmetička,takže pro ni budu mít i další úkoly ;-)
Iris tak to se máš ;-) . Můj brácha se sice učí kadeřníkem,ale bohužel jen krátce na to,aby mě mohl česat :-( .Jinak bych ho taky znásilnila ;-) :-D :-D
Ségra se ani moc nebrání...A učešou mě asi u nich v salonu,pokud to půjde časově skloubit.Přece jen z Křivoklátu do Prahy je to trochu z ruky...Když máme ještě rodiče každý jinde a opačným směrem :-)
Iris to je fakt,je to kus cesty :-)
Já vezmu do salónu mamku a asi i budoucí tchýňku a možná kamarádku. Záleží na tom, jak nám to vyjde, abysme se sešly ve stejný čas a na stejném místě. :-) Mamku ale vezmu určitě, protože má podobný vkus jako já a hlavně mi dokáže říct, že v to vypadám hrozně. :-)
elis...mamka je strašně nerozhodná....kdybych se jí ukázala v jedněch šatech,tak řekne jestli jo nebo ne...ale jak bych jich měla vyzkoušet víc,tak řekne,že je to na mně...a jsem tam,kde jsem byla...přítelova mamka by byla super,šije a má dobrý vkus...ale má to necelých 200 km a má problémy s kyčlema...a hlavně by mi to bylo líto kvůli mé mamce...
Hm,Macinko tak to asi ne :-( . Já maminu určitě vezmu.Sice máme trochu jiný představy o svatebních šatech a určitě se pohádáme,ale aspoň budou mít v salónu nějakou legraci 8-) :-D .
Mně právě ségra taky dokáže říct,že v tom vypadám děsně.Macinka,tak to máš těžký...A co nějaká šikovná kolegyňka z práce?
mám tam dvě a jelikož jsem jejich "nadřízená" tak mně dle toho mají i správně rádi...no,jak tak o tom přemýšlím,tak vezmu mamku a tak jako tak se budu muset rozhodnout sama...ale mamce to nebude líto a třeba mne i přivede na něco,co bych si měla vybrat....
ahojky,tada tady se to dnes rozjelo a ja tu nebyla :-(
ahoj coli...neboj,dostaneš se rychle do obrazu:-)))
jo,pročetla jsem si to, šaty a zase šaty.Taky jsem začala přemýšlet, jestli jsem tomu nepodlehla brzo a moc. Bavila jsem se s kamarádkou,která je proti svatbám a přijou jí směšný a najednou jsem byla zmatená. Ale když mě to bavííííí!
Ahoj coli, vykašli se na to, co říkají druhý a klidně plánuj a těš se. Ostatní si taky myslí, že je ještě brzy na přípryvy, a tak jim nic neříkám a bavím se tady o tom s holkama. :-)
no,já až budu mít na tuty potvrzené místo,datum a hodinu obřadu a zamluvené místo pro hostinu a ubytování,tak třeba taky polevím...ale zatím jsme to ještě ani neobjížděli a to máme vytipovaná tři místa...ale ono to uteče a pak budeme rády,že jsme začaly tak brzy:-))))...nehledě,že do toho Vánoce...a nový rok je tu cobydup:-)))
ahojky,taky jsem zjistila,že je lepší být ticho. no když já jsem,protože stejně mám teď většinu kamádek daleko :-( Ale ptala jsem se na jedno místo na hostinu a tak to vyplynulo. Ale je fatk,že v tomhle jsme my dvě protiklady. A Vánoce - to tak ty jsou tu vážně za chvíli, to jsem objevila tento týden. Je to fakt mazec!Plánuju vánoční výzdobu,.... tak možná trochu plánování svatby odsunu. Snad to v lednu bude taky stačit.
To já bych teď chtěla mít zařízený hlavně termín a místo hostiny a ostatní počká po Novém roce. Akorát to pak budu mít zkouškový a v červnu státnice, no bude toho dost. Teď například bych se měla učit finanční trhy na zítřejší písemku a místo toho brouzdám po netu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?